Tågtider
Courbevoie till Maisse Tågtider 8 september 2024 kl. 09:40
10:18 | Courbevoie | 1:34 2 byten 13 stopp LPEBU CDEBA DBOVO | 1:34 | 2 byten 13 stopp | LPEBU CDEBA DBOVO | LPEBU | |
10:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
10:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
10:49 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
10:59 | Juvisy | ||||||
11:05 | Juvisy | DBOVO | |||||
11:08 | Viry-Châtillon | ||||||
11:12 | Ris-Orangis | ||||||
11:15 | Grand Bourg | ||||||
11:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
11:23 | Corbeil-Essonnes | ||||||
11:28 | Moulin Galant | ||||||
11:32 | Mennecy | ||||||
11:38 | Ballancourt | ||||||
11:43 | La Ferté-Alais | ||||||
11:49 | Boutigny | ||||||
11:53 | Maisse |
11:18 | Courbevoie | 1:34 2 byten 13 stopp LPEBU CDEBA DBOVO | 1:34 | 2 byten 13 stopp | LPEBU CDEBA DBOVO | LPEBU | |
11:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
11:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
11:49 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
11:59 | Juvisy | ||||||
12:05 | Juvisy | DBOVO | |||||
12:08 | Viry-Châtillon | ||||||
12:12 | Ris-Orangis | ||||||
12:15 | Grand Bourg | ||||||
12:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
12:23 | Corbeil-Essonnes | ||||||
12:28 | Moulin Galant | ||||||
12:32 | Mennecy | ||||||
12:38 | Ballancourt | ||||||
12:43 | La Ferté-Alais | ||||||
12:49 | Boutigny | ||||||
12:53 | Maisse |
12:18 | Courbevoie | 1:34 2 byten 13 stopp LPEBU CDEBA DBOVO | 1:34 | 2 byten 13 stopp | LPEBU CDEBA DBOVO | LPEBU | |
12:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
12:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
12:49 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
12:59 | Juvisy | ||||||
13:05 | Juvisy | DBOVO | |||||
13:08 | Viry-Châtillon | ||||||
13:12 | Ris-Orangis | ||||||
13:15 | Grand Bourg | ||||||
13:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
13:23 | Corbeil-Essonnes | ||||||
13:28 | Moulin Galant | ||||||
13:32 | Mennecy | ||||||
13:38 | Ballancourt | ||||||
13:43 | La Ferté-Alais | ||||||
13:49 | Boutigny | ||||||
13:53 | Maisse |
13:18 | Courbevoie | 1:34 2 byten 13 stopp LPEBU CDEBA DBOVO | 1:34 | 2 byten 13 stopp | LPEBU CDEBA DBOVO | LPEBU | |
13:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
13:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
13:49 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
13:59 | Juvisy | ||||||
14:05 | Juvisy | DBOVO | |||||
14:08 | Viry-Châtillon | ||||||
14:12 | Ris-Orangis | ||||||
14:15 | Grand Bourg | ||||||
14:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
14:23 | Corbeil-Essonnes | ||||||
14:28 | Moulin Galant | ||||||
14:32 | Mennecy | ||||||
14:38 | Ballancourt | ||||||
14:43 | La Ferté-Alais | ||||||
14:49 | Boutigny | ||||||
14:53 | Maisse |
14:18 | Courbevoie | 1:34 2 byten 13 stopp LPEBU CDEBA DBOVO | 1:34 | 2 byten 13 stopp | LPEBU CDEBA DBOVO | LPEBU | |
14:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
14:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
14:49 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
14:59 | Juvisy | ||||||
15:05 | Juvisy | DBOVO | |||||
15:08 | Viry-Châtillon | ||||||
15:12 | Ris-Orangis | ||||||
15:15 | Grand Bourg | ||||||
15:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
15:23 | Corbeil-Essonnes | ||||||
15:28 | Moulin Galant | ||||||
15:32 | Mennecy | ||||||
15:38 | Ballancourt | ||||||
15:43 | La Ferté-Alais | ||||||
15:49 | Boutigny | ||||||
15:53 | Maisse |
15:18 | Courbevoie | 1:34 2 byten 13 stopp LPEBU CDEBA DBOVO | 1:34 | 2 byten 13 stopp | LPEBU CDEBA DBOVO | LPEBU | |
15:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
15:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
15:49 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
15:59 | Juvisy | ||||||
16:05 | Juvisy | DBOVO | |||||
16:08 | Viry-Châtillon | ||||||
16:12 | Ris-Orangis | ||||||
16:15 | Grand Bourg | ||||||
16:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:23 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:28 | Moulin Galant | ||||||
16:32 | Mennecy | ||||||
16:38 | Ballancourt | ||||||
16:43 | La Ferté-Alais | ||||||
16:49 | Boutigny | ||||||
16:53 | Maisse |
15:58 | Courbevoie | 1:54 2 byten 13 stopp LPEBU CDEBA DBOVO | 1:54 | 2 byten 13 stopp | LPEBU CDEBA DBOVO | LPEBU | |
16:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
16:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:49 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
16:59 | Juvisy | ||||||
17:05 | Juvisy | DBOVO | |||||
17:08 | Viry-Châtillon | ||||||
17:12 | Ris-Orangis | ||||||
17:15 | Grand Bourg | ||||||
17:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
17:23 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:28 | Moulin Galant | ||||||
17:32 | Mennecy | ||||||
17:38 | Ballancourt | ||||||
17:43 | La Ferté-Alais | ||||||
17:49 | Boutigny | ||||||
17:53 | Maisse |
16:08 | Courbevoie | 1:45 3 byten 23 stopp LSEBU ANELY DROPO DBOVO | 1:45 | 3 byten 23 stopp | LSEBU ANELY DROPO DBOVO | LSEBU | |
16:09 | La Défense | ||||||
16:14 | La Défense | ANELY | |||||
16:18 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:22 | Auber | ||||||
16:25 | Châtelet les Halles | ||||||
16:27 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:31 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
16:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
16:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
16:44 | Créteil Pompadour | ||||||
16:48 | Villeneuve Triage | ||||||
16:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:59 | Juvisy | ||||||
17:02 | Viry-Châtillon | ||||||
17:05 | Grigny Centre | ||||||
17:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
17:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
17:14 | Le Bras de Fer | ||||||
17:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:23 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
17:28 | Moulin Galant | ||||||
17:32 | Mennecy | ||||||
17:38 | Ballancourt | ||||||
17:43 | La Ferté-Alais | ||||||
17:49 | Boutigny | ||||||
17:53 | Maisse |
17:08 | Courbevoie | 1:45 3 byten 23 stopp LSEBU ANELY DROPO DBOVO | 1:45 | 3 byten 23 stopp | LSEBU ANELY DROPO DBOVO | LSEBU | |
17:09 | La Défense | ||||||
17:14 | La Défense | ANELY | |||||
17:18 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
17:22 | Auber | ||||||
17:25 | Châtelet les Halles | ||||||
17:27 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:31 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
17:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
17:44 | Créteil Pompadour | ||||||
17:48 | Villeneuve Triage | ||||||
17:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
17:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
17:59 | Juvisy | ||||||
18:02 | Viry-Châtillon | ||||||
18:05 | Grigny Centre | ||||||
18:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
18:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
18:14 | Le Bras de Fer | ||||||
18:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:23 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
18:28 | Moulin Galant | ||||||
18:32 | Mennecy | ||||||
18:38 | Ballancourt | ||||||
18:43 | La Ferté-Alais | ||||||
18:49 | Boutigny | ||||||
18:53 | Maisse |
18:08 | Courbevoie | 1:45 3 byten 23 stopp LSEBU ANELY DROPO DBOVO | 1:45 | 3 byten 23 stopp | LSEBU ANELY DROPO DBOVO | LSEBU | |
18:09 | La Défense | ||||||
18:14 | La Défense | ANELY | |||||
18:18 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
18:22 | Auber | ||||||
18:25 | Châtelet les Halles | ||||||
18:27 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:31 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
18:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
18:44 | Créteil Pompadour | ||||||
18:48 | Villeneuve Triage | ||||||
18:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:59 | Juvisy | ||||||
19:02 | Viry-Châtillon | ||||||
19:05 | Grigny Centre | ||||||
19:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
19:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
19:14 | Le Bras de Fer | ||||||
19:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:23 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
19:28 | Moulin Galant | ||||||
19:32 | Mennecy | ||||||
19:38 | Ballancourt | ||||||
19:43 | La Ferté-Alais | ||||||
19:49 | Boutigny | ||||||
19:53 | Maisse |
19:08 | Courbevoie | 1:45 3 byten 23 stopp LSEBU ANELY DROPO DBOVO | 1:45 | 3 byten 23 stopp | LSEBU ANELY DROPO DBOVO | LSEBU | |
19:09 | La Défense | ||||||
19:14 | La Défense | ANELY | |||||
19:18 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
19:22 | Auber | ||||||
19:25 | Châtelet les Halles | ||||||
19:27 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:31 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
19:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
19:44 | Créteil Pompadour | ||||||
19:48 | Villeneuve Triage | ||||||
19:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:59 | Juvisy | ||||||
20:02 | Viry-Châtillon | ||||||
20:05 | Grigny Centre | ||||||
20:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
20:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
20:14 | Le Bras de Fer | ||||||
20:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
20:23 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
20:28 | Moulin Galant | ||||||
20:32 | Mennecy | ||||||
20:38 | Ballancourt | ||||||
20:43 | La Ferté-Alais | ||||||
20:49 | Boutigny | ||||||
20:53 | Maisse |
Restid
Restiden mellan Courbevoie och Maisse är 1:38