Tågtider
Courbevoie till Pont Petit Tågtider 8 september 2024 kl. 11:40
11:48 | Courbevoie | 1:58 3 byten 22 stopp LSEBU EMONY HVOBA HTOLI | 1:58 | 3 byten 22 stopp | LSEBU EMONY HVOBA HTOLI | LSEBU | |
11:49 | La Défense | ||||||
12:01 | La Défense | EMONY | |||||
12:05 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
12:09 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
12:12 | Magenta | ||||||
12:26 | Paris Gare du Nord | HVOBA | |||||
12:32 | Saint-Denis | ||||||
12:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
12:38 | La Barre Ormesson | ||||||
12:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
12:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
12:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
12:48 | Ermont Halte | ||||||
12:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
12:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
12:56 | Vaucelles | ||||||
12:58 | Taverny | ||||||
13:00 | Bessancourt | ||||||
13:03 | Frépillon | ||||||
13:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
13:09 | Mériel | ||||||
13:12 | Valmondois | ||||||
13:38 | Valmondois | HTOLI | |||||
13:41 | Auvers-sur-Oise | ||||||
13:44 | Chaponval | ||||||
13:46 | Pont Petit |
12:58 | Courbevoie | 1:48 3 byten 21 stopp LPEBU JEAPE HVOBA HTOLI | 1:48 | 3 byten 21 stopp | LPEBU JEAPE HVOBA HTOLI | LPEBU | |
13:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
13:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
13:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
13:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
13:22 | Bois-Colombes | ||||||
13:24 | Colombes | ||||||
13:27 | Le Stade | ||||||
13:30 | Argenteuil | ||||||
13:34 | Sannois | ||||||
13:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:46 | Ermont - Eaubonne | HVOBA | |||||
13:48 | Ermont Halte | ||||||
13:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
13:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
13:56 | Vaucelles | ||||||
13:58 | Taverny | ||||||
14:00 | Bessancourt | ||||||
14:03 | Frépillon | ||||||
14:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
14:09 | Mériel | ||||||
14:12 | Valmondois | ||||||
14:38 | Valmondois | HTOLI | |||||
14:41 | Auvers-sur-Oise | ||||||
14:44 | Chaponval | ||||||
14:46 | Pont Petit |
14:58 | Courbevoie | 1:09 3 byten 16 stopp LPEBU JEAPE CNORA HTSOL | 1:09 | 3 byten 16 stopp | LPEBU JEAPE CNORA HTSOL | LPEBU | |
15:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
15:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
15:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
15:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
15:22 | Bois-Colombes | ||||||
15:24 | Colombes | ||||||
15:27 | Le Stade | ||||||
15:30 | Argenteuil | ||||||
15:34 | Sannois | ||||||
15:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:40 | Ermont - Eaubonne | CNORA | |||||
15:42 | Cernay | ||||||
15:45 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
15:49 | Montigny - Beauchamp | ||||||
15:53 | Pierrelaye | ||||||
15:56 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
15:59 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
16:02 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
16:06 | Gare Épluches | ||||||
16:07 | Pont Petit |
15:58 | Courbevoie | 1:10 3 byten 16 stopp LPEBU JEAPE CNORA HTSOL | 1:10 | 3 byten 16 stopp | LPEBU JEAPE CNORA HTSOL | LPEBU | |
16:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
16:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
16:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
16:22 | Bois-Colombes | ||||||
16:24 | Colombes | ||||||
16:27 | Le Stade | ||||||
16:30 | Argenteuil | ||||||
16:34 | Sannois | ||||||
16:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:40 | Ermont - Eaubonne | CNORA | |||||
16:43 | Cernay | ||||||
16:46 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
16:50 | Montigny - Beauchamp | ||||||
16:53 | Pierrelaye | ||||||
16:57 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
16:59 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
17:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
17:06 | Gare Épluches | ||||||
17:08 | Pont Petit |
16:18 | Courbevoie | 1:50 2 byten 13 stopp LPEBU JYOLA HTSOL | 1:50 | 2 byten 13 stopp | LPEBU JYOLA HTSOL | LPEBU | |
16:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
16:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:37 | Paris Saint Lazare | JYOLA | |||||
16:47 | Argenteuil | ||||||
16:51 | Val d'Argenteuil | ||||||
16:56 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
16:59 | La Frette - Montigny | ||||||
17:02 | Herblay | ||||||
17:07 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
17:12 | Éragny - Neuville | ||||||
17:16 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
17:18 | Pontoise | ||||||
18:01 | Pontoise | HTSOL | |||||
18:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
18:06 | Gare Épluches | ||||||
18:08 | Pont Petit |
16:28 | Courbevoie | 2:13 3 byten 22 stopp LSEBU EMONY HPOVA HTOLI | 2:13 | 3 byten 22 stopp | LSEBU EMONY HPOVA HTOLI | LSEBU | |
16:29 | La Défense | ||||||
16:31 | La Défense | EMONY | |||||
16:35 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
16:39 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
16:42 | Magenta | ||||||
16:56 | Paris Gare du Nord | HPOVA | |||||
17:02 | Saint-Denis | ||||||
17:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:08 | La Barre Ormesson | ||||||
17:10 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:13 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
17:16 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:18 | Ermont Halte | ||||||
17:20 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
17:23 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
17:26 | Vaucelles | ||||||
17:28 | Taverny | ||||||
17:30 | Bessancourt | ||||||
17:33 | Frépillon | ||||||
17:35 | Méry-sur-Oise | ||||||
17:39 | Mériel | ||||||
17:41 | Valmondois | ||||||
18:31 | Valmondois | HTOLI | |||||
18:35 | Auvers-sur-Oise | ||||||
18:39 | Chaponval | ||||||
18:41 | Pont Petit |
16:38 | Courbevoie | 2:30 2 byten 13 stopp LPEBU JTOCA HTSOL | 2:30 | 2 byten 13 stopp | LPEBU JTOCA HTSOL | LPEBU | |
16:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
16:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
17:07 | Paris Saint Lazare | JTOCA | |||||
17:17 | Argenteuil | ||||||
17:21 | Val d'Argenteuil | ||||||
17:25 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
17:27 | La Frette - Montigny | ||||||
17:30 | Herblay | ||||||
17:35 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
17:39 | Éragny - Neuville | ||||||
17:42 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
17:45 | Pontoise | ||||||
19:01 | Pontoise | HTSOL | |||||
19:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
19:06 | Gare Épluches | ||||||
19:08 | Pont Petit |
16:48 | Courbevoie | 2:53 3 byten 22 stopp LSEBU EMONY HVOBA HTOLI | 2:53 | 3 byten 22 stopp | LSEBU EMONY HVOBA HTOLI | LSEBU | |
16:49 | La Défense | ||||||
17:01 | La Défense | EMONY | |||||
17:05 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
17:09 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
17:12 | Magenta | ||||||
17:26 | Paris Gare du Nord | HVOBA | |||||
17:32 | Saint-Denis | ||||||
17:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:38 | La Barre Ormesson | ||||||
17:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
17:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:48 | Ermont Halte | ||||||
17:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
17:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
17:56 | Vaucelles | ||||||
17:58 | Taverny | ||||||
18:00 | Bessancourt | ||||||
18:03 | Frépillon | ||||||
18:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
18:09 | Mériel | ||||||
18:12 | Valmondois | ||||||
19:31 | Valmondois | HTOLI | |||||
19:35 | Auvers-sur-Oise | ||||||
19:39 | Chaponval | ||||||
19:41 | Pont Petit |
18:28 | Courbevoie | 1:40 3 byten 17 stopp LSEBU EMONY HOPOC HTSOL | 1:40 | 3 byten 17 stopp | LSEBU EMONY HOPOC HTSOL | LSEBU | |
18:29 | La Défense | ||||||
18:31 | La Défense | EMONY | |||||
18:35 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
18:39 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
18:42 | Magenta | ||||||
19:11 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
19:17 | Saint-Denis | ||||||
19:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
19:23 | La Barre Ormesson | ||||||
19:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
19:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
19:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
19:33 | Cernay | ||||||
19:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
19:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
19:43 | Pierrelaye | ||||||
19:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
19:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
20:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
20:06 | Gare Épluches | ||||||
20:08 | Pont Petit |
19:28 | Courbevoie | 1:40 3 byten 17 stopp LSEBU EMONY HOPOC HTRIA | 1:40 | 3 byten 17 stopp | LSEBU EMONY HOPOC HTRIA | LSEBU | |
19:29 | La Défense | ||||||
19:31 | La Défense | EMONY | |||||
19:35 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
19:39 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
19:42 | Magenta | ||||||
20:11 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
20:17 | Saint-Denis | ||||||
20:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
20:23 | La Barre Ormesson | ||||||
20:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
20:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
20:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
20:33 | Cernay | ||||||
20:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
20:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
20:43 | Pierrelaye | ||||||
20:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
20:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
21:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTRIA | |||||
21:06 | Gare Épluches | ||||||
21:08 | Pont Petit |
20:08 | Courbevoie | 1:38 3 byten 21 stopp LSEBU EMONY HPOMA HTOLI | 1:38 | 3 byten 21 stopp | LSEBU EMONY HPOMA HTOLI | LSEBU | |
20:09 | La Défense | ||||||
20:16 | La Défense | EMONY | |||||
20:20 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
20:24 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
20:27 | Magenta | ||||||
20:34 | Paris Gare du Nord | HPOMA | |||||
20:40 | Saint-Denis | ||||||
20:44 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
20:47 | Deuil - Montmagny | ||||||
20:50 | Groslay | ||||||
20:53 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
20:56 | Écouen - Ézanville | ||||||
20:59 | Domont | ||||||
21:02 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
21:06 | Montsoult - Maffliers | ||||||
21:12 | Presles - Courcelles | ||||||
21:15 | Nointel - Mours | ||||||
21:19 | Persan - Beaumont | ||||||
21:26 | Persan - Beaumont | HTOLI | |||||
21:31 | Champagne-sur-Oise | ||||||
21:34 | L'Isle-Adam - Parmain | ||||||
21:38 | Valmondois | ||||||
21:41 | Auvers-sur-Oise | ||||||
21:44 | Chaponval | ||||||
21:46 | Pont Petit |
Restid
Restiden mellan Courbevoie och Pont Petit är 1:08