Walcourt till Arcades Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Walcourt Charleroi-Central Arcades
Walcourt | 07:35 | 08:42 | 09:42 |
Berzée | - | 08:48 | - |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | - | - |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:08 | 10:08 |
Nummer | 7765 | 3929 | 3930 |
Linje | P | S64 | S64 |
S | S | ||
Anslutningar | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 09:35 | 10:35 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 09:40 | 10:40 |
Roux | 08:47 | 09:44 | 10:44 |
Luttre | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Obaix-Buzet | - | 10:00 | 11:00 |
Nivelles | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Waterloo | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Linkebeek | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Saint-Job | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Boondael | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Arcades | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Nummer | 4008 | 4009 | 4010 |
Linje | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Restid | 2:08 | 2:01 | 2:01 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Watermael
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
Nummer | 3928 |
Linje | S64 |
S | |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 09:02 |
Ottignies | 09:07 |
Nummer | 5708 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Ottignies | 09:17 |
Profondsart | 09:22 |
Genval | 09:28 |
La Hulpe | 09:31 |
Watermael | 09:44 |
Nummer | 6580 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:44 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Nummer | 7764 |
Linje | P |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Anslutningar | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Nummer | 2129 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Nummer | 4030 |
Linje | S19 |
S | |
Restid | 2:08 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Walcourt Charleroi-Central Arcades
Walcourt | 07:35 | 08:42 | 09:42 |
Berzée | - | 08:48 | - |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | - | - |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:08 | 10:08 |
Nummer | 7765 | 3929 | 3930 |
Linje | P | S64 | S64 |
S | S | ||
Anslutningar | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Roux | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Luttre | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Nivelles | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Waterloo | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Linkebeek | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Saint-Job | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Boondael | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Arcades | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Nummer | 4008 | 4009 | 4010 |
Linje | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Restid | 2:08 | 2:01 | 2:01 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Watermael
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
Nummer | 3928 |
Linje | S64 |
S | |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 09:02 |
Ottignies | 09:07 |
Nummer | 5708 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Ottignies | 09:17 |
Profondsart | 09:22 |
Genval | 09:28 |
La Hulpe | 09:31 |
Watermael | 09:44 |
Nummer | 6580 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:44 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Nummer | 7764 |
Linje | P |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Anslutningar | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Nummer | 2129 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Nummer | 4030 |
Linje | S19 |
S | |
Restid | 2:08 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Walcourt Charleroi-Central Arcades
Walcourt | 07:35 | 08:42 | 09:42 |
Berzée | - | 08:48 | - |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | - | - |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:08 | 10:08 |
Nummer | 7765 | 3929 | 3930 |
Linje | P | S64 | S64 |
S | S | ||
Anslutningar | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Roux | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Luttre | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Nivelles | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Waterloo | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Linkebeek | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Saint-Job | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Boondael | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Arcades | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Nummer | 4008 | 4009 | 4010 |
Linje | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Restid | 2:08 | 2:01 | 2:01 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Watermael
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
Nummer | 3928 |
Linje | S64 |
S | |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 09:02 |
Ottignies | 09:07 |
Nummer | 5708 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Ottignies | 09:17 |
Profondsart | 09:22 |
Genval | 09:28 |
La Hulpe | 09:31 |
Watermael | 09:44 |
Nummer | 6580 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:44 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Nummer | 7764 |
Linje | P |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Anslutningar | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Nummer | 2129 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Nummer | 4030 |
Linje | S19 |
S | |
Restid | 2:08 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Walcourt Charleroi-Central Arcades
Walcourt | 07:35 | 08:42 | 09:42 |
Berzée | - | 08:48 | - |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | - | - |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:08 | 10:08 |
Nummer | 7765 | 3929 | 3930 |
Linje | P | S64 | S64 |
S | S | ||
Anslutningar | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Roux | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Luttre | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Nivelles | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Waterloo | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Linkebeek | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Saint-Job | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Boondael | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Arcades | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Nummer | 4008 | 4009 | 4010 |
Linje | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Restid | 2:08 | 2:01 | 2:01 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Watermael
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
Nummer | 3928 |
Linje | S64 |
S | |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 09:02 |
Ottignies | 09:07 |
Nummer | 5708 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Ottignies | 09:17 |
Profondsart | 09:22 |
Genval | 09:28 |
La Hulpe | 09:31 |
Watermael | 09:44 |
Nummer | 6580 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:44 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Nummer | 7764 |
Linje | P |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Anslutningar | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Nummer | 2129 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Nummer | 4030 |
Linje | S19 |
S | |
Restid | 2:08 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Walcourt Charleroi-Central Arcades
Walcourt | 07:35 | 08:42 | 09:42 |
Berzée | - | 08:48 | - |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | - | - |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:08 | 10:08 |
Nummer | 7765 | 3929 | 3930 |
Linje | P | S64 | S64 |
S | S | ||
Anslutningar | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Roux | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Luttre | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Nivelles | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Waterloo | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Linkebeek | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Saint-Job | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Boondael | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Arcades | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Nummer | 4008 | 4009 | 4010 |
Linje | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Restid | 2:08 | 2:01 | 2:01 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Watermael
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
Nummer | 3928 |
Linje | S64 |
S | |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 09:02 |
Ottignies | 09:07 |
Nummer | 5708 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Ottignies | 09:17 |
Profondsart | 09:22 |
Genval | 09:28 |
La Hulpe | 09:31 |
Watermael | 09:44 |
Nummer | 6580 |
Linje | S8 |
S | |
Restid | 1:44 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Nummer | 7764 |
Linje | P |
Anslutningar | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Anslutningar | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Nummer | 2129 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Nummer | 4030 |
Linje | S19 |
S | |
Restid | 2:08 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Walcourt Charleroi-Central Namur Ottignies Watermael
Walcourt | 07:16 | 09:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 |
Charleroi-Central | 07:46 | 09:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 |
Nummer | 3927 | 3929 | 3931 | 3933 | 3935 |
Linje | S64 | S64 | S64 | S64 | S64 |
S | S | S | S | S | |
Anslutningar | |||||
Charleroi-Central | 07:54 | 09:54 | 11:54 | 13:54 | 15:54 |
Tamines | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 |
Namur | 08:25 | 10:25 | 12:25 | 14:25 | 16:25 |
Nummer | 3806 | 3808 | 3810 | 3812 | 3814 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||||
Namur | 08:47 | 10:47 | 12:47 | 14:47 | 16:47 |
Gembloux | 09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 |
Ottignies | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 | 17:11 |
Nummer | 2529 | 2531 | 2533 | 2535 | 2537 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||||
Ottignies | 09:21 | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 |
Watermael | 10:28 | 12:28 | 14:28 | 16:28 | 18:28 |
Nummer | 11781 | 11783 | 11785 | 11787 | 11789 |
Linje | BUS | BUS | BUS | BUS | BUS |
Restid | 3:12 | 3:12 | 3:12 | 3:12 | 3:12 |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
Walcourt Charleroi-Central Namur Ottignies Watermael
Walcourt | 07:16 | 09:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 |
Charleroi-Central | 07:46 | 09:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 |
Nummer | 3927 | 3929 | 3931 | 3933 | 3935 |
Linje | S64 | S64 | S64 | S64 | S64 |
S | S | S | S | S | |
Anslutningar | |||||
Charleroi-Central | 07:54 | 09:54 | 11:54 | 13:54 | 15:54 |
Tamines | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 |
Namur | 08:25 | 10:25 | 12:25 | 14:25 | 16:25 |
Nummer | 3806 | 3808 | 3810 | 3812 | 3814 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||||
Namur | 08:47 | 10:47 | 12:47 | 14:47 | 16:47 |
Gembloux | 09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 |
Ottignies | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 | 17:11 |
Nummer | 2529 | 2531 | 2533 | 2535 | 2537 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||||
Ottignies | 09:21 | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 |
Watermael | 10:28 | 12:28 | 14:28 | 16:28 | 18:28 |
Nummer | 11781 | 11783 | 11785 | 11787 | 11789 |
Linje | BUS | BUS | BUS | BUS | BUS |
Restid | 3:12 | 3:12 | 3:12 | 3:12 | 3:12 |