Tågtider
Capçanes till A Gudiña Tågtider 10 september 2024 kl. 00:40
06:53 | Capcanes | 12:18 3 byten 15 stopp Regional Exprés.15030 Euromed01101 AVE05135 AVE04975 | 12:18 | 3 byten 15 stopp | Regional Exprés.15030 Euromed01101 AVE05135 AVE04975 | Regional Exprés.15030 | |
07:47 | Tarragona | ||||||
07:59 | Torredembarra | ||||||
08:08 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
08:22 | Vilanova I La Geltrú | ||||||
09:07 | Barcelona-Sants | ||||||
10:15 | Barcelona-Sants | Euromed01101 | |||||
10:51 | Camp Tarragona | ||||||
12:19 | Castelló | ||||||
13:13 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
13:31 | Valencia Joaquin Sorolla | AVE05135 | |||||
13:59 | Requena Utiel | ||||||
14:34 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
15:38 | Madrid-Chamartin | ||||||
17:08 | Madrid-Chamartin | AVE04975 | |||||
17:37 | Segovia Guiomar | ||||||
18:03 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
18:27 | Zamora | ||||||
18:56 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
19:11 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA |
11:02 | Capcanes | 9:41 1 byte 14 stopp Regional Exprés.17501 Alvia04175 | 9:41 | 1 byte 14 stopp | Regional Exprés.17501 Alvia04175 | Regional Exprés.17501 | |
11:14 | Mora La Nova | ||||||
11:37 | Flix | ||||||
11:45 | Riba-Roja Debre | ||||||
11:57 | Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | ||||||
12:30 | Caspe | ||||||
13:10 | La Puebla de Hijar | ||||||
14:00 | Zaragoza Goya | ||||||
14:03 | Zaragoza Portillo | ||||||
14:08 | Zaragoza-Delicias | ||||||
18:09 | Madrid-Chamartin | ||||||
18:25 | Madrid-Chamartin | Alvia04175 | |||||
18:55 | Segovia Guiomar | ||||||
19:24 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
19:52 | Zamora | ||||||
20:25 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
20:43 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA |
14:17 | Capcanes | 19:53 4 byten 15 stopp Regional Exprés.35050 Intercity00165 Euromed01161 AVE05191 Alvia04095 | 19:53 | 4 byten 15 stopp | Regional Exprés.35050 Intercity00165 Euromed01161 AVE05191 Alvia04095 | Regional Exprés.35050 | |
14:27 | Marca-Falset | ||||||
14:54 | Reus | ||||||
15:10 | Tarragona | ||||||
15:59 | Tarragona | Intercity00165 | |||||
16:16 | CAMBRILS | ||||||
16:38 | Laldea-Amposta-Tortosa | ||||||
16:55 | Vinaròs | ||||||
17:01 | Benicarló-Peñíscola | ||||||
17:30 | Benicàssim | ||||||
17:38 | Castelló | ||||||
18:14 | Castelló | Euromed01161 | |||||
19:02 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
19:45 | Valencia Joaquin Sorolla | AVE05191 | |||||
21:38 | Madrid-Chamartin | ||||||
08:00 | Madrid-Chamartin | Alvia04095 | |||||
08:29 | Segovia Guiomar | ||||||
08:57 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
09:22 | Zamora | ||||||
09:54 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
10:10 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA |
17:50 | Capcanes | 19:51 4 byten 9 stopp Regional Exprés.15036 Intercity01201 AVE05061 AVE05273 Alvia04114 | 19:51 | 4 byten 9 stopp | Regional Exprés.15036 Intercity01201 AVE05061 AVE05273 Alvia04114 | Regional Exprés.15036 | |
18:32 | Reus | ||||||
18:53 | Tarragona | ||||||
20:32 | Tarragona | Intercity01201 | |||||
22:00 | Castelló | ||||||
23:07 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
06:32 | Valencia Joaquin Sorolla | AVE05061 | |||||
06:59 | Requena Utiel | ||||||
07:35 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
08:38 | Madrid-Chamartin | ||||||
10:04 | Madrid-Chamartin | AVE05273 | |||||
11:09 | Zamora | ||||||
12:17 | Ourense | ||||||
12:58 | Ourense | Alvia04114 | |||||
13:41 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA |
18:13 | Capcanes | 21:22 4 byten 13 stopp Regional Exprés.15015 Regional Exprés.18071 Alvia04086 PROXIMDAD38218 Alvia04325 | 21:22 | 4 byten 13 stopp | Regional Exprés.15015 Regional Exprés.18071 Alvia04086 PROXIMDAD38218 Alvia04325 | Regional Exprés.15015 | |
18:25 | Mora La Nova | ||||||
19:44 | Caspe | ||||||
20:14 | La Puebla de Hijar | ||||||
21:14 | Zaragoza-Delicias | ||||||
06:11 | Zaragoza-Delicias | Regional Exprés.18071 | |||||
07:30 | Castejon de Ebro | ||||||
08:38 | Pamplona/Iruña | ||||||
09:54 | Vitoria/gasteiz | ||||||
10:22 | Miranda de Ebro | ||||||
11:05 | Miranda de Ebro | Alvia04086 | |||||
12:08 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
12:48 | Valladolid | ||||||
13:00 | Valladolid | PROXIMDAD38218 | |||||
13:37 | Medina del Campo | ||||||
14:15 | Medina del Campo Alta Velocidad | Alvia04325 | |||||
14:42 | Zamora | ||||||
15:16 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
15:35 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA |
19:45 | Capcanes | 23:26 3 byten 16 stopp Regional Exprés.15033 Regional15309 Alvia00632 AVE04775 | 23:26 | 3 byten 16 stopp | Regional Exprés.15033 Regional15309 Alvia00632 AVE04775 | Regional Exprés.15033 | |
19:58 | Mora La Nova | ||||||
21:11 | Caspe | ||||||
06:53 | Caspe | Regional15309 | |||||
08:13 | Zaragoza Miraflores | ||||||
08:20 | Zaragoza Portillo | ||||||
08:25 | Zaragoza-Delicias | ||||||
11:06 | Zaragoza-Delicias | Alvia00632 | |||||
11:58 | Tudela de Navarra | ||||||
12:11 | Castejon de Ebro | ||||||
12:38 | Tafalla | ||||||
13:08 | Pamplona/Iruña | ||||||
14:03 | Vitoria/gasteiz | ||||||
14:45 | Miranda de Ebro | ||||||
15:41 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
17:00 | Valladolid | ||||||
17:26 | Medina del Campo | ||||||
18:03 | Medina del Campo Alta Velocidad | AVE04775 | |||||
18:27 | Zamora | ||||||
18:56 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
19:11 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA |
Restid
Restiden mellan Capçanes och A Gudiña är 9:41