Degersheim till Acla Da Fontauna Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Degersheim Rorschach Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 09:46 |
St. Gallen | 10:04 |
Goldach | 10:22 |
Rorschach | 10:26 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Rorschach | 10:39 |
Heerbrugg | 10:53 |
Altstätten Sg | 10:59 |
Sargans | 11:27 |
Bad Ragaz | 11:33 |
Landquart | 11:38 |
Chur | 11:48 |
Linje | IR13 |
Anslutningar | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 13:14 |
Acla da Fontauna | 13:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 3:31 |
Degersheim Uznach Sargans Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 07:45 | 10:45 |
Wattwil | 08:01 | 11:01 |
Uznach | 08:12 | 11:12 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S4 | S4 |
Anslutningar | ||
Uznach | 08:16 | 11:16 |
Ziegelbrücke | 08:28 | 11:28 |
Sargans | 08:58 | 11:58 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S17 | S17 |
Anslutningar | ||
Sargans | 09:03 | 12:06 |
Landquart | 09:12 | - |
Chur | 09:22 | 12:26 |
Nummer | 102778 | |
Linje | IC3 | S12 |
Anslutningar | ||
Chur | 09:26 | 12:55 |
Domat/Ems | - | 13:02 |
Reichenau-Tamins | - | 13:06 |
Trin | - | 13:12 |
Castrisch | - | 13:28 |
Ilanz | - | 13:33 |
Trun | - | 13:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 14:11 |
Nummer | GEX | 7 |
PE | RE | |
Anslutningar | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 14:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 | 14:17 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Restid | 3:32 | 3:32 |
Degersheim Wattwil Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Degersheim | 08:13 | 11:13 |
Wattwil | 08:29 | 11:29 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S2 | S2 |
Anslutningar | ||
Wattwil | 08:32 | 11:32 |
Uznach | 08:43 | 11:43 |
Rapperswil Sg | - | 11:56 |
Rapperswil SG | 08:56 | - |
Pfäffikon Sz | 09:02 | 12:02 |
Biberbrugg | 09:20 | 12:20 |
Rothenthurm | 09:29 | 12:29 |
Arth-Goldau | 09:45 | 12:45 |
Nummer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Anslutningar | ||
Arth-Goldau | 09:54 | 12:54 |
Schwyz | 10:02 | 13:02 |
Brunnen | 10:06 | 13:06 |
Flüelen | 10:15 | 13:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 13:18 |
Erstfeld | 10:25 | 13:25 |
Göschenen | 10:50 | 13:50 |
Linje | IR26 | IR46 |
Anslutningar | ||
Göschenen | 10:54 | 13:54 |
Andermatt | 11:06 | 14:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Anslutningar | ||
Andermatt | 11:28 | 14:28 |
Oberalppass | 11:50 | 14:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 | 15:31 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Restid | 4:18 | 4:18 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Degersheim Rorschach Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 09:46 |
St. Gallen | 10:04 |
Goldach | 10:22 |
Rorschach | 10:26 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Rorschach | 10:39 |
Heerbrugg | 10:53 |
Altstätten Sg | 10:59 |
Sargans | 11:27 |
Bad Ragaz | 11:33 |
Landquart | 11:38 |
Chur | 11:48 |
Linje | IR13 |
Anslutningar | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 13:14 |
Acla da Fontauna | 13:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 3:31 |
Degersheim Uznach Sargans Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 07:45 |
Wattwil | 08:01 |
Uznach | 08:12 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Uznach | 08:16 |
Ziegelbrücke | 08:28 |
Sargans | 08:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S17 |
Anslutningar | |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linje | IC3 |
Anslutningar | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 3:32 |
Degersheim Wattwil Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Degersheim | 08:13 |
Wattwil | 08:29 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Wattwil | 08:32 |
Uznach | 08:43 |
Rapperswil SG | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Nummer | VAE |
IR | |
Anslutningar | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linje | IR26 |
Anslutningar | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Anslutningar | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:18 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Degersheim Rorschach Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 09:46 |
St. Gallen | 10:04 |
Goldach | 10:22 |
Rorschach | 10:26 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Rorschach | 10:39 |
Heerbrugg | 10:53 |
Altstätten Sg | 10:59 |
Sargans | 11:27 |
Bad Ragaz | 11:33 |
Landquart | 11:38 |
Chur | 11:48 |
Linje | IR13 |
Anslutningar | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 13:14 |
Acla da Fontauna | 13:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 3:31 |
Degersheim Uznach Sargans Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 07:45 |
Wattwil | 08:01 |
Uznach | 08:12 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Uznach | 08:16 |
Ziegelbrücke | 08:28 |
Sargans | 08:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S17 |
Anslutningar | |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linje | IC3 |
Anslutningar | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 3:32 |
Degersheim Wattwil Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Degersheim | 08:13 |
Wattwil | 08:29 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Wattwil | 08:32 |
Uznach | 08:43 |
Rapperswil SG | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Nummer | VAE |
IR | |
Anslutningar | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linje | IR26 |
Anslutningar | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Anslutningar | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:18 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Degersheim Rorschach Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 09:46 |
St. Gallen | 10:04 |
Goldach | 10:22 |
Rorschach | 10:26 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Rorschach | 10:39 |
Heerbrugg | 10:53 |
Altstätten Sg | 10:59 |
Sargans | 11:27 |
Bad Ragaz | 11:33 |
Landquart | 11:38 |
Chur | 11:48 |
Linje | IR13 |
Anslutningar | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 13:14 |
Acla da Fontauna | 13:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 3:31 |
Degersheim Uznach Sargans Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 07:45 |
Wattwil | 08:01 |
Uznach | 08:12 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Uznach | 08:16 |
Ziegelbrücke | 08:28 |
Sargans | 08:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S17 |
Anslutningar | |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linje | IC3 |
Anslutningar | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 3:32 |
Degersheim Wattwil Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Degersheim | 08:13 |
Wattwil | 08:29 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Wattwil | 08:32 |
Uznach | 08:43 |
Rapperswil SG | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Nummer | VAE |
IR | |
Anslutningar | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linje | IR26 |
Anslutningar | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Anslutningar | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:18 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Degersheim Rorschach Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 09:46 |
St. Gallen | 10:04 |
Goldach | 10:22 |
Rorschach | 10:26 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Rorschach | 10:39 |
Heerbrugg | 10:53 |
Altstätten Sg | 10:59 |
Sargans | 11:27 |
Bad Ragaz | 11:33 |
Landquart | 11:38 |
Chur | 11:48 |
Linje | IR13 |
Anslutningar | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 13:14 |
Acla da Fontauna | 13:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 3:31 |
Degersheim Uznach Sargans Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 07:45 |
Wattwil | 08:01 |
Uznach | 08:12 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Uznach | 08:16 |
Ziegelbrücke | 08:28 |
Sargans | 08:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S17 |
Anslutningar | |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linje | IC3 |
Anslutningar | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 3:32 |
Degersheim Wattwil Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Degersheim | 08:13 |
Wattwil | 08:29 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Wattwil | 08:32 |
Uznach | 08:43 |
Rapperswil SG | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Nummer | VAE |
IR | |
Anslutningar | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linje | IR26 |
Anslutningar | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Anslutningar | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:18 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Degersheim Rorschach Chur Reichenau-Tamins Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 07:46 |
St. Gallen | 08:04 |
Goldach | 08:22 |
Rorschach | 08:26 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Rorschach | 08:39 |
Heerbrugg | 08:53 |
Altstätten Sg | 08:59 |
Sargans | 09:27 |
Bad Ragaz | 09:33 |
Landquart | 09:38 |
Chur | 09:48 |
Linje | IR13 |
Anslutningar | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:05 |
Linje | IR38 |
Anslutningar | |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Acla da Fontauna | 12:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:31 |
Degersheim Uznach Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Degersheim | 08:45 | 09:45 |
Wattwil | 09:01 | 10:01 |
Uznach | 09:12 | 10:12 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S4 | S4 |
Anslutningar | ||
Uznach | 09:43 | 10:43 |
Rapperswil Sg | 09:56 | 10:56 |
Pfäffikon Sz | 10:02 | 11:02 |
Biberbrugg | 10:20 | 11:20 |
Rothenthurm | 10:29 | 11:29 |
Arth-Goldau | 10:45 | 11:45 |
Nummer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Anslutningar | ||
Arth-Goldau | 10:54 | 11:54 |
Schwyz | 11:02 | 12:02 |
Brunnen | 11:06 | 12:06 |
Flüelen | 11:15 | 12:15 |
Altdorf Ur | 11:18 | 12:18 |
Erstfeld | 11:25 | 12:25 |
Göschenen | 11:50 | 12:50 |
Linje | IR46 | IR26 |
Anslutningar | ||
Göschenen | 11:54 | 12:54 |
Andermatt | 12:06 | 13:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Anslutningar | ||
Andermatt | 12:28 | 13:28 |
Oberalppass | 12:50 | 13:50 |
Acla da Fontauna | 13:31 | 14:31 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Restid | 4:46 | 4:46 |
Degersheim Uznach Sargans Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 07:45 |
Wattwil | 08:01 |
Uznach | 08:12 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Uznach | 08:16 |
Ziegelbrücke | 08:28 |
Sargans | 08:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S17 |
Anslutningar | |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linje | IC3 |
Anslutningar | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 3:32 |
Degersheim Wattwil Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Degersheim | 08:13 |
Wattwil | 08:29 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Wattwil | 08:32 |
Uznach | 08:43 |
Rapperswil Sg | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Nummer | VAE |
IR | |
Anslutningar | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linje | IR26 |
Anslutningar | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Anslutningar | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:18 |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
Degersheim Rorschach Chur Reichenau-Tamins Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 07:46 |
St. Gallen | 08:04 |
Goldach | 08:22 |
Rorschach | 08:26 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Rorschach | 08:39 |
Heerbrugg | 08:53 |
Altstätten Sg | 08:59 |
Sargans | 09:27 |
Bad Ragaz | 09:33 |
Landquart | 09:38 |
Chur | 09:48 |
Linje | IR13 |
Anslutningar | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:05 |
Linje | IR38 |
Anslutningar | |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Acla da Fontauna | 12:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:31 |
Degersheim Uznach Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Degersheim | 08:45 | 09:45 |
Wattwil | 09:01 | 10:01 |
Uznach | 09:12 | 10:12 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S4 | S4 |
Anslutningar | ||
Uznach | 09:43 | 10:43 |
Rapperswil Sg | 09:56 | 10:56 |
Pfäffikon Sz | 10:02 | 11:02 |
Biberbrugg | 10:20 | 11:20 |
Rothenthurm | 10:29 | 11:29 |
Arth-Goldau | 10:45 | 11:45 |
Nummer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Anslutningar | ||
Arth-Goldau | 10:54 | 11:54 |
Schwyz | 11:02 | 12:02 |
Brunnen | 11:06 | 12:06 |
Flüelen | 11:15 | 12:15 |
Altdorf Ur | 11:18 | 12:18 |
Erstfeld | 11:25 | 12:25 |
Göschenen | 11:50 | 12:50 |
Linje | IR46 | IR26 |
Anslutningar | ||
Göschenen | 11:54 | 12:54 |
Andermatt | 12:06 | 13:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Anslutningar | ||
Andermatt | 12:28 | 13:28 |
Oberalppass | 12:50 | 13:50 |
Acla da Fontauna | 13:31 | 14:31 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Restid | 4:46 | 4:46 |
Degersheim Uznach Sargans Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Degersheim | 07:45 |
Wattwil | 08:01 |
Uznach | 08:12 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Uznach | 08:16 |
Ziegelbrücke | 08:28 |
Sargans | 08:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S17 |
Anslutningar | |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linje | IC3 |
Anslutningar | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 3:32 |
Degersheim Wattwil Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Degersheim | 08:13 |
Wattwil | 08:29 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Wattwil | 08:32 |
Uznach | 08:43 |
Rapperswil Sg | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Nummer | VAE |
IR | |
Anslutningar | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linje | IR26 |
Anslutningar | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Anslutningar | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:18 |