Soignies till Dixmude Tidtabell
Söndag 8 september 2024 kl. 07:00
Soignies Brussels airport-Zaventem Dixmude
Soignies | 11:40 |
Braine-Le-Comte | 11:47 |
Bruxelles-Midi | 12:09 |
Bruxelles-Central | 12:14 |
Bruxelles-Nord | 12:20 |
Brussels airport-Zaventem | 12:31 |
Nummer | 3711 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Brussels airport-Zaventem | 13:25 |
Bruxelles-Nord | 13:37 |
Bruxelles-Central | 13:41 |
Bruxelles-Midi | 13:48 |
Liedekerke | 14:03 |
Denderleeuw | 14:28 |
Gand-Saint-Pierre | 14:53 |
De Pinte | 15:01 |
Deinze | 15:09 |
Tielt | 15:19 |
Lichtervelde | 15:32 |
Kortemark | 15:38 |
Dixmude | 15:47 |
Nummer | 3636 |
Linje | IC |
Restid | 4:07 |
Soignies Bruxelles-Midi Dixmude
Soignies | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 10:40 |
Braine-Le-Comte | 07:47 | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Bruxelles-Midi | 08:05 | 09:05 | 10:06 | 11:05 |
Nummer | 3707 | 3708 | 3709 | 3710 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | ||||
Bruxelles-Midi | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Liedekerke | 09:03 | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Denderleeuw | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Deinze | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Tielt | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Kortemark | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 |
Dixmude | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Nummer | 3631 | 3632 | 3633 | 3634 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Restid | 3:07 | 3:07 | 3:07 | 3:07 |
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Soignies Bruxelles-Midi De Pinte Dixmude
Soignies | 08:40 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 09:05 |
Nummer | 3708 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 09:36 |
Gand-Saint-Pierre | 10:09 |
De Pinte | 10:15 |
Nummer | 430 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
De Pinte | 11:01 |
Deinze | 11:09 |
Tielt | 11:19 |
Lichtervelde | 11:32 |
Kortemark | 11:38 |
Dixmude | 11:47 |
Nummer | 3009 |
Linje | IC |
Restid | 3:07 |
Soignies Bruxelles-Midi Deinze Dixmude
Soignies | 07:38 |
Braine-Le-Comte | 07:45 |
Bruxelles-Midi | 08:04 |
Nummer | 3707 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 09:36 |
Gand-Saint-Pierre | 10:09 |
De Pinte | 10:16 |
Deinze | 10:21 |
Nummer | 430 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Deinze | 15:09 |
Tielt | 15:19 |
Lichtervelde | 15:32 |
Kortemark | 15:38 |
Dixmude | 15:47 |
Nummer | 3013 |
Linje | IC |
Restid | 8:09 |
Soignies Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Dixmude
Soignies | 07:09 |
Braine-Le-Comte | 07:16 |
Hal | 07:27 |
Bruxelles-Midi | 07:36 |
Nummer | 1706 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 07:55 |
Gand-Saint-Pierre | 08:23 |
Nummer | 1529 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 13:53 |
De Pinte | 14:01 |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:38 |
Dixmude | 14:47 |
Nummer | 3012 |
Linje | IC |
Restid | 7:38 |
Soignies Bruxelles-Midi Lichtervelde Dixmude
Soignies | 07:54 | 08:09 |
Braine-Le-Comte | 08:01 | 08:16 |
Hal | - | 08:27 |
Bruxelles-Midi | 08:19 | 08:36 |
Nummer | 7803 | 1707 |
Linje | P | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Midi | 08:39 | 08:39 |
Anderlecht | 08:46 | 08:46 |
Denderleeuw | 09:00 | 09:00 |
Zottegem | 09:18 | 09:18 |
Audenarde | 09:32 | 09:32 |
Courtrai | 09:55 | 09:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 10:06 |
Izegem | 10:10 | 10:10 |
Roulers | 10:17 | 10:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 10:23 |
Nummer | 2331 | 2331 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Lichtervelde | 17:00 | 10:32 |
Kortemark | 17:06 | 10:38 |
Dixmude | 17:14 | 10:47 |
Nummer | 8995 | 3008 |
Linje | P | IC |
Restid | 9:20 | 2:38 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Soignies Bruxelles-Midi De Pinte Dixmude
Soignies | 08:40 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 09:05 |
Nummer | 3708 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 09:36 |
Gand-Saint-Pierre | 10:09 |
De Pinte | 10:15 |
Nummer | 430 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
De Pinte | 11:01 |
Deinze | 11:09 |
Tielt | 11:19 |
Lichtervelde | 11:32 |
Kortemark | 11:38 |
Dixmude | 11:47 |
Nummer | 3009 |
Linje | IC |
Restid | 3:07 |
Soignies Bruxelles-Midi Deinze Dixmude
Soignies | 07:38 |
Braine-Le-Comte | 07:45 |
Bruxelles-Midi | 08:04 |
Nummer | 3707 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 09:36 |
Gand-Saint-Pierre | 10:09 |
De Pinte | 10:16 |
Deinze | 10:21 |
Nummer | 430 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Deinze | 15:09 |
Tielt | 15:19 |
Lichtervelde | 15:32 |
Kortemark | 15:38 |
Dixmude | 15:47 |
Nummer | 3013 |
Linje | IC |
Restid | 8:09 |
Soignies Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Dixmude
Soignies | 07:09 |
Braine-Le-Comte | 07:16 |
Hal | 07:27 |
Bruxelles-Midi | 07:36 |
Nummer | 1706 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 07:55 |
Gand-Saint-Pierre | 08:23 |
Nummer | 1529 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 13:53 |
De Pinte | 14:01 |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:38 |
Dixmude | 14:47 |
Nummer | 3012 |
Linje | IC |
Restid | 7:38 |
Soignies Bruxelles-Midi Lichtervelde Dixmude
Soignies | 07:54 | 08:09 |
Braine-Le-Comte | 08:01 | 08:16 |
Hal | - | 08:27 |
Bruxelles-Midi | 08:19 | 08:36 |
Nummer | 7803 | 1707 |
Linje | P | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Midi | 08:39 | 08:39 |
Anderlecht | 08:46 | 08:46 |
Denderleeuw | 09:00 | 09:00 |
Zottegem | 09:18 | 09:18 |
Audenarde | 09:32 | 09:32 |
Courtrai | 09:55 | 09:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 10:06 |
Izegem | 10:10 | 10:10 |
Roulers | 10:17 | 10:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 10:23 |
Nummer | 2331 | 2331 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Lichtervelde | 17:00 | 10:32 |
Kortemark | 17:06 | 10:38 |
Dixmude | 17:14 | 10:47 |
Nummer | 8995 | 3008 |
Linje | P | IC |
Restid | 9:20 | 2:38 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Soignies Bruxelles-Midi De Pinte Dixmude
Soignies | 07:38 |
Braine-Le-Comte | 07:45 |
Bruxelles-Midi | 08:04 |
Nummer | 3707 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 08:37 |
Gand-Saint-Pierre | 09:09 |
De Pinte | 09:15 |
Nummer | 429 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
De Pinte | 10:01 |
Deinze | 10:09 |
Tielt | 10:19 |
Lichtervelde | 10:32 |
Kortemark | 10:38 |
Dixmude | 10:47 |
Nummer | 3008 |
Linje | IC |
Restid | 3:09 |
Soignies Bruxelles-Midi Deinze Dixmude
Soignies | 08:40 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 09:05 |
Nummer | 3708 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 10:37 |
Gand-Saint-Pierre | 11:09 |
De Pinte | 11:16 |
Deinze | 11:21 |
Nummer | 431 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Deinze | 15:09 |
Tielt | 15:19 |
Lichtervelde | 15:32 |
Kortemark | 15:38 |
Dixmude | 15:47 |
Nummer | 3013 |
Linje | IC |
Restid | 7:07 |
Soignies Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Dixmude
Soignies | 08:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 |
Hal | 08:27 |
Bruxelles-Midi | 08:36 |
Nummer | 1707 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
Nummer | 1530 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 13:53 |
De Pinte | 14:01 |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:38 |
Dixmude | 14:47 |
Nummer | 3012 |
Linje | IC |
Restid | 6:38 |
Soignies Bruxelles-Midi Lichtervelde Dixmude
Soignies | 07:09 | 07:54 |
Braine-Le-Comte | 07:16 | 08:01 |
Hal | 07:27 | - |
Bruxelles-Midi | 07:36 | 08:19 |
Nummer | 1706 | 7803 |
Linje | IC | P |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Midi | 07:39 | 08:39 |
Anderlecht | 07:46 | 08:46 |
Denderleeuw | 08:00 | 09:00 |
Zottegem | 08:18 | 09:18 |
Audenarde | 08:32 | 09:32 |
Courtrai | 08:55 | 09:55 |
Ingelmunster | 09:06 | 10:06 |
Izegem | 09:10 | 10:10 |
Roulers | 09:17 | 10:17 |
Lichtervelde | 09:23 | 10:23 |
Nummer | 2330 | 2331 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Lichtervelde | 09:32 | 12:32 |
Kortemark | 09:38 | 12:38 |
Dixmude | 09:47 | 12:47 |
Nummer | 3007 | 3010 |
Linje | IC | IC |
Restid | 2:38 | 4:53 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Soignies Bruxelles-Midi De Pinte Dixmude
Soignies | 07:38 |
Braine-Le-Comte | 07:45 |
Bruxelles-Midi | 08:04 |
Nummer | 3707 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 08:37 |
Gand-Saint-Pierre | 09:09 |
De Pinte | 09:15 |
Nummer | 429 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
De Pinte | 10:01 |
Deinze | 10:09 |
Tielt | 10:19 |
Lichtervelde | 10:32 |
Kortemark | 10:38 |
Dixmude | 10:47 |
Nummer | 3008 |
Linje | IC |
Restid | 3:09 |
Soignies Bruxelles-Midi Deinze Dixmude
Soignies | 08:40 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 09:05 |
Nummer | 3708 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 10:37 |
Gand-Saint-Pierre | 11:09 |
De Pinte | 11:16 |
Deinze | 11:21 |
Nummer | 431 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Deinze | 15:09 |
Tielt | 15:19 |
Lichtervelde | 15:32 |
Kortemark | 15:38 |
Dixmude | 15:47 |
Nummer | 3013 |
Linje | IC |
Restid | 7:07 |
Soignies Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Dixmude
Soignies | 08:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 |
Hal | 08:27 |
Bruxelles-Midi | 08:36 |
Nummer | 1707 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
Nummer | 1530 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 13:53 |
De Pinte | 14:01 |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:38 |
Dixmude | 14:47 |
Nummer | 3012 |
Linje | IC |
Restid | 6:38 |
Soignies Bruxelles-Midi Lichtervelde Dixmude
Soignies | 07:09 | 07:54 |
Braine-Le-Comte | 07:16 | 08:01 |
Hal | 07:27 | - |
Bruxelles-Midi | 07:36 | 08:19 |
Nummer | 1706 | 7803 |
Linje | IC | P |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Midi | 07:39 | 08:39 |
Anderlecht | 07:46 | 08:46 |
Denderleeuw | 08:00 | 09:00 |
Zottegem | 08:18 | 09:18 |
Audenarde | 08:32 | 09:32 |
Courtrai | 08:55 | 09:55 |
Ingelmunster | 09:06 | 10:06 |
Izegem | 09:10 | 10:10 |
Roulers | 09:17 | 10:17 |
Lichtervelde | 09:23 | 10:23 |
Nummer | 2330 | 2331 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Lichtervelde | 09:32 | 12:32 |
Kortemark | 09:38 | 12:38 |
Dixmude | 09:47 | 12:47 |
Nummer | 3007 | 3010 |
Linje | IC | IC |
Restid | 2:38 | 4:53 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Soignies Bruxelles-Midi De Pinte Dixmude
Soignies | 07:38 |
Braine-Le-Comte | 07:45 |
Bruxelles-Midi | 08:04 |
Nummer | 3707 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 08:37 |
Gand-Saint-Pierre | 09:09 |
De Pinte | 09:15 |
Nummer | 429 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
De Pinte | 10:01 |
Deinze | 10:09 |
Tielt | 10:19 |
Lichtervelde | 10:32 |
Kortemark | 10:38 |
Dixmude | 10:47 |
Nummer | 3008 |
Linje | IC |
Restid | 3:09 |
Soignies Bruxelles-Midi Deinze Dixmude
Soignies | 08:40 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 09:05 |
Nummer | 3708 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 10:37 |
Gand-Saint-Pierre | 11:09 |
De Pinte | 11:16 |
Deinze | 11:21 |
Nummer | 431 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Deinze | 15:09 |
Tielt | 15:19 |
Lichtervelde | 15:32 |
Kortemark | 15:38 |
Dixmude | 15:47 |
Nummer | 3013 |
Linje | IC |
Restid | 7:07 |
Soignies Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Dixmude
Soignies | 08:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 |
Hal | 08:27 |
Bruxelles-Midi | 08:36 |
Nummer | 1707 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
Nummer | 1530 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 13:53 |
De Pinte | 14:01 |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:38 |
Dixmude | 14:47 |
Nummer | 3012 |
Linje | IC |
Restid | 6:38 |
Soignies Bruxelles-Midi Lichtervelde Dixmude
Soignies | 07:09 | 07:54 |
Braine-Le-Comte | 07:16 | 08:01 |
Hal | 07:27 | - |
Bruxelles-Midi | 07:36 | 08:19 |
Nummer | 1706 | 7803 |
Linje | IC | P |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Midi | 07:39 | 08:39 |
Anderlecht | 07:46 | 08:46 |
Denderleeuw | 08:00 | 09:00 |
Zottegem | 08:18 | 09:18 |
Audenarde | 08:32 | 09:32 |
Courtrai | 08:55 | 09:55 |
Ingelmunster | 09:06 | 10:06 |
Izegem | 09:10 | 10:10 |
Roulers | 09:17 | 10:17 |
Lichtervelde | 09:23 | 10:23 |
Nummer | 2330 | 2331 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Lichtervelde | 09:32 | 12:32 |
Kortemark | 09:38 | 12:38 |
Dixmude | 09:47 | 12:47 |
Nummer | 3007 | 3010 |
Linje | IC | IC |
Restid | 2:38 | 4:53 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Soignies Bruxelles-Midi Dixmude
Soignies | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 10:40 | 11:40 |
Braine-Le-Comte | 07:47 | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Bruxelles-Midi | 08:05 | 09:05 | 10:06 | 11:05 | 12:06 |
Nummer | 3707 | 3708 | 3709 | 3710 | 3711 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||||
Bruxelles-Midi | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 |
Liedekerke | 09:03 | 10:03 | 11:03 | 12:03 | 13:03 |
Denderleeuw | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Erembodegem | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Alost | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
Lede | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Schellebelle | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Wetteren | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
De Pinte | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Deinze | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 |
Tielt | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Kortemark | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 |
Dixmude | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
Nummer | 3631 | 3632 | 3633 | 3634 | 3635 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Restid | 3:07 | 3:07 | 3:07 | 3:07 | 3:07 |