Tågtider
Courbevoie till Gros Noyer Saint-Prix Tågtider 8 september 2024 kl. 11:00
11:28 | Courbevoie | 52 min 2 byten 11 stopp LSEBU EMONY HPOVA | 52 min | 2 byten 11 stopp | LSEBU EMONY HPOVA | LSEBU | |
11:29 | La Défense | ||||||
11:31 | La Défense | EMONY | |||||
11:35 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
11:39 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
11:42 | Magenta | ||||||
11:56 | Paris Gare du Nord | HPOVA | |||||
12:02 | Saint-Denis | ||||||
12:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
12:08 | La Barre Ormesson | ||||||
12:10 | Enghien-les-Bains | ||||||
12:13 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
12:16 | Ermont - Eaubonne | ||||||
12:18 | Ermont Halte | ||||||
12:20 | Gros Noyer Saint-Prix |
11:58 | Courbevoie | 51 min 2 byten 10 stopp LPEBU JEAPE HVOBA | 51 min | 2 byten 10 stopp | LPEBU JEAPE HVOBA | LPEBU | |
12:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
12:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
12:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
12:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
12:22 | Bois-Colombes | ||||||
12:24 | Colombes | ||||||
12:27 | Le Stade | ||||||
12:30 | Argenteuil | ||||||
12:34 | Sannois | ||||||
12:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
12:46 | Ermont - Eaubonne | HVOBA | |||||
12:48 | Ermont Halte | ||||||
12:50 | Gros Noyer Saint-Prix |
12:18 | Courbevoie | 1:01 2 byten 10 stopp LPEBU JEAPE HPOVA | 1:01 | 2 byten 10 stopp | LPEBU JEAPE HPOVA | LPEBU | |
12:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
12:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
12:34 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
12:40 | Asnières-sur-Seine | ||||||
12:42 | Bois-Colombes | ||||||
12:44 | Colombes | ||||||
12:47 | Le Stade | ||||||
12:50 | Argenteuil | ||||||
12:54 | Sannois | ||||||
12:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:16 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
13:18 | Ermont Halte | ||||||
13:20 | Gros Noyer Saint-Prix |
12:58 | Courbevoie | 51 min 2 byten 10 stopp LPEBU JEAPE HVOBA | 51 min | 2 byten 10 stopp | LPEBU JEAPE HVOBA | LPEBU | |
13:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
13:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
13:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
13:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
13:22 | Bois-Colombes | ||||||
13:24 | Colombes | ||||||
13:27 | Le Stade | ||||||
13:30 | Argenteuil | ||||||
13:34 | Sannois | ||||||
13:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:46 | Ermont - Eaubonne | HVOBA | |||||
13:48 | Ermont Halte | ||||||
13:50 | Gros Noyer Saint-Prix |
13:18 | Courbevoie | 1:01 2 byten 10 stopp LPEBU JEAPE HPOVA | 1:01 | 2 byten 10 stopp | LPEBU JEAPE HPOVA | LPEBU | |
13:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
13:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
13:34 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
13:40 | Asnières-sur-Seine | ||||||
13:42 | Bois-Colombes | ||||||
13:44 | Colombes | ||||||
13:47 | Le Stade | ||||||
13:50 | Argenteuil | ||||||
13:54 | Sannois | ||||||
13:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
14:16 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
14:18 | Ermont Halte | ||||||
14:20 | Gros Noyer Saint-Prix |
13:58 | Courbevoie | 51 min 2 byten 10 stopp LPEBU JEAPE HVOBA | 51 min | 2 byten 10 stopp | LPEBU JEAPE HVOBA | LPEBU | |
14:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
14:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
14:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
14:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
14:22 | Bois-Colombes | ||||||
14:24 | Colombes | ||||||
14:27 | Le Stade | ||||||
14:30 | Argenteuil | ||||||
14:34 | Sannois | ||||||
14:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
14:46 | Ermont - Eaubonne | HVOBA | |||||
14:48 | Ermont Halte | ||||||
14:50 | Gros Noyer Saint-Prix |
14:18 | Courbevoie | 1:01 2 byten 10 stopp LPEBU JEAPE HPOVA | 1:01 | 2 byten 10 stopp | LPEBU JEAPE HPOVA | LPEBU | |
14:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
14:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
14:34 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
14:40 | Asnières-sur-Seine | ||||||
14:42 | Bois-Colombes | ||||||
14:44 | Colombes | ||||||
14:47 | Le Stade | ||||||
14:50 | Argenteuil | ||||||
14:54 | Sannois | ||||||
14:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:16 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
15:18 | Ermont Halte | ||||||
15:20 | Gros Noyer Saint-Prix |
14:58 | Courbevoie | 51 min 2 byten 10 stopp LPEBU JEAPE HVOBA | 51 min | 2 byten 10 stopp | LPEBU JEAPE HVOBA | LPEBU | |
15:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
15:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
15:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
15:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
15:22 | Bois-Colombes | ||||||
15:24 | Colombes | ||||||
15:27 | Le Stade | ||||||
15:30 | Argenteuil | ||||||
15:34 | Sannois | ||||||
15:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:46 | Ermont - Eaubonne | HVOBA | |||||
15:48 | Ermont Halte | ||||||
15:50 | Gros Noyer Saint-Prix |
15:28 | Courbevoie | 52 min 2 byten 11 stopp LSEBU EMONY HPOVA | 52 min | 2 byten 11 stopp | LSEBU EMONY HPOVA | LSEBU | |
15:29 | La Défense | ||||||
15:31 | La Défense | EMONY | |||||
15:35 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
15:39 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
15:42 | Magenta | ||||||
15:56 | Paris Gare du Nord | HPOVA | |||||
16:02 | Saint-Denis | ||||||
16:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:08 | La Barre Ormesson | ||||||
16:10 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:13 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
16:16 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:18 | Ermont Halte | ||||||
16:20 | Gros Noyer Saint-Prix |
15:48 | Courbevoie | 1:02 2 byten 11 stopp LSEBU EMONY HVOBA | 1:02 | 2 byten 11 stopp | LSEBU EMONY HVOBA | LSEBU | |
15:49 | La Défense | ||||||
16:01 | La Défense | EMONY | |||||
16:05 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
16:09 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
16:12 | Magenta | ||||||
16:26 | Paris Gare du Nord | HVOBA | |||||
16:32 | Saint-Denis | ||||||
16:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:38 | La Barre Ormesson | ||||||
16:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
16:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:48 | Ermont Halte | ||||||
16:50 | Gros Noyer Saint-Prix |
16:28 | Courbevoie | 52 min 2 byten 11 stopp LSEBU EMONY HPOVA | 52 min | 2 byten 11 stopp | LSEBU EMONY HPOVA | LSEBU | |
16:29 | La Défense | ||||||
16:31 | La Défense | EMONY | |||||
16:35 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
16:39 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
16:42 | Magenta | ||||||
16:56 | Paris Gare du Nord | HPOVA | |||||
17:02 | Saint-Denis | ||||||
17:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:08 | La Barre Ormesson | ||||||
17:10 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:13 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
17:16 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:18 | Ermont Halte | ||||||
17:20 | Gros Noyer Saint-Prix |
Restid
Restiden mellan Courbevoie och Gros Noyer Saint-Prix är 31 minuter