Tågtider
Auvers-sur-Oise till Villabé Tågtider 8 september 2024 kl. 23:40
06:20 Dag+1 | Auvers-sur-Oise | 2:17 3 byten 29 stopp HTSOL HADEP DROPE DZOSO | 2:17 | 3 byten 29 stopp | HTSOL HADEP DROPE DZOSO | HTSOL | |
06:23 | Valmondois | ||||||
06:26 | L'Isle-Adam - Parmain | ||||||
06:30 | Champagne-sur-Oise | ||||||
06:33 | Persan - Beaumont | ||||||
06:37 Dag+1 | Persan - Beaumont | HADEP | |||||
06:42 | Nointel - Mours | ||||||
06:45 | Presles - Courcelles | ||||||
06:52 | Montsoult - Maffliers | ||||||
06:55 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
06:57 | Domont | ||||||
07:00 | Écouen - Ézanville | ||||||
07:04 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
07:10 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:13 | Saint-Denis | ||||||
07:20 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:21 Dag+1 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
07:25 | Châtelet les Halles | ||||||
07:31 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
07:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
07:44 | Créteil Pompadour | ||||||
07:48 | Villeneuve Triage | ||||||
07:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
07:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
07:59 | Juvisy | ||||||
08:04 | Grigny Centre | ||||||
08:08 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
08:11 | Évry - Courcouronnes | ||||||
08:13 | Le Bras de Fer | ||||||
08:17 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:32 Dag+1 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
08:35 | Essonnes Robinson | ||||||
08:37 | Villabé |
06:35 Dag+1 | Auvers-sur-Oise | 2:16 3 byten 29 stopp HTOLI HADDO DROPE DZOSO | 2:16 | 3 byten 29 stopp | HTOLI HADDO DROPE DZOSO | HTOLI | |
06:39 | Chaponval | ||||||
06:41 | Pont Petit | ||||||
06:43 | Gare Épluches | ||||||
06:46 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
06:54 Dag+1 | Saint-Ouen-l'Aumône | HADDO | |||||
06:58 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
07:01 | Pierrelaye | ||||||
07:05 | Montigny - Beauchamp | ||||||
07:09 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
07:11 | Cernay | ||||||
07:15 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:19 | Enghien-les-Bains | ||||||
07:22 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:26 | Saint-Denis | ||||||
07:33 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:36 Dag+1 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
07:40 | Châtelet les Halles | ||||||
07:46 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
07:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
07:59 | Créteil Pompadour | ||||||
08:03 | Villeneuve Triage | ||||||
08:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
08:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
08:14 | Juvisy | ||||||
08:19 | Grigny Centre | ||||||
08:23 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
08:26 | Évry - Courcouronnes | ||||||
08:28 | Le Bras de Fer | ||||||
08:32 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:47 Dag+1 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
08:49 | Essonnes Robinson | ||||||
08:51 | Villabé |
06:49 Dag+1 | Auvers-sur-Oise | 2:17 3 byten 29 stopp HTSOL HADEP DROPE DZOSO | 2:17 | 3 byten 29 stopp | HTSOL HADEP DROPE DZOSO | HTSOL | |
06:53 | Valmondois | ||||||
06:56 | L'Isle-Adam - Parmain | ||||||
07:00 | Champagne-sur-Oise | ||||||
07:04 | Persan - Beaumont | ||||||
07:07 Dag+1 | Persan - Beaumont | HADEP | |||||
07:12 | Nointel - Mours | ||||||
07:15 | Presles - Courcelles | ||||||
07:22 | Montsoult - Maffliers | ||||||
07:25 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
07:27 | Domont | ||||||
07:30 | Écouen - Ézanville | ||||||
07:34 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
07:40 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:43 | Saint-Denis | ||||||
07:50 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:51 Dag+1 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
07:55 | Châtelet les Halles | ||||||
08:01 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
08:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
08:14 | Créteil Pompadour | ||||||
08:18 | Villeneuve Triage | ||||||
08:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
08:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
08:29 | Juvisy | ||||||
08:34 | Grigny Centre | ||||||
08:38 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
08:41 | Évry - Courcouronnes | ||||||
08:43 | Le Bras de Fer | ||||||
08:47 | Corbeil-Essonnes | ||||||
09:02 Dag+1 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
09:04 | Essonnes Robinson | ||||||
09:06 | Villabé |
07:05 Dag+1 | Auvers-sur-Oise | 2:13 3 byten 29 stopp HTIMA HADDO DROPE DZOVO | 2:13 | 3 byten 29 stopp | HTIMA HADDO DROPE DZOVO | HTIMA | |
07:09 | Chaponval | ||||||
07:11 | Pont Petit | ||||||
07:13 | Gare Épluches | ||||||
07:16 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
07:24 Dag+1 | Saint-Ouen-l'Aumône | HADDO | |||||
07:28 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
07:31 | Pierrelaye | ||||||
07:35 | Montigny - Beauchamp | ||||||
07:39 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
07:41 | Cernay | ||||||
07:45 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:49 | Enghien-les-Bains | ||||||
07:52 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:56 | Saint-Denis | ||||||
08:03 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:06 Dag+1 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
08:10 | Châtelet les Halles | ||||||
08:16 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:23 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
08:25 | Le Vert de Maisons | ||||||
08:29 | Créteil Pompadour | ||||||
08:33 | Villeneuve Triage | ||||||
08:36 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
08:40 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
08:44 | Juvisy | ||||||
08:49 | Grigny Centre | ||||||
08:53 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
08:56 | Évry - Courcouronnes | ||||||
08:58 | Le Bras de Fer | ||||||
09:02 | Corbeil-Essonnes | ||||||
09:14 Dag+1 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
09:16 | Essonnes Robinson | ||||||
09:18 | Villabé |
07:19 Dag+1 | Auvers-sur-Oise | 2:29 3 byten 29 stopp HTSOL HADEP DROPE DZOVO | 2:29 | 3 byten 29 stopp | HTSOL HADEP DROPE DZOVO | HTSOL | |
07:23 | Valmondois | ||||||
07:26 | L'Isle-Adam - Parmain | ||||||
07:30 | Champagne-sur-Oise | ||||||
07:34 | Persan - Beaumont | ||||||
07:37 Dag+1 | Persan - Beaumont | HADEP | |||||
07:42 | Nointel - Mours | ||||||
07:45 | Presles - Courcelles | ||||||
07:52 | Montsoult - Maffliers | ||||||
07:55 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
07:57 | Domont | ||||||
08:00 | Écouen - Ézanville | ||||||
08:04 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
08:10 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
08:13 | Saint-Denis | ||||||
08:20 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:21 Dag+1 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
08:25 | Châtelet les Halles | ||||||
08:31 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
08:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
08:44 | Créteil Pompadour | ||||||
08:48 | Villeneuve Triage | ||||||
08:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
08:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
08:59 | Juvisy | ||||||
09:04 | Grigny Centre | ||||||
09:08 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
09:11 | Évry - Courcouronnes | ||||||
09:13 | Le Bras de Fer | ||||||
09:17 | Corbeil-Essonnes | ||||||
09:44 Dag+1 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
09:46 | Essonnes Robinson | ||||||
09:48 | Villabé |
07:35 Dag+1 | Auvers-sur-Oise | 2:45 3 byten 35 stopp HTOLI HADDO DZACO DROSA | 2:45 | 3 byten 35 stopp | HTOLI HADDO DZACO DROSA | HTOLI | |
07:39 | Chaponval | ||||||
07:41 | Pont Petit | ||||||
07:43 | Gare Épluches | ||||||
07:46 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
07:54 Dag+1 | Saint-Ouen-l'Aumône | HADDO | |||||
07:58 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
08:01 | Pierrelaye | ||||||
08:05 | Montigny - Beauchamp | ||||||
08:09 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
08:11 | Cernay | ||||||
08:15 | Ermont - Eaubonne | ||||||
08:19 | Enghien-les-Bains | ||||||
08:22 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
08:26 | Saint-Denis | ||||||
08:33 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:42 Dag+1 | Paris Gare du Nord | DZACO | |||||
08:46 | Châtelet les Halles | ||||||
08:51 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:58 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
09:02 | Créteil Pompadour | ||||||
09:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
09:14 | Montgeron - Crosne | ||||||
09:17 | Yerres | ||||||
09:20 | Brunoy | ||||||
09:23 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
09:26 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
09:31 | Lieusaint - Moissy | ||||||
09:35 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
09:39 | Cesson | ||||||
09:43 | Le Mée | ||||||
09:46 | Melun | ||||||
09:56 Dag+1 | Melun | DROSA | |||||
10:01 | Vosves | ||||||
10:05 | Boissise-le-Roi | ||||||
10:07 | Ponthierry - Pringy | ||||||
10:12 | Saint-Fargeau | ||||||
10:16 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
10:18 | Le Plessis Chenet | ||||||
10:21 | Villabé |
07:49 Dag+1 | Auvers-sur-Oise | 2:59 3 byten 29 stopp HTRIA HADEP DROPE DZOVO | 2:59 | 3 byten 29 stopp | HTRIA HADEP DROPE DZOVO | HTRIA | |
07:53 | Valmondois | ||||||
07:56 | L'Isle-Adam - Parmain | ||||||
08:00 | Champagne-sur-Oise | ||||||
08:04 | Persan - Beaumont | ||||||
08:07 Dag+1 | Persan - Beaumont | HADEP | |||||
08:12 | Nointel - Mours | ||||||
08:15 | Presles - Courcelles | ||||||
08:22 | Montsoult - Maffliers | ||||||
08:25 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
08:27 | Domont | ||||||
08:30 | Écouen - Ézanville | ||||||
08:34 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
08:40 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
08:43 | Saint-Denis | ||||||
08:50 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:51 Dag+1 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
08:55 | Châtelet les Halles | ||||||
09:01 | Paris Gare de Lyon | ||||||
09:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
09:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
09:14 | Créteil Pompadour | ||||||
09:18 | Villeneuve Triage | ||||||
09:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
09:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
09:29 | Juvisy | ||||||
09:34 | Grigny Centre | ||||||
09:38 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
09:41 | Évry - Courcouronnes | ||||||
09:43 | Le Bras de Fer | ||||||
09:47 | Corbeil-Essonnes | ||||||
10:44 Dag+1 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
10:46 | Essonnes Robinson | ||||||
10:48 | Villabé |
08:35 Dag+1 | Auvers-sur-Oise | 2:54 3 byten 35 stopp HTOLI HADDO DZACO DJUVA | 2:54 | 3 byten 35 stopp | HTOLI HADDO DZACO DJUVA | HTOLI | |
08:39 | Chaponval | ||||||
08:41 | Pont Petit | ||||||
08:43 | Gare Épluches | ||||||
08:46 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
08:54 Dag+1 | Saint-Ouen-l'Aumône | HADDO | |||||
08:58 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
09:01 | Pierrelaye | ||||||
09:05 | Montigny - Beauchamp | ||||||
09:09 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
09:11 | Cernay | ||||||
09:15 | Ermont - Eaubonne | ||||||
09:19 | Enghien-les-Bains | ||||||
09:22 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
09:26 | Saint-Denis | ||||||
09:33 | Paris Gare du Nord | ||||||
09:42 Dag+1 | Paris Gare du Nord | DZACO | |||||
09:46 | Châtelet les Halles | ||||||
09:51 | Paris Gare de Lyon | ||||||
09:58 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
10:02 | Créteil Pompadour | ||||||
10:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
10:14 | Montgeron - Crosne | ||||||
10:17 | Yerres | ||||||
10:20 | Brunoy | ||||||
10:23 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
10:26 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
10:31 | Lieusaint - Moissy | ||||||
10:35 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
10:39 | Cesson | ||||||
10:43 | Le Mée | ||||||
10:46 | Melun | ||||||
11:05 Dag+1 | Melun | DJUVA | |||||
11:10 | Vosves | ||||||
11:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
11:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
11:21 | Saint-Fargeau | ||||||
11:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
11:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
11:30 | Villabé |
Restid
Restiden mellan Auvers-sur-Oise och Villabé är 1:53