Tågtider
A Gudiña till Santa Eulalia del Campo Tågtider 7 augusti 2024 10:30
13:43 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:44 4 byten 12 stopp Alvia04114 Media Distancia18042 Media Distancia18043 AVE03203 Media Distancia18511 | 20:44 | 4 byten 12 stopp | Alvia04114 Media Distancia18042 Media Distancia18043 AVE03203 Media Distancia18511 | Alvia04114 | |
14:03 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
14:39 | Zamora | ||||||
15:07 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
15:37 | Segovia Guiomar | ||||||
16:06 | Madrid-Chamartin | ||||||
18:27 | Madrid-Chamartin | Media Distancia18042 | |||||
18:40 | Madrid - Atocha Cercanias | ||||||
19:15 | Aranjuez | ||||||
19:47 | Aranjuez | Media Distancia18043 | |||||
20:27 | Madrid - Atocha Cercanias | ||||||
20:40 | Madrid-Puerta de Atocha | AVE03203 | |||||
21:04 | Guadalajara - Yebes | ||||||
21:41 | Calatayud | ||||||
22:05 | Zaragoza-Delicias | ||||||
08:15 | Zaragoza-Delicias | Media Distancia18511 | |||||
08:59 | Carinyena | ||||||
10:27 | Santa Eulalia del Campo |
13:43 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 22:51 4 byten 10 stopp Alvia04114 AVE05160 Euromed01192 Regional14304 Media Distancia18502 | 22:51 | 4 byten 10 stopp | Alvia04114 AVE05160 Euromed01192 Regional14304 Media Distancia18502 | Alvia04114 | |
14:03 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
14:39 | Zamora | ||||||
15:07 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
15:37 | Segovia Guiomar | ||||||
16:06 | Madrid-Chamartin | ||||||
16:30 | Madrid-Chamartin | AVE05160 | |||||
18:24 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
18:55 | Valencia Joaquin Sorolla | Euromed01192 | |||||
19:38 | Castelló | ||||||
20:29 | Castelló | Regional14304 | |||||
21:00 | Sagunt/sagunto | ||||||
10:05 | Sagunt/sagunto | Media Distancia18502 | |||||
12:15 | Teruel | ||||||
12:25 | Cella | ||||||
12:34 | Santa Eulalia del Campo |
19:28 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 17:47 4 byten 9 stopp Alvia04184 AVE05668 AVE05871 AVE03093 Media Distancia18523 | 17:47 | 4 byten 9 stopp | Alvia04184 AVE05668 AVE05871 AVE03093 Media Distancia18523 | Alvia04184 | |
19:47 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
20:24 | Zamora | ||||||
20:52 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
21:23 | Segovia Guiomar | ||||||
21:52 | Madrid-Chamartin | ||||||
06:15 | Madrid-Chamartin | AVE05668 | |||||
07:18 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
08:02 | Cuenca Fernando Zobel | AVE05871 | |||||
09:08 | Madrid-Puerta de Atocha | ||||||
09:30 | Madrid-Puerta de Atocha | AVE03093 | |||||
10:45 | Zaragoza-Delicias | ||||||
11:20 | Zaragoza-Delicias | Media Distancia18523 | |||||
12:01 | Carinyena | ||||||
13:15 | Santa Eulalia del Campo |
08:25 Dag+1 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 11:14 4 byten 13 stopp AVE04664 Media Distancia18010 Regional17102 AVE06305 Media Distancia18515 | 11:14 | 4 byten 13 stopp | AVE04664 Media Distancia18010 Regional17102 AVE06305 Media Distancia18515 | AVE04664 | |
08:44 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
09:14 | Zamora | ||||||
09:35 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:05 Dag+1 | Medina del Campo | Media Distancia18010 | |||||
11:24 | Arévalo | ||||||
11:53 | Avila | ||||||
13:15 Dag+1 | Avila | Regional17102 | |||||
14:12 | El Escorial | ||||||
14:25 | Villalba de Guadarrama | ||||||
15:07 | Madrid-Chamartin | ||||||
15:20 | Madrid - Atocha Cercanias | ||||||
15:30 Dag+1 | Madrid-Puerta de Atocha | AVE06305 | |||||
16:26 | Calatayud | ||||||
16:51 | Zaragoza-Delicias | ||||||
17:25 Dag+1 | Zaragoza-Delicias | Media Distancia18515 | |||||
17:56 | Aranyales de Muel | ||||||
18:13 | Carinyena | ||||||
19:39 | Santa Eulalia del Campo |
09:13 Dag+1 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 12:46 3 byten 16 stopp Alvia04064 Media Distancia18061 Regional Exprés.18029 Regional18517 | 12:46 | 3 byten 16 stopp | Alvia04064 Media Distancia18061 Regional Exprés.18029 Regional18517 | Alvia04064 | |
09:34 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
10:08 | Zamora | ||||||
10:34 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:25 Dag+1 | Medina del Campo | Media Distancia18061 | |||||
11:50 | Valladolid | ||||||
12:15 | Venta de Baños | ||||||
13:28 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
13:57 | Briviesca | ||||||
14:27 | Miranda de Ebro | ||||||
14:50 | Vitoria/gasteiz | ||||||
14:58 | Alegría de Álava-Dulantzi | ||||||
15:05 | Salvatierra/agurain | ||||||
15:09 | Araia | ||||||
15:44 Dag+1 | Araia | Regional Exprés.18029 | |||||
16:29 | Pamplona/Iruña | ||||||
17:31 | Castejon de Ebro | ||||||
18:40 | Zaragoza-Delicias | ||||||
19:48 Dag+1 | Zaragoza-Delicias | Regional18517 | |||||
20:36 | Carinyena | ||||||
21:59 | Santa Eulalia del Campo |
Restid
Restiden mellan A Gudiña och Santa Eulalia del Campo är 10:26