Tågtider
A Gudiña till Zaragoza Goya Tågtider 9 september 2024 kl. 22:30
08:26 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:22 2 byten 15 stopp AVE04864 Media Distancia18061 Regional Exprés.18029 | 10:22 | 2 byten 15 stopp | AVE04864 Media Distancia18061 Regional Exprés.18029 | AVE04864 | |
08:44 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
09:14 | Zamora | ||||||
09:35 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:25 | Medina del Campo | Media Distancia18061 | |||||
11:50 | Valladolid | ||||||
12:15 | Venta de Baños | ||||||
13:28 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
13:57 | Briviesca | ||||||
14:27 | Miranda de Ebro | ||||||
14:50 | Vitoria/gasteiz | ||||||
14:58 | Alegría de Álava-Dulantzi | ||||||
15:05 | Salvatierra/agurain | ||||||
15:09 | Araia | ||||||
15:44 | Araia | Regional Exprés.18029 | |||||
16:29 | Pamplona/Iruña | ||||||
17:31 | Castejon de Ebro | ||||||
18:41 | Zaragoza-Delicias | ||||||
18:48 | Zaragoza Goya |
09:13 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:35 2 byten 12 stopp Alvia04484 Alvia00631 Regional Exprés.18078 | 13:35 | 2 byten 12 stopp | Alvia04484 Alvia00631 Regional Exprés.18078 | Alvia04484 | |
09:34 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
10:08 | Zamora | ||||||
10:34 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
13:06 | Medina del Campo | Alvia00631 | |||||
13:34 | Valladolid | ||||||
14:53 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
15:57 | Miranda de Ebro | ||||||
16:26 | Vitoria/gasteiz | ||||||
17:25 | Pamplona/Iruña | ||||||
17:55 | Tafalla | ||||||
18:24 | Castejon de Ebro | ||||||
18:34 | Tudela de Navarra | ||||||
21:46 | Tudela de Navarra | Regional Exprés.18078 | |||||
22:43 | Zaragoza-Delicias | ||||||
22:48 | Zaragoza Goya |
09:13 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 22:08 3 byten 14 stopp Alvia04064 PROXIMDAD38061 Alvia00621 Regional Exprés.18068 | 22:08 | 3 byten 14 stopp | Alvia04064 PROXIMDAD38061 Alvia00621 Regional Exprés.18068 | Alvia04064 | |
09:34 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
10:08 | Zamora | ||||||
10:34 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:25 | Medina del Campo | PROXIMDAD38061 | |||||
11:50 | Valladolid | ||||||
12:15 | Venta de Baños | ||||||
12:46 | Palencia | ||||||
14:19 | Palencia | Alvia00621 | |||||
14:58 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
15:57 | Miranda de Ebro | ||||||
16:26 | Vitoria/gasteiz | ||||||
17:25 | Pamplona/Iruña | ||||||
17:55 | Tafalla | ||||||
18:24 | Castejon de Ebro | ||||||
18:34 | Tudela de Navarra | ||||||
06:17 | Tudela de Navarra | Regional Exprés.18068 | |||||
07:16 | Zaragoza-Delicias | ||||||
07:21 | Zaragoza Goya |
09:13 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 23:03 4 byten 18 stopp Alvia04064 AVE05124 Euromed01152 Regional Exprés.15031 Regional15309 | 23:03 | 4 byten 18 stopp | Alvia04064 AVE05124 Euromed01152 Regional Exprés.15031 Regional15309 | Alvia04064 | |
09:34 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
10:08 | Zamora | ||||||
10:36 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:06 | Segovia Guiomar | ||||||
11:34 | Madrid-Chamartin | ||||||
12:30 | Madrid-Chamartin | AVE05124 | |||||
13:35 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
14:09 | Requena Utiel | ||||||
14:34 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
15:02 | Valencia Joaquin Sorolla | Euromed01152 | |||||
15:50 | Castelló | ||||||
17:30 | Camp Tarragona | ||||||
18:19 | Barcelona-Sants | ||||||
19:57 | Barcelona-Sants | Regional Exprés.15031 | |||||
20:48 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
20:57 | Torredembarra | ||||||
21:11 | Tarragona | ||||||
21:20 | Vila-Seca | ||||||
21:29 | Reus | ||||||
22:22 | Mora La Nova | ||||||
05:35 | Mora La Nova | Regional15309 | |||||
08:13 | Zaragoza Miraflores | ||||||
08:16 | Zaragoza Goya |
10:12 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 22:44 4 byten 12 stopp Alvia04095 AVE04454 Intercity04257 Regional Exprés.16111 Regional Exprés.18072 | 22:44 | 4 byten 12 stopp | Alvia04095 AVE04454 Intercity04257 Regional Exprés.16111 Regional Exprés.18072 | Alvia04095 | |
10:52 | Ourense | ||||||
11:12 | Ourense | AVE04454 | |||||
12:29 | Zamora | ||||||
13:34 | Madrid-Chamartin | ||||||
14:46 | Madrid-Chamartin | Intercity04257 | |||||
15:47 | Valladolid | ||||||
16:28 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
17:29 | Miranda de Ebro | ||||||
17:48 | Vitoria/gasteiz | ||||||
19:00 | Vitoria/gasteiz | Regional Exprés.16111 | |||||
20:15 | Pamplona/Iruña | ||||||
21:11 | Castejon de Ebro | ||||||
07:20 | Castejon de Ebro | Regional Exprés.18072 | |||||
08:06 | Luceni | ||||||
08:48 | Zaragoza-Delicias | ||||||
08:53 | Zaragoza Portillo | ||||||
08:56 | Zaragoza Goya |
13:43 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:19 4 byten 11 stopp Alvia04114 Media Distancia18042 Media Distancia18043 AVE03203 Regional18750 | 19:19 | 4 byten 11 stopp | Alvia04114 Media Distancia18042 Media Distancia18043 AVE03203 Regional18750 | Alvia04114 | |
14:03 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
14:39 | Zamora | ||||||
15:07 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
15:37 | Segovia Guiomar | ||||||
16:06 | Madrid-Chamartin | ||||||
18:27 | Madrid-Chamartin | Media Distancia18042 | |||||
18:40 | Madrid - Atocha Cercanias | ||||||
19:15 | Aranjuez | ||||||
19:47 | Aranjuez | Media Distancia18043 | |||||
20:27 | Madrid - Atocha Cercanias | ||||||
20:40 | Madrid-Puerta de Atocha | AVE03203 | |||||
21:04 | Guadalajara - Yebes | ||||||
21:40 | Calatayud | ||||||
07:36 | Calatayud | Regional18750 | |||||
08:56 | Zaragoza-Delicias | ||||||
09:02 | Zaragoza Goya |
13:43 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 21:44 1 byte 10 stopp Alvia04114 Regional Exprés.17050 | 21:44 | 1 byte 10 stopp | Alvia04114 Regional Exprés.17050 | Alvia04114 | |
14:03 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
14:39 | Zamora | ||||||
15:07 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
15:37 | Segovia Guiomar | ||||||
16:06 | Madrid-Chamartin | ||||||
07:24 | Madrid-Chamartin | Regional Exprés.17050 | |||||
08:06 | Guadalajara | ||||||
09:08 | Siguenza | ||||||
10:25 | Calatayud | ||||||
11:21 | Zaragoza-Delicias | ||||||
11:25 | Zaragoza Portillo | ||||||
11:27 | Zaragoza Goya |
19:28 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:30 4 byten 11 stopp Alvia04184 AVE05668 AVE05871 Alvia00605 Regional18752 | 19:30 | 4 byten 11 stopp | Alvia04184 AVE05668 AVE05871 Alvia00605 Regional18752 | Alvia04184 | |
19:47 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
20:24 | Zamora | ||||||
20:52 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
21:23 | Segovia Guiomar | ||||||
21:52 | Madrid-Chamartin | ||||||
06:15 | Madrid-Chamartin | AVE05668 | |||||
07:18 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
08:02 | Cuenca Fernando Zobel | AVE05871 | |||||
09:08 | Madrid-Puerta de Atocha | ||||||
10:35 | Madrid-Puerta de Atocha | Alvia00605 | |||||
11:00 | Guadalajara - Yebes | ||||||
11:46 | Calatayud | ||||||
13:25 | Calatayud | Regional18752 | |||||
14:53 | Zaragoza-Delicias | ||||||
14:56 | Zaragoza Portillo | ||||||
14:58 | Zaragoza Goya |
Restid
Restiden mellan A Gudiña och Zaragoza Goya är 9:05