Tågtider
Argenteuil till Villabé Tågtider 9 september 2024 kl. 00:00
00:04 | Argenteuil | 6:01 2 byten 12 stopp JPANU RKAMO DROSA | 6:01 | 2 byten 12 stopp | JPANU RKAMO DROSA | JPANU | |
00:07 | Le Stade | ||||||
00:09 | Colombes | ||||||
00:12 | Bois-Colombes | ||||||
00:14 | Asnières-sur-Seine | ||||||
00:21 | Paris Saint Lazare | ||||||
00:46 | Paris Gare de Lyon | RKAMO | |||||
01:12 | Melun | ||||||
05:41 | Melun | DROSA | |||||
05:46 | Vosves | ||||||
05:50 | Boissise-le-Roi | ||||||
05:52 | Ponthierry - Pringy | ||||||
05:57 | Saint-Fargeau | ||||||
06:01 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
06:03 | Le Plessis Chenet | ||||||
06:06 | Villabé |
00:19 | Argenteuil | 5:47 2 byten 19 stopp JPAPE DROPO DZOSO | 5:47 | 2 byten 19 stopp | JPAPE DROPO DZOSO | JPAPE | |
00:22 | Le Stade | ||||||
00:24 | Colombes | ||||||
00:27 | Bois-Colombes | ||||||
00:30 | Asnières-sur-Seine | ||||||
00:36 | Paris Saint Lazare | ||||||
01:00 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
01:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
01:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
01:14 | Créteil Pompadour | ||||||
01:18 | Villeneuve Triage | ||||||
01:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
01:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
01:29 | Juvisy | ||||||
01:32 | Viry-Châtillon | ||||||
01:35 | Grigny Centre | ||||||
01:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
01:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
01:44 | Le Bras de Fer | ||||||
01:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:04 | Essonnes Robinson | ||||||
06:06 | Villabé |
00:37 | Argenteuil | 5:44 3 byten 21 stopp JPOCO LSOPA DROPO DZOSO | 5:44 | 3 byten 21 stopp | JPOCO LSOPA DROPO DZOSO | JPOCO | |
00:40 | Le Stade | ||||||
00:42 | Colombes | ||||||
00:44 | Bois-Colombes | ||||||
00:46 | Asnières-sur-Seine | ||||||
00:48 | Asnières-sur-Seine | LSOPA | |||||
00:51 | Bécon les Bruyères | ||||||
00:53 | Courbevoie | ||||||
00:55 | La Défense | ||||||
05:01 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
05:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
05:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
05:14 | Créteil Pompadour | ||||||
05:18 | Villeneuve Triage | ||||||
05:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
05:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
05:29 | Juvisy | ||||||
05:32 | Viry-Châtillon | ||||||
05:35 | Grigny Centre | ||||||
05:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
05:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
05:44 | Le Bras de Fer | ||||||
05:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:17 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:19 | Essonnes Robinson | ||||||
06:21 | Villabé |
04:52 | Argenteuil | 1:44 3 byten 12 stopp JPERA CDEBA DBOVO DZOSO | 1:44 | 3 byten 12 stopp | JPERA CDEBA DBOVO DZOSO | JPERA | |
04:54 | Le Stade | ||||||
04:57 | Colombes | ||||||
04:59 | Bois-Colombes | ||||||
05:02 | Asnières-sur-Seine | ||||||
05:09 | Paris Saint Lazare | ||||||
05:50 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
06:01 | Juvisy | ||||||
06:04 | Juvisy | DBOVO | |||||
06:07 | Viry-Châtillon | ||||||
06:12 | Ris-Orangis | ||||||
06:15 | Grand Bourg | ||||||
06:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
06:22 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:32 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:34 | Essonnes Robinson | ||||||
06:36 | Villabé |
05:14 | Argenteuil | 1:37 2 byten 12 stopp JPICU DRUPO DZOSO | 1:37 | 2 byten 12 stopp | JPICU DRUPO DZOSO | JPICU | |
05:24 | Paris Saint Lazare | ||||||
05:55 | Paris Gare de Lyon | DRUPO | |||||
06:01 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:12 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:16 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
06:21 | Juvisy | ||||||
06:23 | Viry-Châtillon | ||||||
06:27 | Grigny Centre | ||||||
06:31 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
06:34 | Évry - Courcouronnes | ||||||
06:36 | Le Bras de Fer | ||||||
06:40 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:47 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:49 | Essonnes Robinson | ||||||
06:51 | Villabé |
05:32 | Argenteuil | 1:34 2 byten 12 stopp JPACA DRUPO DZOSO | 1:34 | 2 byten 12 stopp | JPACA DRUPO DZOSO | JPACA | |
05:42 | Paris Saint Lazare | ||||||
06:10 | Paris Gare de Lyon | DRUPO | |||||
06:16 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:27 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:31 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
06:36 | Juvisy | ||||||
06:38 | Viry-Châtillon | ||||||
06:42 | Grigny Centre | ||||||
06:46 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
06:49 | Évry - Courcouronnes | ||||||
06:51 | Le Bras de Fer | ||||||
06:55 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
07:04 | Essonnes Robinson | ||||||
07:06 | Villabé |
05:39 | Argenteuil | 1:42 2 byten 12 stopp JPAPE RGAMO DROSA | 1:42 | 2 byten 12 stopp | JPAPE RGAMO DROSA | JPAPE | |
05:41 | Le Stade | ||||||
05:44 | Colombes | ||||||
05:46 | Bois-Colombes | ||||||
05:49 | Asnières-sur-Seine | ||||||
05:55 | Paris Saint Lazare | ||||||
06:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
06:42 | Melun | ||||||
06:56 | Melun | DROSA | |||||
07:01 | Vosves | ||||||
07:05 | Boissise-le-Roi | ||||||
07:07 | Ponthierry - Pringy | ||||||
07:12 | Saint-Fargeau | ||||||
07:16 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
07:18 | Le Plessis Chenet | ||||||
07:21 | Villabé |
05:40 | Argenteuil | 1:56 2 byten 15 stopp JPUCA DROPE DZOSO | 1:56 | 2 byten 15 stopp | JPUCA DROPE DZOSO | JPUCA | |
05:51 | Paris Saint Lazare | ||||||
06:10 | Châtelet les Halles | DROPE | |||||
06:16 | Paris Gare de Lyon | ||||||
06:23 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:25 | Le Vert de Maisons | ||||||
06:29 | Créteil Pompadour | ||||||
06:33 | Villeneuve Triage | ||||||
06:36 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:40 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
06:44 | Juvisy | ||||||
06:49 | Grigny Centre | ||||||
06:53 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
06:56 | Évry - Courcouronnes | ||||||
06:58 | Le Bras de Fer | ||||||
07:02 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:32 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
07:34 | Essonnes Robinson | ||||||
07:36 | Villabé |
06:02 | Argenteuil | 1:48 2 byten 8 stopp JPACA RKUMO DROSA | 1:48 | 2 byten 8 stopp | JPACA RKUMO DROSA | JPACA | |
06:12 | Paris Saint Lazare | ||||||
06:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
07:12 | Melun | ||||||
07:26 | Melun | DROSA | |||||
07:31 | Vosves | ||||||
07:35 | Boissise-le-Roi | ||||||
07:37 | Ponthierry - Pringy | ||||||
07:42 | Saint-Fargeau | ||||||
07:46 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
07:48 | Le Plessis Chenet | ||||||
07:51 | Villabé |
Restid
Restiden mellan Argenteuil och Villabé är 1:12