Tågtider
Courbevoie till Meulan - Hardricourt Tågtider 8 september 2024 kl. 09:30
09:38 | Courbevoie | 1:02 1 byte 15 stopp LPEBU JMOCA | 1:02 | 1 byte 15 stopp | LPEBU JMOCA | LPEBU | |
09:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
09:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
09:51 | Paris Saint Lazare | JMOCA | |||||
10:01 | Argenteuil | ||||||
10:04 | Val d'Argenteuil | ||||||
10:08 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
10:11 | La Frette - Montigny | ||||||
10:13 | Herblay | ||||||
10:18 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
10:21 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
10:23 | Maurecourt | ||||||
10:26 | Andrésy | ||||||
10:28 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
10:31 | Triel-sur-Seine | ||||||
10:35 | Vaux-sur-Seine | ||||||
10:39 | Thun le Paradis | ||||||
10:41 | Meulan - Hardricourt |
09:58 | Courbevoie | 1:12 1 byte 15 stopp LPEBU JMOCA | 1:12 | 1 byte 15 stopp | LPEBU JMOCA | LPEBU | |
10:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
10:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
10:22 | Paris Saint Lazare | JMOCA | |||||
10:32 | Argenteuil | ||||||
10:35 | Val d'Argenteuil | ||||||
10:39 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
10:42 | La Frette - Montigny | ||||||
10:44 | Herblay | ||||||
10:49 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
10:51 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
10:54 | Maurecourt | ||||||
10:56 | Andrésy | ||||||
10:59 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
11:02 | Triel-sur-Seine | ||||||
11:06 | Vaux-sur-Seine | ||||||
11:09 | Thun le Paradis | ||||||
11:11 | Meulan - Hardricourt |
10:38 | Courbevoie | 1:02 1 byte 15 stopp LPEBU JMOCA | 1:02 | 1 byte 15 stopp | LPEBU JMOCA | LPEBU | |
10:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
10:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
10:51 | Paris Saint Lazare | JMOCA | |||||
11:01 | Argenteuil | ||||||
11:04 | Val d'Argenteuil | ||||||
11:08 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
11:11 | La Frette - Montigny | ||||||
11:13 | Herblay | ||||||
11:18 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
11:21 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
11:23 | Maurecourt | ||||||
11:26 | Andrésy | ||||||
11:28 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
11:31 | Triel-sur-Seine | ||||||
11:35 | Vaux-sur-Seine | ||||||
11:39 | Thun le Paradis | ||||||
11:41 | Meulan - Hardricourt |
10:58 | Courbevoie | 1:12 1 byte 15 stopp LPEBU JMOCA | 1:12 | 1 byte 15 stopp | LPEBU JMOCA | LPEBU | |
11:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
11:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
11:22 | Paris Saint Lazare | JMOCA | |||||
11:32 | Argenteuil | ||||||
11:35 | Val d'Argenteuil | ||||||
11:39 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
11:42 | La Frette - Montigny | ||||||
11:44 | Herblay | ||||||
11:49 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
11:51 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
11:54 | Maurecourt | ||||||
11:56 | Andrésy | ||||||
11:59 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
12:02 | Triel-sur-Seine | ||||||
12:06 | Vaux-sur-Seine | ||||||
12:09 | Thun le Paradis | ||||||
12:11 | Meulan - Hardricourt |
11:28 | Courbevoie | 1:13 2 byten 13 stopp LSEBU AUPAC JMOCA | 1:13 | 2 byten 13 stopp | LSEBU AUPAC JMOCA | LSEBU | |
11:29 | La Défense | ||||||
11:47 | La Défense | AUPAC | |||||
11:51 | Nanterre Préfecture | ||||||
11:55 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
11:59 | Sartrouville | ||||||
12:01 | Maisons-Laffitte | ||||||
12:07 | Achères Ville | ||||||
12:09 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
12:21 | Conflans Fin d'Oise | JMOCA | |||||
12:23 | Maurecourt | ||||||
12:26 | Andrésy | ||||||
12:28 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
12:31 | Triel-sur-Seine | ||||||
12:35 | Vaux-sur-Seine | ||||||
12:39 | Thun le Paradis | ||||||
12:41 | Meulan - Hardricourt |
11:38 | Courbevoie | 1:02 1 byte 15 stopp LPEBU JMOCA | 1:02 | 1 byte 15 stopp | LPEBU JMOCA | LPEBU | |
11:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
11:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
11:51 | Paris Saint Lazare | JMOCA | |||||
12:01 | Argenteuil | ||||||
12:04 | Val d'Argenteuil | ||||||
12:08 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
12:11 | La Frette - Montigny | ||||||
12:13 | Herblay | ||||||
12:18 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
12:21 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
12:23 | Maurecourt | ||||||
12:26 | Andrésy | ||||||
12:28 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
12:31 | Triel-sur-Seine | ||||||
12:35 | Vaux-sur-Seine | ||||||
12:39 | Thun le Paradis | ||||||
12:41 | Meulan - Hardricourt |
11:58 | Courbevoie | 1:12 1 byte 15 stopp LPEBU JMOCA | 1:12 | 1 byte 15 stopp | LPEBU JMOCA | LPEBU | |
12:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
12:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
12:22 | Paris Saint Lazare | JMOCA | |||||
12:32 | Argenteuil | ||||||
12:35 | Val d'Argenteuil | ||||||
12:39 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
12:42 | La Frette - Montigny | ||||||
12:44 | Herblay | ||||||
12:49 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
12:51 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
12:54 | Maurecourt | ||||||
12:56 | Andrésy | ||||||
12:59 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
13:02 | Triel-sur-Seine | ||||||
13:06 | Vaux-sur-Seine | ||||||
13:09 | Thun le Paradis | ||||||
13:11 | Meulan - Hardricourt |
12:38 | Courbevoie | 1:02 1 byte 15 stopp LPEBU JMOCA | 1:02 | 1 byte 15 stopp | LPEBU JMOCA | LPEBU | |
12:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
12:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
12:51 | Paris Saint Lazare | JMOCA | |||||
13:01 | Argenteuil | ||||||
13:04 | Val d'Argenteuil | ||||||
13:08 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
13:11 | La Frette - Montigny | ||||||
13:13 | Herblay | ||||||
13:18 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
13:21 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
13:23 | Maurecourt | ||||||
13:26 | Andrésy | ||||||
13:28 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
13:31 | Triel-sur-Seine | ||||||
13:35 | Vaux-sur-Seine | ||||||
13:39 | Thun le Paradis | ||||||
13:41 | Meulan - Hardricourt |
12:58 | Courbevoie | 1:12 1 byte 15 stopp LPEBU JMOCA | 1:12 | 1 byte 15 stopp | LPEBU JMOCA | LPEBU | |
13:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
13:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
13:22 | Paris Saint Lazare | JMOCA | |||||
13:32 | Argenteuil | ||||||
13:35 | Val d'Argenteuil | ||||||
13:39 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
13:42 | La Frette - Montigny | ||||||
13:44 | Herblay | ||||||
13:49 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
13:51 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
13:54 | Maurecourt | ||||||
13:56 | Andrésy | ||||||
13:59 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
14:02 | Triel-sur-Seine | ||||||
14:06 | Vaux-sur-Seine | ||||||
14:09 | Thun le Paradis | ||||||
14:11 | Meulan - Hardricourt |
13:38 | Courbevoie | 1:02 1 byte 15 stopp LPEBU JMOCA | 1:02 | 1 byte 15 stopp | LPEBU JMOCA | LPEBU | |
13:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
13:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
13:51 | Paris Saint Lazare | JMOCA | |||||
14:01 | Argenteuil | ||||||
14:04 | Val d'Argenteuil | ||||||
14:08 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
14:11 | La Frette - Montigny | ||||||
14:13 | Herblay | ||||||
14:18 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
14:21 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
14:23 | Maurecourt | ||||||
14:26 | Andrésy | ||||||
14:28 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
14:31 | Triel-sur-Seine | ||||||
14:35 | Vaux-sur-Seine | ||||||
14:39 | Thun le Paradis | ||||||
14:41 | Meulan - Hardricourt |
13:58 | Courbevoie | 1:12 1 byte 15 stopp LPEBU JMOCA | 1:12 | 1 byte 15 stopp | LPEBU JMOCA | LPEBU | |
14:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
14:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
14:22 | Paris Saint Lazare | JMOCA | |||||
14:32 | Argenteuil | ||||||
14:35 | Val d'Argenteuil | ||||||
14:39 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
14:42 | La Frette - Montigny | ||||||
14:44 | Herblay | ||||||
14:49 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
14:51 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
14:54 | Maurecourt | ||||||
14:56 | Andrésy | ||||||
14:59 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
15:02 | Triel-sur-Seine | ||||||
15:06 | Vaux-sur-Seine | ||||||
15:09 | Thun le Paradis | ||||||
15:11 | Meulan - Hardricourt |
Restid
Restiden mellan Courbevoie och Meulan - Hardricourt är 47 minuter