Tågtider
Chemin d'Antony till La Celle-Saint-Cloud Tågtider 1 augusti 2024 12:20
12:47 | Chemin d'Antony | 1:12 3 byten 20 stopp CNORA BEPIZ AZUPE LSEBU | 1:12 | 3 byten 20 stopp | CNORA BEPIZ AZUPE LSEBU | CNORA | |
12:50 | Rungis la Fraternelle | ||||||
12:53 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
12:57 | Orly Ville | ||||||
13:00 | Les Saules | ||||||
13:03 | Choisy-le-Roi | ||||||
13:06 | Les Ardoines | ||||||
13:09 | Vitry-sur-Seine | ||||||
13:12 | Ivry-sur-Seine | ||||||
13:16 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
13:19 | Paris Austerlitz | ||||||
13:22 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
13:23 | Saint-Michel Notre-Dame | BEPIZ | |||||
13:25 | Châtelet les Halles | ||||||
13:29 | Châtelet les Halles | AZUPE | |||||
13:32 | Auber | ||||||
13:35 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
13:38 | La Défense | ||||||
13:41 | La Défense | LSEBU | |||||
13:43 | Puteaux | ||||||
13:47 | Le Val d'Or | ||||||
13:49 | Saint-Cloud | ||||||
13:53 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
13:57 | Vaucresson | ||||||
13:59 | La Celle-Saint-Cloud |
13:17 | Chemin d'Antony | 1:22 1 byte 10 stopp CNORA LSEBU | 1:22 | 1 byte 10 stopp | CNORA LSEBU | CNORA | |
13:20 | Rungis la Fraternelle | ||||||
13:23 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
14:09 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
14:16 | Bécon les Bruyères | ||||||
14:19 | Courbevoie | ||||||
14:21 | La Défense | ||||||
14:23 | Puteaux | ||||||
14:27 | Le Val d'Or | ||||||
14:30 | Saint-Cloud | ||||||
14:33 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
14:37 | Vaucresson | ||||||
14:39 | La Celle-Saint-Cloud |
13:43 | Chemin d'Antony | 1:15 3 byten 25 stopp CMONA BEVOL AZUPE LSEBU | 1:15 | 3 byten 25 stopp | CMONA BEVOL AZUPE LSEBU | CMONA | |
13:46 | Massy - Verrières | ||||||
13:47 | Massy - Verrières | BEVOL | |||||
13:49 | Les Baconnets | ||||||
13:51 | Fontaine Michalon | ||||||
13:53 | Antony | ||||||
13:55 | La Croix de Berny | ||||||
13:57 | Parc de Sceaux | ||||||
13:59 | Bourg-la-Reine | ||||||
14:01 | Bagneux | ||||||
14:03 | Arcueil - Cachan | ||||||
14:05 | Laplace | ||||||
14:07 | Gentilly | ||||||
14:09 | Cité Universitaire | ||||||
14:12 | Denfert-Rochereau | ||||||
14:13 | Port Royal | ||||||
14:15 | Luxembourg | ||||||
14:17 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
14:19 | Châtelet les Halles | ||||||
14:29 | Châtelet les Halles | AZUPE | |||||
14:32 | Auber | ||||||
14:35 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
14:38 | La Défense | ||||||
14:41 | La Défense | LSEBU | |||||
14:43 | Puteaux | ||||||
14:47 | Le Val d'Or | ||||||
14:49 | Saint-Cloud | ||||||
14:53 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
14:57 | Vaucresson | ||||||
14:59 | La Celle-Saint-Cloud |
13:47 | Chemin d'Antony | 1:32 1 byte 10 stopp CNORA LSEBU | 1:32 | 1 byte 10 stopp | CNORA LSEBU | CNORA | |
13:50 | Rungis la Fraternelle | ||||||
13:53 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
14:49 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
14:56 | Bécon les Bruyères | ||||||
14:58 | Courbevoie | ||||||
15:01 | La Défense | ||||||
15:03 | Puteaux | ||||||
15:07 | Le Val d'Or | ||||||
15:09 | Saint-Cloud | ||||||
15:13 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
15:17 | Vaucresson | ||||||
15:19 | La Celle-Saint-Cloud |
14:17 | Chemin d'Antony | 1:22 1 byte 10 stopp CNORA LSEBU | 1:22 | 1 byte 10 stopp | CNORA LSEBU | CNORA | |
14:20 | Rungis la Fraternelle | ||||||
14:23 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
15:09 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
15:16 | Bécon les Bruyères | ||||||
15:19 | Courbevoie | ||||||
15:21 | La Défense | ||||||
15:23 | Puteaux | ||||||
15:27 | Le Val d'Or | ||||||
15:30 | Saint-Cloud | ||||||
15:33 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
15:37 | Vaucresson | ||||||
15:39 | La Celle-Saint-Cloud |
14:43 | Chemin d'Antony | 1:16 3 byten 25 stopp CMONA BEVOL AZUPE LSEBU | 1:16 | 3 byten 25 stopp | CMONA BEVOL AZUPE LSEBU | CMONA | |
14:46 | Massy - Verrières | ||||||
14:50 | Massy - Verrières | BEVOL | |||||
14:52 | Les Baconnets | ||||||
14:54 | Fontaine Michalon | ||||||
14:56 | Antony | ||||||
14:58 | La Croix de Berny | ||||||
15:00 | Parc de Sceaux | ||||||
15:02 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:04 | Bagneux | ||||||
15:06 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:08 | Laplace | ||||||
15:10 | Gentilly | ||||||
15:12 | Cité Universitaire | ||||||
15:15 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:16 | Port Royal | ||||||
15:18 | Luxembourg | ||||||
15:20 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:22 | Châtelet les Halles | ||||||
15:29 | Châtelet les Halles | AZUPE | |||||
15:32 | Auber | ||||||
15:35 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
15:38 | La Défense | ||||||
15:41 | La Défense | LSEBU | |||||
15:43 | Puteaux | ||||||
15:47 | Le Val d'Or | ||||||
15:50 | Saint-Cloud | ||||||
15:53 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
15:57 | Vaucresson | ||||||
15:59 | La Celle-Saint-Cloud |
15:13 | Chemin d'Antony | 1:44 3 byten 17 stopp CMONA CCIME UDEFI LSEBU | 1:44 | 3 byten 17 stopp | CMONA CCIME UDEFI LSEBU | CMONA | |
15:16 | Massy - Verrières | ||||||
15:20 | Massy - Palaiseau | ||||||
15:45 | Massy - Palaiseau | CCIME | |||||
15:49 | Igny | ||||||
15:51 | Bièvres | ||||||
15:54 | Vauboyen | ||||||
15:57 | Jouy-en-Josas | ||||||
16:00 | Petit Jouy Les Loges | ||||||
16:05 | Versailles Chantiers | ||||||
16:10 | Versailles Chantiers | UDEFI | |||||
16:16 | Chaville Rive Droite | ||||||
16:19 | Sèvres - Ville-d'Avray | ||||||
16:23 | Saint-Cloud | ||||||
16:27 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
16:29 | Puteaux | ||||||
16:42 | Puteaux | LSEBU | |||||
16:46 | Le Val d'Or | ||||||
16:48 | Saint-Cloud | ||||||
16:52 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
16:56 | Vaucresson | ||||||
16:58 | La Celle-Saint-Cloud |
Restid
Restiden mellan Chemin d'Antony och La Celle-Saint-Cloud är 1:02