Tågtider
Deuil - Montmagny till Limay Tågtider 9 september 2024 kl. 00:30
05:10 | Deuil - Montmagny | 1:48 3 byten 6 stopp HAOMA EHONY TER13103 JPACE | 1:48 | 3 byten 6 stopp | HAOMA EHONY TER13103 JPACE | HAOMA | |
05:14 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
05:17 | Saint-Denis | ||||||
05:24 | Paris Gare du Nord | ||||||
05:29 | Magenta | EHONY | |||||
05:33 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
06:09 | Paris Saint-Lazare | TER13103 | |||||
06:47 | Mantes-la-Jolie | ||||||
06:54 | Mantes-la-Jolie | JPACE | |||||
06:56 | Mantes Station | ||||||
06:58 | Limay |
05:40 | Deuil - Montmagny | 1:38 3 byten 23 stopp HAOMA BKOCQ AUZAR JMOCA | 1:38 | 3 byten 23 stopp | HAOMA BKOCQ AUZAR JMOCA | HAOMA | |
05:44 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
05:47 | Saint-Denis | ||||||
05:54 | Paris Gare du Nord | ||||||
05:56 | Paris Gare du Nord | BKOCQ | |||||
05:59 | Châtelet les Halles | ||||||
06:06 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
06:08 | Auber | ||||||
06:11 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
06:15 | La Défense | ||||||
06:19 | Nanterre Préfecture | ||||||
06:23 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
06:27 | Sartrouville | ||||||
06:29 | Maisons-Laffitte | ||||||
06:35 | Achères Ville | ||||||
06:37 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
06:47 | Conflans Fin d'Oise | JMOCA | |||||
06:49 | Maurecourt | ||||||
06:52 | Andrésy | ||||||
06:54 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
06:57 | Triel-sur-Seine | ||||||
07:01 | Vaux-sur-Seine | ||||||
07:05 | Thun le Paradis | ||||||
07:07 | Meulan - Hardricourt | ||||||
07:11 | Juziers | ||||||
07:14 | Gargenville | ||||||
07:17 | Issou - Porcheville | ||||||
07:19 | Limay |
05:56 | Deuil - Montmagny | 1:44 3 byten 23 stopp HAOLA BKOCQ AUZAR JMOCA | 1:44 | 3 byten 23 stopp | HAOLA BKOCQ AUZAR JMOCA | HAOLA | |
05:59 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:02 | Saint-Denis | ||||||
06:09 | Paris Gare du Nord | ||||||
06:11 | Paris Gare du Nord | BKOCQ | |||||
06:14 | Châtelet les Halles | ||||||
06:22 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
06:25 | Auber | ||||||
06:28 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
06:32 | La Défense | ||||||
06:36 | Nanterre Préfecture | ||||||
06:40 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
06:43 | Sartrouville | ||||||
06:45 | Maisons-Laffitte | ||||||
06:51 | Achères Ville | ||||||
06:54 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
07:08 | Conflans Fin d'Oise | JMOCA | |||||
07:10 | Maurecourt | ||||||
07:13 | Andrésy | ||||||
07:16 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
07:18 | Triel-sur-Seine | ||||||
07:22 | Vaux-sur-Seine | ||||||
07:26 | Thun le Paradis | ||||||
07:28 | Meulan - Hardricourt | ||||||
07:32 | Juziers | ||||||
07:35 | Gargenville | ||||||
07:38 | Issou - Porcheville | ||||||
07:40 | Limay |
06:17 | Deuil - Montmagny | 1:41 3 byten 6 stopp HAOGA EHUVA TER851001 JPACE | 1:41 | 3 byten 6 stopp | HAOGA EHUVA TER851001 JPACE | HAOGA | |
06:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:24 | Saint-Denis | ||||||
06:32 | Paris Gare du Nord | ||||||
06:43 | Magenta | EHUVA | |||||
06:47 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
07:09 | Paris Saint-Lazare | TER851001 | |||||
07:45 | Mantes-la-Jolie | ||||||
07:54 | Mantes-la-Jolie | JPACE | |||||
07:56 | Mantes Station | ||||||
07:58 | Limay |
06:32 | Deuil - Montmagny | 1:27 3 byten 23 stopp HAOGA HPOVA JPAPE JMOCA | 1:27 | 3 byten 23 stopp | HAOGA HPOVA JPAPE JMOCA | HAOGA | |
06:35 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:37 | Épinay - Villetaneuse | HPOVA | |||||
06:39 | La Barre Ormesson | ||||||
06:42 | Enghien-les-Bains | ||||||
06:46 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
06:48 | Ermont - Eaubonne | ||||||
06:55 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
06:58 | Sannois | ||||||
07:01 | Argenteuil | ||||||
07:08 | Argenteuil | JMOCA | |||||
07:12 | Val d'Argenteuil | ||||||
07:15 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
07:18 | La Frette - Montigny | ||||||
07:21 | Herblay | ||||||
07:25 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
07:28 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
07:30 | Maurecourt | ||||||
07:33 | Andrésy | ||||||
07:36 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
07:38 | Triel-sur-Seine | ||||||
07:42 | Vaux-sur-Seine | ||||||
07:46 | Thun le Paradis | ||||||
07:48 | Meulan - Hardricourt | ||||||
07:52 | Juziers | ||||||
07:55 | Gargenville | ||||||
07:58 | Issou - Porcheville | ||||||
08:00 | Limay |
06:47 | Deuil - Montmagny | 1:39 3 byten 20 stopp HAOGA HVEVI JPAPE JMICE | 1:39 | 3 byten 20 stopp | HAOGA HVEVI JPAPE JMICE | HAOGA | |
06:50 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:55 | Épinay - Villetaneuse | HVEVI | |||||
06:57 | La Barre Ormesson | ||||||
06:59 | Enghien-les-Bains | ||||||
07:02 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
07:04 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:15 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
07:18 | Sannois | ||||||
07:21 | Argenteuil | ||||||
07:39 | Argenteuil | JMICE | |||||
07:45 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
07:51 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
07:54 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
07:56 | Maurecourt | ||||||
07:59 | Andrésy | ||||||
08:02 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
08:05 | Triel-sur-Seine | ||||||
08:09 | Vaux-sur-Seine | ||||||
08:12 | Thun le Paradis | ||||||
08:14 | Meulan - Hardricourt | ||||||
08:19 | Juziers | ||||||
08:22 | Gargenville | ||||||
08:25 | Issou - Porcheville | ||||||
08:27 | Limay |
07:02 | Deuil - Montmagny | 1:44 3 byten 23 stopp HAOGA BKLEE AUZAR JMICE | 1:44 | 3 byten 23 stopp | HAOGA BKLEE AUZAR JMICE | HAOGA | |
07:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:09 | Saint-Denis | ||||||
07:17 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:20 | Paris Gare du Nord | BKLEE | |||||
07:23 | Châtelet les Halles | ||||||
07:27 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
07:30 | Auber | ||||||
07:33 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:37 | La Défense | ||||||
07:41 | Nanterre Préfecture | ||||||
07:45 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
07:49 | Sartrouville | ||||||
07:51 | Maisons-Laffitte | ||||||
07:57 | Achères Ville | ||||||
07:59 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
08:14 | Conflans Fin d'Oise | JMICE | |||||
08:16 | Maurecourt | ||||||
08:19 | Andrésy | ||||||
08:21 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
08:24 | Triel-sur-Seine | ||||||
08:28 | Vaux-sur-Seine | ||||||
08:32 | Thun le Paradis | ||||||
08:34 | Meulan - Hardricourt | ||||||
08:38 | Juziers | ||||||
08:41 | Gargenville | ||||||
08:44 | Issou - Porcheville | ||||||
08:47 | Limay |
07:17 | Deuil - Montmagny | 1:46 3 byten 23 stopp HAOGA BSTIN AUZAR JMICE | 1:46 | 3 byten 23 stopp | HAOGA BSTIN AUZAR JMICE | HAOGA | |
07:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:24 | Saint-Denis | ||||||
07:32 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:35 | Paris Gare du Nord | BSTIN | |||||
07:38 | Châtelet les Halles | ||||||
07:50 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
07:53 | Auber | ||||||
07:56 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:01 | La Défense | ||||||
08:04 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:09 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
08:12 | Sartrouville | ||||||
08:14 | Maisons-Laffitte | ||||||
08:20 | Achères Ville | ||||||
08:23 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
08:32 | Conflans Fin d'Oise | JMICE | |||||
08:35 | Maurecourt | ||||||
08:37 | Andrésy | ||||||
08:40 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
08:42 | Triel-sur-Seine | ||||||
08:46 | Vaux-sur-Seine | ||||||
08:50 | Thun le Paradis | ||||||
08:52 | Meulan - Hardricourt | ||||||
08:56 | Juziers | ||||||
08:59 | Gargenville | ||||||
09:02 | Issou - Porcheville | ||||||
09:04 | Limay |
07:32 | Deuil - Montmagny | 1:52 3 byten 23 stopp HAOGA BPAUL AUZAR JMICE | 1:52 | 3 byten 23 stopp | HAOGA BPAUL AUZAR JMICE | HAOGA | |
07:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:39 | Saint-Denis | ||||||
07:47 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:50 | Paris Gare du Nord | BPAUL | |||||
07:53 | Châtelet les Halles | ||||||
08:02 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
08:04 | Auber | ||||||
08:08 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:12 | La Défense | ||||||
08:16 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:20 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
08:24 | Sartrouville | ||||||
08:26 | Maisons-Laffitte | ||||||
08:32 | Achères Ville | ||||||
08:34 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
08:53 | Conflans Fin d'Oise | JMICE | |||||
08:56 | Maurecourt | ||||||
08:58 | Andrésy | ||||||
09:01 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
09:03 | Triel-sur-Seine | ||||||
09:07 | Vaux-sur-Seine | ||||||
09:11 | Thun le Paradis | ||||||
09:13 | Meulan - Hardricourt | ||||||
09:17 | Juziers | ||||||
09:20 | Gargenville | ||||||
09:23 | Issou - Porcheville | ||||||
09:25 | Limay |
07:47 | Deuil - Montmagny | 2:02 4 byten 20 stopp HAOGA BLORE ATAXE JMALA JPUCA | 2:02 | 4 byten 20 stopp | HAOGA BLORE ATAXE JMALA JPUCA | HAOGA | |
07:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:54 | Saint-Denis | ||||||
08:02 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:05 | Paris Gare du Nord | BLORE | |||||
08:08 | Châtelet les Halles | ||||||
08:18 | Châtelet les Halles | ATAXE | |||||
08:21 | Auber | ||||||
08:24 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:28 | La Défense | ||||||
08:32 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:36 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
08:39 | Sartrouville | ||||||
08:41 | Maisons-Laffitte | ||||||
08:47 | Achères Grand Cormier | ||||||
08:53 | Poissy | ||||||
09:06 | Poissy | JMALA | |||||
09:11 | Villennes-sur-Seine | ||||||
09:15 | Vernouillet - Verneuil | ||||||
09:19 | Les Clairières de Verneuil | ||||||
09:24 | Les Mureaux | ||||||
09:29 | Aubergenville Élisabethville | ||||||
09:33 | Épône - Mézières | ||||||
09:39 | Mantes Station | ||||||
09:48 | Mantes Station | JPUCA | |||||
09:50 | Limay |
Restid
Restiden mellan Deuil - Montmagny och Limay är 1:23