Tågtider
Auber till Saint-Fargeau Tågtider 8 september 2024 kl. 17:50
17:52 | Auber | 1:15 2 byten 19 stopp ANELY DROPO DZOVO | 1:15 | 2 byten 19 stopp | ANELY DROPO DZOVO | ANELY | |
17:55 | Châtelet les Halles | ||||||
17:57 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:01 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
18:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
18:14 | Créteil Pompadour | ||||||
18:18 | Villeneuve Triage | ||||||
18:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:29 | Juvisy | ||||||
18:32 | Viry-Châtillon | ||||||
18:35 | Grigny Centre | ||||||
18:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
18:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
18:44 | Le Bras de Fer | ||||||
18:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
18:56 | Essonnes Robinson | ||||||
18:59 | Villabé | ||||||
19:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
19:04 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
19:08 | Saint-Fargeau |
18:02 | Auber | 1:18 2 byten 6 stopp ANELY RGAMO DJUVA | 1:18 | 2 byten 6 stopp | ANELY RGAMO DJUVA | ANELY | |
18:05 | Châtelet les Halles | ||||||
18:07 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:17 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
18:42 | Melun | ||||||
19:05 | Melun | DJUVA | |||||
19:10 | Vosves | ||||||
19:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
19:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
19:20 | Saint-Fargeau |
18:32 | Auber | 1:35 2 byten 19 stopp ANELY DROPO DZOVO | 1:35 | 2 byten 19 stopp | ANELY DROPO DZOVO | ANELY | |
18:35 | Châtelet les Halles | ||||||
18:37 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:46 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
18:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
18:59 | Créteil Pompadour | ||||||
19:03 | Villeneuve Triage | ||||||
19:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:14 | Juvisy | ||||||
19:17 | Viry-Châtillon | ||||||
19:20 | Grigny Centre | ||||||
19:24 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
19:27 | Évry - Courcouronnes | ||||||
19:29 | Le Bras de Fer | ||||||
19:33 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
19:56 | Essonnes Robinson | ||||||
19:59 | Villabé | ||||||
20:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
20:04 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
20:08 | Saint-Fargeau |
18:42 | Auber | 1:38 2 byten 18 stopp ANELY DZACO DJUVA | 1:38 | 2 byten 18 stopp | ANELY DZACO DJUVA | ANELY | |
18:45 | Châtelet les Halles | ||||||
18:47 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:54 | Paris Gare de Lyon | DZACO | |||||
19:01 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:05 | Créteil Pompadour | ||||||
19:12 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:17 | Montgeron - Crosne | ||||||
19:20 | Yerres | ||||||
19:23 | Brunoy | ||||||
19:26 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
19:29 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
19:34 | Lieusaint - Moissy | ||||||
19:38 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
19:42 | Cesson | ||||||
19:46 | Le Mée | ||||||
19:49 | Melun | ||||||
20:05 | Melun | DJUVA | |||||
20:10 | Vosves | ||||||
20:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
20:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
20:20 | Saint-Fargeau |
19:32 | Auber | 1:35 2 byten 19 stopp ANELY DROPO DZOVO | 1:35 | 2 byten 19 stopp | ANELY DROPO DZOVO | ANELY | |
19:35 | Châtelet les Halles | ||||||
19:37 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:46 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
19:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
19:59 | Créteil Pompadour | ||||||
20:03 | Villeneuve Triage | ||||||
20:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
20:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
20:14 | Juvisy | ||||||
20:17 | Viry-Châtillon | ||||||
20:20 | Grigny Centre | ||||||
20:24 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
20:27 | Évry - Courcouronnes | ||||||
20:29 | Le Bras de Fer | ||||||
20:33 | Corbeil-Essonnes | ||||||
20:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
20:56 | Essonnes Robinson | ||||||
20:59 | Villabé | ||||||
21:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
21:04 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
21:08 | Saint-Fargeau |
22:24 | Auber | 7:32 2 byten 18 stopp ANEMO DZACO DROSA | 7:32 | 2 byten 18 stopp | ANEMO DZACO DROSA | ANEMO | |
22:27 | Châtelet les Halles | ||||||
22:29 | Paris Gare de Lyon | ||||||
22:39 | Paris Gare de Lyon | DZACO | |||||
22:46 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
22:50 | Créteil Pompadour | ||||||
22:57 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
23:02 | Montgeron - Crosne | ||||||
23:05 | Yerres | ||||||
23:08 | Brunoy | ||||||
23:11 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
23:14 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
23:19 | Lieusaint - Moissy | ||||||
23:23 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
23:27 | Cesson | ||||||
23:31 | Le Mée | ||||||
23:34 | Melun | ||||||
05:41 | Melun | DROSA | |||||
05:46 | Vosves | ||||||
05:50 | Boissise-le-Roi | ||||||
05:52 | Ponthierry - Pringy | ||||||
05:56 | Saint-Fargeau |
23:54 | Auber | 6:22 2 byten 19 stopp ANEMO DROPO DZOSO | 6:22 | 2 byten 19 stopp | ANEMO DROPO DZOSO | ANEMO | |
23:57 | Châtelet les Halles | ||||||
23:59 | Paris Gare de Lyon | ||||||
00:16 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
00:23 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
00:25 | Le Vert de Maisons | ||||||
00:29 | Créteil Pompadour | ||||||
00:32 | Villeneuve Triage | ||||||
00:36 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
00:40 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
00:44 | Juvisy | ||||||
00:46 | Viry-Châtillon | ||||||
00:50 | Grigny Centre | ||||||
00:53 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
00:57 | Évry - Courcouronnes | ||||||
01:00 | Le Bras de Fer | ||||||
01:03 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:04 | Essonnes Robinson | ||||||
06:07 | Villabé | ||||||
06:10 | Le Plessis Chenet | ||||||
06:12 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
06:16 | Saint-Fargeau |
Restid
Restiden mellan Auber och Saint-Fargeau är 56 minuter