Ebikon till Dieni Tidtabell
Torsdag 1 augusti 2024 07:00
Ebikon Zug Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 07:29 | 09:58 |
Rotkreuz | 07:39 | 10:09 |
Zug | 07:51 | 10:21 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S1 | S1 |
Anslutningar | ||
Zug | 08:30 | 10:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:50 | 11:50 |
Linje | IR46 | IR46 |
Anslutningar | ||
Göschenen | 09:54 | 11:54 |
Andermatt | 10:06 | 12:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Anslutningar | ||
Andermatt | 10:28 | 12:28 |
Oberalppass | 10:50 | 12:50 |
Dieni | 11:10 | 13:10 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Restid | 3:41 | 3:12 |
Ebikon Rotkreuz Thalwil Chur Disentis/Mustér Dieni
Ebikon | 08:29 |
Rotkreuz | 08:38 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Rotkreuz | 08:49 |
Zug | 08:58 |
Thalwil | 09:14 |
Linje | IR75 |
Anslutningar | |
Thalwil | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:34 |
Chur | 10:43 |
Linje | IR35 |
Anslutningar | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:07 |
Ebikon Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 07:58 | 10:29 |
Rotkreuz | 08:09 | 10:39 |
Zug | 08:21 | 10:51 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S1 | S1 |
Anslutningar | ||
Zug | 09:07 | 11:07 |
Walchwil | 09:22 | 11:22 |
Flüelen | 09:49 | 11:49 |
Erstfeld | 09:57 | 11:57 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S2 | S2 |
Anslutningar | ||
Erstfeld | 10:25 | 12:25 |
Göschenen | 10:50 | 12:50 |
Linje | IR26 | IR26 |
Anslutningar | ||
Göschenen | 10:54 | 12:54 |
Andermatt | 11:06 | 13:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Anslutningar | ||
Andermatt | 11:28 | 13:28 |
Oberalppass | 11:50 | 13:50 |
Dieni | 12:10 | 14:10 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Restid | 4:12 | 3:41 |
Fredag 2 augusti 2024 07:00
Ebikon Zug Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 07:58 | 10:58 |
Rotkreuz | 08:09 | 11:09 |
Zug | 08:21 | 11:21 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S1 | S1 |
Anslutningar | ||
Zug | 08:30 | 12:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 12:54 |
Schwyz | 09:02 | 13:02 |
Brunnen | 09:06 | 13:06 |
Flüelen | 09:15 | 13:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 13:18 |
Erstfeld | 09:25 | 13:25 |
Göschenen | 09:50 | 13:50 |
Linje | IR46 | IR46 |
Anslutningar | ||
Göschenen | 09:54 | 13:54 |
Andermatt | 10:06 | 14:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Anslutningar | ||
Andermatt | 10:28 | 14:28 |
Oberalppass | 10:50 | 14:50 |
Dieni | 11:10 | 15:10 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Restid | 3:12 | 4:12 |
Ebikon Rotkreuz Thalwil Chur Disentis/Mustér Dieni
Ebikon | 08:31 |
Rotkreuz | 08:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Rotkreuz | 08:49 |
Zug | 08:58 |
Thalwil | 09:14 |
Linje | IR75 |
Anslutningar | |
Thalwil | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:34 |
Chur | 10:43 |
Linje | IR35 |
Anslutningar | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:05 |
Ebikon Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 09:58 |
Rotkreuz | 10:09 |
Zug | 10:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Zug | 11:07 |
Walchwil | 11:22 |
Flüelen | 11:49 |
Erstfeld | 11:57 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:50 |
Linje | IR26 |
Anslutningar | |
Göschenen | 12:54 |
Andermatt | 13:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Anslutningar | |
Andermatt | 13:28 |
Oberalppass | 13:50 |
Dieni | 14:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:12 |
Ebikon Zug Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Ebikon | 08:58 |
Rotkreuz | 09:09 |
Zug | 09:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Zug | 09:29 |
Zürich Hb | 09:50 |
Linje | IR70 |
Anslutningar | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:12 |
Chur | 11:22 |
Nummer | 271 |
ICE | |
Anslutningar | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 13:14 |
Dieni | 13:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:38 |
Lördag 3 augusti 2024 07:00
Ebikon Zug Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 07:58 | 09:58 | 11:58 |
Rotkreuz | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Zug | 08:21 | 10:21 | 12:21 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S1 | S1 | S1 |
Anslutningar | |||
Zug | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 | 12:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 | 13:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 | 13:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 | 13:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 | 13:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 | 13:25 |
Göschenen | 09:50 | 11:50 | 13:50 |
Linje | IR46 | IR46 | IR46 |
Anslutningar | |||
Göschenen | 09:54 | 11:54 | 13:54 |
Andermatt | 10:06 | 12:06 | 14:06 |
Nummer | 44 | 44 | 44 |
R | R | R | |
Anslutningar | |||
Andermatt | 10:28 | 13:28 | 14:28 |
Oberalppass | 10:50 | 13:50 | 14:50 |
Dieni | 11:10 | 14:10 | 15:10 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Restid | 3:12 | 4:12 | 3:12 |
Ebikon Rotkreuz Thalwil Chur Disentis/Mustér Dieni
Ebikon | 08:31 |
Rotkreuz | 08:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Rotkreuz | 08:49 |
Zug | 08:58 |
Thalwil | 09:14 |
Linje | IR75 |
Anslutningar | |
Thalwil | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:34 |
Chur | 10:43 |
Linje | IR35 |
Anslutningar | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:05 |
Ebikon Zug Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Ebikon | 08:58 |
Rotkreuz | 09:09 |
Zug | 09:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Zug | 09:29 |
Zürich Hb | 09:50 |
Linje | IR70 |
Anslutningar | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:12 |
Chur | 11:22 |
Nummer | 271 |
ICE | |
Anslutningar | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 13:14 |
Dieni | 13:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:38 |
Söndag 4 augusti 2024 07:00
Ebikon Zug Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 07:29 | 09:58 |
Rotkreuz | 07:39 | 10:09 |
Zug | 07:51 | 10:21 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S1 | S1 |
Anslutningar | ||
Zug | 08:30 | 10:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:50 | 11:50 |
Linje | IR46 | IR46 |
Anslutningar | ||
Göschenen | 09:54 | 11:54 |
Andermatt | 10:06 | 12:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Anslutningar | ||
Andermatt | 10:28 | 12:28 |
Oberalppass | 10:50 | 12:50 |
Dieni | 11:10 | 13:10 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Restid | 3:41 | 3:12 |
Ebikon Rotkreuz Thalwil Chur Disentis/Mustér Dieni
Ebikon | 08:29 |
Rotkreuz | 08:38 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Rotkreuz | 08:49 |
Zug | 08:58 |
Thalwil | 09:14 |
Linje | IR75 |
Anslutningar | |
Thalwil | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:34 |
Chur | 10:43 |
Linje | IR35 |
Anslutningar | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:07 |
Ebikon Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 07:58 | 10:29 |
Rotkreuz | 08:09 | 10:39 |
Zug | 08:21 | 10:51 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S1 | S1 |
Anslutningar | ||
Zug | 09:07 | 11:07 |
Walchwil | 09:22 | 11:22 |
Flüelen | 09:49 | 11:49 |
Erstfeld | 09:57 | 11:57 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S2 | S2 |
Anslutningar | ||
Erstfeld | 10:25 | 12:25 |
Göschenen | 10:50 | 12:50 |
Linje | IR26 | IR26 |
Anslutningar | ||
Göschenen | 10:54 | 12:54 |
Andermatt | 11:06 | 13:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Anslutningar | ||
Andermatt | 11:28 | 13:28 |
Oberalppass | 11:50 | 13:50 |
Dieni | 12:10 | 14:10 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Restid | 4:12 | 3:41 |
Måndag 5 augusti 2024 07:00
Ebikon Zug Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 07:58 | 11:58 |
Rotkreuz | 08:09 | 12:09 |
Zug | 08:21 | 12:21 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S1 | S1 |
Anslutningar | ||
Zug | 08:30 | 12:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 12:54 |
Schwyz | 09:02 | 13:02 |
Brunnen | 09:06 | 13:06 |
Flüelen | 09:15 | 13:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 13:18 |
Erstfeld | 09:25 | 13:25 |
Göschenen | 09:50 | 13:50 |
Linje | IR46 | IR46 |
Anslutningar | ||
Göschenen | 09:54 | 13:54 |
Andermatt | 10:06 | 14:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Anslutningar | ||
Andermatt | 10:28 | 14:28 |
Oberalppass | 10:50 | 14:50 |
Dieni | 11:10 | 15:10 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Restid | 3:12 | 3:12 |
Ebikon Rotkreuz Thalwil Chur Disentis/Mustér Dieni
Ebikon | 08:31 |
Rotkreuz | 08:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Rotkreuz | 08:49 |
Zug | 08:58 |
Thalwil | 09:14 |
Linje | IR75 |
Anslutningar | |
Thalwil | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:34 |
Chur | 10:43 |
Linje | IR35 |
Anslutningar | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:05 |
Ebikon Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 09:58 |
Rotkreuz | 10:09 |
Zug | 10:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Zug | 11:07 |
Walchwil | 11:22 |
Flüelen | 11:49 |
Erstfeld | 11:57 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:50 |
Linje | IR26 |
Anslutningar | |
Göschenen | 12:54 |
Andermatt | 13:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Anslutningar | |
Andermatt | 13:28 |
Oberalppass | 13:50 |
Dieni | 14:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:12 |
Ebikon Zug Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Ebikon | 08:58 |
Rotkreuz | 09:09 |
Zug | 09:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Zug | 09:29 |
Zürich Hb | 09:50 |
Linje | IR70 |
Anslutningar | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:12 |
Chur | 11:22 |
Nummer | 271 |
ICE | |
Anslutningar | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 13:14 |
Dieni | 13:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:38 |
Tisdag 6 augusti 2024 07:00
Ebikon Zug Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 07:58 | 11:58 |
Rotkreuz | 08:09 | 12:09 |
Zug | 08:21 | 12:21 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S1 | S1 |
Anslutningar | ||
Zug | 08:30 | 12:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 12:54 |
Schwyz | 09:02 | 13:02 |
Brunnen | 09:06 | 13:06 |
Flüelen | 09:15 | 13:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 13:18 |
Erstfeld | 09:25 | 13:25 |
Göschenen | 09:50 | 13:50 |
Linje | IR46 | IR46 |
Anslutningar | ||
Göschenen | 09:54 | 13:54 |
Andermatt | 10:06 | 14:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Anslutningar | ||
Andermatt | 10:28 | 14:28 |
Oberalppass | 10:50 | 14:50 |
Dieni | 11:10 | 15:10 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Restid | 3:12 | 3:12 |
Ebikon Rotkreuz Thalwil Chur Disentis/Mustér Dieni
Ebikon | 08:31 |
Rotkreuz | 08:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Rotkreuz | 08:49 |
Zug | 08:58 |
Thalwil | 09:14 |
Linje | IR75 |
Anslutningar | |
Thalwil | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:34 |
Chur | 10:43 |
Linje | IR35 |
Anslutningar | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:05 |
Ebikon Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 09:58 |
Rotkreuz | 10:09 |
Zug | 10:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Zug | 11:07 |
Walchwil | 11:22 |
Flüelen | 11:49 |
Erstfeld | 11:57 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:50 |
Linje | IR26 |
Anslutningar | |
Göschenen | 12:54 |
Andermatt | 13:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Anslutningar | |
Andermatt | 13:28 |
Oberalppass | 13:50 |
Dieni | 14:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:12 |
Ebikon Zug Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Ebikon | 08:58 |
Rotkreuz | 09:09 |
Zug | 09:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Zug | 09:29 |
Zürich Hb | 09:50 |
Linje | IR70 |
Anslutningar | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:12 |
Chur | 11:22 |
Nummer | 271 |
ICE | |
Anslutningar | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 13:14 |
Dieni | 13:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:38 |
Onsdag 7 augusti 2024 07:00
Ebikon Zug Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 07:58 | 11:58 |
Rotkreuz | 08:09 | 12:09 |
Zug | 08:21 | 12:21 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S1 | S1 |
Anslutningar | ||
Zug | 08:30 | 12:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 12:54 |
Schwyz | 09:02 | 13:02 |
Brunnen | 09:06 | 13:06 |
Flüelen | 09:15 | 13:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 13:18 |
Erstfeld | 09:25 | 13:25 |
Göschenen | 09:50 | 13:50 |
Linje | IR46 | IR46 |
Anslutningar | ||
Göschenen | 09:54 | 13:54 |
Andermatt | 10:06 | 14:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Anslutningar | ||
Andermatt | 10:28 | 14:28 |
Oberalppass | 10:50 | 14:50 |
Dieni | 11:10 | 15:10 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Restid | 3:12 | 3:12 |
Ebikon Rotkreuz Thalwil Chur Disentis/Mustér Dieni
Ebikon | 08:31 |
Rotkreuz | 08:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Rotkreuz | 08:49 |
Zug | 08:58 |
Thalwil | 09:14 |
Linje | IR75 |
Anslutningar | |
Thalwil | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:34 |
Chur | 10:43 |
Linje | IR35 |
Anslutningar | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:05 |
Ebikon Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Dieni
Ebikon | 09:58 |
Rotkreuz | 10:09 |
Zug | 10:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Zug | 11:07 |
Walchwil | 11:22 |
Flüelen | 11:49 |
Erstfeld | 11:57 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:50 |
Linje | IR26 |
Anslutningar | |
Göschenen | 12:54 |
Andermatt | 13:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Anslutningar | |
Andermatt | 13:28 |
Oberalppass | 13:50 |
Dieni | 14:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:12 |
Ebikon Zug Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Ebikon | 08:58 |
Rotkreuz | 09:09 |
Zug | 09:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Zug | 09:29 |
Zürich Hb | 09:50 |
Linje | IR70 |
Anslutningar | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:12 |
Chur | 11:22 |
Nummer | 271 |
ICE | |
Anslutningar | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Anslutningar | |
Disentis/Mustér | 13:14 |
Dieni | 13:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Restid | 4:38 |