Luttre till La Hulpe Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Luttre Etterbeek La Hulpe
Luttre | 07:55 | 08:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 |
Etterbeek | 08:45 | 09:46 |
Nummer | 4007 | 4008 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Anslutningar | ||
Etterbeek | 09:07 | 10:07 |
Watermael | 09:10 | 10:10 |
Boitsfort | 09:13 | 10:13 |
Groenendaal | 09:18 | 10:18 |
Hoeilaart | 09:21 | 10:21 |
La Hulpe | 09:25 | 10:25 |
Nummer | 6558 | 6559 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Restid | 1:30 | 1:29 |
Luttre Charleroi-Central Ottignies La Hulpe
Luttre | 07:05 | 09:05 | 09:22 |
Roux | 07:14 | 09:14 | - |
Marchienne-Au-Pont | 07:18 | 09:18 | 09:31 |
Charleroi-Central | 07:22 | 09:22 | 09:36 |
Nummer | 4027 | 4029 | 4529 |
Linje | S19 | S19 | IC |
S | S | ||
Anslutningar | |||
Charleroi-Central | 07:50 | 09:35 | 09:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 | - | 09:54 |
Fleurus | 08:05 | - | 10:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 | 10:02 | 10:31 |
Ottignies | 08:38 | 10:07 | 10:38 |
Nummer | 4578 | 5709 | 4580 |
Linje | S61 | IC | S61 |
S | S | ||
Anslutningar | |||
Ottignies | 08:47 | 10:17 | 10:47 |
Profondsart | - | 10:22 | - |
Rixensart | 08:53 | - | 10:53 |
Genval | 08:56 | 10:28 | 10:56 |
La Hulpe | 08:58 | 10:30 | 10:58 |
Nummer | 3980 | 6581 | 3982 |
Linje | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | |
Restid | 1:53 | 1:25 | 1:36 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Luttre Etterbeek La Hulpe
Luttre | 07:55 | 08:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 |
Etterbeek | 08:45 | 09:46 |
Nummer | 4007 | 4008 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Anslutningar | ||
Etterbeek | 09:07 | 10:07 |
Watermael | 09:10 | 10:10 |
Boitsfort | 09:13 | 10:13 |
Groenendaal | 09:18 | 10:18 |
Hoeilaart | 09:21 | 10:21 |
La Hulpe | 09:25 | 10:25 |
Nummer | 6558 | 6559 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Restid | 1:30 | 1:29 |
Luttre Charleroi-Central Ottignies La Hulpe
Luttre | 07:05 | 09:05 | 09:22 |
Roux | 07:14 | 09:14 | - |
Marchienne-Au-Pont | 07:18 | 09:18 | 09:31 |
Charleroi-Central | 07:22 | 09:22 | 09:36 |
Nummer | 4027 | 4029 | 4529 |
Linje | S19 | S19 | IC |
S | S | ||
Anslutningar | |||
Charleroi-Central | 07:50 | 09:35 | 09:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 | - | 09:54 |
Fleurus | 08:05 | - | 10:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 | 10:02 | 10:31 |
Ottignies | 08:38 | 10:07 | 10:38 |
Nummer | 4578 | 5709 | 4580 |
Linje | S61 | IC | S61 |
S | S | ||
Anslutningar | |||
Ottignies | 08:47 | 10:17 | 10:47 |
Profondsart | - | 10:22 | - |
Rixensart | 08:53 | - | 10:53 |
Genval | 08:56 | 10:28 | 10:56 |
La Hulpe | 08:58 | 10:30 | 10:58 |
Nummer | 3980 | 6581 | 3982 |
Linje | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | |
Restid | 1:53 | 1:25 | 1:36 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Luttre Bruxelles-Nord La Hulpe
Luttre | 07:10 |
Nivelles | 07:19 |
Braine-L'alleud | 07:30 |
Bruxelles-Midi | 07:47 |
Bruxelles-Central | 07:52 |
Bruxelles-Nord | 07:56 |
Nummer | 2006 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 07:58 |
Bruxelles-Schuman | 08:06 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:09 |
Etterbeek | 08:13 |
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
La Hulpe | 08:29 |
Nummer | 6557 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:19 |
Luttre Etterbeek La Hulpe
Luttre | 07:55 | 08:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 |
Etterbeek | 08:45 | 09:46 |
Nummer | 4007 | 4008 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Anslutningar | ||
Etterbeek | 09:07 | 10:07 |
Watermael | 09:10 | 10:10 |
Boitsfort | 09:13 | 10:13 |
Groenendaal | 09:18 | 10:18 |
Hoeilaart | 09:21 | 10:21 |
La Hulpe | 09:25 | 10:25 |
Nummer | 6558 | 6559 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Restid | 1:30 | 1:29 |
Luttre Charleroi-Central Ottignies La Hulpe
Luttre | 07:22 |
Marchienne-Au-Pont | 07:31 |
Charleroi-Central | 07:36 |
Nummer | 4527 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Anslutningar | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:58 |
Nummer | 3980 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:36 |
Luttre Uccle-Calevoet Moensberg Etterbeek La Hulpe
Luttre | 07:22 |
Obaix-Buzet | 07:27 |
Nivelles | 07:35 |
Braine-L'alleud | 07:45 |
Waterloo | 07:50 |
Rhode-Saint-Genèse | 07:55 |
Uccle-Calevoet | 08:02 |
Nummer | 7723 |
Linje | P |
Anslutningar | |
Moensberg | 08:25 |
Saint-Job | 08:29 |
Etterbeek | 08:37 |
Nummer | 3558 |
Linje | S5 |
S | |
Anslutningar | |
Etterbeek | 08:46 |
Boitsfort | 08:50 |
La Hulpe | 08:59 |
Nummer | 3957 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:37 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Luttre Bruxelles-Nord La Hulpe
Luttre | 07:10 |
Nivelles | 07:19 |
Braine-L'alleud | 07:30 |
Bruxelles-Midi | 07:47 |
Bruxelles-Central | 07:52 |
Bruxelles-Nord | 07:56 |
Nummer | 2006 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 07:58 |
Bruxelles-Schuman | 08:06 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:09 |
Etterbeek | 08:13 |
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
La Hulpe | 08:29 |
Nummer | 6557 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:19 |
Luttre Etterbeek La Hulpe
Luttre | 07:55 | 08:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 |
Etterbeek | 08:45 | 09:46 |
Nummer | 4007 | 4008 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Anslutningar | ||
Etterbeek | 09:07 | 10:07 |
Watermael | 09:10 | 10:10 |
Boitsfort | 09:13 | 10:13 |
Groenendaal | 09:18 | 10:18 |
Hoeilaart | 09:21 | 10:21 |
La Hulpe | 09:25 | 10:25 |
Nummer | 6558 | 6559 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Restid | 1:30 | 1:29 |
Luttre Charleroi-Central Ottignies La Hulpe
Luttre | 07:22 |
Marchienne-Au-Pont | 07:31 |
Charleroi-Central | 07:36 |
Nummer | 4527 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Anslutningar | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:58 |
Nummer | 3980 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:36 |
Luttre Uccle-Calevoet Moensberg Etterbeek La Hulpe
Luttre | 07:22 |
Obaix-Buzet | 07:27 |
Nivelles | 07:35 |
Braine-L'alleud | 07:45 |
Waterloo | 07:50 |
Rhode-Saint-Genèse | 07:55 |
Uccle-Calevoet | 08:02 |
Nummer | 7723 |
Linje | P |
Anslutningar | |
Moensberg | 08:25 |
Saint-Job | 08:29 |
Etterbeek | 08:37 |
Nummer | 3558 |
Linje | S5 |
S | |
Anslutningar | |
Etterbeek | 08:46 |
Boitsfort | 08:50 |
La Hulpe | 08:59 |
Nummer | 3957 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:37 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Luttre Bruxelles-Nord La Hulpe
Luttre | 07:10 |
Nivelles | 07:19 |
Braine-L'alleud | 07:30 |
Bruxelles-Midi | 07:47 |
Bruxelles-Central | 07:52 |
Bruxelles-Nord | 07:56 |
Nummer | 2006 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 07:58 |
Bruxelles-Schuman | 08:06 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:09 |
Etterbeek | 08:13 |
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
La Hulpe | 08:29 |
Nummer | 6557 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:19 |
Luttre Etterbeek La Hulpe
Luttre | 07:55 | 08:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 |
Etterbeek | 08:45 | 09:46 |
Nummer | 4007 | 4008 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Anslutningar | ||
Etterbeek | 09:07 | 10:07 |
Watermael | 09:10 | 10:10 |
Boitsfort | 09:13 | 10:13 |
Groenendaal | 09:18 | 10:18 |
Hoeilaart | 09:21 | 10:21 |
La Hulpe | 09:25 | 10:25 |
Nummer | 6558 | 6559 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Restid | 1:30 | 1:29 |
Luttre Charleroi-Central Ottignies La Hulpe
Luttre | 07:22 |
Marchienne-Au-Pont | 07:31 |
Charleroi-Central | 07:36 |
Nummer | 4527 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Anslutningar | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:58 |
Nummer | 3980 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:36 |
Luttre Uccle-Calevoet Moensberg Etterbeek La Hulpe
Luttre | 07:22 |
Obaix-Buzet | 07:27 |
Nivelles | 07:35 |
Braine-L'alleud | 07:45 |
Waterloo | 07:50 |
Rhode-Saint-Genèse | 07:55 |
Uccle-Calevoet | 08:02 |
Nummer | 7723 |
Linje | P |
Anslutningar | |
Moensberg | 08:25 |
Saint-Job | 08:29 |
Etterbeek | 08:37 |
Nummer | 3558 |
Linje | S5 |
S | |
Anslutningar | |
Etterbeek | 08:46 |
Boitsfort | 08:50 |
La Hulpe | 08:59 |
Nummer | 3957 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:37 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Luttre Braine-L'alleud Etterbeek La Hulpe
Luttre | 09:20 | 10:20 |
Nivelles | 09:30 | 10:30 |
Braine-L'alleud | 09:39 | 10:39 |
Nummer | 3109 | 3110 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Braine-L'alleud | 10:04 | 11:04 |
Waterloo | 10:08 | 11:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 10:13 | 11:13 |
Linkebeek | 10:19 | 11:19 |
Saint-Job | 10:23 | 11:23 |
Boondael | 10:28 | 11:28 |
Etterbeek | 10:32 | 11:32 |
Nummer | 4009 | 4010 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Anslutningar | ||
Etterbeek | 11:32 | 12:32 |
La Hulpe | 12:12 | 13:12 |
Nummer | 11764 | 11765 |
Linje | BUS | BUS |
Restid | 2:52 | 2:52 |
Luttre Bruxelles-Central Ottignies La Hulpe
Luttre | 08:20 |
Nivelles | 08:30 |
Braine-L'alleud | 08:41 |
Bruxelles-Midi | 08:59 |
Bruxelles-Central | 09:03 |
Nummer | 3108 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Central | 09:10 |
Bruxelles-Nord | 09:18 |
Louvain | 09:37 |
Wavre | 09:56 |
Bierges-Walibi | 10:00 |
Ottignies | 10:05 |
Nummer | 18022 |
Linje | T |
Anslutningar | |
Ottignies | 10:21 |
La Hulpe | 10:56 |
Nummer | 11782 |
Linje | BUS |
Restid | 2:36 |
Luttre Bruxelles-Nord Ottignies La Hulpe
Luttre | 07:20 |
Nivelles | 07:30 |
Braine-L'alleud | 07:41 |
Bruxelles-Midi | 07:59 |
Bruxelles-Central | 08:04 |
Bruxelles-Nord | 08:08 |
Nummer | 3107 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 08:28 |
Ottignies | 09:15 |
Nummer | 2108 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Ottignies | 09:21 |
La Hulpe | 09:56 |
Nummer | 11781 |
Linje | BUS |
Restid | 2:36 |
Luttre Charleroi-Central Namur Ottignies La Hulpe
Luttre | 08:44 |
Marchienne-Au-Pont | 08:53 |
Charleroi-Central | 08:57 |
Nummer | 3128 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 09:17 |
Châtelet | 09:25 |
Tamines | 09:37 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 09:45 |
Floreffe | 09:57 |
Namur | 10:09 |
Nummer | 4558 |
Linje | S61 |
S | |
Anslutningar | |
Namur | 10:14 |
Gembloux | 10:28 |
Ottignies | 10:40 |
Nummer | 2131 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Ottignies | 11:21 |
La Hulpe | 11:56 |
Nummer | 11783 |
Linje | BUS |
Restid | 3:12 |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
Luttre Braine-L'alleud Etterbeek La Hulpe
Luttre | 09:20 | 10:20 |
Nivelles | 09:30 | 10:30 |
Braine-L'alleud | 09:39 | 10:39 |
Nummer | 3109 | 3110 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Braine-L'alleud | 10:04 | 11:04 |
Waterloo | 10:08 | 11:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 10:13 | 11:13 |
Linkebeek | 10:19 | 11:19 |
Saint-Job | 10:23 | 11:23 |
Boondael | 10:28 | 11:28 |
Etterbeek | 10:32 | 11:32 |
Nummer | 4009 | 4010 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Anslutningar | ||
Etterbeek | 11:32 | 12:32 |
La Hulpe | 12:12 | 13:12 |
Nummer | 11764 | 11765 |
Linje | BUS | BUS |
Restid | 2:52 | 2:52 |
Luttre Bruxelles-Nord Ottignies La Hulpe
Luttre | 07:20 | 08:20 |
Nivelles | 07:30 | 08:30 |
Braine-L'alleud | 07:41 | 08:41 |
Bruxelles-Midi | 07:59 | 08:59 |
Bruxelles-Central | 08:04 | 09:04 |
Bruxelles-Nord | 08:08 | 09:08 |
Nummer | 3107 | 3108 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Nord | 08:27 | 09:17 |
Louvain | - | 09:37 |
Wavre | - | 09:56 |
Bierges-Walibi | - | 10:00 |
Ottignies | 09:15 | 10:05 |
Nummer | 2108 | 18022 |
Linje | IC | T |
Anslutningar | ||
Ottignies | 09:21 | 10:21 |
La Hulpe | 09:56 | 10:56 |
Nummer | 11781 | 11782 |
Linje | BUS | BUS |
Restid | 2:36 | 2:36 |
Luttre Charleroi-Central Namur Ottignies La Hulpe
Luttre | 08:44 |
Marchienne-Au-Pont | 08:53 |
Charleroi-Central | 08:57 |
Nummer | 3128 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 09:17 |
Châtelet | 09:25 |
Tamines | 09:37 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 09:45 |
Floreffe | 09:57 |
Namur | 10:09 |
Nummer | 4558 |
Linje | S61 |
S | |
Anslutningar | |
Namur | 10:15 |
Gembloux | 10:29 |
Ottignies | 10:40 |
Nummer | 2131 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Ottignies | 11:21 |
La Hulpe | 11:56 |
Nummer | 11783 |
Linje | BUS |
Restid | 3:12 |