Tågtider
Courbevoie till Villabé Tågtider 8 september 2024 kl. 10:20
11:08 | Courbevoie | 1:50 3 byten 20 stopp LSEBU EMONY DROPO DZOVO | 1:50 | 3 byten 20 stopp | LSEBU EMONY DROPO DZOVO | LSEBU | |
11:09 | La Défense | ||||||
11:15 | La Défense | EMONY | |||||
11:20 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
11:23 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
11:26 | Magenta | ||||||
11:36 | Paris Gare du Nord | DROPO | |||||
11:40 | Châtelet les Halles | ||||||
11:46 | Paris Gare de Lyon | ||||||
11:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
11:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
11:59 | Créteil Pompadour | ||||||
12:03 | Villeneuve Triage | ||||||
12:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
12:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
12:14 | Juvisy | ||||||
12:17 | Viry-Châtillon | ||||||
12:20 | Grigny Centre | ||||||
12:24 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
12:27 | Évry - Courcouronnes | ||||||
12:29 | Le Bras de Fer | ||||||
12:33 | Corbeil-Essonnes | ||||||
12:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
12:56 | Essonnes Robinson | ||||||
12:58 | Villabé |
11:18 | Courbevoie | 2:11 2 byten 22 stopp LPEBU DZACO DJUVA | 2:11 | 2 byten 22 stopp | LPEBU DZACO DJUVA | LPEBU | |
11:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
11:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
11:49 | Châtelet les Halles | DZACO | |||||
11:54 | Paris Gare de Lyon | ||||||
12:01 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
12:05 | Créteil Pompadour | ||||||
12:12 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
12:17 | Montgeron - Crosne | ||||||
12:20 | Yerres | ||||||
12:23 | Brunoy | ||||||
12:26 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
12:29 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
12:34 | Lieusaint - Moissy | ||||||
12:38 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
12:42 | Cesson | ||||||
12:46 | Le Mée | ||||||
12:49 | Melun | ||||||
13:05 | Melun | DJUVA | |||||
13:10 | Vosves | ||||||
13:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
13:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
13:21 | Saint-Fargeau | ||||||
13:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
13:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
13:30 | Villabé |
12:18 | Courbevoie | 2:11 2 byten 22 stopp LPEBU DZACO DJUVA | 2:11 | 2 byten 22 stopp | LPEBU DZACO DJUVA | LPEBU | |
12:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
12:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
12:49 | Châtelet les Halles | DZACO | |||||
12:54 | Paris Gare de Lyon | ||||||
13:01 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
13:05 | Créteil Pompadour | ||||||
13:12 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
13:17 | Montgeron - Crosne | ||||||
13:20 | Yerres | ||||||
13:23 | Brunoy | ||||||
13:26 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
13:29 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
13:34 | Lieusaint - Moissy | ||||||
13:38 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
13:42 | Cesson | ||||||
13:46 | Le Mée | ||||||
13:49 | Melun | ||||||
14:05 | Melun | DJUVA | |||||
14:10 | Vosves | ||||||
14:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
14:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
14:21 | Saint-Fargeau | ||||||
14:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
14:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
14:30 | Villabé |
13:18 | Courbevoie | 1:40 2 byten 9 stopp LPEBU CELBA DZOVO | 1:40 | 2 byten 9 stopp | LPEBU CELBA DZOVO | LPEBU | |
13:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
13:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
14:04 | Bibliothèque François Mitterrand | CELBA | |||||
14:14 | Juvisy | ||||||
14:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
14:38 | Viry-Châtillon | ||||||
14:42 | Ris-Orangis | ||||||
14:45 | Grand Bourg | ||||||
14:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
14:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
14:56 | Essonnes Robinson | ||||||
14:58 | Villabé |
13:28 | Courbevoie | 1:30 3 byten 19 stopp LSEBU ANELY DROPO DZOVO | 1:30 | 3 byten 19 stopp | LSEBU ANELY DROPO DZOVO | LSEBU | |
13:29 | La Défense | ||||||
13:34 | La Défense | ANELY | |||||
13:38 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
13:42 | Auber | ||||||
13:45 | Châtelet les Halles | ||||||
13:47 | Paris Gare de Lyon | ||||||
14:01 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
14:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
14:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
14:14 | Créteil Pompadour | ||||||
14:18 | Villeneuve Triage | ||||||
14:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
14:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
14:29 | Juvisy | ||||||
14:32 | Viry-Châtillon | ||||||
14:35 | Grigny Centre | ||||||
14:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
14:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
14:44 | Le Bras de Fer | ||||||
14:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
14:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
14:56 | Essonnes Robinson | ||||||
14:58 | Villabé |
13:48 | Courbevoie | 1:42 3 byten 12 stopp LSEBU ANELY RGAMO DJUVA | 1:42 | 3 byten 12 stopp | LSEBU ANELY RGAMO DJUVA | LSEBU | |
13:49 | La Défense | ||||||
13:54 | La Défense | ANELY | |||||
13:58 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
14:02 | Auber | ||||||
14:05 | Châtelet les Halles | ||||||
14:07 | Paris Gare de Lyon | ||||||
14:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
14:42 | Melun | ||||||
15:05 | Melun | DJUVA | |||||
15:10 | Vosves | ||||||
15:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
15:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
15:21 | Saint-Fargeau | ||||||
15:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
15:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
15:30 | Villabé |
14:38 | Courbevoie | 1:20 2 byten 9 stopp LPEBU CDEBA DZOVO | 1:20 | 2 byten 9 stopp | LPEBU CDEBA DZOVO | LPEBU | |
14:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
14:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
15:19 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
15:29 | Juvisy | ||||||
15:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
15:38 | Viry-Châtillon | ||||||
15:42 | Ris-Orangis | ||||||
15:45 | Grand Bourg | ||||||
15:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
15:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
15:56 | Essonnes Robinson | ||||||
15:58 | Villabé |
15:38 | Courbevoie | 1:20 2 byten 9 stopp LPEBU CDEBA DZOVO | 1:20 | 2 byten 9 stopp | LPEBU CDEBA DZOVO | LPEBU | |
15:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
15:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:19 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
16:29 | Juvisy | ||||||
16:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
16:38 | Viry-Châtillon | ||||||
16:42 | Ris-Orangis | ||||||
16:45 | Grand Bourg | ||||||
16:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:56 | Essonnes Robinson | ||||||
16:58 | Villabé |
16:38 | Courbevoie | 1:20 2 byten 9 stopp LPEBU CDEBA DZOVO | 1:20 | 2 byten 9 stopp | LPEBU CDEBA DZOVO | LPEBU | |
16:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
16:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
17:19 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
17:29 | Juvisy | ||||||
17:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
17:38 | Viry-Châtillon | ||||||
17:42 | Ris-Orangis | ||||||
17:45 | Grand Bourg | ||||||
17:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
17:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:56 | Essonnes Robinson | ||||||
17:58 | Villabé |
17:38 | Courbevoie | 1:20 2 byten 9 stopp LPEBU CDEBA DZOVO | 1:20 | 2 byten 9 stopp | LPEBU CDEBA DZOVO | LPEBU | |
17:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
17:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
18:19 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
18:29 | Juvisy | ||||||
18:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
18:38 | Viry-Châtillon | ||||||
18:42 | Ris-Orangis | ||||||
18:45 | Grand Bourg | ||||||
18:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:56 | Essonnes Robinson | ||||||
18:58 | Villabé |
17:48 | Courbevoie | 1:10 4 byten 14 stopp LSEBU ANELY BPITA CDEBA DZOVO | 1:10 | 4 byten 14 stopp | LSEBU ANELY BPITA CDEBA DZOVO | LSEBU | |
17:49 | La Défense | ||||||
17:54 | La Défense | ANELY | |||||
17:58 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
18:02 | Auber | ||||||
18:04 | Châtelet les Halles | ||||||
18:08 | Châtelet les Halles | BPITA | |||||
18:10 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
18:11 | Saint-Michel Notre-Dame | CDEBA | |||||
18:15 | Paris Austerlitz | ||||||
18:19 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
18:29 | Juvisy | ||||||
18:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
18:38 | Viry-Châtillon | ||||||
18:42 | Ris-Orangis | ||||||
18:45 | Grand Bourg | ||||||
18:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:56 | Essonnes Robinson | ||||||
18:58 | Villabé |
Restid
Restiden mellan Courbevoie och Villabé är 1:14