Tågtider
Deuil - Montmagny till La Celle-Saint-Cloud Tågtider 9 september 2024 kl. 00:20
05:10 | Deuil - Montmagny | 1:03 3 byten 13 stopp HAOMA BSTOC AZEBU LSOPA | 1:03 | 3 byten 13 stopp | HAOMA BSTOC AZEBU LSOPA | HAOMA | |
05:14 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
05:17 | Saint-Denis | ||||||
05:24 | Paris Gare du Nord | ||||||
05:26 | Paris Gare du Nord | BSTOC | |||||
05:29 | Châtelet les Halles | ||||||
05:31 | Châtelet les Halles | AZEBU | |||||
05:34 | Auber | ||||||
05:37 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
05:40 | La Défense | ||||||
05:55 | La Défense | LSOPA | |||||
05:58 | Puteaux | ||||||
06:00 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
06:03 | Le Val d'Or | ||||||
06:05 | Saint-Cloud | ||||||
06:08 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
06:12 | Vaucresson | ||||||
06:14 | La Celle-Saint-Cloud |
05:40 | Deuil - Montmagny | 1:03 3 byten 12 stopp HAOMA BKOCQ AUZAR LSEBU | 1:03 | 3 byten 12 stopp | HAOMA BKOCQ AUZAR LSEBU | HAOMA | |
05:44 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
05:47 | Saint-Denis | ||||||
05:54 | Paris Gare du Nord | ||||||
05:56 | Paris Gare du Nord | BKOCQ | |||||
05:59 | Châtelet les Halles | ||||||
06:06 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
06:08 | Auber | ||||||
06:11 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
06:15 | La Défense | ||||||
06:26 | La Défense | LSEBU | |||||
06:28 | Puteaux | ||||||
06:32 | Le Val d'Or | ||||||
06:34 | Saint-Cloud | ||||||
06:38 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
06:42 | Vaucresson | ||||||
06:44 | La Celle-Saint-Cloud |
05:56 | Deuil - Montmagny | 1:02 3 byten 12 stopp HAOLA BKOCQ AZODE LSEBU | 1:02 | 3 byten 12 stopp | HAOLA BKOCQ AZODE LSEBU | HAOLA | |
05:59 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:02 | Saint-Denis | ||||||
06:09 | Paris Gare du Nord | ||||||
06:11 | Paris Gare du Nord | BKOCQ | |||||
06:14 | Châtelet les Halles | ||||||
06:19 | Châtelet les Halles | AZODE | |||||
06:21 | Auber | ||||||
06:24 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
06:28 | La Défense | ||||||
06:41 | La Défense | LSEBU | |||||
06:43 | Puteaux | ||||||
06:47 | Le Val d'Or | ||||||
06:49 | Saint-Cloud | ||||||
06:53 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
06:57 | Vaucresson | ||||||
06:59 | La Celle-Saint-Cloud |
06:17 | Deuil - Montmagny | 1:04 3 byten 12 stopp HAOGA DROPE AZUPE LSEBU | 1:04 | 3 byten 12 stopp | HAOGA DROPE AZUPE LSEBU | HAOGA | |
06:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:24 | Saint-Denis | ||||||
06:32 | Paris Gare du Nord | ||||||
06:36 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
06:39 | Châtelet les Halles | ||||||
06:41 | Châtelet les Halles | AZUPE | |||||
06:44 | Auber | ||||||
06:47 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
06:51 | La Défense | ||||||
07:03 | La Défense | LSEBU | |||||
07:05 | Puteaux | ||||||
07:09 | Le Val d'Or | ||||||
07:12 | Saint-Cloud | ||||||
07:15 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
07:20 | Vaucresson | ||||||
07:22 | La Celle-Saint-Cloud |
06:32 | Deuil - Montmagny | 1:09 3 byten 12 stopp HAOGA DROPE AZODE LSEBU | 1:09 | 3 byten 12 stopp | HAOGA DROPE AZODE LSEBU | HAOGA | |
06:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:39 | Saint-Denis | ||||||
06:46 | Paris Gare du Nord | ||||||
06:51 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
06:54 | Châtelet les Halles | ||||||
06:57 | Châtelet les Halles | AZODE | |||||
06:59 | Auber | ||||||
07:02 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:06 | La Défense | ||||||
07:22 | La Défense | LSEBU | |||||
07:25 | Puteaux | ||||||
07:28 | Le Val d'Or | ||||||
07:32 | Saint-Cloud | ||||||
07:35 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
07:39 | Vaucresson | ||||||
07:41 | La Celle-Saint-Cloud |
06:47 | Deuil - Montmagny | 1:12 3 byten 12 stopp HAOGA BLORE AZUPE LSEBU | 1:12 | 3 byten 12 stopp | HAOGA BLORE AZUPE LSEBU | HAOGA | |
06:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:54 | Saint-Denis | ||||||
07:02 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:05 | Paris Gare du Nord | BLORE | |||||
07:08 | Châtelet les Halles | ||||||
07:11 | Châtelet les Halles | AZUPE | |||||
07:14 | Auber | ||||||
07:17 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:21 | La Défense | ||||||
07:40 | La Défense | LSEBU | |||||
07:43 | Puteaux | ||||||
07:47 | Le Val d'Or | ||||||
07:50 | Saint-Cloud | ||||||
07:54 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
07:58 | Vaucresson | ||||||
08:00 | La Celle-Saint-Cloud |
07:02 | Deuil - Montmagny | 1:08 3 byten 12 stopp HAOGA BKLEE AZVAL LSEBU | 1:08 | 3 byten 12 stopp | HAOGA BKLEE AZVAL LSEBU | HAOGA | |
07:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:09 | Saint-Denis | ||||||
07:17 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:20 | Paris Gare du Nord | BKLEE | |||||
07:23 | Châtelet les Halles | ||||||
07:24 | Châtelet les Halles | AZVAL | |||||
07:27 | Auber | ||||||
07:30 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:34 | La Défense | ||||||
07:52 | La Défense | LSEBU | |||||
07:55 | Puteaux | ||||||
07:59 | Le Val d'Or | ||||||
08:02 | Saint-Cloud | ||||||
08:05 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
08:09 | Vaucresson | ||||||
08:11 | La Celle-Saint-Cloud |
07:17 | Deuil - Montmagny | 1:04 3 byten 12 stopp HAOGA BSTIN AZTOR LSEBU | 1:04 | 3 byten 12 stopp | HAOGA BSTIN AZTOR LSEBU | HAOGA | |
07:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:24 | Saint-Denis | ||||||
07:32 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:35 | Paris Gare du Nord | BSTIN | |||||
07:38 | Châtelet les Halles | ||||||
07:41 | Châtelet les Halles | AZTOR | |||||
07:43 | Auber | ||||||
07:47 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:50 | La Défense | ||||||
08:02 | La Défense | LSEBU | |||||
08:05 | Puteaux | ||||||
08:09 | Le Val d'Or | ||||||
08:12 | Saint-Cloud | ||||||
08:15 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
08:20 | Vaucresson | ||||||
08:22 | La Celle-Saint-Cloud |
07:32 | Deuil - Montmagny | 57 min 3 byten 12 stopp HAOGA BPAUL ATAXE LSEBU | 57 min | 3 byten 12 stopp | HAOGA BPAUL ATAXE LSEBU | HAOGA | |
07:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:39 | Saint-Denis | ||||||
07:47 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:50 | Paris Gare du Nord | BPAUL | |||||
07:53 | Châtelet les Halles | ||||||
07:55 | Châtelet les Halles | ATAXE | |||||
07:57 | Auber | ||||||
08:01 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:04 | La Défense | ||||||
08:11 | La Défense | LSEBU | |||||
08:13 | Puteaux | ||||||
08:17 | Le Val d'Or | ||||||
08:20 | Saint-Cloud | ||||||
08:23 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
08:28 | Vaucresson | ||||||
08:30 | La Celle-Saint-Cloud |
07:47 | Deuil - Montmagny | 54 min 3 byten 12 stopp HAOGA BLORE AZJIR LSEBU | 54 min | 3 byten 12 stopp | HAOGA BLORE AZJIR LSEBU | HAOGA | |
07:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:54 | Saint-Denis | ||||||
08:02 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:05 | Paris Gare du Nord | BLORE | |||||
08:08 | Châtelet les Halles | ||||||
08:11 | Châtelet les Halles | AZJIR | |||||
08:14 | Auber | ||||||
08:17 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:21 | La Défense | ||||||
08:22 | La Défense | LSEBU | |||||
08:25 | Puteaux | ||||||
08:28 | Le Val d'Or | ||||||
08:32 | Saint-Cloud | ||||||
08:35 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
08:39 | Vaucresson | ||||||
08:41 | La Celle-Saint-Cloud |
Restid
Restiden mellan Deuil - Montmagny och La Celle-Saint-Cloud är 46 minuter