Tågtider
Chaponval till Mennecy Tågtider 9 september 2024 kl. 13:00
13:44 | Chaponval | 2:17 3 byten 31 stopp HTOLI HAPOR DROPO DBOVO | 2:17 | 3 byten 31 stopp | HTOLI HAPOR DROPO DBOVO | HTOLI | |
13:47 | Pont Petit | ||||||
13:49 | Gare Épluches | ||||||
13:51 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
14:08 | Saint-Ouen-l'Aumône | HAPOR | |||||
14:12 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
14:15 | Pierrelaye | ||||||
14:18 | Montigny - Beauchamp | ||||||
14:22 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
14:25 | Cernay | ||||||
14:27 | Ermont - Eaubonne | ||||||
14:30 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
14:32 | Enghien-les-Bains | ||||||
14:34 | La Barre Ormesson | ||||||
14:37 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
14:40 | Saint-Denis | ||||||
14:47 | Paris Gare du Nord | ||||||
14:51 | Paris Gare du Nord | DROPO | |||||
14:55 | Châtelet les Halles | ||||||
15:01 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:14 | Créteil Pompadour | ||||||
15:18 | Villeneuve Triage | ||||||
15:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:29 | Juvisy | ||||||
15:32 | Viry-Châtillon | ||||||
15:35 | Grigny Centre | ||||||
15:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
15:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
15:44 | Le Bras de Fer | ||||||
15:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
15:53 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
15:58 | Moulin Galant | ||||||
16:02 | Mennecy |
14:12 | Chaponval | 2:19 4 byten 28 stopp HTSOL HAOMA BSOSO CDEBO DBOVO | 2:19 | 4 byten 28 stopp | HTSOL HAOMA BSOSO CDEBO DBOVO | HTSOL | |
14:15 | Auvers-sur-Oise | ||||||
14:19 | Valmondois | ||||||
14:22 | L'Isle-Adam - Parmain | ||||||
14:26 | Champagne-sur-Oise | ||||||
14:30 | Persan - Beaumont | ||||||
14:39 | Persan - Beaumont | HAOMA | |||||
14:44 | Nointel - Mours | ||||||
14:47 | Presles - Courcelles | ||||||
14:53 | Montsoult - Maffliers | ||||||
14:56 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
14:59 | Domont | ||||||
15:02 | Écouen - Ézanville | ||||||
15:05 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
15:08 | Groslay | ||||||
15:10 | Deuil - Montmagny | ||||||
15:14 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:17 | Saint-Denis | ||||||
15:24 | Paris Gare du Nord | ||||||
15:29 | Paris Gare du Nord | BSOSO | |||||
15:32 | Châtelet les Halles | ||||||
15:34 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:43 | Saint-Michel Notre-Dame | CDEBO | |||||
15:47 | Paris Austerlitz | ||||||
15:50 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
16:01 | Juvisy | ||||||
16:05 | Juvisy | DBOVO | |||||
16:08 | Viry-Châtillon | ||||||
16:12 | Ris-Orangis | ||||||
16:15 | Grand Bourg | ||||||
16:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:23 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:28 | Moulin Galant | ||||||
16:32 | Mennecy |
14:44 | Chaponval | 2:17 3 byten 31 stopp HTOLI HAPOR DROPO DBOVO | 2:17 | 3 byten 31 stopp | HTOLI HAPOR DROPO DBOVO | HTOLI | |
14:47 | Pont Petit | ||||||
14:49 | Gare Épluches | ||||||
14:51 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
15:08 | Saint-Ouen-l'Aumône | HAPOR | |||||
15:12 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
15:15 | Pierrelaye | ||||||
15:18 | Montigny - Beauchamp | ||||||
15:22 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
15:25 | Cernay | ||||||
15:27 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:30 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
15:32 | Enghien-les-Bains | ||||||
15:34 | La Barre Ormesson | ||||||
15:37 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:40 | Saint-Denis | ||||||
15:47 | Paris Gare du Nord | ||||||
15:51 | Paris Gare du Nord | DROPO | |||||
15:55 | Châtelet les Halles | ||||||
16:01 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
16:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
16:14 | Créteil Pompadour | ||||||
16:18 | Villeneuve Triage | ||||||
16:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:29 | Juvisy | ||||||
16:32 | Viry-Châtillon | ||||||
16:35 | Grigny Centre | ||||||
16:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
16:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
16:44 | Le Bras de Fer | ||||||
16:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:53 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
16:58 | Moulin Galant | ||||||
17:02 | Mennecy |
15:47 | Chaponval | 2:05 4 byten 24 stopp HTSOL HASSA BSTAR CELAO DBOVO | 2:05 | 4 byten 24 stopp | HTSOL HASSA BSTAR CELAO DBOVO | HTSOL | |
15:50 | Auvers-sur-Oise | ||||||
15:55 | Valmondois | ||||||
15:58 | L'Isle-Adam - Parmain | ||||||
16:03 | Champagne-sur-Oise | ||||||
16:07 | Persan - Beaumont | ||||||
16:09 | Persan - Beaumont | HASSA | |||||
16:14 | Nointel - Mours | ||||||
16:17 | Presles - Courcelles | ||||||
16:25 | Montsoult - Maffliers | ||||||
16:28 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
16:31 | Domont | ||||||
16:34 | Écouen - Ézanville | ||||||
16:38 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
16:50 | Paris Gare du Nord | ||||||
16:53 | Paris Gare du Nord | BSTAR | |||||
16:56 | Châtelet les Halles | ||||||
16:58 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
17:02 | Saint-Michel Notre-Dame | CELAO | |||||
17:06 | Paris Austerlitz | ||||||
17:11 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
17:22 | Juvisy | ||||||
17:25 | Juvisy | DBOVO | |||||
17:28 | Viry-Châtillon | ||||||
17:32 | Ris-Orangis | ||||||
17:35 | Grand Bourg | ||||||
17:38 | Évry - Val de Seine | ||||||
17:44 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:48 | Moulin Galant | ||||||
17:52 | Mennecy |
16:42 | Chaponval | 2:09 3 byten 27 stopp HTOLI HADEO DROPE DBOVO | 2:09 | 3 byten 27 stopp | HTOLI HADEO DROPE DBOVO | HTOLI | |
16:44 | Pont Petit | ||||||
16:46 | Gare Épluches | ||||||
16:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
16:55 | Saint-Ouen-l'Aumône | HADEO | |||||
16:59 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
17:02 | Pierrelaye | ||||||
17:06 | Montigny - Beauchamp | ||||||
17:10 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
17:12 | Cernay | ||||||
17:15 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:20 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:23 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:33 | Paris Gare du Nord | ||||||
17:36 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
17:40 | Châtelet les Halles | ||||||
17:46 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
17:59 | Créteil Pompadour | ||||||
18:03 | Villeneuve Triage | ||||||
18:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:14 | Juvisy | ||||||
18:19 | Grigny Centre | ||||||
18:23 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
18:26 | Évry - Courcouronnes | ||||||
18:28 | Le Bras de Fer | ||||||
18:32 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:44 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
18:48 | Moulin Galant | ||||||
18:52 | Mennecy |
16:53 | Chaponval | 2:14 3 byten 25 stopp HTSOL HAEVI DRUPO DBOVO | 2:14 | 3 byten 25 stopp | HTSOL HAEVI DRUPO DBOVO | HTSOL | |
16:57 | Auvers-sur-Oise | ||||||
16:59 | Valmondois | ||||||
17:05 | Valmondois | HAEVI | |||||
17:16 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
17:19 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
17:21 | Ermont Halte | ||||||
17:24 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:26 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
17:29 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:31 | La Barre Ormesson | ||||||
17:33 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:37 | Saint-Denis | ||||||
17:44 | Paris Gare du Nord | ||||||
17:45 | Paris Gare du Nord | DRUPO | |||||
17:49 | Châtelet les Halles | ||||||
17:55 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:01 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:12 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:16 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:21 | Juvisy | ||||||
18:23 | Viry-Châtillon | ||||||
18:27 | Grigny Centre | ||||||
18:31 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
18:34 | Évry - Courcouronnes | ||||||
18:36 | Le Bras de Fer | ||||||
18:40 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:59 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
19:03 | Moulin Galant | ||||||
19:07 | Mennecy |
17:09 | Chaponval | 2:13 3 byten 27 stopp HTIMA HADEO DROPE DBOVO | 2:13 | 3 byten 27 stopp | HTIMA HADEO DROPE DBOVO | HTIMA | |
17:11 | Pont Petit | ||||||
17:13 | Gare Épluches | ||||||
17:16 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
17:25 | Saint-Ouen-l'Aumône | HADEO | |||||
17:29 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
17:32 | Pierrelaye | ||||||
17:36 | Montigny - Beauchamp | ||||||
17:40 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
17:42 | Cernay | ||||||
17:45 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:50 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:53 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
18:03 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:06 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
18:10 | Châtelet les Halles | ||||||
18:16 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:23 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:25 | Le Vert de Maisons | ||||||
18:29 | Créteil Pompadour | ||||||
18:33 | Villeneuve Triage | ||||||
18:36 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:40 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:44 | Juvisy | ||||||
18:49 | Grigny Centre | ||||||
18:53 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
18:56 | Évry - Courcouronnes | ||||||
18:58 | Le Bras de Fer | ||||||
19:02 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:12 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
19:18 | Moulin Galant | ||||||
19:22 | Mennecy |
17:20 | Chaponval | 2:16 3 byten 25 stopp HTSOL HAEVI DRUPO DBOVO | 2:16 | 3 byten 25 stopp | HTSOL HAEVI DRUPO DBOVO | HTSOL | |
17:24 | Auvers-sur-Oise | ||||||
17:28 | Valmondois | ||||||
17:35 | Valmondois | HAEVI | |||||
17:46 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
17:49 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
17:51 | Ermont Halte | ||||||
17:54 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:56 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
17:59 | Enghien-les-Bains | ||||||
18:01 | La Barre Ormesson | ||||||
18:03 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
18:07 | Saint-Denis | ||||||
18:14 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:15 | Paris Gare du Nord | DRUPO | |||||
18:19 | Châtelet les Halles | ||||||
18:25 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:31 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:42 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:46 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:51 | Juvisy | ||||||
18:53 | Viry-Châtillon | ||||||
18:57 | Grigny Centre | ||||||
19:01 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
19:04 | Évry - Courcouronnes | ||||||
19:06 | Le Bras de Fer | ||||||
19:10 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:29 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
19:33 | Moulin Galant | ||||||
19:37 | Mennecy |
17:39 | Chaponval | 2:13 3 byten 27 stopp HTOLI HADEO DROPE DBOVO | 2:13 | 3 byten 27 stopp | HTOLI HADEO DROPE DBOVO | HTOLI | |
17:41 | Pont Petit | ||||||
17:43 | Gare Épluches | ||||||
17:46 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
17:55 | Saint-Ouen-l'Aumône | HADEO | |||||
17:59 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
18:02 | Pierrelaye | ||||||
18:06 | Montigny - Beauchamp | ||||||
18:10 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
18:12 | Cernay | ||||||
18:15 | Ermont - Eaubonne | ||||||
18:20 | Enghien-les-Bains | ||||||
18:23 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
18:33 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:36 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
18:40 | Châtelet les Halles | ||||||
18:46 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
18:59 | Créteil Pompadour | ||||||
19:03 | Villeneuve Triage | ||||||
19:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:14 | Juvisy | ||||||
19:19 | Grigny Centre | ||||||
19:23 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
19:26 | Évry - Courcouronnes | ||||||
19:28 | Le Bras de Fer | ||||||
19:32 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:44 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
19:48 | Moulin Galant | ||||||
19:52 | Mennecy |
17:50 | Chaponval | 2:16 3 byten 25 stopp HTRIA HAEVI DRUPO DBOVO | 2:16 | 3 byten 25 stopp | HTRIA HAEVI DRUPO DBOVO | HTRIA | |
17:54 | Auvers-sur-Oise | ||||||
17:58 | Valmondois | ||||||
18:05 | Valmondois | HAEVI | |||||
18:16 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
18:19 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
18:21 | Ermont Halte | ||||||
18:24 | Ermont - Eaubonne | ||||||
18:26 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
18:29 | Enghien-les-Bains | ||||||
18:31 | La Barre Ormesson | ||||||
18:33 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
18:37 | Saint-Denis | ||||||
18:44 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:45 | Paris Gare du Nord | DRUPO | |||||
18:49 | Châtelet les Halles | ||||||
18:55 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:01 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:12 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:16 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:21 | Juvisy | ||||||
19:23 | Viry-Châtillon | ||||||
19:27 | Grigny Centre | ||||||
19:31 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
19:34 | Évry - Courcouronnes | ||||||
19:36 | Le Bras de Fer | ||||||
19:40 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:59 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
20:03 | Moulin Galant | ||||||
20:07 | Mennecy |
18:10 | Chaponval | 2:12 3 byten 27 stopp HTIMA HADEO DROPE DBOVO | 2:12 | 3 byten 27 stopp | HTIMA HADEO DROPE DBOVO | HTIMA | |
18:12 | Pont Petit | ||||||
18:14 | Gare Épluches | ||||||
18:17 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
18:25 | Saint-Ouen-l'Aumône | HADEO | |||||
18:29 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
18:32 | Pierrelaye | ||||||
18:36 | Montigny - Beauchamp | ||||||
18:40 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
18:42 | Cernay | ||||||
18:45 | Ermont - Eaubonne | ||||||
18:50 | Enghien-les-Bains | ||||||
18:53 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
19:03 | Paris Gare du Nord | ||||||
19:06 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
19:10 | Châtelet les Halles | ||||||
19:16 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:23 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:25 | Le Vert de Maisons | ||||||
19:29 | Créteil Pompadour | ||||||
19:33 | Villeneuve Triage | ||||||
19:36 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:40 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:44 | Juvisy | ||||||
19:49 | Grigny Centre | ||||||
19:53 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
19:56 | Évry - Courcouronnes | ||||||
19:58 | Le Bras de Fer | ||||||
20:02 | Corbeil-Essonnes | ||||||
20:14 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
20:18 | Moulin Galant | ||||||
20:22 | Mennecy |
Restid
Restiden mellan Chaponval och Mennecy är 2:00