Tågtider
Deuil - Montmagny till Chanteloup-les-Vignes Tågtider 9 september 2024 kl. 00:10
00:10 | Deuil - Montmagny | 5:02 4 byten 28 stopp HAOMA BPIPO ATETE JMOGA JPUCA | 5:02 | 4 byten 28 stopp | HAOMA BPIPO ATETE JMOGA JPUCA | HAOMA | |
00:14 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
00:17 | Saint-Denis | ||||||
00:24 | Paris Gare du Nord | ||||||
00:26 | Paris Gare du Nord | BPIPO | |||||
00:29 | Châtelet les Halles | ||||||
00:40 | Châtelet les Halles | ATETE | |||||
00:42 | Auber | ||||||
00:45 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
00:50 | La Défense | ||||||
00:54 | Nanterre Préfecture | ||||||
00:58 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
01:01 | Sartrouville | ||||||
01:03 | Maisons-Laffitte | ||||||
01:07 | Achères Grand Cormier | ||||||
01:13 | Poissy | ||||||
01:30 | Poissy | JMOGA | |||||
01:35 | Villennes-sur-Seine | ||||||
01:39 | Vernouillet - Verneuil | ||||||
01:42 | Les Clairières de Verneuil | ||||||
01:46 | Les Mureaux | ||||||
01:51 | Aubergenville Élisabethville | ||||||
01:55 | Épône - Mézières | ||||||
02:01 | Mantes Station | ||||||
04:44 | Mantes Station | JPUCA | |||||
04:47 | Limay | ||||||
04:50 | Issou - Porcheville | ||||||
04:53 | Gargenville | ||||||
04:56 | Juziers | ||||||
05:00 | Meulan - Hardricourt | ||||||
05:03 | Thun le Paradis | ||||||
05:06 | Vaux-sur-Seine | ||||||
05:10 | Triel-sur-Seine | ||||||
05:13 | Chanteloup-les-Vignes |
05:10 | Deuil - Montmagny | 1:43 3 byten 15 stopp HAOMA BSTOC AUBAL JMOCA | 1:43 | 3 byten 15 stopp | HAOMA BSTOC AUBAL JMOCA | HAOMA | |
05:14 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
05:17 | Saint-Denis | ||||||
05:24 | Paris Gare du Nord | ||||||
05:26 | Paris Gare du Nord | BSTOC | |||||
05:29 | Châtelet les Halles | ||||||
05:39 | Châtelet les Halles | AUBAL | |||||
05:41 | Auber | ||||||
05:44 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
05:48 | La Défense | ||||||
05:52 | Nanterre Préfecture | ||||||
05:56 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
05:59 | Sartrouville | ||||||
06:01 | Maisons-Laffitte | ||||||
06:08 | Achères Ville | ||||||
06:10 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
06:47 | Conflans Fin d'Oise | JMOCA | |||||
06:49 | Maurecourt | ||||||
06:52 | Andrésy | ||||||
06:54 | Chanteloup-les-Vignes |
05:40 | Deuil - Montmagny | 1:34 3 byten 15 stopp HAOMA BKOCQ AUZAR JMOCA | 1:34 | 3 byten 15 stopp | HAOMA BKOCQ AUZAR JMOCA | HAOMA | |
05:44 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
05:47 | Saint-Denis | ||||||
05:54 | Paris Gare du Nord | ||||||
05:56 | Paris Gare du Nord | BKOCQ | |||||
05:59 | Châtelet les Halles | ||||||
06:06 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
06:08 | Auber | ||||||
06:11 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
06:15 | La Défense | ||||||
06:19 | Nanterre Préfecture | ||||||
06:23 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
06:27 | Sartrouville | ||||||
06:29 | Maisons-Laffitte | ||||||
06:35 | Achères Ville | ||||||
06:37 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
07:08 | Conflans Fin d'Oise | JMOCA | |||||
07:10 | Maurecourt | ||||||
07:13 | Andrésy | ||||||
07:15 | Chanteloup-les-Vignes |
05:56 | Deuil - Montmagny | 1:39 3 byten 15 stopp HAOLA BKOCQ AUZAR JMOCA | 1:39 | 3 byten 15 stopp | HAOLA BKOCQ AUZAR JMOCA | HAOLA | |
05:59 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:02 | Saint-Denis | ||||||
06:09 | Paris Gare du Nord | ||||||
06:11 | Paris Gare du Nord | BKOCQ | |||||
06:14 | Châtelet les Halles | ||||||
06:22 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
06:25 | Auber | ||||||
06:28 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
06:32 | La Défense | ||||||
06:36 | Nanterre Préfecture | ||||||
06:40 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
06:43 | Sartrouville | ||||||
06:45 | Maisons-Laffitte | ||||||
06:51 | Achères Ville | ||||||
06:54 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
07:28 | Conflans Fin d'Oise | JMOCA | |||||
07:30 | Maurecourt | ||||||
07:33 | Andrésy | ||||||
07:35 | Chanteloup-les-Vignes |
07:02 | Deuil - Montmagny | 58 min 3 byten 12 stopp HAOGA HPOVA JPAPE JMICE | 58 min | 3 byten 12 stopp | HAOGA HPOVA JPAPE JMICE | HAOGA | |
07:05 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:10 | Épinay - Villetaneuse | HPOVA | |||||
07:12 | La Barre Ormesson | ||||||
07:14 | Enghien-les-Bains | ||||||
07:17 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
07:19 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:25 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
07:28 | Sannois | ||||||
07:31 | Argenteuil | ||||||
07:39 | Argenteuil | JMICE | |||||
07:45 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
07:51 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
07:54 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
07:56 | Maurecourt | ||||||
07:59 | Andrésy | ||||||
08:01 | Chanteloup-les-Vignes |
07:17 | Deuil - Montmagny | 1:21 3 byten 12 stopp HAOGA HVEVI JPAPE JMICE | 1:21 | 3 byten 12 stopp | HAOGA HVEVI JPAPE JMICE | HAOGA | |
07:20 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:25 | Épinay - Villetaneuse | HVEVI | |||||
07:27 | La Barre Ormesson | ||||||
07:29 | Enghien-les-Bains | ||||||
07:32 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
07:34 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:45 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
07:48 | Sannois | ||||||
07:51 | Argenteuil | ||||||
08:18 | Argenteuil | JMICE | |||||
08:24 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
08:30 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
08:32 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
08:35 | Maurecourt | ||||||
08:37 | Andrésy | ||||||
08:39 | Chanteloup-les-Vignes |
07:47 | Deuil - Montmagny | 1:12 3 byten 12 stopp HAOGA HVEVI JPAPE JMICE | 1:12 | 3 byten 12 stopp | HAOGA HVEVI JPAPE JMICE | HAOGA | |
07:50 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:55 | Épinay - Villetaneuse | HVEVI | |||||
07:57 | La Barre Ormesson | ||||||
07:59 | Enghien-les-Bains | ||||||
08:02 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
08:04 | Ermont - Eaubonne | ||||||
08:15 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
08:18 | Sannois | ||||||
08:21 | Argenteuil | ||||||
08:40 | Argenteuil | JMICE | |||||
08:45 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
08:51 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
08:53 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
08:56 | Maurecourt | ||||||
08:58 | Andrésy | ||||||
09:00 | Chanteloup-les-Vignes |
Restid
Restiden mellan Deuil - Montmagny och Chanteloup-les-Vignes är 1:03