Furnes till Rochefort-Jemelle Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Nummer | 7995 |
Linje | P |
Anslutningar | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Nummer | 408 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 10:44 |
Bruxelles-Schuman | 10:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 |
Ottignies | 11:17 |
Gembloux | 11:31 |
Namur | 11:47 |
Ciney | 12:04 |
Marloie | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 12:28 |
Nummer | 2110 |
Linje | IC |
Restid | 4:56 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Furnes | 08:01 | 10:01 |
Dixmude | 08:13 | 10:13 |
Kortemark | 08:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 10:30 |
Tielt | 08:42 | 10:42 |
Deinze | 08:53 | 10:53 |
De Pinte | 09:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 11:07 |
Nummer | 3030 | 3032 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 12:04 |
Nummer | 508 | 510 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Nord | 11:44 | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 11:52 | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:56 | 12:56 |
Ottignies | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 12:31 | 13:31 |
Namur | 12:47 | 13:47 |
Ciney | 13:04 | 14:04 |
Marloie | 13:23 | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 13:28 | 14:28 |
Nummer | 2111 | 2112 |
Linje | IC | IC |
Restid | 5:27 | 4:27 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Rochefort-Jemelle
Furnes | 07:01 | 09:01 |
Dixmude | 07:13 | 09:13 |
Kortemark | 07:23 | 09:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 09:30 |
Tielt | 07:42 | 09:42 |
Deinze | 07:53 | 09:53 |
De Pinte | 08:00 | 10:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 10:07 |
Nummer | 3029 | 3031 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Gand-Saint-Pierre | 08:24 | 10:24 |
Bruxelles-Midi | 08:55 | 10:55 |
Bruxelles-Central | 09:00 | 11:00 |
Bruxelles-Nord | 09:07 | 11:07 |
Louvain | 09:26 | 11:26 |
Liège-Guillemins | 09:59 | 11:59 |
Nummer | 507 | 509 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Liège-Guillemins | 10:12 | 12:12 |
Angleur | 10:17 | 12:17 |
Hony | 10:30 | 12:30 |
Esneux | 10:33 | 12:33 |
Rivage | 10:42 | 12:42 |
Comblain-La-Tour | 10:47 | 12:47 |
Sy | 10:57 | 12:57 |
Bomal | 11:02 | 13:02 |
Barvaux | 11:06 | 13:06 |
Marche-En-Famenne | 11:20 | 13:20 |
Marloie | 11:24 | 13:24 |
Nummer | 5559 | 5561 |
Linje | L | L |
Anslutningar | ||
Marloie | 11:29 | 13:29 |
Rochefort-Jemelle | 11:34 | 13:34 |
Nummer | 961 | 963 |
Linje | L | L |
Restid | 4:33 | 4:33 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Nummer | 7995 |
Linje | P |
Anslutningar | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Nummer | 408 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 10:44 |
Bruxelles-Schuman | 10:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 |
Ottignies | 11:17 |
Gembloux | 11:31 |
Namur | 11:47 |
Ciney | 12:04 |
Marloie | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 12:28 |
Nummer | 2110 |
Linje | IC |
Restid | 4:56 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Furnes | 08:01 | 10:01 |
Dixmude | 08:13 | 10:13 |
Kortemark | 08:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 10:30 |
Tielt | 08:42 | 10:42 |
Deinze | 08:53 | 10:53 |
De Pinte | 09:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 11:07 |
Nummer | 3030 | 3032 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 12:04 |
Nummer | 508 | 510 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Nord | 11:44 | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 11:52 | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:56 | 12:56 |
Ottignies | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 12:31 | 13:31 |
Namur | 12:47 | 13:47 |
Ciney | 13:04 | 14:04 |
Marloie | 13:23 | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 13:28 | 14:28 |
Nummer | 2111 | 2112 |
Linje | IC | IC |
Restid | 5:27 | 4:27 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Rochefort-Jemelle
Furnes | 07:01 | 09:01 |
Dixmude | 07:13 | 09:13 |
Kortemark | 07:23 | 09:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 09:30 |
Tielt | 07:42 | 09:42 |
Deinze | 07:53 | 09:53 |
De Pinte | 08:00 | 10:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 10:07 |
Nummer | 3029 | 3031 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Gand-Saint-Pierre | 08:24 | 10:24 |
Bruxelles-Midi | 08:55 | 10:55 |
Bruxelles-Central | 09:00 | 11:00 |
Bruxelles-Nord | 09:07 | 11:07 |
Louvain | 09:26 | 11:26 |
Liège-Guillemins | 09:59 | 11:59 |
Nummer | 507 | 509 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Liège-Guillemins | 10:12 | 12:12 |
Angleur | 10:17 | 12:17 |
Hony | 10:30 | 12:30 |
Esneux | 10:33 | 12:33 |
Rivage | 10:42 | 12:42 |
Comblain-La-Tour | 10:47 | 12:47 |
Sy | 10:57 | 12:57 |
Bomal | 11:02 | 13:02 |
Barvaux | 11:06 | 13:06 |
Marche-En-Famenne | 11:20 | 13:20 |
Marloie | 11:24 | 13:24 |
Nummer | 5559 | 5561 |
Linje | L | L |
Anslutningar | ||
Marloie | 11:29 | 13:29 |
Rochefort-Jemelle | 11:34 | 13:34 |
Nummer | 961 | 963 |
Linje | L | L |
Restid | 4:33 | 4:33 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Nummer | 7995 |
Linje | P |
Anslutningar | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Nummer | 408 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 10:44 |
Bruxelles-Schuman | 10:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 |
Ottignies | 11:17 |
Gembloux | 11:31 |
Namur | 11:47 |
Ciney | 12:04 |
Marloie | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 12:28 |
Nummer | 2110 |
Linje | IC |
Restid | 4:56 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Furnes | 08:01 | 10:01 |
Dixmude | 08:13 | 10:13 |
Kortemark | 08:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 10:30 |
Tielt | 08:42 | 10:42 |
Deinze | 08:53 | 10:53 |
De Pinte | 09:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 11:07 |
Nummer | 3030 | 3032 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 12:04 |
Nummer | 508 | 510 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Nord | 11:44 | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 11:52 | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:56 | 12:56 |
Ottignies | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 12:31 | 13:31 |
Namur | 12:47 | 13:47 |
Ciney | 13:04 | 14:04 |
Marloie | 13:23 | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 13:28 | 14:28 |
Nummer | 2111 | 2112 |
Linje | IC | IC |
Restid | 5:27 | 4:27 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Rochefort-Jemelle
Furnes | 07:01 | 09:01 |
Dixmude | 07:13 | 09:13 |
Kortemark | 07:23 | 09:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 09:30 |
Tielt | 07:42 | 09:42 |
Deinze | 07:53 | 09:53 |
De Pinte | 08:00 | 10:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 10:07 |
Nummer | 3029 | 3031 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Gand-Saint-Pierre | 08:24 | 10:24 |
Bruxelles-Midi | 08:55 | 10:55 |
Bruxelles-Central | 09:00 | 11:00 |
Bruxelles-Nord | 09:07 | 11:07 |
Louvain | 09:26 | 11:26 |
Liège-Guillemins | 09:59 | 11:59 |
Nummer | 507 | 509 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Liège-Guillemins | 10:12 | 12:12 |
Angleur | 10:17 | 12:17 |
Hony | 10:30 | 12:30 |
Esneux | 10:33 | 12:33 |
Rivage | 10:42 | 12:42 |
Comblain-La-Tour | 10:47 | 12:47 |
Sy | 10:57 | 12:57 |
Bomal | 11:02 | 13:02 |
Barvaux | 11:06 | 13:06 |
Marche-En-Famenne | 11:20 | 13:20 |
Marloie | 11:24 | 13:24 |
Nummer | 5559 | 5561 |
Linje | L | L |
Anslutningar | ||
Marloie | 11:29 | 13:29 |
Rochefort-Jemelle | 11:34 | 13:34 |
Nummer | 961 | 963 |
Linje | L | L |
Restid | 4:33 | 4:33 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Nummer | 7995 |
Linje | P |
Anslutningar | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Nummer | 408 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 10:44 |
Bruxelles-Schuman | 10:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 |
Ottignies | 11:17 |
Gembloux | 11:31 |
Namur | 11:47 |
Ciney | 12:04 |
Marloie | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 12:28 |
Nummer | 2110 |
Linje | IC |
Restid | 4:56 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Furnes | 07:01 | 08:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 11:07 |
Nummer | 3029 | 3030 | 3032 |
Linje | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||
Gand-Saint-Pierre | 08:16 | 09:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 08:47 | 09:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 08:56 | 10:04 | 12:04 |
Nummer | 7009 | 508 | 510 |
Linje | P | IC | IC |
Anslutningar | |||
Bruxelles-Nord | 09:44 | 11:44 | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 | 11:52 | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 | 11:56 | 12:56 |
Ottignies | 10:17 | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 10:31 | 12:31 | 13:31 |
Namur | 10:47 | 12:47 | 13:47 |
Ciney | 11:04 | 13:04 | 14:04 |
Marloie | 11:23 | 13:23 | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:28 | 13:28 | 14:28 |
Nummer | 2109 | 2111 | 2112 |
Linje | IC | IC | IC |
Restid | 4:27 | 5:27 | 4:27 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Rochefort-Jemelle
Furnes | 09:01 |
Dixmude | 09:13 |
Kortemark | 09:23 |
Lichtervelde | 09:30 |
Tielt | 09:42 |
Deinze | 09:53 |
De Pinte | 10:00 |
Gand-Saint-Pierre | 10:07 |
Nummer | 3031 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 10:24 |
Bruxelles-Midi | 10:55 |
Bruxelles-Central | 11:00 |
Bruxelles-Nord | 11:07 |
Louvain | 11:26 |
Liège-Guillemins | 11:59 |
Nummer | 509 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Liège-Guillemins | 12:12 |
Angleur | 12:17 |
Hony | 12:30 |
Esneux | 12:33 |
Rivage | 12:42 |
Comblain-La-Tour | 12:47 |
Sy | 12:57 |
Bomal | 13:02 |
Barvaux | 13:06 |
Marche-En-Famenne | 13:20 |
Marloie | 13:24 |
Nummer | 5561 |
Linje | L |
Anslutningar | |
Marloie | 13:29 |
Rochefort-Jemelle | 13:34 |
Nummer | 963 |
Linje | L |
Restid | 4:33 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Nummer | 7995 |
Linje | P |
Anslutningar | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Nummer | 408 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 10:44 |
Bruxelles-Schuman | 10:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 |
Ottignies | 11:17 |
Gembloux | 11:31 |
Namur | 11:47 |
Ciney | 12:04 |
Marloie | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 12:28 |
Nummer | 2110 |
Linje | IC |
Restid | 4:56 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Furnes | 07:01 | 08:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 11:07 |
Nummer | 3029 | 3030 | 3032 |
Linje | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||
Gand-Saint-Pierre | 08:16 | 09:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 08:47 | 09:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 08:56 | 10:04 | 12:04 |
Nummer | 7009 | 508 | 510 |
Linje | P | IC | IC |
Anslutningar | |||
Bruxelles-Nord | 09:44 | 11:44 | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 | 11:52 | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 | 11:56 | 12:56 |
Ottignies | 10:17 | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 10:31 | 12:31 | 13:31 |
Namur | 10:47 | 12:47 | 13:47 |
Ciney | 11:04 | 13:04 | 14:04 |
Marloie | 11:23 | 13:23 | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:28 | 13:28 | 14:28 |
Nummer | 2109 | 2111 | 2112 |
Linje | IC | IC | IC |
Restid | 4:27 | 5:27 | 4:27 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Rochefort-Jemelle
Furnes | 09:01 |
Dixmude | 09:13 |
Kortemark | 09:23 |
Lichtervelde | 09:30 |
Tielt | 09:42 |
Deinze | 09:53 |
De Pinte | 10:00 |
Gand-Saint-Pierre | 10:07 |
Nummer | 3031 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 10:24 |
Bruxelles-Midi | 10:55 |
Bruxelles-Central | 11:00 |
Bruxelles-Nord | 11:07 |
Louvain | 11:26 |
Liège-Guillemins | 11:59 |
Nummer | 509 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Liège-Guillemins | 12:12 |
Angleur | 12:17 |
Hony | 12:30 |
Esneux | 12:33 |
Rivage | 12:42 |
Comblain-La-Tour | 12:47 |
Sy | 12:57 |
Bomal | 13:02 |
Barvaux | 13:06 |
Marche-En-Famenne | 13:20 |
Marloie | 13:24 |
Nummer | 5561 |
Linje | L |
Anslutningar | |
Marloie | 13:29 |
Rochefort-Jemelle | 13:34 |
Nummer | 963 |
Linje | L |
Restid | 4:33 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Nummer | 3606 | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||||
Gand-Saint-Pierre | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Bruxelles-Central | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Bruxelles-Nord | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 |
Nummer | 507 | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||||
Bruxelles-Nord | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Ottignies | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Gembloux | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 |
Namur | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
Ciney | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 14:04 | 15:03 |
Marloie | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:23 | 15:22 |
Rochefort-Jemelle | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:28 | 15:27 |
Nummer | 2109 | 2110 | 2111 | 2112 | 2113 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Restid | 4:26 | 4:26 | 4:26 | 4:27 | 4:26 |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Rochefort-Jemelle
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Nummer | 3606 | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||||
Gand-Saint-Pierre | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Bruxelles-Central | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Nummer | 507 | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||||
Bruxelles-Central | 09:21 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 |
Bruxelles-Nord | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 | 13:27 |
Ottignies | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Gembloux | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 |
Namur | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
Ciney | 11:03 | 12:04 | 13:03 | 14:03 | 15:04 |
Marloie | 11:22 | 12:23 | 13:22 | 14:22 | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:27 | 12:28 | 13:27 | 14:27 | 15:28 |
Nummer | 2109 | 2110 | 2111 | 2112 | 2113 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Restid | 4:26 | 4:27 | 4:26 | 4:26 | 4:27 |