Tågtider
Bécon-les-Bruyères till Antony Tågtider 30 augusti 2024 kl. 06:20
06:25 | Bécon les Bruyères | 47 min 1 byte 10 stopp LPOPU BPLIT | 47 min | 1 byte 10 stopp | LPOPU BPLIT | LPOPU | |
06:27 | Asnières-sur-Seine | ||||||
06:29 | Clichy - Levallois | ||||||
06:31 | Pont Cardinet | ||||||
06:53 | Châtelet les Halles | BPLIT | |||||
06:55 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
06:57 | Luxembourg | ||||||
06:59 | Port Royal | ||||||
07:01 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:03 | Cité Universitaire | ||||||
07:09 | Bourg-la-Reine | ||||||
07:11 | La Croix de Berny | ||||||
07:12 | Antony |
06:35 | Bécon les Bruyères | 36 min 2 byten 12 stopp LSEBU AQIRE BPLIT | 36 min | 2 byten 12 stopp | LSEBU AQIRE BPLIT | LSEBU | |
06:38 | Courbevoie | ||||||
06:40 | La Défense | ||||||
06:43 | La Défense | AQIRE | |||||
06:47 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
06:50 | Auber | ||||||
06:52 | Châtelet les Halles | ||||||
06:53 | Châtelet les Halles | BPLIT | |||||
06:55 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
06:57 | Luxembourg | ||||||
06:59 | Port Royal | ||||||
07:01 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:03 | Cité Universitaire | ||||||
07:09 | Bourg-la-Reine | ||||||
07:11 | La Croix de Berny | ||||||
07:12 | Antony |
06:40 | Bécon les Bruyères | 55 min 2 byten 20 stopp LFOPE AQOKA BPEZZ | 55 min | 2 byten 20 stopp | LFOPE AQOKA BPEZZ | LFOPE | |
06:43 | Les Vallées | ||||||
06:45 | La Garenne-Colombes | ||||||
06:47 | Nanterre Université | ||||||
06:51 | Nanterre Université | AQOKA | |||||
06:53 | Nanterre Préfecture | ||||||
06:56 | La Défense | ||||||
07:00 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:03 | Auber | ||||||
07:05 | Châtelet les Halles | ||||||
07:11 | Châtelet les Halles | BPEZZ | |||||
07:13 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
07:15 | Luxembourg | ||||||
07:17 | Port Royal | ||||||
07:19 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:21 | Cité Universitaire | ||||||
07:23 | Gentilly | ||||||
07:25 | Laplace | ||||||
07:27 | Arcueil - Cachan | ||||||
07:28 | Bagneux | ||||||
07:31 | Bourg-la-Reine | ||||||
07:33 | Parc de Sceaux | ||||||
07:34 | La Croix de Berny | ||||||
07:36 | Antony |
06:57 | Bécon les Bruyères | 52 min 2 byten 17 stopp LSEBU AQIRE BKLOR | 52 min | 2 byten 17 stopp | LSEBU AQIRE BKLOR | LSEBU | |
07:00 | Courbevoie | ||||||
07:02 | La Défense | ||||||
07:04 | La Défense | AQIRE | |||||
07:08 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:11 | Auber | ||||||
07:13 | Châtelet les Halles | ||||||
07:23 | Châtelet les Halles | BKLOR | |||||
07:25 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
07:28 | Luxembourg | ||||||
07:29 | Port Royal | ||||||
07:31 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:34 | Cité Universitaire | ||||||
07:35 | Gentilly | ||||||
07:37 | Laplace | ||||||
07:39 | Arcueil - Cachan | ||||||
07:41 | Bagneux | ||||||
07:44 | Bourg-la-Reine | ||||||
07:46 | Parc de Sceaux | ||||||
07:48 | La Croix de Berny | ||||||
07:49 | Antony |
07:00 | Bécon les Bruyères | 53 min 1 byte 14 stopp LPOVA BPARI | 53 min | 1 byte 14 stopp | LPOVA BPARI | LPOVA | |
07:03 | Asnières-sur-Seine | ||||||
07:05 | Clichy - Levallois | ||||||
07:07 | Pont Cardinet | ||||||
07:29 | Châtelet les Halles | BPARI | |||||
07:31 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
07:33 | Luxembourg | ||||||
07:35 | Port Royal | ||||||
07:37 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:39 | Cité Universitaire | ||||||
07:41 | Gentilly | ||||||
07:43 | Laplace | ||||||
07:45 | Arcueil - Cachan | ||||||
07:47 | Bagneux | ||||||
07:50 | Bourg-la-Reine | ||||||
07:52 | La Croix de Berny | ||||||
07:53 | Antony |
07:16 | Bécon les Bruyères | 52 min 2 byten 16 stopp LSEBU AQZOU BPARI | 52 min | 2 byten 16 stopp | LSEBU AQZOU BPARI | LSEBU | |
07:19 | Courbevoie | ||||||
07:21 | La Défense | ||||||
07:26 | La Défense | AQZOU | |||||
07:30 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:33 | Auber | ||||||
07:35 | Châtelet les Halles | ||||||
07:44 | Châtelet les Halles | BPARI | |||||
07:46 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
07:48 | Luxembourg | ||||||
07:50 | Port Royal | ||||||
07:52 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:54 | Cité Universitaire | ||||||
07:56 | Gentilly | ||||||
07:58 | Laplace | ||||||
08:00 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:02 | Bagneux | ||||||
08:05 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:07 | La Croix de Berny | ||||||
08:08 | Antony |
07:35 | Bécon les Bruyères | 43 min 2 byten 17 stopp LSEBU AQZOU BKLOP | 43 min | 2 byten 17 stopp | LSEBU AQZOU BKLOP | LSEBU | |
07:38 | Courbevoie | ||||||
07:39 | La Défense | ||||||
07:41 | La Défense | AQZOU | |||||
07:45 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:48 | Auber | ||||||
07:50 | Châtelet les Halles | ||||||
07:53 | Châtelet les Halles | BKLOP | |||||
07:55 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
07:58 | Luxembourg | ||||||
07:59 | Port Royal | ||||||
08:01 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:04 | Cité Universitaire | ||||||
08:05 | Gentilly | ||||||
08:07 | Laplace | ||||||
08:09 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:11 | Bagneux | ||||||
08:14 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:16 | Parc de Sceaux | ||||||
08:18 | La Croix de Berny | ||||||
08:19 | Antony |
07:46 | Bécon les Bruyères | 47 min 2 byten 17 stopp LSEBU AQIRE BKLOP | 47 min | 2 byten 17 stopp | LSEBU AQIRE BKLOP | LSEBU | |
07:49 | Courbevoie | ||||||
07:51 | La Défense | ||||||
07:56 | La Défense | AQIRE | |||||
08:00 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:03 | Auber | ||||||
08:05 | Châtelet les Halles | ||||||
08:08 | Châtelet les Halles | BKLOP | |||||
08:10 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:13 | Luxembourg | ||||||
08:14 | Port Royal | ||||||
08:16 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:19 | Cité Universitaire | ||||||
08:20 | Gentilly | ||||||
08:22 | Laplace | ||||||
08:24 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:26 | Bagneux | ||||||
08:29 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:31 | Parc de Sceaux | ||||||
08:33 | La Croix de Berny | ||||||
08:34 | Antony |
07:53 | Bécon les Bruyères | 48 min 1 byte 14 stopp LPOPE BLOGO | 48 min | 1 byte 14 stopp | LPOPE BLOGO | LPOPE | |
07:55 | Asnières-sur-Seine | ||||||
07:58 | Clichy - Levallois | ||||||
08:00 | Pont Cardinet | ||||||
08:17 | Châtelet les Halles | BLOGO | |||||
08:19 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:21 | Luxembourg | ||||||
08:23 | Port Royal | ||||||
08:25 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:27 | Cité Universitaire | ||||||
08:29 | Gentilly | ||||||
08:31 | Laplace | ||||||
08:33 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:35 | Bagneux | ||||||
08:38 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:40 | La Croix de Berny | ||||||
08:41 | Antony |
08:05 | Bécon les Bruyères | 48 min 2 byten 16 stopp LSEBU ANOTE BPARI | 48 min | 2 byten 16 stopp | LSEBU ANOTE BPARI | LSEBU | |
08:08 | Courbevoie | ||||||
08:10 | La Défense | ||||||
08:17 | La Défense | ANOTE | |||||
08:21 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:24 | Auber | ||||||
08:26 | Châtelet les Halles | ||||||
08:29 | Châtelet les Halles | BPARI | |||||
08:31 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:33 | Luxembourg | ||||||
08:35 | Port Royal | ||||||
08:37 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:39 | Cité Universitaire | ||||||
08:41 | Gentilly | ||||||
08:43 | Laplace | ||||||
08:45 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:47 | Bagneux | ||||||
08:50 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:52 | La Croix de Berny | ||||||
08:53 | Antony |
08:11 | Bécon les Bruyères | 53 min 1 byte 13 stopp LPEBU BKLOP | 53 min | 1 byte 13 stopp | LPEBU BKLOP | LPEBU | |
08:18 | Paris Saint Lazare | ||||||
08:38 | Châtelet les Halles | BKLOP | |||||
08:40 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:43 | Luxembourg | ||||||
08:44 | Port Royal | ||||||
08:46 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:49 | Cité Universitaire | ||||||
08:50 | Gentilly | ||||||
08:52 | Laplace | ||||||
08:54 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:56 | Bagneux | ||||||
08:59 | Bourg-la-Reine | ||||||
09:01 | Parc de Sceaux | ||||||
09:03 | La Croix de Berny | ||||||
09:04 | Antony |
Restid
Restiden mellan Bécon-les-Bruyères och Antony är 36 minuter