Samedan till Areuse Les Isles Littorail Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Samedan Chur Olten Neuchâtel Neuchâtel Place Pury Littorail Areuse Littorail
Samedan | 07:15 |
Filisur | 08:01 |
Thusis | 08:33 |
Reichenau-Tamins | 08:53 |
Chur | 09:04 |
Linje | IR38 |
Anslutningar | |
Chur | 09:16 |
Landquart | 09:25 |
Walenstadt | 09:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 |
Wädenswil | 10:29 |
Thalwil | 10:39 |
Zürich Hb | 10:53 |
Zürich Altstetten | 10:59 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR35 |
Anslutningar | |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:16 |
Neuchâtel | 12:32 |
Linje | IC5 |
Anslutningar | |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 12:48 |
Neuchâtel Evole | 12:49 |
Neuchâtel Champ-Bougin | 12:50 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 12:53 |
Auvernier Littorail | 12:57 |
Colombier NE Allées Littorail | 12:58 |
Colombier NE Littorail | 13:00 |
Areuse Littorail | 13:02 |
Nummer | 15 |
R | |
Restid | 5:47 |
Samedan Chur Zürich Hb Neuchâtel Neuchâtel Place Pury Littorail Areuse Littorail
Samedan | 18:15 |
Spinas | 18:22 |
Filisur | 19:01 |
Thusis | 19:33 |
Reichenau-Tamins | 19:53 |
Chur | 20:04 |
Linje | IR38 |
Anslutningar | |
Chur | 20:08 |
Landquart | 20:18 |
Sargans | 20:27 |
Zürich Hb | 21:22 |
Linje | IC3 |
Anslutningar | |
Zürich Hb | 21:29 |
Olten | 22:02 |
Oensingen | 22:14 |
Solothurn | 22:26 |
Grenchen Süd | 22:34 |
Biel/Bienne | 22:45 |
Neuchâtel | 23:01 |
Linje | IC5 |
Anslutningar | |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 23:37 |
Neuchâtel Evole | 23:38 |
Neuchâtel Champ-Bougin | 23:39 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 23:41 |
Auvernier Littorail | 23:45 |
Colombier NE Allées Littorail | 23:46 |
Colombier NE Littorail | 23:47 |
Areuse Littorail | 23:49 |
Nummer | 15 |
R | |
Restid | 5:34 |
Samedan Chur Zürich Hb Neuchâtel Colombier Ne
Samedan | 07:15 | 08:15 | 09:15 |
Spinas | - | 08:22 | - |
Filisur | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Thusis | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Reichenau-Tamins | - | 09:53 | 10:53 |
Chur | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Nummer | GEX | ||
Linje | IR38 | IR38 | |
PE | |||
Anslutningar | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Anslutningar | |||
Zürich Hb | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Olten | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Neuchâtel | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Anslutningar | |||
Neuchâtel | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Auvernier | 12:16 | 13:16 | 14:16 |
Colombier Ne | 12:18 | 13:18 | 14:18 |
Nummer | 14 | 14 | 14 |
R | R | R | |
Restid | 5:03 | 5:03 | 5:03 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Samedan Chur Olten Neuchâtel Neuchâtel Place Pury Littorail Areuse Littorail
Samedan | 07:15 |
Filisur | 08:01 |
Thusis | 08:33 |
Reichenau-Tamins | 08:53 |
Chur | 09:04 |
Linje | IR38 |
Anslutningar | |
Chur | 09:16 |
Landquart | 09:25 |
Walenstadt | 09:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 |
Wädenswil | 10:29 |
Thalwil | 10:39 |
Zürich Hb | 10:53 |
Zürich Altstetten | 10:59 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR35 |
Anslutningar | |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:16 |
Neuchâtel | 12:32 |
Linje | IC5 |
Anslutningar | |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 12:48 |
Neuchâtel Evole | 12:49 |
Neuchâtel Champ-Bougin | 12:50 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 12:53 |
Auvernier Littorail | 12:57 |
Colombier NE Allées Littorail | 12:58 |
Colombier NE Littorail | 13:00 |
Areuse Littorail | 13:02 |
Nummer | 15 |
R | |
Restid | 5:47 |
Samedan Chur Zürich Hb Neuchâtel Colombier Ne
Samedan | 07:15 | 08:15 | 09:15 |
Spinas | - | 08:22 | - |
Filisur | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Thusis | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Reichenau-Tamins | - | 09:53 | 10:53 |
Chur | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Nummer | GEX | ||
Linje | IR38 | IR38 | |
PE | |||
Anslutningar | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Anslutningar | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Neuchâtel | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Anslutningar | |||
Neuchâtel | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Auvernier | 12:16 | 13:16 | 14:16 |
Colombier Ne | 12:18 | 13:18 | 14:18 |
Nummer | 14 | 14 | 14 |
R | R | R | |
Restid | 5:03 | 5:03 | 5:03 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Samedan Chur Olten Neuchâtel Neuchâtel Place Pury Littorail Areuse Littorail
Samedan | 07:15 |
Filisur | 08:01 |
Thusis | 08:33 |
Reichenau-Tamins | 08:53 |
Chur | 09:04 |
Linje | IR38 |
Anslutningar | |
Chur | 09:16 |
Landquart | 09:25 |
Walenstadt | 09:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 |
Wädenswil | 10:29 |
Thalwil | 10:39 |
Zürich Hb | 10:53 |
Zürich Altstetten | 10:59 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR35 |
Anslutningar | |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:16 |
Neuchâtel | 12:32 |
Linje | IC5 |
Anslutningar | |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 12:48 |
Neuchâtel Evole | 12:49 |
Neuchâtel Champ-Bougin | 12:50 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 12:53 |
Auvernier Littorail | 12:57 |
Colombier NE Allées Littorail | 12:58 |
Colombier NE Littorail | 13:00 |
Areuse Littorail | 13:02 |
Nummer | 15 |
R | |
Restid | 5:47 |
Samedan Chur Zürich Hb Neuchâtel Colombier Ne
Samedan | 07:15 | 08:15 | 09:15 |
Spinas | - | 08:22 | - |
Filisur | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Thusis | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Reichenau-Tamins | - | 09:53 | 10:53 |
Chur | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Nummer | GEX | ||
Linje | IR38 | IR38 | |
PE | |||
Anslutningar | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Anslutningar | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Neuchâtel | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Anslutningar | |||
Neuchâtel | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Auvernier | 12:16 | 13:16 | 14:16 |
Colombier Ne | 12:18 | 13:18 | 14:18 |
Nummer | 14 | 14 | 14 |
R | R | R | |
Restid | 5:03 | 5:03 | 5:03 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Samedan Chur Olten Neuchâtel Neuchâtel Place Pury Littorail Areuse Littorail
Samedan | 07:15 |
Filisur | 08:01 |
Thusis | 08:33 |
Reichenau-Tamins | 08:53 |
Chur | 09:04 |
Linje | IR38 |
Anslutningar | |
Chur | 09:16 |
Landquart | 09:25 |
Walenstadt | 09:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 |
Wädenswil | 10:29 |
Thalwil | 10:39 |
Zürich Hb | 10:53 |
Zürich Altstetten | 10:59 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR35 |
Anslutningar | |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:16 |
Neuchâtel | 12:32 |
Linje | IC5 |
Anslutningar | |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 12:48 |
Neuchâtel Evole | 12:49 |
Neuchâtel Champ-Bougin | 12:50 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 12:53 |
Auvernier Littorail | 12:57 |
Colombier NE Allées Littorail | 12:58 |
Colombier NE Littorail | 13:00 |
Areuse Littorail | 13:02 |
Nummer | 15 |
R | |
Restid | 5:47 |
Samedan Chur Zürich Hb Neuchâtel Colombier Ne
Samedan | 07:15 | 08:15 | 09:15 |
Spinas | - | 08:22 | - |
Filisur | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Thusis | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Reichenau-Tamins | - | 09:53 | 10:53 |
Chur | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Nummer | GEX | ||
Linje | IR38 | IR38 | |
PE | |||
Anslutningar | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Anslutningar | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Neuchâtel | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Anslutningar | |||
Neuchâtel | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Auvernier | 12:16 | 13:16 | 14:16 |
Colombier Ne | 12:18 | 13:18 | 14:18 |
Nummer | 14 | 14 | 14 |
R | R | R | |
Restid | 5:03 | 5:03 | 5:03 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Samedan Chur Olten Neuchâtel Neuchâtel Place Pury Littorail Areuse Littorail
Samedan | 07:15 |
Filisur | 08:01 |
Thusis | 08:33 |
Reichenau-Tamins | 08:53 |
Chur | 09:04 |
Linje | IR38 |
Anslutningar | |
Chur | 09:16 |
Landquart | 09:25 |
Walenstadt | 09:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 |
Wädenswil | 10:29 |
Thalwil | 10:39 |
Zürich Hb | 10:53 |
Zürich Altstetten | 10:59 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR35 |
Anslutningar | |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:16 |
Neuchâtel | 12:32 |
Linje | IC5 |
Anslutningar | |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 12:48 |
Neuchâtel Evole | 12:49 |
Neuchâtel Champ-Bougin | 12:50 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 12:53 |
Auvernier Littorail | 12:57 |
Colombier NE Allées Littorail | 12:58 |
Colombier NE Littorail | 13:00 |
Areuse Littorail | 13:02 |
Nummer | 15 |
R | |
Restid | 5:47 |
Samedan Chur Zürich Hb Neuchâtel Colombier Ne
Samedan | 07:15 | 08:15 | 09:15 |
Spinas | - | 08:22 | - |
Filisur | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Thusis | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Reichenau-Tamins | - | 09:53 | 10:53 |
Chur | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Nummer | GEX | ||
Linje | IR38 | IR38 | |
PE | |||
Anslutningar | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Anslutningar | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Neuchâtel | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Anslutningar | |||
Neuchâtel | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Auvernier | 12:16 | 13:16 | 14:16 |
Colombier Ne | 12:18 | 13:18 | 14:18 |
Nummer | 14 | 14 | 14 |
R | R | R | |
Restid | 5:03 | 5:03 | 5:03 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Samedan Chur Olten Neuchâtel Neuchâtel Place Pury Littorail Areuse Littorail
Samedan | 07:15 | 08:15 |
Spinas | - | 08:22 |
Filisur | 08:01 | 09:01 |
Thusis | 08:33 | 09:33 |
Reichenau-Tamins | 08:53 | 09:53 |
Domat/Ems | 08:58 | 09:58 |
Chur | 09:04 | 10:04 |
Linje | IR38 | IR38 |
Anslutningar | ||
Chur | 09:16 | 10:16 |
Landquart | 09:25 | 10:25 |
Walenstadt | 09:44 | 10:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 | 11:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 | 11:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 | 11:19 |
Wädenswil | 10:29 | 11:29 |
Thalwil | 10:39 | 11:39 |
Zürich Hb | 10:53 | 11:53 |
Zürich Altstetten | 10:59 | 11:59 |
Olten | 11:28 | 12:28 |
Linje | IR35 | IR35 |
Anslutningar | ||
Olten | 11:35 | 12:35 |
Solothurn | 11:58 | 12:58 |
Biel/Bienne | 12:16 | 13:16 |
Neuchâtel | 12:32 | 13:32 |
Linje | IC5 | IC5 |
Anslutningar | ||
Neuchâtel Place Pury Littorail | 12:48 | 13:48 |
Neuchâtel Evole | 12:49 | 13:49 |
Neuchâtel Champ-Bougin | 12:50 | 13:50 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 12:53 | 13:53 |
Auvernier Littorail | 12:57 | 13:57 |
Colombier NE Allées Littorail | 12:58 | 13:58 |
Colombier NE Littorail | 13:00 | 14:00 |
Areuse Littorail | 13:02 | 14:02 |
Nummer | 15 | 15 |
R | R | |
Restid | 5:47 | 5:47 |
Samedan Chur Zürich Hb Neuchâtel Colombier Ne
Samedan | 07:15 | 09:15 |
Filisur | 08:01 | 10:01 |
Thusis | 08:33 | 10:33 |
Reichenau-Tamins | - | 10:53 |
Domat/Ems | - | 10:58 |
Chur | 09:04 | 11:04 |
Nummer | GEX | |
Linje | IR38 | |
PE | ||
Anslutningar | ||
Chur | 09:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Anslutningar | ||
Zürich Hb | 10:30 | 12:30 |
Olten | 11:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:45 | 13:45 |
Neuchâtel | 12:01 | 14:01 |
Linje | IC5 | IC5 |
Anslutningar | ||
Neuchâtel | 12:10 | 14:10 |
Auvernier | 12:16 | 14:16 |
Colombier Ne | 12:18 | 14:18 |
Nummer | 14 | 14 |
R | R | |
Restid | 5:03 | 5:03 |
Samedan Klosters Platz Landquart Zürich Hb Neuchâtel Colombier Ne
Samedan | 07:53 |
Zuoz | 08:06 |
Zernez | 08:29 |
Klosters Platz | 08:55 |
Nummer | 3 |
RE | |
Anslutningar | |
Klosters Platz | 09:00 |
Küblis | 09:18 |
Schiers | 09:29 |
Malans GR | 09:39 |
Landquart | 09:43 |
Nummer | 13 |
RE | |
Anslutningar | |
Landquart | 09:48 |
Sargans | 09:57 |
Zürich Hb | 10:53 |
Linje | IC3 |
Anslutningar | |
Zürich Hb | 11:30 |
Olten | 12:02 |
Oensingen | 12:14 |
Solothurn | 12:26 |
Grenchen Süd | 12:34 |
Biel/Bienne | 12:45 |
Neuchâtel | 13:01 |
Linje | IC5 |
Anslutningar | |
Neuchâtel | 13:10 |
Auvernier | 13:16 |
Colombier Ne | 13:18 |
Nummer | 14 |
R | |
Restid | 5:25 |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
Samedan Chur Olten Neuchâtel Neuchâtel Place Pury Littorail Areuse Littorail
Samedan | 07:15 | 08:15 |
Spinas | - | 08:22 |
Filisur | 08:01 | 09:01 |
Thusis | 08:33 | 09:33 |
Reichenau-Tamins | 08:53 | 09:53 |
Domat/Ems | 08:58 | 09:58 |
Chur | 09:04 | 10:04 |
Linje | IR38 | IR38 |
Anslutningar | ||
Chur | 09:16 | 10:16 |
Landquart | 09:25 | 10:25 |
Walenstadt | 09:44 | 10:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 | 11:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 | 11:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 | 11:19 |
Wädenswil | 10:29 | 11:29 |
Thalwil | 10:39 | 11:39 |
Zürich Hb | 10:53 | 11:53 |
Zürich Altstetten | 10:59 | 11:59 |
Olten | 11:28 | 12:28 |
Linje | IR35 | IR35 |
Anslutningar | ||
Olten | 11:35 | 12:35 |
Solothurn | 11:58 | 12:58 |
Biel/Bienne | 12:16 | 13:16 |
Neuchâtel | 12:32 | 13:32 |
Linje | IC5 | IC5 |
Anslutningar | ||
Neuchâtel Place Pury Littorail | 12:48 | 13:48 |
Neuchâtel Evole | 12:49 | 13:49 |
Neuchâtel Champ-Bougin | 12:50 | 13:50 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 12:53 | 13:53 |
Auvernier Littorail | 12:57 | 13:57 |
Colombier NE Allées Littorail | 12:58 | 13:58 |
Colombier NE Littorail | 13:00 | 14:00 |
Areuse Littorail | 13:02 | 14:02 |
Nummer | 15 | 15 |
R | R | |
Restid | 5:47 | 5:47 |
Samedan Chur Zürich Hb Neuchâtel Colombier Ne
Samedan | 07:15 | 09:15 |
Filisur | 08:01 | 10:01 |
Thusis | 08:33 | 10:33 |
Reichenau-Tamins | - | 10:53 |
Domat/Ems | - | 10:58 |
Chur | 09:04 | 11:04 |
Nummer | GEX | |
Linje | IR38 | |
PE | ||
Anslutningar | ||
Chur | 09:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Anslutningar | ||
Zürich Hb | 10:30 | 12:30 |
Olten | 11:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:45 | 13:45 |
Neuchâtel | 12:01 | 14:01 |
Linje | IC5 | IC5 |
Anslutningar | ||
Neuchâtel | 12:10 | 14:10 |
Auvernier | 12:16 | 14:16 |
Colombier Ne | 12:18 | 14:18 |
Nummer | 14 | 14 |
R | R | |
Restid | 5:03 | 5:03 |
Samedan Klosters Platz Landquart Zürich Hb Neuchâtel Colombier Ne
Samedan | 07:53 |
Zuoz | 08:06 |
Zernez | 08:29 |
Klosters Platz | 08:55 |
Nummer | 3 |
RE | |
Anslutningar | |
Klosters Platz | 09:00 |
Küblis | 09:18 |
Schiers | 09:29 |
Malans GR | 09:39 |
Landquart | 09:43 |
Nummer | 13 |
RE | |
Anslutningar | |
Landquart | 09:48 |
Sargans | 09:57 |
Zürich Hb | 10:53 |
Linje | IC3 |
Anslutningar | |
Zürich Hb | 11:30 |
Olten | 12:02 |
Oensingen | 12:14 |
Solothurn | 12:26 |
Grenchen Süd | 12:34 |
Biel/Bienne | 12:45 |
Neuchâtel | 13:01 |
Linje | IC5 |
Anslutningar | |
Neuchâtel | 13:10 |
Auvernier | 13:16 |
Colombier Ne | 13:18 |
Nummer | 14 |
R | |
Restid | 5:25 |