Tågtider
Guareña till Altafulla-Tamarit Tågtider 9 september 2024 kl. 23:10
07:25 | Guareña | 9:36 3 byten 12 stopp Regional Exprés.17806 Alvia00197 AVE03131 Regional Exprés.15015 | 9:36 | 3 byten 12 stopp | Regional Exprés.17806 Alvia00197 AVE03131 Regional Exprés.15015 | Regional Exprés.17806 | |
07:42 | Merida | ||||||
07:52 | Merida | Alvia00197 | |||||
08:31 | Caceres | ||||||
09:07 | Monfrague | ||||||
09:35 | Navalmoral de La Mata | ||||||
09:57 | Oropesa de Toledo | ||||||
10:17 | Talavera de La Reina | ||||||
10:43 | Torrijos | ||||||
11:23 | Leganes | ||||||
11:43 | Madrid - Atocha Cercanias | ||||||
13:00 | Madrid-Puerta de Atocha | AVE03131 | |||||
15:30 | Barcelona-Sants | ||||||
16:03 | Barcelona-Sants | Regional Exprés.15015 | |||||
16:49 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
16:57 | Torredembarra | ||||||
17:01 | Altafulla-Tamarit |
08:08 | Guareña | 10:28 3 byten 15 stopp Media Distancia18331 Avant08111 AVE03143 Regional Exprés.15033 | 10:28 | 3 byten 15 stopp | Media Distancia18331 Avant08111 AVE03143 Regional Exprés.15033 | Media Distancia18331 | |
08:24 | Don Benito | ||||||
08:30 | Villanueva de La Serena | ||||||
08:42 | Campanario | ||||||
08:57 | Castuera | ||||||
09:15 | Almorchon | ||||||
09:22 | Cabeza de Buey | ||||||
10:11 | Almadenejos-Almaden | ||||||
11:08 | Puertollano | ||||||
11:31 | Ciudad Real | ||||||
12:43 | Ciudad Real | Avant08111 | |||||
13:50 | Madrid-Puerta de Atocha | ||||||
14:30 | Madrid-Puerta de Atocha | AVE03143 | |||||
15:26 | Calatayud | ||||||
15:52 | Zaragoza-Delicias | ||||||
17:20 | Barcelona-Sants | ||||||
17:30 | Barcelona-Sants | Regional Exprés.15033 | |||||
18:23 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
18:32 | Torredembarra | ||||||
18:36 | Altafulla-Tamarit |
15:42 | Guareña | 15:19 3 byten 16 stopp Regional Exprés.18777 AVE02171 AVE03211 Regional Exprés.18059 | 15:19 | 3 byten 16 stopp | Regional Exprés.18777 AVE02171 AVE03211 Regional Exprés.18059 | Regional Exprés.18777 | |
15:49 | Valdetorres | ||||||
16:01 | Don Benito | ||||||
16:07 | Villanueva de La Serena | ||||||
16:35 | Castuera | ||||||
16:55 | Almorchon | ||||||
17:03 | Cabeza de Buey | ||||||
17:29 | Guadalmez-Los Pedroches | ||||||
17:54 | Almadenejos-Almaden | ||||||
18:50 | Brazatortas-Veredas | ||||||
19:06 | Puertollano | ||||||
19:11 | Puertollano | AVE02171 | |||||
19:29 | Ciudad Real | ||||||
20:36 | Madrid-Puerta de Atocha | ||||||
21:10 | Madrid-Puerta de Atocha | AVE03211 | |||||
23:40 | Barcelona-Sants | ||||||
06:00 | Barcelona-Sants | Regional Exprés.18059 | |||||
06:37 | Vilanova I La Geltrú | ||||||
06:50 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
06:58 | Torredembarra | ||||||
07:01 | Altafulla-Tamarit |
17:52 | Guareña | 16:41 3 byten 14 stopp Regional17810 Alvia00193 AVE03063 Regional Exprés.15021 | 16:41 | 3 byten 14 stopp | Regional17810 Alvia00193 AVE03063 Regional Exprés.15021 | Regional17810 | |
18:12 | Merida | ||||||
18:24 | Merida | Alvia00193 | |||||
19:05 | Caceres | ||||||
19:42 | Monfrague | ||||||
20:09 | Navalmoral de La Mata | ||||||
20:31 | Oropesa de Toledo | ||||||
20:51 | Talavera de La Reina | ||||||
21:17 | Torrijos | ||||||
22:02 | Leganes | ||||||
22:18 | Madrid - Atocha Cercanias | ||||||
06:30 | Madrid-Puerta de Atocha | AVE03063 | |||||
07:26 | Calatayud | ||||||
07:52 | Zaragoza-Delicias | ||||||
09:20 | Barcelona-Sants | ||||||
09:30 | Barcelona-Sants | Regional Exprés.15021 | |||||
10:22 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
10:31 | Torredembarra | ||||||
10:33 | Altafulla-Tamarit |
20:12 | Guareña | 21:18 3 byten 24 stopp Media Distancia18330 Alvia00197 AVE03123 Regional Exprés.15042 | 21:18 | 3 byten 24 stopp | Media Distancia18330 Alvia00197 AVE03123 Regional Exprés.15042 | Media Distancia18330 | |
20:35 | Merida | ||||||
07:52 | Merida | Alvia00197 | |||||
08:31 | Caceres | ||||||
09:07 | Monfrague | ||||||
09:35 | Navalmoral de La Mata | ||||||
09:57 | Oropesa de Toledo | ||||||
10:17 | Talavera de La Reina | ||||||
10:43 | Torrijos | ||||||
11:23 | Leganes | ||||||
11:43 | Madrid - Atocha Cercanias | ||||||
12:30 | Madrid-Puerta de Atocha | AVE03123 | |||||
13:46 | Zaragoza-Delicias | ||||||
14:29 | Lleida | ||||||
15:36 | Lleida | Regional Exprés.15042 | |||||
15:48 | Juneda | ||||||
15:54 | Les Borges Blanques | ||||||
16:08 | Vinaixa | ||||||
16:15 | Vimbodi I Poblet | ||||||
16:19 | Lespluga de Francoli | ||||||
16:25 | Montblanc | ||||||
16:31 | Vilaverd | ||||||
16:34 | La Riba | ||||||
16:39 | La Plana-Picamoixons | ||||||
16:45 | Alcover | ||||||
16:54 | La Selva del Camp | ||||||
17:08 | Reus | ||||||
17:23 | Tarragona | ||||||
17:30 | Altafulla-Tamarit |
Restid
Restiden mellan Guareña och Altafulla-Tamarit är 7:50