Tågtider
Cerceda-Meirama till Olite/Erriberri Tågtider 30 augusti 2024 kl. 11:20
13:01 | Cerceda-Meirama | 27:59 4 byten 11 stopp Regional12453 Avant09131 Alvia04354 Alvia04167 Regional Exprés.18029 | 27:59 | 4 byten 11 stopp | Regional12453 Avant09131 Alvia04354 Alvia04167 Regional Exprés.18029 | Regional12453 | |
13:25 | Santiago de Compostela | ||||||
13:57 | Santiago de Compostela | Avant09131 | |||||
14:37 | Ourense | ||||||
14:50 | Ourense | Alvia04354 | |||||
16:20 | Zamora | ||||||
17:36 | Madrid-Chamartin | ||||||
17:38 | Madrid-Chamartin | Alvia04167 | |||||
18:07 | Segovia Guiomar | ||||||
18:44 | Valladolid | ||||||
19:34 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
20:38 | Miranda de Ebro | ||||||
20:58 | Vitoria/gasteiz | ||||||
14:43 | Vitoria/gasteiz | Regional Exprés.18029 | |||||
15:55 | Pamplona/Iruña | ||||||
16:56 | Tafalla | ||||||
17:00 | Olite/erriberri |
16:06 | Cerceda-Meirama | 24:54 3 byten 17 stopp Regional12431 Alvia04184 Alvia04087 Regional Exprés.18029 | 24:54 | 3 byten 17 stopp | Regional12431 Alvia04184 Alvia04087 Regional Exprés.18029 | Regional12431 | |
16:34 | Santiago de Compostela | ||||||
16:50 | Padron | ||||||
16:54 | Pontecesures | ||||||
17:02 | Catoira | ||||||
17:10 | Vilagarcia de Arousa | ||||||
17:42 | Vilagarcia de Arousa | Alvia04184 | |||||
18:44 | Ourense | ||||||
19:28 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | ||||||
19:47 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
20:24 | Zamora | ||||||
20:52 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
21:21 | Segovia Guiomar | ||||||
07:45 | Segovia Guiomar | Alvia04087 | |||||
08:22 | Valladolid | ||||||
09:19 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
10:30 | Miranda de Ebro | ||||||
10:49 | Vitoria/gasteiz | ||||||
14:43 | Vitoria/gasteiz | Regional Exprés.18029 | |||||
15:55 | Pamplona/Iruña | ||||||
16:56 | Tafalla | ||||||
17:00 | Olite/erriberri |
19:24 | Cerceda-Meirama | 25:23 4 byten 14 stopp Regional12441 AVE04404 Alvia04187 Media Distancia18061 Regional Exprés.16111 | 25:23 | 4 byten 14 stopp | Regional12441 AVE04404 Alvia04187 Media Distancia18061 Regional Exprés.16111 | Regional12441 | |
19:48 | Santiago de Compostela | ||||||
20:01 | Santiago de Compostela | AVE04404 | |||||
20:40 | Ourense | ||||||
21:57 | Zamora | ||||||
23:03 | Madrid-Chamartin | ||||||
07:15 | Madrid-Chamartin | Alvia04187 | |||||
07:45 | Segovia Guiomar | ||||||
08:22 | Valladolid | ||||||
09:19 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
10:17 | Miranda de Ebro | ||||||
14:27 | Miranda de Ebro | Media Distancia18061 | |||||
14:50 | Vitoria/gasteiz | ||||||
14:58 | Alegría de Álava-Dulantzi | ||||||
15:05 | Salvatierra/agurain | ||||||
15:09 | Araia | ||||||
18:47 | Araia | Regional Exprés.16111 | |||||
19:45 | Pamplona/Iruña | ||||||
20:43 | Tafalla | ||||||
20:47 | Olite/erriberri |
22:29 | Cerceda-Meirama | 22:18 3 byten 18 stopp Regional12554 AVE04664 Media Distancia18061 Regional Exprés.16111 | 22:18 | 3 byten 18 stopp | Regional12554 AVE04664 Media Distancia18061 Regional Exprés.16111 | Regional12554 | |
22:49 | A Coruña | ||||||
06:34 | A Coruña | AVE04664 | |||||
07:06 | Santiago de Compostela | ||||||
07:44 | Ourense | ||||||
08:25 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | ||||||
08:44 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
09:14 | Zamora | ||||||
09:35 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:25 | Medina del Campo | Media Distancia18061 | |||||
11:50 | Valladolid | ||||||
12:15 | Venta de Baños | ||||||
13:28 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
13:57 | Briviesca | ||||||
14:27 | Miranda de Ebro | ||||||
14:50 | Vitoria/gasteiz | ||||||
14:58 | Alegría de Álava-Dulantzi | ||||||
15:05 | Salvatierra/agurain | ||||||
15:09 | Araia | ||||||
18:47 | Araia | Regional Exprés.16111 | |||||
19:45 | Pamplona/Iruña | ||||||
20:43 | Tafalla | ||||||
20:47 | Olite/erriberri |
23:32 | Cerceda-Meirama | 21:40 3 byten 20 stopp Regional12560 Media Distancia12644 Alvia00621 Regional Exprés.18077 | 21:40 | 3 byten 20 stopp | Regional12560 Media Distancia12644 Alvia00621 Regional Exprés.18077 | Regional12560 | |
23:47 | A Coruña | ||||||
07:06 | A Coruña | Media Distancia12644 | |||||
07:35 | Betanzos-Infesta | ||||||
08:00 | Curtis | ||||||
08:08 | Teixeiro | ||||||
08:54 | Lugo | ||||||
09:54 | Monforte de Lemos | ||||||
10:00 | Monforte de Lemos | Alvia00621 | |||||
10:44 | San Clodio-Quiroga | ||||||
11:07 | A Rua-Petin | ||||||
11:18 | O Barco de Valdeorras | ||||||
11:54 | Ponferrada | ||||||
12:10 | Bembibre | ||||||
12:54 | Astorga | ||||||
13:37 | León | ||||||
14:19 | Palencia | ||||||
14:58 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
15:57 | Miranda de Ebro | ||||||
16:26 | Vitoria/gasteiz | ||||||
17:25 | Pamplona/Iruña | ||||||
17:55 | Tafalla | ||||||
18:22 | Castejon de Ebro | ||||||
20:42 | Castejon de Ebro | Regional Exprés.18077 | |||||
21:12 | Olite/erriberri |
Restid
Restiden mellan Cerceda-Meirama och Olite/Erriberri är 10:59