Müncheberg (Mark) till Eisenhüttenstadt Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Müncheberg, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) Cottbus, Hauptbahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 08:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 08:58 |
Herrensee, Bahnhof | 09:01 |
S Strausberg Bhf | 09:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 09:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 09:25 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:28 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:39 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 10:03 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 10:18 |
Lübben, Bahnhof | 10:26 |
Lübbenau, Bahnhof | 10:33 |
Raddusch, Bahnhof | 10:38 |
Vetschau, Bahnhof | 10:42 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 10:54 |
Linje | RE2 |
Anslutningar | |
Cottbus, Hauptbahnhof | 11:02 |
Cottbus, Sandow Bhf | 11:06 |
Peitz, Ost Bhf | 11:19 |
Jänschwalde, Bahnhof | 11:24 |
Jänschwalde, Ost Bhf | 11:27 |
Guben, Bahnhof | 11:39 |
Wellmitz, Bahnhof | 11:50 |
Neuzelle, Bahnhof | 11:55 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 11:59 |
Linje | RE10 |
Restid | 3:10 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) Jannowitzbrücke (Berlin) S Erkner Bhf Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 11:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 11:58 |
Herrensee, Bahnhof | 12:01 |
S Strausberg Bhf | 12:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 12:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 12:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 12:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 12:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:31 |
Warschauer Str. (Berlin) | 12:33 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 12:36 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 12:37 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 12:44 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 12:47 |
Warschauer Str. (Berlin) | 12:49 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:52 |
S Rummelsburg (Berlin) | 12:53 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 12:56 |
S Karlshorst (Berlin) | 12:59 |
S Wuhlheide (Berlin) | 13:03 |
S Köpenick (Berlin) | 13:06 |
S Hirschgarten (Berlin) | 13:08 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 13:10 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 13:15 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 13:18 |
S Erkner Bhf | 13:21 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 14:07 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 14:22 |
Linje | RE1 |
Restid | 2:33 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) S Ostkreuz Bhf (Berlin) Cottbus, Hauptbahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 09:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 09:58 |
Herrensee, Bahnhof | 10:01 |
S Strausberg Bhf | 10:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 10:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 10:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 10:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 10:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:30 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:39 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 11:03 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 11:18 |
Lübben, Bahnhof | 11:26 |
Lübbenau, Bahnhof | 11:33 |
Raddusch, Bahnhof | 11:38 |
Vetschau, Bahnhof | 11:42 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 11:54 |
Linje | RE2 |
Anslutningar | |
Cottbus, Hauptbahnhof | 12:02 |
Cottbus, Sandow Bhf | 12:06 |
Peitz, Ost Bhf | 12:19 |
Jänschwalde, Bahnhof | 12:24 |
Jänschwalde, Ost Bhf | 12:27 |
Guben, Bahnhof | 12:39 |
Wellmitz, Bahnhof | 12:50 |
Neuzelle, Bahnhof | 12:55 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 12:59 |
Linje | RB43 |
Restid | 3:10 |
Müncheberg, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 10:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 10:58 |
Herrensee, Bahnhof | 11:01 |
S Strausberg Bhf | 11:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 11:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:25 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:28 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:32 |
S Rummelsburg (Berlin) | 11:33 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 11:36 |
S Karlshorst (Berlin) | 11:39 |
S Wuhlheide (Berlin) | 11:43 |
S Köpenick (Berlin) | 11:46 |
S Hirschgarten (Berlin) | 11:48 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 11:50 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 11:55 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 11:58 |
S Erkner Bhf | 12:01 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 12:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 12:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 12:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 12:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 13:05 |
Linje | RE1 |
Anslutningar | |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 13:10 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 13:25 |
Linje | RE1 |
Restid | 2:36 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) Jannowitzbrücke (Berlin) S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 07:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 07:58 |
Herrensee, Bahnhof | 08:01 |
S Strausberg Bhf | 08:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 08:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 08:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 08:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 08:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:31 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:33 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:36 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:37 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:44 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:47 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:49 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:52 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:53 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:56 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:59 |
S Wuhlheide (Berlin) | 09:03 |
S Köpenick (Berlin) | 09:06 |
S Hirschgarten (Berlin) | 09:08 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 09:10 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 09:15 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 09:18 |
S Erkner Bhf | 09:21 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 09:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 |
Linje | RE1 |
Anslutningar | |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:36 |
Brieskow-Finkenheerd, Kraftwerk Finkenheerd Bhf | 10:43 |
Wiesenau, Bahnhof | 10:48 |
Ziltendorf, Bahnhof | 10:52 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 10:56 |
Linje | RB43 |
Restid | 3:07 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Müncheberg, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) Cottbus, Hauptbahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 08:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 08:58 |
Herrensee, Bahnhof | 09:01 |
S Strausberg Bhf | 09:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 09:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 09:25 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:28 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:39 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 10:03 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 10:18 |
Lübben, Bahnhof | 10:26 |
Lübbenau, Bahnhof | 10:33 |
Raddusch, Bahnhof | 10:38 |
Vetschau, Bahnhof | 10:42 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 10:54 |
Linje | RE2 |
Anslutningar | |
Cottbus, Hauptbahnhof | 11:02 |
Cottbus, Sandow Bhf | 11:06 |
Peitz, Ost Bhf | 11:19 |
Jänschwalde, Bahnhof | 11:24 |
Jänschwalde, Ost Bhf | 11:27 |
Guben, Bahnhof | 11:39 |
Wellmitz, Bahnhof | 11:50 |
Neuzelle, Bahnhof | 11:55 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 11:59 |
Linje | RE10 |
Restid | 3:10 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) Jannowitzbrücke (Berlin) S Erkner Bhf Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 11:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 11:58 |
Herrensee, Bahnhof | 12:01 |
S Strausberg Bhf | 12:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 12:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 12:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 12:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 12:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:31 |
Warschauer Str. (Berlin) | 12:33 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 12:36 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 12:37 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 12:44 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 12:47 |
Warschauer Str. (Berlin) | 12:49 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:52 |
S Rummelsburg (Berlin) | 12:53 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 12:56 |
S Karlshorst (Berlin) | 12:59 |
S Wuhlheide (Berlin) | 13:03 |
S Köpenick (Berlin) | 13:06 |
S Hirschgarten (Berlin) | 13:08 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 13:10 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 13:15 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 13:18 |
S Erkner Bhf | 13:21 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 14:07 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 14:22 |
Linje | RE1 |
Restid | 2:33 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) S Ostkreuz Bhf (Berlin) Cottbus, Hauptbahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 09:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 09:58 |
Herrensee, Bahnhof | 10:01 |
S Strausberg Bhf | 10:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 10:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 10:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 10:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 10:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:30 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:39 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 11:03 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 11:18 |
Lübben, Bahnhof | 11:26 |
Lübbenau, Bahnhof | 11:33 |
Raddusch, Bahnhof | 11:38 |
Vetschau, Bahnhof | 11:42 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 11:54 |
Linje | RE2 |
Anslutningar | |
Cottbus, Hauptbahnhof | 12:02 |
Cottbus, Sandow Bhf | 12:06 |
Peitz, Ost Bhf | 12:19 |
Jänschwalde, Bahnhof | 12:24 |
Jänschwalde, Ost Bhf | 12:27 |
Guben, Bahnhof | 12:39 |
Wellmitz, Bahnhof | 12:50 |
Neuzelle, Bahnhof | 12:55 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 12:59 |
Linje | RB43 |
Restid | 3:10 |
Müncheberg, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 10:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 10:58 |
Herrensee, Bahnhof | 11:01 |
S Strausberg Bhf | 11:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 11:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:25 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:28 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:32 |
S Rummelsburg (Berlin) | 11:33 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 11:36 |
S Karlshorst (Berlin) | 11:39 |
S Wuhlheide (Berlin) | 11:43 |
S Köpenick (Berlin) | 11:46 |
S Hirschgarten (Berlin) | 11:48 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 11:50 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 11:55 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 11:58 |
S Erkner Bhf | 12:01 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 12:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 12:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 12:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 12:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 13:05 |
Linje | RE1 |
Anslutningar | |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 13:10 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 13:25 |
Linje | RE1 |
Restid | 2:36 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) Jannowitzbrücke (Berlin) S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 07:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 07:58 |
Herrensee, Bahnhof | 08:01 |
S Strausberg Bhf | 08:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 08:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 08:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 08:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 08:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:31 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:33 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:36 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:37 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:44 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:47 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:49 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:52 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:53 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:56 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:59 |
S Wuhlheide (Berlin) | 09:03 |
S Köpenick (Berlin) | 09:06 |
S Hirschgarten (Berlin) | 09:08 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 09:10 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 09:15 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 09:18 |
S Erkner Bhf | 09:21 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 09:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 |
Linje | RE1 |
Anslutningar | |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:36 |
Brieskow-Finkenheerd, Kraftwerk Finkenheerd Bhf | 10:43 |
Wiesenau, Bahnhof | 10:48 |
Ziltendorf, Bahnhof | 10:52 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 10:56 |
Linje | RB43 |
Restid | 3:07 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Müncheberg, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) Cottbus, Hauptbahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 08:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 08:58 |
Herrensee, Bahnhof | 09:01 |
S Strausberg Bhf | 09:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 09:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 09:25 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:28 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:39 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 10:03 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 10:18 |
Lübben, Bahnhof | 10:26 |
Lübbenau, Bahnhof | 10:33 |
Raddusch, Bahnhof | 10:38 |
Vetschau, Bahnhof | 10:42 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 10:54 |
Linje | RE2 |
Anslutningar | |
Cottbus, Hauptbahnhof | 11:02 |
Cottbus, Sandow Bhf | 11:06 |
Peitz, Ost Bhf | 11:19 |
Jänschwalde, Bahnhof | 11:24 |
Jänschwalde, Ost Bhf | 11:27 |
Guben, Bahnhof | 11:39 |
Wellmitz, Bahnhof | 11:50 |
Neuzelle, Bahnhof | 11:55 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 11:59 |
Linje | RE10 |
Restid | 3:10 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) Jannowitzbrücke (Berlin) S Erkner Bhf Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 11:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 11:58 |
Herrensee, Bahnhof | 12:01 |
S Strausberg Bhf | 12:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 12:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 12:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 12:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 12:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:31 |
Warschauer Str. (Berlin) | 12:33 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 12:36 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 12:37 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 12:44 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 12:47 |
Warschauer Str. (Berlin) | 12:49 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:52 |
S Rummelsburg (Berlin) | 12:53 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 12:56 |
S Karlshorst (Berlin) | 12:59 |
S Wuhlheide (Berlin) | 13:03 |
S Köpenick (Berlin) | 13:06 |
S Hirschgarten (Berlin) | 13:08 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 13:10 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 13:15 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 13:18 |
S Erkner Bhf | 13:21 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 14:07 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 14:22 |
Linje | RE1 |
Restid | 2:33 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) S Ostkreuz Bhf (Berlin) Cottbus, Hauptbahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 09:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 09:58 |
Herrensee, Bahnhof | 10:01 |
S Strausberg Bhf | 10:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 10:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 10:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 10:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 10:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:30 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:39 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 11:03 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 11:18 |
Lübben, Bahnhof | 11:26 |
Lübbenau, Bahnhof | 11:33 |
Raddusch, Bahnhof | 11:38 |
Vetschau, Bahnhof | 11:42 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 11:54 |
Linje | RE2 |
Anslutningar | |
Cottbus, Hauptbahnhof | 12:02 |
Cottbus, Sandow Bhf | 12:06 |
Peitz, Ost Bhf | 12:19 |
Jänschwalde, Bahnhof | 12:24 |
Jänschwalde, Ost Bhf | 12:27 |
Guben, Bahnhof | 12:39 |
Wellmitz, Bahnhof | 12:50 |
Neuzelle, Bahnhof | 12:55 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 12:59 |
Linje | RB43 |
Restid | 3:10 |
Müncheberg, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 10:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 10:58 |
Herrensee, Bahnhof | 11:01 |
S Strausberg Bhf | 11:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 11:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:25 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:28 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:32 |
S Rummelsburg (Berlin) | 11:33 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 11:36 |
S Karlshorst (Berlin) | 11:39 |
S Wuhlheide (Berlin) | 11:43 |
S Köpenick (Berlin) | 11:46 |
S Hirschgarten (Berlin) | 11:48 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 11:50 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 11:55 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 11:58 |
S Erkner Bhf | 12:01 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 12:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 12:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 12:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 12:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 13:05 |
Linje | RE1 |
Anslutningar | |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 13:10 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 13:25 |
Linje | RE1 |
Restid | 2:36 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) Jannowitzbrücke (Berlin) S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 07:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 07:58 |
Herrensee, Bahnhof | 08:01 |
S Strausberg Bhf | 08:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 08:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 08:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 08:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 08:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:31 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:33 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:36 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:37 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:44 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:47 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:49 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:52 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:53 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:56 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:59 |
S Wuhlheide (Berlin) | 09:03 |
S Köpenick (Berlin) | 09:06 |
S Hirschgarten (Berlin) | 09:08 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 09:10 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 09:15 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 09:18 |
S Erkner Bhf | 09:21 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 09:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 |
Linje | RE1 |
Anslutningar | |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:36 |
Brieskow-Finkenheerd, Kraftwerk Finkenheerd Bhf | 10:43 |
Wiesenau, Bahnhof | 10:48 |
Ziltendorf, Bahnhof | 10:52 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 10:56 |
Linje | RB43 |
Restid | 3:07 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Müncheberg, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) Cottbus, Hauptbahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 08:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 08:58 |
Herrensee, Bahnhof | 09:01 |
S Strausberg Bhf | 09:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 09:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 09:25 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:28 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:39 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 10:03 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 10:18 |
Lübben, Bahnhof | 10:26 |
Lübbenau, Bahnhof | 10:33 |
Raddusch, Bahnhof | 10:38 |
Vetschau, Bahnhof | 10:42 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 10:54 |
Linje | RE2 |
Anslutningar | |
Cottbus, Hauptbahnhof | 11:02 |
Cottbus, Sandow Bhf | 11:06 |
Peitz, Ost Bhf | 11:19 |
Jänschwalde, Bahnhof | 11:24 |
Jänschwalde, Ost Bhf | 11:27 |
Guben, Bahnhof | 11:39 |
Wellmitz, Bahnhof | 11:50 |
Neuzelle, Bahnhof | 11:55 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 11:59 |
Linje | RE10 |
Restid | 3:10 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) Jannowitzbrücke (Berlin) S Erkner Bhf Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 11:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 11:58 |
Herrensee, Bahnhof | 12:01 |
S Strausberg Bhf | 12:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 12:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 12:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 12:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 12:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:31 |
Warschauer Str. (Berlin) | 12:33 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 12:36 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 12:37 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 12:44 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 12:47 |
Warschauer Str. (Berlin) | 12:49 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:52 |
S Rummelsburg (Berlin) | 12:53 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 12:56 |
S Karlshorst (Berlin) | 12:59 |
S Wuhlheide (Berlin) | 13:03 |
S Köpenick (Berlin) | 13:06 |
S Hirschgarten (Berlin) | 13:08 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 13:10 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 13:15 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 13:18 |
S Erkner Bhf | 13:21 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 14:07 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 14:22 |
Linje | RE1 |
Restid | 2:33 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) S Ostkreuz Bhf (Berlin) Cottbus, Hauptbahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 09:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 09:58 |
Herrensee, Bahnhof | 10:01 |
S Strausberg Bhf | 10:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 10:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 10:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 10:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 10:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:30 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:39 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 11:03 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 11:18 |
Lübben, Bahnhof | 11:26 |
Lübbenau, Bahnhof | 11:33 |
Raddusch, Bahnhof | 11:38 |
Vetschau, Bahnhof | 11:42 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 11:54 |
Linje | RE2 |
Anslutningar | |
Cottbus, Hauptbahnhof | 12:02 |
Cottbus, Sandow Bhf | 12:06 |
Peitz, Ost Bhf | 12:19 |
Jänschwalde, Bahnhof | 12:24 |
Jänschwalde, Ost Bhf | 12:27 |
Guben, Bahnhof | 12:39 |
Wellmitz, Bahnhof | 12:50 |
Neuzelle, Bahnhof | 12:55 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 12:59 |
Linje | RB43 |
Restid | 3:10 |
Müncheberg, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 10:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 10:58 |
Herrensee, Bahnhof | 11:01 |
S Strausberg Bhf | 11:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 11:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:25 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:28 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:32 |
S Rummelsburg (Berlin) | 11:33 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 11:36 |
S Karlshorst (Berlin) | 11:39 |
S Wuhlheide (Berlin) | 11:43 |
S Köpenick (Berlin) | 11:46 |
S Hirschgarten (Berlin) | 11:48 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 11:50 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 11:55 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 11:58 |
S Erkner Bhf | 12:01 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 12:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 12:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 12:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 12:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 13:05 |
Linje | RE1 |
Anslutningar | |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 13:10 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 13:25 |
Linje | RE1 |
Restid | 2:36 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) Jannowitzbrücke (Berlin) S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 07:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 07:58 |
Herrensee, Bahnhof | 08:01 |
S Strausberg Bhf | 08:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 08:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 08:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 08:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 08:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:31 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:33 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:36 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:37 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:44 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:47 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:49 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:52 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:53 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:56 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:59 |
S Wuhlheide (Berlin) | 09:03 |
S Köpenick (Berlin) | 09:06 |
S Hirschgarten (Berlin) | 09:08 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 09:10 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 09:15 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 09:18 |
S Erkner Bhf | 09:21 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 09:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 |
Linje | RE1 |
Anslutningar | |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:36 |
Brieskow-Finkenheerd, Kraftwerk Finkenheerd Bhf | 10:43 |
Wiesenau, Bahnhof | 10:48 |
Ziltendorf, Bahnhof | 10:52 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 10:56 |
Linje | RB43 |
Restid | 3:07 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Müncheberg, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) Cottbus, Hauptbahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 08:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 08:58 |
Herrensee, Bahnhof | 09:01 |
S Strausberg Bhf | 09:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 09:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 09:25 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:28 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:39 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 10:03 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 10:18 |
Lübben, Bahnhof | 10:26 |
Lübbenau, Bahnhof | 10:33 |
Raddusch, Bahnhof | 10:38 |
Vetschau, Bahnhof | 10:42 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 10:54 |
Linje | RE2 |
Anslutningar | |
Cottbus, Hauptbahnhof | 11:02 |
Cottbus, Sandow Bhf | 11:06 |
Peitz, Ost Bhf | 11:19 |
Jänschwalde, Bahnhof | 11:24 |
Jänschwalde, Ost Bhf | 11:27 |
Guben, Bahnhof | 11:39 |
Wellmitz, Bahnhof | 11:50 |
Neuzelle, Bahnhof | 11:55 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 11:59 |
Linje | RE10 |
Restid | 3:10 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) Jannowitzbrücke (Berlin) S Erkner Bhf Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 11:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 11:58 |
Herrensee, Bahnhof | 12:01 |
S Strausberg Bhf | 12:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 12:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 12:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 12:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 12:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:31 |
Warschauer Str. (Berlin) | 12:33 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 12:36 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 12:37 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 12:44 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 12:47 |
Warschauer Str. (Berlin) | 12:49 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:52 |
S Rummelsburg (Berlin) | 12:53 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 12:56 |
S Karlshorst (Berlin) | 12:59 |
S Wuhlheide (Berlin) | 13:03 |
S Köpenick (Berlin) | 13:06 |
S Hirschgarten (Berlin) | 13:08 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 13:10 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 13:15 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 13:18 |
S Erkner Bhf | 13:21 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 14:07 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 14:22 |
Linje | RE1 |
Restid | 2:33 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) S Ostkreuz Bhf (Berlin) Cottbus, Hauptbahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 09:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 09:58 |
Herrensee, Bahnhof | 10:01 |
S Strausberg Bhf | 10:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 10:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 10:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 10:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 10:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:30 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:39 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 11:03 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 11:18 |
Lübben, Bahnhof | 11:26 |
Lübbenau, Bahnhof | 11:33 |
Raddusch, Bahnhof | 11:38 |
Vetschau, Bahnhof | 11:42 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 11:54 |
Linje | RE2 |
Anslutningar | |
Cottbus, Hauptbahnhof | 12:02 |
Cottbus, Sandow Bhf | 12:06 |
Peitz, Ost Bhf | 12:19 |
Jänschwalde, Bahnhof | 12:24 |
Jänschwalde, Ost Bhf | 12:27 |
Guben, Bahnhof | 12:39 |
Wellmitz, Bahnhof | 12:50 |
Neuzelle, Bahnhof | 12:55 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 12:59 |
Linje | RB43 |
Restid | 3:10 |
Müncheberg, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 10:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 10:58 |
Herrensee, Bahnhof | 11:01 |
S Strausberg Bhf | 11:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 11:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:25 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:28 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:32 |
S Rummelsburg (Berlin) | 11:33 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 11:36 |
S Karlshorst (Berlin) | 11:39 |
S Wuhlheide (Berlin) | 11:43 |
S Köpenick (Berlin) | 11:46 |
S Hirschgarten (Berlin) | 11:48 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 11:50 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 11:55 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 11:58 |
S Erkner Bhf | 12:01 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 12:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 12:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 12:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 12:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 13:05 |
Linje | RE1 |
Anslutningar | |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 13:10 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 13:25 |
Linje | RE1 |
Restid | 2:36 |
Müncheberg, Bahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin) Jannowitzbrücke (Berlin) S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 07:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 07:58 |
Herrensee, Bahnhof | 08:01 |
S Strausberg Bhf | 08:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 08:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 08:24 |
Linje | RB26 |
Anslutningar | |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 08:26 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 08:28 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:31 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:33 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:36 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:37 |
Linje | S7 |
Anslutningar | |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:44 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:47 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:49 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:52 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:53 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:56 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:59 |
S Wuhlheide (Berlin) | 09:03 |
S Köpenick (Berlin) | 09:06 |
S Hirschgarten (Berlin) | 09:08 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 09:10 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 09:15 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 09:18 |
S Erkner Bhf | 09:21 |
Linje | S3 |
Anslutningar | |
S Erkner Bhf | 09:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 |
Linje | RE1 |
Anslutningar | |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:36 |
Brieskow-Finkenheerd, Kraftwerk Finkenheerd Bhf | 10:43 |
Wiesenau, Bahnhof | 10:48 |
Ziltendorf, Bahnhof | 10:52 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 10:56 |
Linje | RB43 |
Restid | 3:07 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Müncheberg, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) Cottbus, Hauptbahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 08:49 | 10:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 08:58 | 10:58 |
Herrensee, Bahnhof | 09:01 | 11:01 |
S Strausberg Bhf | 09:05 | 11:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 09:16 | 11:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 09:25 | 11:25 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:28 | 11:28 |
Linje | RB26 | RB26 |
Anslutningar | ||
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:39 | 11:39 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 10:03 | 12:03 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 10:18 | 12:18 |
Lübben, Bahnhof | 10:26 | 12:26 |
Lübbenau, Bahnhof | 10:33 | 12:33 |
Raddusch, Bahnhof | 10:38 | 12:38 |
Vetschau, Bahnhof | 10:42 | 12:42 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 10:54 | 12:54 |
Linje | RE2 | RE2 |
Anslutningar | ||
Cottbus, Hauptbahnhof | 11:02 | 13:02 |
Cottbus, Sandow Bhf | 11:06 | 13:06 |
Peitz, Ost Bhf | 11:19 | 13:19 |
Jänschwalde, Bahnhof | 11:24 | 13:24 |
Jänschwalde, Ost Bhf | 11:27 | 13:27 |
Guben, Bahnhof | 11:39 | 13:39 |
Wellmitz, Bahnhof | 11:50 | 13:50 |
Neuzelle, Bahnhof | 11:55 | 13:55 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 11:59 | 13:59 |
Linje | RE10 | RE10 |
Restid | 3:10 | 3:10 |
Müncheberg, Bahnhof S Mahlsdorf Bhf (Berlin) S Ostkreuz Bhf (Berlin) S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 07:49 | 09:49 | 11:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 07:58 | 09:58 | 11:58 |
Herrensee, Bahnhof | 08:01 | 10:01 | 12:01 |
S Strausberg Bhf | 08:05 | 10:05 | 12:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 08:15 | 10:15 | 12:15 |
Linje | RB26 | RB26 | RB26 |
Anslutningar | |||
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 08:21 | 10:21 | 12:21 |
S Kaulsdorf (Berlin) | 08:23 | 10:23 | 12:23 |
Wuhletal (Berlin) | 08:25 | 10:25 | 12:25 |
S Biesdorf (Berlin) | 08:27 | 10:27 | 12:27 |
S Friedrichsfelde Ost (Berlin) | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 08:33 | 10:33 | 12:33 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 08:35 | 10:35 | 12:35 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:37 | 10:37 | 12:37 |
Linje | S5 | S5 | S5 |
Anslutningar | |||
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:42 | 10:42 | 12:42 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:43 | 10:43 | 12:43 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:46 | 10:46 | 12:46 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:49 | 10:49 | 12:49 |
S Wuhlheide (Berlin) | 08:53 | 10:53 | 12:53 |
S Köpenick (Berlin) | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
S Hirschgarten (Berlin) | 08:58 | 10:58 | 12:58 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 09:00 | 11:00 | 13:00 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 09:05 | 11:05 | 13:05 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 09:08 | 11:08 | 13:08 |
S Erkner Bhf | 09:11 | 11:11 | 13:11 |
Linje | S3 | S3 | S3 |
Anslutningar | |||
S Erkner Bhf | 09:31 | 11:31 | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 | 11:35 | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 | 11:41 | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 | 11:48 | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 | 12:05 | 14:05 |
Linje | RE1 | RE1 | RE1 |
Anslutningar | |||
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:36 | 12:36 | 14:36 |
Brieskow-Finkenheerd, Kraftwerk Finkenheerd Bhf | 10:43 | 12:43 | 14:43 |
Wiesenau, Bahnhof | 10:48 | 12:48 | 14:48 |
Ziltendorf, Bahnhof | 10:52 | 12:52 | 14:52 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 10:56 | 12:56 | 14:56 |
Linje | RB43 | RB43 | RB43 |
Restid | 3:07 | 3:07 | 3:07 |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
Müncheberg, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) Cottbus, Hauptbahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 08:49 | 10:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 08:58 | 10:58 |
Herrensee, Bahnhof | 09:01 | 11:01 |
S Strausberg Bhf | 09:05 | 11:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 09:16 | 11:16 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 09:25 | 11:25 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:28 | 11:28 |
Linje | RB26 | RB26 |
Anslutningar | ||
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:39 | 11:39 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 10:03 | 12:03 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 10:18 | 12:18 |
Lübben, Bahnhof | 10:26 | 12:26 |
Lübbenau, Bahnhof | 10:33 | 12:33 |
Raddusch, Bahnhof | 10:38 | 12:38 |
Vetschau, Bahnhof | 10:42 | 12:42 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 10:54 | 12:54 |
Linje | RE2 | RE2 |
Anslutningar | ||
Cottbus, Hauptbahnhof | 11:02 | 13:02 |
Cottbus, Sandow Bhf | 11:06 | 13:06 |
Peitz, Ost Bhf | 11:19 | 13:19 |
Jänschwalde, Bahnhof | 11:24 | 13:24 |
Jänschwalde, Ost Bhf | 11:27 | 13:27 |
Guben, Bahnhof | 11:39 | 13:39 |
Wellmitz, Bahnhof | 11:50 | 13:50 |
Neuzelle, Bahnhof | 11:55 | 13:55 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 11:59 | 13:59 |
Linje | RE10 | RE10 |
Restid | 3:10 | 3:10 |
Müncheberg, Bahnhof S Mahlsdorf Bhf (Berlin) S Ostkreuz Bhf (Berlin) S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof Eisenhüttenstadt, Bahnhof
Müncheberg, Bahnhof | 07:49 | 09:49 | 11:49 |
Rehfelde, Bahnhof | 07:58 | 09:58 | 11:58 |
Herrensee, Bahnhof | 08:01 | 10:01 | 12:01 |
S Strausberg Bhf | 08:05 | 10:05 | 12:05 |
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 08:15 | 10:15 | 12:15 |
Linje | RB26 | RB26 | RB26 |
Anslutningar | |||
S Mahlsdorf Bhf (Berlin) | 08:21 | 10:21 | 12:21 |
S Kaulsdorf (Berlin) | 08:23 | 10:23 | 12:23 |
Wuhletal (Berlin) | 08:25 | 10:25 | 12:25 |
S Biesdorf (Berlin) | 08:27 | 10:27 | 12:27 |
S Friedrichsfelde Ost (Berlin) | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 08:33 | 10:33 | 12:33 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 08:35 | 10:35 | 12:35 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:37 | 10:37 | 12:37 |
Linje | S5 | S5 | S5 |
Anslutningar | |||
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:42 | 10:42 | 12:42 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:43 | 10:43 | 12:43 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:46 | 10:46 | 12:46 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:49 | 10:49 | 12:49 |
S Wuhlheide (Berlin) | 08:53 | 10:53 | 12:53 |
S Köpenick (Berlin) | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
S Hirschgarten (Berlin) | 08:58 | 10:58 | 12:58 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 09:00 | 11:00 | 13:00 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 09:05 | 11:05 | 13:05 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 09:08 | 11:08 | 13:08 |
S Erkner Bhf | 09:11 | 11:11 | 13:11 |
Linje | S3 | S3 | S3 |
Anslutningar | |||
S Erkner Bhf | 09:31 | 11:31 | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 | 11:35 | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 | 11:41 | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 | 11:48 | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 | 12:05 | 14:05 |
Linje | RE1 | RE1 | RE1 |
Anslutningar | |||
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:36 | 12:36 | 14:36 |
Brieskow-Finkenheerd, Kraftwerk Finkenheerd Bhf | 10:43 | 12:43 | 14:43 |
Wiesenau, Bahnhof | 10:48 | 12:48 | 14:48 |
Ziltendorf, Bahnhof | 10:52 | 12:52 | 14:52 |
Eisenhüttenstadt, Bahnhof | 10:56 | 12:56 | 14:56 |
Linje | RB43 | RB43 | RB43 |
Restid | 3:07 | 3:07 | 3:07 |