Tågtider
Courbevoie till Enghien-les-Bains Tågtider 8 september 2024 kl. 10:20
10:28 | Courbevoie | 42 min 2 byten 7 stopp LSEBU EMONY HPOVA | 42 min | 2 byten 7 stopp | LSEBU EMONY HPOVA | LSEBU | |
10:29 | La Défense | ||||||
10:31 | La Défense | EMONY | |||||
10:35 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
10:39 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
10:42 | Magenta | ||||||
10:56 | Paris Gare du Nord | HPOVA | |||||
11:02 | Saint-Denis | ||||||
11:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
11:08 | La Barre Ormesson | ||||||
11:10 | Enghien-les-Bains |
10:38 | Courbevoie | 53 min 2 byten 10 stopp LPEBU JEAPE HAPOR | 53 min | 2 byten 10 stopp | LPEBU JEAPE HAPOR | LPEBU | |
10:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
10:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
10:54 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
11:00 | Asnières-sur-Seine | ||||||
11:02 | Bois-Colombes | ||||||
11:04 | Colombes | ||||||
11:07 | Le Stade | ||||||
11:10 | Argenteuil | ||||||
11:14 | Sannois | ||||||
11:17 | Ermont - Eaubonne | ||||||
11:27 | Ermont - Eaubonne | HAPOR | |||||
11:30 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
11:32 | Enghien-les-Bains |
10:48 | Courbevoie | 52 min 2 byten 7 stopp LSEBU EMONY HVOBA | 52 min | 2 byten 7 stopp | LSEBU EMONY HVOBA | LSEBU | |
10:49 | La Défense | ||||||
11:01 | La Défense | EMONY | |||||
11:05 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
11:09 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
11:12 | Magenta | ||||||
11:26 | Paris Gare du Nord | HVOBA | |||||
11:32 | Saint-Denis | ||||||
11:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
11:38 | La Barre Ormesson | ||||||
11:40 | Enghien-les-Bains |
10:58 | Courbevoie | 48 min 2 byten 10 stopp LPEBU JEAPE HAVOP | 48 min | 2 byten 10 stopp | LPEBU JEAPE HAVOP | LPEBU | |
11:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
11:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
11:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
11:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
11:22 | Bois-Colombes | ||||||
11:24 | Colombes | ||||||
11:27 | Le Stade | ||||||
11:30 | Argenteuil | ||||||
11:34 | Sannois | ||||||
11:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
11:42 | Ermont - Eaubonne | HAVOP | |||||
11:45 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
11:47 | Enghien-les-Bains |
11:08 | Courbevoie | 47 min 2 byten 7 stopp LSEBU EMONY HOPOC | 47 min | 2 byten 7 stopp | LSEBU EMONY HOPOC | LSEBU | |
11:09 | La Défense | ||||||
11:15 | La Défense | EMONY | |||||
11:20 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
11:23 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
11:26 | Magenta | ||||||
11:41 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
11:47 | Saint-Denis | ||||||
11:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
11:53 | La Barre Ormesson | ||||||
11:55 | Enghien-les-Bains |
11:28 | Courbevoie | 42 min 2 byten 7 stopp LSEBU EMONY HPOVA | 42 min | 2 byten 7 stopp | LSEBU EMONY HPOVA | LSEBU | |
11:29 | La Défense | ||||||
11:31 | La Défense | EMONY | |||||
11:35 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
11:39 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
11:42 | Magenta | ||||||
11:56 | Paris Gare du Nord | HPOVA | |||||
12:02 | Saint-Denis | ||||||
12:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
12:08 | La Barre Ormesson | ||||||
12:10 | Enghien-les-Bains |
11:38 | Courbevoie | 53 min 2 byten 10 stopp LPEBU JEAPE HAPOR | 53 min | 2 byten 10 stopp | LPEBU JEAPE HAPOR | LPEBU | |
11:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
11:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
11:54 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
12:00 | Asnières-sur-Seine | ||||||
12:02 | Bois-Colombes | ||||||
12:04 | Colombes | ||||||
12:07 | Le Stade | ||||||
12:10 | Argenteuil | ||||||
12:14 | Sannois | ||||||
12:17 | Ermont - Eaubonne | ||||||
12:27 | Ermont - Eaubonne | HAPOR | |||||
12:30 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
12:32 | Enghien-les-Bains |
11:58 | Courbevoie | 48 min 2 byten 10 stopp LPEBU JEAPE HAVOP | 48 min | 2 byten 10 stopp | LPEBU JEAPE HAVOP | LPEBU | |
12:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
12:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
12:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
12:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
12:22 | Bois-Colombes | ||||||
12:24 | Colombes | ||||||
12:27 | Le Stade | ||||||
12:30 | Argenteuil | ||||||
12:34 | Sannois | ||||||
12:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
12:42 | Ermont - Eaubonne | HAVOP | |||||
12:45 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
12:47 | Enghien-les-Bains |
12:08 | Courbevoie | 47 min 2 byten 7 stopp LSEBU EMONY HOPOC | 47 min | 2 byten 7 stopp | LSEBU EMONY HOPOC | LSEBU | |
12:09 | La Défense | ||||||
12:15 | La Défense | EMONY | |||||
12:20 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
12:24 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
12:28 | Magenta | ||||||
12:41 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
12:47 | Saint-Denis | ||||||
12:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
12:53 | La Barre Ormesson | ||||||
12:55 | Enghien-les-Bains |
12:28 | Courbevoie | 42 min 2 byten 7 stopp LSEBU EMONY HPOVA | 42 min | 2 byten 7 stopp | LSEBU EMONY HPOVA | LSEBU | |
12:29 | La Défense | ||||||
12:31 | La Défense | EMONY | |||||
12:35 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
12:39 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
12:42 | Magenta | ||||||
12:56 | Paris Gare du Nord | HPOVA | |||||
13:02 | Saint-Denis | ||||||
13:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
13:08 | La Barre Ormesson | ||||||
13:10 | Enghien-les-Bains |
12:38 | Courbevoie | 53 min 2 byten 10 stopp LPEBU JEAPE HAPOR | 53 min | 2 byten 10 stopp | LPEBU JEAPE HAPOR | LPEBU | |
12:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
12:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
12:54 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
13:00 | Asnières-sur-Seine | ||||||
13:02 | Bois-Colombes | ||||||
13:04 | Colombes | ||||||
13:07 | Le Stade | ||||||
13:10 | Argenteuil | ||||||
13:14 | Sannois | ||||||
13:17 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:27 | Ermont - Eaubonne | HAPOR | |||||
13:30 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
13:32 | Enghien-les-Bains |
Restid
Restiden mellan Courbevoie och Enghien-les-Bains är 30 minuter