Saint-Ghislain till Kortemark Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Saint-Ghislain Herseaux Courtrai Deinze Kortemark
Saint-Ghislain | 07:03 |
Blaton | 07:12 |
Péruwelz | 07:18 |
Antoing | 07:27 |
Tournai | 07:38 |
Herseaux | 07:50 |
Nummer | 4656 |
Linje | L |
Anslutningar | |
Herseaux | 08:06 |
Mouscron | 08:12 |
Courtrai | 08:22 |
Nummer | 3228 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Courtrai | 09:17 |
Harelbeke | 09:23 |
Waregem | 09:30 |
Deinze | 09:37 |
Nummer | 409 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Deinze | 10:09 |
Tielt | 10:19 |
Lichtervelde | 10:32 |
Kortemark | 10:37 |
Nummer | 3008 |
Linje | IC |
Restid | 3:34 |
Saint-Ghislain Herseaux Courtrai Lichtervelde Kortemark
Saint-Ghislain | 08:03 | 09:03 | 10:03 |
Blaton | 08:12 | 09:12 | 10:12 |
Péruwelz | 08:18 | 09:18 | 10:18 |
Antoing | 08:27 | 09:27 | 10:27 |
Tournai | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Herseaux | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Nummer | 4657 | 4658 | 4659 |
Linje | L | L | L |
Anslutningar | |||
Herseaux | 09:06 | 10:06 | 11:06 |
Mouscron | 09:12 | 10:12 | 11:12 |
Courtrai | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Nummer | 3229 | 3230 | 3231 |
Linje | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||
Courtrai | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Izegem | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
Roulers | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Nummer | 2331 | 2332 | 2333 |
Linje | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||
Lichtervelde | 14:32 | 11:32 | 13:32 |
Kortemark | 14:37 | 11:37 | 13:37 |
Nummer | 3012 | 3009 | 3011 |
Linje | IC | IC | IC |
Restid | 6:34 | 2:34 | 3:34 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Kortemark
Saint-Ghislain | 08:05 |
Mons | 08:13 |
Nummer | 907 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Mons | 08:19 |
Jurbise | 08:30 |
Soignies | 08:40 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 09:05 |
Nummer | 3708 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 09:08 |
Gand-Saint-Pierre | 09:36 |
Nummer | 530 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 |
De Pinte | 10:01 |
Deinze | 10:09 |
Tielt | 10:19 |
Lichtervelde | 10:32 |
Kortemark | 10:37 |
Nummer | 3008 |
Linje | IC |
Restid | 2:32 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Saint-Ghislain Herseaux Courtrai Deinze Kortemark
Saint-Ghislain | 07:03 | 09:03 |
Blaton | 07:12 | 09:12 |
Péruwelz | 07:18 | 09:18 |
Antoing | 07:27 | 09:27 |
Tournai | 07:38 | 09:38 |
Herseaux | 07:50 | 09:50 |
Nummer | 4656 | 4658 |
Linje | L | L |
Anslutningar | ||
Herseaux | 08:06 | 10:06 |
Mouscron | 08:12 | 10:12 |
Courtrai | 08:22 | 10:22 |
Nummer | 3228 | 3230 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Courtrai | 09:17 | 11:17 |
Harelbeke | 09:23 | 11:23 |
Waregem | 09:30 | 11:30 |
Deinze | 09:37 | 11:37 |
Nummer | 409 | 411 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Deinze | 10:09 | 17:09 |
Tielt | 10:19 | 17:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 17:32 |
Kortemark | 10:37 | 17:37 |
Nummer | 3008 | 3015 |
Linje | IC | IC |
Restid | 3:34 | 8:34 |
Saint-Ghislain Herseaux Courtrai Lichtervelde Kortemark
Saint-Ghislain | 08:03 | 10:03 | 11:03 |
Blaton | 08:12 | 10:12 | 11:12 |
Péruwelz | 08:18 | 10:18 | 11:18 |
Antoing | 08:27 | 10:27 | 11:27 |
Tournai | 08:38 | 10:38 | 11:38 |
Herseaux | 08:50 | 10:50 | 11:50 |
Nummer | 4657 | 4659 | 4660 |
Linje | L | L | L |
Anslutningar | |||
Herseaux | 09:06 | 11:06 | 12:06 |
Mouscron | 09:12 | 11:12 | 12:12 |
Courtrai | 09:22 | 11:22 | 12:22 |
Nummer | 3229 | 3231 | 3232 |
Linje | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||
Courtrai | 09:55 | 11:55 | 12:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 12:06 | 13:06 |
Izegem | 10:10 | 12:10 | 13:10 |
Roulers | 10:17 | 12:17 | 13:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 12:23 | 13:23 |
Nummer | 2331 | 2333 | 2334 |
Linje | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||
Lichtervelde | 14:32 | 12:32 | 13:32 |
Kortemark | 14:37 | 12:37 | 13:37 |
Nummer | 3012 | 3010 | 3011 |
Linje | IC | IC | IC |
Restid | 6:34 | 2:34 | 2:34 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Saint-Ghislain Bruxelles-Midi De Pinte Kortemark
Saint-Ghislain | 09:31 |
Quaregnon | 09:36 |
Jemappes | 09:40 |
Mons | 09:50 |
Jurbise | 10:00 |
Soignies | 10:09 |
Braine-Le-Comte | 10:16 |
Hal | 10:26 |
Bruxelles-Midi | 10:35 |
Nummer | 1709 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 10:37 |
Gand-Saint-Pierre | 11:09 |
De Pinte | 11:15 |
Nummer | 431 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
De Pinte | 16:01 |
Deinze | 16:09 |
Tielt | 16:19 |
Lichtervelde | 16:32 |
Kortemark | 16:37 |
Nummer | 3014 |
Linje | IC |
Restid | 7:06 |
Saint-Ghislain Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Kortemark
Saint-Ghislain | 07:31 | 08:31 |
Quaregnon | 07:36 | 08:36 |
Jemappes | 07:40 | 08:40 |
Mons | 07:50 | 08:50 |
Jurbise | 08:00 | 09:00 |
Soignies | 08:09 | 09:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 | 09:16 |
Hal | 08:27 | 09:26 |
Bruxelles-Midi | 08:36 | 09:35 |
Nummer | 1707 | 1708 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Midi | 08:56 | 09:53 |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:21 |
Nummer | 1530 | 1531 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 11:53 |
De Pinte | 10:01 | 12:01 |
Deinze | 10:09 | 12:09 |
Tielt | 10:19 | 12:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 12:32 |
Kortemark | 10:37 | 12:37 |
Nummer | 3008 | 3010 |
Linje | IC | IC |
Restid | 3:06 | 4:06 |
Saint-Ghislain Charleroi-Central Anvers-Berchem Kortemark
Saint-Ghislain | 10:05 |
Mons | 10:15 |
La louvière-Sud | 10:31 |
Charleroi-Central | 10:47 |
Nummer | 909 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 11:53 |
Marchienne-Au-Pont | 11:59 |
Luttre | 12:10 |
Nivelles | 12:19 |
Braine-L'alleud | 12:30 |
Bruxelles-Midi | 12:49 |
Bruxelles-Central | 12:54 |
Bruxelles-Nord | 13:02 |
Malines | 13:18 |
Anvers-Berchem | 13:30 |
Nummer | 2011 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Anvers-Berchem | 15:56 |
Anvers-Sud | 16:01 |
Saint-Nicolas | 16:17 |
Lokeren | 16:28 |
Gand-Dampoort | 16:41 |
Gand-Saint-Pierre | 16:53 |
De Pinte | 17:01 |
Deinze | 17:09 |
Tielt | 17:19 |
Lichtervelde | 17:32 |
Kortemark | 17:37 |
Nummer | 3015 |
Linje | IC |
Restid | 7:32 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Kortemark
Saint-Ghislain | 07:05 |
Mons | 07:13 |
Nummer | 906 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Mons | 07:18 |
Jurbise | 07:28 |
Soignies | 07:38 |
Braine-Le-Comte | 07:45 |
Bruxelles-Midi | 08:04 |
Nummer | 3707 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 08:08 |
Gand-Saint-Pierre | 08:36 |
Nummer | 529 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:37 |
Nummer | 3007 |
Linje | IC |
Restid | 2:32 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Saint-Ghislain Bruxelles-Midi De Pinte Kortemark
Saint-Ghislain | 09:31 |
Quaregnon | 09:36 |
Jemappes | 09:40 |
Mons | 09:50 |
Jurbise | 10:00 |
Soignies | 10:09 |
Braine-Le-Comte | 10:16 |
Hal | 10:26 |
Bruxelles-Midi | 10:35 |
Nummer | 1709 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 10:37 |
Gand-Saint-Pierre | 11:09 |
De Pinte | 11:15 |
Nummer | 431 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
De Pinte | 16:01 |
Deinze | 16:09 |
Tielt | 16:19 |
Lichtervelde | 16:32 |
Kortemark | 16:37 |
Nummer | 3014 |
Linje | IC |
Restid | 7:06 |
Saint-Ghislain Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Kortemark
Saint-Ghislain | 07:31 | 08:31 |
Quaregnon | 07:36 | 08:36 |
Jemappes | 07:40 | 08:40 |
Mons | 07:50 | 08:50 |
Jurbise | 08:00 | 09:00 |
Soignies | 08:09 | 09:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 | 09:16 |
Hal | 08:27 | 09:26 |
Bruxelles-Midi | 08:36 | 09:35 |
Nummer | 1707 | 1708 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Midi | 08:56 | 09:53 |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:21 |
Nummer | 1530 | 1531 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 11:53 |
De Pinte | 10:01 | 12:01 |
Deinze | 10:09 | 12:09 |
Tielt | 10:19 | 12:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 12:32 |
Kortemark | 10:37 | 12:37 |
Nummer | 3008 | 3010 |
Linje | IC | IC |
Restid | 3:06 | 4:06 |
Saint-Ghislain Charleroi-Central Anvers-Berchem Kortemark
Saint-Ghislain | 10:05 |
Mons | 10:15 |
La louvière-Sud | 10:31 |
Charleroi-Central | 10:47 |
Nummer | 909 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 11:53 |
Marchienne-Au-Pont | 11:59 |
Luttre | 12:10 |
Nivelles | 12:19 |
Braine-L'alleud | 12:30 |
Bruxelles-Midi | 12:49 |
Bruxelles-Central | 12:54 |
Bruxelles-Nord | 13:02 |
Malines | 13:18 |
Anvers-Berchem | 13:30 |
Nummer | 2011 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Anvers-Berchem | 15:56 |
Anvers-Sud | 16:01 |
Saint-Nicolas | 16:17 |
Lokeren | 16:28 |
Gand-Dampoort | 16:41 |
Gand-Saint-Pierre | 16:53 |
De Pinte | 17:01 |
Deinze | 17:09 |
Tielt | 17:19 |
Lichtervelde | 17:32 |
Kortemark | 17:37 |
Nummer | 3015 |
Linje | IC |
Restid | 7:32 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Kortemark
Saint-Ghislain | 07:05 |
Mons | 07:13 |
Nummer | 906 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Mons | 07:18 |
Jurbise | 07:28 |
Soignies | 07:38 |
Braine-Le-Comte | 07:45 |
Bruxelles-Midi | 08:04 |
Nummer | 3707 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 08:08 |
Gand-Saint-Pierre | 08:36 |
Nummer | 529 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:37 |
Nummer | 3007 |
Linje | IC |
Restid | 2:32 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Saint-Ghislain Bruxelles-Midi De Pinte Kortemark
Saint-Ghislain | 09:31 |
Quaregnon | 09:36 |
Jemappes | 09:40 |
Mons | 09:50 |
Jurbise | 10:00 |
Soignies | 10:09 |
Braine-Le-Comte | 10:16 |
Hal | 10:26 |
Bruxelles-Midi | 10:35 |
Nummer | 1709 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 10:37 |
Gand-Saint-Pierre | 11:09 |
De Pinte | 11:15 |
Nummer | 431 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
De Pinte | 16:01 |
Deinze | 16:09 |
Tielt | 16:19 |
Lichtervelde | 16:32 |
Kortemark | 16:37 |
Nummer | 3014 |
Linje | IC |
Restid | 7:06 |
Saint-Ghislain Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Kortemark
Saint-Ghislain | 07:31 | 08:31 |
Quaregnon | 07:36 | 08:36 |
Jemappes | 07:40 | 08:40 |
Mons | 07:50 | 08:50 |
Jurbise | 08:00 | 09:00 |
Soignies | 08:09 | 09:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 | 09:16 |
Hal | 08:27 | 09:26 |
Bruxelles-Midi | 08:36 | 09:35 |
Nummer | 1707 | 1708 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Midi | 08:56 | 09:53 |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:21 |
Nummer | 1530 | 1531 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 11:53 |
De Pinte | 10:01 | 12:01 |
Deinze | 10:09 | 12:09 |
Tielt | 10:19 | 12:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 12:32 |
Kortemark | 10:37 | 12:37 |
Nummer | 3008 | 3010 |
Linje | IC | IC |
Restid | 3:06 | 4:06 |
Saint-Ghislain Charleroi-Central Anvers-Berchem Kortemark
Saint-Ghislain | 10:05 |
Mons | 10:15 |
La louvière-Sud | 10:31 |
Charleroi-Central | 10:47 |
Nummer | 909 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 11:53 |
Marchienne-Au-Pont | 11:59 |
Luttre | 12:10 |
Nivelles | 12:19 |
Braine-L'alleud | 12:30 |
Bruxelles-Midi | 12:49 |
Bruxelles-Central | 12:54 |
Bruxelles-Nord | 13:02 |
Malines | 13:18 |
Anvers-Berchem | 13:30 |
Nummer | 2011 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Anvers-Berchem | 15:56 |
Anvers-Sud | 16:01 |
Saint-Nicolas | 16:17 |
Lokeren | 16:28 |
Gand-Dampoort | 16:41 |
Gand-Saint-Pierre | 16:53 |
De Pinte | 17:01 |
Deinze | 17:09 |
Tielt | 17:19 |
Lichtervelde | 17:32 |
Kortemark | 17:37 |
Nummer | 3015 |
Linje | IC |
Restid | 7:32 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Kortemark
Saint-Ghislain | 07:05 |
Mons | 07:13 |
Nummer | 906 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Mons | 07:18 |
Jurbise | 07:28 |
Soignies | 07:38 |
Braine-Le-Comte | 07:45 |
Bruxelles-Midi | 08:04 |
Nummer | 3707 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 08:08 |
Gand-Saint-Pierre | 08:36 |
Nummer | 529 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:37 |
Nummer | 3007 |
Linje | IC |
Restid | 2:32 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Saint-Ghislain La louvière-Sud Bruxelles-Midi Kortemark
Saint-Ghislain | 08:00 | 09:00 |
Jemappes | 08:08 | 09:08 |
Mons | 08:17 | 09:16 |
La louvière-Sud | 08:31 | 09:30 |
Nummer | 3807 | 3808 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
La louvière-Sud | 08:35 | 09:35 |
La louvière-Centre | 08:40 | 09:40 |
Ecaussinnes | 08:54 | 09:53 |
Braine-Le-Comte | 09:04 | 10:04 |
Tubize | 09:12 | 10:12 |
Hal | 09:20 | 10:20 |
Bruxelles-Midi | 09:30 | 10:30 |
Nummer | 3408 | 3409 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Midi | 11:48 | 14:48 |
Liedekerke | 12:03 | 15:03 |
Denderleeuw | 12:09 | 15:09 |
Erembodegem | 12:14 | 15:14 |
Alost | 12:19 | 15:19 |
Lede | 12:24 | 15:24 |
Schellebelle | 12:32 | 15:32 |
Wetteren | 12:36 | 15:36 |
Gand-Saint-Pierre | 12:53 | 15:53 |
De Pinte | 13:01 | 16:01 |
Deinze | 13:09 | 16:09 |
Tielt | 13:19 | 16:19 |
Lichtervelde | 13:32 | 16:32 |
Kortemark | 13:37 | 16:37 |
Nummer | 3634 | 3637 |
Linje | IC | IC |
Restid | 5:37 | 7:37 |
Saint-Ghislain Mons Brussels airport-Zaventem Kortemark
Saint-Ghislain | 08:51 |
Quaregnon | 08:56 |
Jemappes | 08:59 |
Mons | 09:04 |
Nummer | 4658 |
Linje | L |
Anslutningar | |
Mons | 09:19 |
Jurbise | 09:30 |
Soignies | 09:40 |
Braine-Le-Comte | 09:47 |
Bruxelles-Midi | 10:09 |
Bruxelles-Central | 10:14 |
Bruxelles-Nord | 10:20 |
Brussels airport-Zaventem | 10:31 |
Nummer | 3709 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Brussels airport-Zaventem | 12:25 |
Bruxelles-Nord | 12:37 |
Bruxelles-Central | 12:41 |
Bruxelles-Midi | 12:48 |
Liedekerke | 13:03 |
Denderleeuw | 13:09 |
Erembodegem | 13:14 |
Alost | 13:19 |
Lede | 13:24 |
Schellebelle | 13:32 |
Wetteren | 13:36 |
Gand-Saint-Pierre | 13:53 |
De Pinte | 14:01 |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:37 |
Nummer | 3635 |
Linje | IC |
Restid | 5:46 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Midi Kortemark
Saint-Ghislain | 07:00 | 07:51 |
Quaregnon | - | 07:56 |
Jemappes | 07:08 | 07:59 |
Mons | 07:14 | 08:04 |
Nummer | 3806 | 4657 |
Linje | IC | L |
Anslutningar | ||
Mons | 07:19 | 08:19 |
Jurbise | 07:30 | 08:30 |
Soignies | 07:40 | 08:40 |
Braine-Le-Comte | 07:47 | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 08:05 | 09:05 |
Nummer | 3707 | 3708 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Midi | 08:48 | 09:48 |
Liedekerke | 09:03 | 10:03 |
Denderleeuw | 09:09 | 10:09 |
Erembodegem | 09:14 | 10:14 |
Alost | 09:19 | 10:19 |
Lede | 09:24 | 10:24 |
Schellebelle | 09:32 | 10:32 |
Wetteren | 09:36 | 10:36 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 10:01 | 11:01 |
Deinze | 10:09 | 11:09 |
Tielt | 10:19 | 11:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 |
Kortemark | 10:37 | 11:37 |
Nummer | 3631 | 3632 |
Linje | IC | IC |
Restid | 3:37 | 3:46 |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
Saint-Ghislain La louvière-Sud Bruxelles-Midi Kortemark
Saint-Ghislain | 08:00 | 09:00 |
Jemappes | 08:08 | 09:08 |
Mons | 08:17 | 09:16 |
La louvière-Sud | 08:31 | 09:30 |
Nummer | 3807 | 3808 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
La louvière-Sud | 08:36 | 09:36 |
La louvière-Centre | 08:42 | 09:42 |
Ecaussinnes | 08:56 | 09:55 |
Braine-Le-Comte | 09:04 | 10:04 |
Tubize | 09:12 | 10:12 |
Hal | 09:20 | 10:20 |
Bruxelles-Midi | 09:30 | 10:30 |
Nummer | 3408 | 3409 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Midi | 11:48 | 14:48 |
Liedekerke | 12:03 | 15:03 |
Denderleeuw | 12:09 | 15:09 |
Erembodegem | 12:14 | 15:14 |
Alost | 12:19 | 15:19 |
Lede | 12:24 | 15:24 |
Schellebelle | 12:32 | 15:32 |
Wetteren | 12:36 | 15:36 |
Gand-Saint-Pierre | 12:53 | 15:53 |
De Pinte | 13:01 | 16:01 |
Deinze | 13:09 | 16:09 |
Tielt | 13:19 | 16:19 |
Lichtervelde | 13:32 | 16:32 |
Kortemark | 13:37 | 16:37 |
Nummer | 3634 | 3637 |
Linje | IC | IC |
Restid | 5:37 | 7:37 |
Saint-Ghislain Mons Brussels airport-Zaventem Kortemark
Saint-Ghislain | 08:51 |
Quaregnon | 08:56 |
Jemappes | 08:59 |
Mons | 09:04 |
Nummer | 4658 |
Linje | L |
Anslutningar | |
Mons | 09:19 |
Jurbise | 09:32 |
Soignies | 09:41 |
Braine-Le-Comte | 09:47 |
Bruxelles-Midi | 10:09 |
Bruxelles-Central | 10:14 |
Bruxelles-Nord | 10:20 |
Brussels airport-Zaventem | 10:31 |
Nummer | 3709 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Brussels airport-Zaventem | 12:25 |
Bruxelles-Nord | 12:37 |
Bruxelles-Central | 12:41 |
Bruxelles-Midi | 12:48 |
Liedekerke | 13:03 |
Denderleeuw | 13:09 |
Erembodegem | 13:14 |
Alost | 13:19 |
Lede | 13:24 |
Schellebelle | 13:32 |
Wetteren | 13:36 |
Gand-Saint-Pierre | 13:53 |
De Pinte | 14:01 |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:37 |
Nummer | 3635 |
Linje | IC |
Restid | 5:46 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Midi Kortemark
Saint-Ghislain | 07:00 | 07:51 |
Quaregnon | - | 07:56 |
Jemappes | 07:08 | 07:59 |
Mons | 07:14 | 08:04 |
Nummer | 3806 | 4657 |
Linje | IC | L |
Anslutningar | ||
Mons | 07:19 | 08:19 |
Jurbise | 07:30 | 08:32 |
Soignies | 07:40 | 08:41 |
Braine-Le-Comte | 07:47 | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 08:05 | 09:05 |
Nummer | 3707 | 3708 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Midi | 08:48 | 09:48 |
Liedekerke | 09:03 | 10:03 |
Denderleeuw | 09:09 | 10:09 |
Erembodegem | 09:14 | 10:14 |
Alost | 09:19 | 10:19 |
Lede | 09:24 | 10:24 |
Schellebelle | 09:32 | 10:32 |
Wetteren | 09:36 | 10:36 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 10:01 | 11:01 |
Deinze | 10:09 | 11:09 |
Tielt | 10:19 | 11:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 |
Kortemark | 10:37 | 11:37 |
Nummer | 3631 | 3632 |
Linje | IC | IC |
Restid | 3:37 | 3:46 |