Fleurus till Etterbeek Tidtabell
Söndag 8 september 2024 kl. 07:00
Fleurus Ottignies Etterbeek
Fleurus | 07:49 | 08:49 |
Court-Saint-Etienne | 08:05 | 09:05 |
Ottignies | 08:10 | 09:10 |
Nummer | 5707 | 5708 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Genval | 08:28 | 09:28 |
La Hulpe | 08:31 | 09:31 |
Watermael | 08:45 | 09:45 |
Etterbeek | 08:47 | 09:47 |
Nummer | 6580 | 6581 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Restid | 58 min | 58 min |
Fleurus Ottignies Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Fleurus | 07:05 | 08:05 | 09:05 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:31 | 09:31 |
Ottignies | 07:38 | 08:38 | 09:38 |
Nummer | 4577 | 4578 | 4579 |
Linje | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Anslutningar | |||
Ottignies | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:04 | 09:04 | 10:04 |
Nummer | 2128 | 2129 | 2130 |
Linje | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||
Bruxelles-Luxembourg | 08:08 | 09:08 | 10:08 |
Etterbeek | 08:11 | 09:11 | 10:11 |
Nummer | 6556 | 6557 | 6558 |
Linje | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | |
Restid | 1:06 | 1:06 | 1:06 |
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Fleurus Ottignies Etterbeek
Fleurus | 07:05 | 07:46 | 08:05 | 08:46 | 09:05 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:02 | 08:31 | 09:02 | 09:31 |
Ottignies | 07:38 | 08:07 | 08:38 | 09:07 | 09:38 |
Nummer | 4577 | 5707 | 4578 | 5708 | 4579 |
Linje | S61 | IC | S61 | IC | S61 |
S | S | S | |||
Anslutningar | |||||
Ottignies | 07:47 | 08:17 | 08:47 | 09:17 | 09:47 |
Rixensart | - | - | 08:53 | - | 09:53 |
Profondsart | - | 08:22 | - | 09:22 | - |
Genval | 07:54 | 08:28 | 08:56 | 09:28 | 09:56 |
La Hulpe | - | 08:31 | 08:59 | 09:31 | 09:59 |
Watermael | - | 08:45 | - | 09:45 | - |
Groenendaal | 08:00 | - | 09:04 | - | 10:04 |
Boitsfort | 08:04 | - | - | - | - |
Etterbeek | 08:08 | 08:47 | 09:13 | 09:47 | 10:13 |
Nummer | 7660 | 6579 | 3980 | 6580 | 3981 |
Linje | S81 | S8 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | S | |
Restid | 1:03 | 1:01 | 1:08 | 1:01 | 1:08 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Fleurus Ottignies Etterbeek
Fleurus | 07:05 | 07:46 | 08:05 | 08:46 | 09:05 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:02 | 08:31 | 09:02 | 09:31 |
Ottignies | 07:38 | 08:07 | 08:38 | 09:07 | 09:38 |
Nummer | 4577 | 5707 | 4578 | 5708 | 4579 |
Linje | S61 | IC | S61 | IC | S61 |
S | S | S | |||
Anslutningar | |||||
Ottignies | 07:47 | 08:17 | 08:47 | 09:17 | 09:47 |
Rixensart | - | - | 08:53 | - | 09:53 |
Profondsart | - | 08:22 | - | 09:22 | - |
Genval | 07:54 | 08:28 | 08:56 | 09:28 | 09:56 |
La Hulpe | - | 08:31 | 08:59 | 09:31 | 09:59 |
Watermael | - | 08:45 | - | 09:45 | - |
Groenendaal | 08:00 | - | 09:04 | - | 10:04 |
Boitsfort | 08:04 | - | - | - | - |
Etterbeek | 08:08 | 08:47 | 09:13 | 09:47 | 10:13 |
Nummer | 7660 | 6579 | 3980 | 6580 | 3981 |
Linje | S81 | S8 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | S | |
Restid | 1:03 | 1:01 | 1:08 | 1:01 | 1:08 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Fleurus Charleroi-Central Etterbeek
Fleurus | 07:15 |
Charleroi-Central | 07:26 |
Nummer | 5727 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 07:37 |
Marchienne-Au-Pont | 07:42 |
Roux | 07:46 |
Luttre | 07:55 |
Nivelles | 08:05 |
Braine-L'alleud | 08:16 |
Linkebeek | 08:30 |
Saint-Job | 08:34 |
Vivier d'Oie | 08:37 |
Boondael | 08:40 |
Etterbeek | 08:45 |
Nummer | 4007 |
Linje | S19 |
S | |
Restid | 1:30 |
Fleurus Ottignies Etterbeek
Fleurus | 07:05 | 07:46 | 08:05 | 08:46 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:02 | 08:31 | 09:02 |
Ottignies | 07:38 | 08:07 | 08:38 | 09:07 |
Nummer | 4577 | 5707 | 4578 | 5708 |
Linje | S61 | IC | S61 | IC |
S | S | |||
Anslutningar | ||||
Ottignies | 07:47 | 08:17 | 08:47 | 09:17 |
Rixensart | - | - | 08:53 | - |
Profondsart | - | 08:22 | - | 09:22 |
Genval | 07:54 | 08:28 | 08:56 | 09:28 |
La Hulpe | - | 08:31 | 08:59 | 09:31 |
Watermael | - | 08:45 | - | 09:45 |
Groenendaal | 08:00 | - | 09:04 | - |
Boitsfort | 08:04 | - | - | - |
Etterbeek | 08:08 | 08:47 | 09:13 | 09:47 |
Nummer | 7660 | 6579 | 3980 | 6580 |
Linje | S81 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | |
Restid | 1:03 | 1:01 | 1:08 | 1:01 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Fleurus Charleroi-Central Etterbeek
Fleurus | 07:15 |
Charleroi-Central | 07:26 |
Nummer | 5727 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 07:37 |
Marchienne-Au-Pont | 07:42 |
Roux | 07:46 |
Luttre | 07:55 |
Nivelles | 08:05 |
Braine-L'alleud | 08:16 |
Linkebeek | 08:30 |
Saint-Job | 08:34 |
Vivier d'Oie | 08:37 |
Boondael | 08:40 |
Etterbeek | 08:45 |
Nummer | 4007 |
Linje | S19 |
S | |
Restid | 1:30 |
Fleurus Ottignies Etterbeek
Fleurus | 07:05 | 07:46 | 08:05 | 08:46 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:02 | 08:31 | 09:02 |
Ottignies | 07:38 | 08:07 | 08:38 | 09:07 |
Nummer | 4577 | 5707 | 4578 | 5708 |
Linje | S61 | IC | S61 | IC |
S | S | |||
Anslutningar | ||||
Ottignies | 07:47 | 08:17 | 08:47 | 09:17 |
Rixensart | - | - | 08:53 | - |
Profondsart | - | 08:22 | - | 09:22 |
Genval | 07:54 | 08:28 | 08:56 | 09:28 |
La Hulpe | - | 08:31 | 08:59 | 09:31 |
Watermael | - | 08:45 | - | 09:45 |
Groenendaal | 08:00 | - | 09:04 | - |
Boitsfort | 08:04 | - | - | - |
Etterbeek | 08:08 | 08:47 | 09:13 | 09:47 |
Nummer | 7660 | 6579 | 3980 | 6580 |
Linje | S81 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | |
Restid | 1:03 | 1:01 | 1:08 | 1:01 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Fleurus Charleroi-Central Etterbeek
Fleurus | 07:15 |
Charleroi-Central | 07:26 |
Nummer | 5727 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 07:37 |
Marchienne-Au-Pont | 07:42 |
Roux | 07:46 |
Luttre | 07:55 |
Nivelles | 08:05 |
Braine-L'alleud | 08:16 |
Linkebeek | 08:30 |
Saint-Job | 08:34 |
Vivier d'Oie | 08:37 |
Boondael | 08:40 |
Etterbeek | 08:45 |
Nummer | 4007 |
Linje | S19 |
S | |
Restid | 1:30 |
Fleurus Ottignies Etterbeek
Fleurus | 07:05 | 07:46 | 08:05 | 08:46 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:02 | 08:31 | 09:02 |
Ottignies | 07:38 | 08:07 | 08:38 | 09:07 |
Nummer | 4577 | 5707 | 4578 | 5708 |
Linje | S61 | IC | S61 | IC |
S | S | |||
Anslutningar | ||||
Ottignies | 07:47 | 08:17 | 08:47 | 09:17 |
Rixensart | - | - | 08:53 | - |
Profondsart | - | 08:22 | - | 09:22 |
Genval | 07:54 | 08:28 | 08:56 | 09:28 |
La Hulpe | - | 08:31 | 08:59 | 09:31 |
Watermael | - | 08:45 | - | 09:45 |
Groenendaal | 08:00 | - | 09:04 | - |
Boitsfort | 08:04 | - | - | - |
Etterbeek | 08:08 | 08:47 | 09:13 | 09:47 |
Nummer | 7660 | 6579 | 3980 | 6580 |
Linje | S81 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | |
Restid | 1:03 | 1:01 | 1:08 | 1:01 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Fleurus Ottignies Etterbeek
Fleurus | 11:09 |
Ottignies | 11:54 |
Nummer | 11900 |
Linje | BUS |
Anslutningar | |
Ottignies | 12:21 |
Etterbeek | 13:36 |
Nummer | 11784 |
Linje | BUS |
Restid | 2:27 |
Fleurus Ottignies Louvain Etterbeek
Fleurus | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 |
Ottignies | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Nummer | 11857 | 11858 | 11859 | 11860 |
Linje | BUS | BUS | BUS | BUS |
Anslutningar | ||||
Ottignies | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Bierges-Walibi | - | - | 10:19 | 11:19 |
Wavre | 08:20 | 09:20 | 10:23 | 11:23 |
Heverlee | 08:36 | 09:36 | 10:38 | 11:38 |
Louvain | 08:41 | 09:41 | 10:42 | 11:42 |
Nummer | 5707 | 5708 | 5709 | 5710 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | ||||
Louvain | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Brussels airport-Zaventem | 09:04 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Bordet | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Bruxelles-Schuman | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Etterbeek | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
Nummer | 4030 | 4031 | 4032 | 4033 |
Linje | S19 | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | S | |
Restid | 2:14 | 2:14 | 2:14 | 2:14 |