Tågtider
Erstein till Saint-Rome-de-Cernon Tågtider 28 augusti 2024 kl. 10:50
10:53 | Erstein | 21:22 3 byten 25 stopp Bus30150 TGV9879 TER876429 TER878950 | 21:22 | 3 byten 25 stopp | Bus30150 TGV9879 TER876429 TER878950 Lägg till i kundvagn | Bus30150 | |
11:20 | Strasbourg | ||||||
13:05 | Strasbourg | TGV9879 | |||||
13:57 | Mulhouse | ||||||
14:21 | Belfort - Montbéliard TGV | ||||||
14:44 | Besançon Franche-Comté TGV | ||||||
15:21 | Dijon | ||||||
16:21 | Mâcon | ||||||
17:10 | Lyon Part Dieu | ||||||
17:51 | Valence TGV Rhône-Alpes Sud | ||||||
18:27 | Nîmes Pont du Gard | ||||||
18:59 | Nîmes Pont du Gard | TER876429 | |||||
19:11 | Nîmes Centre | ||||||
19:21 | Vergèze - Codognan | ||||||
19:29 | Lunel | ||||||
19:36 | Baillargues | ||||||
19:49 | Montpellier Saint-Roch | ||||||
20:02 | Frontignan | ||||||
20:09 | Sète | ||||||
20:23 | Agde | ||||||
20:35 | Béziers | ||||||
06:37 | Béziers | TER878950 | |||||
06:51 | Magalas | ||||||
07:13 | Bédarieux | ||||||
07:24 | Le Bousquet-d'Orb | ||||||
07:28 | Lunas | ||||||
07:42 | Ceilhes - Roqueredonde | ||||||
07:50 | Montpaon | ||||||
08:08 | Tournemire - Roquefort | ||||||
08:15 | Saint-Rome-de-Cernon |
12:27 | Erstein | 22:39 3 byten 22 stopp TER832018 TGV5537 TGV6825 Intercités15940 | 22:39 | 3 byten 22 stopp | TER832018 TGV5537 TGV6825 Intercités15940 Lägg till i kundvagn | TER832018 | |
12:31 | Limersheim | ||||||
12:35 | Fegersheim - Lipsheim | ||||||
12:39 | Geispolsheim | ||||||
12:42 | Graffenstaden | ||||||
12:49 | Strasbourg | ||||||
13:37 | Strasbourg | TGV5537 | |||||
14:08 | Colmar | ||||||
14:40 | Mulhouse | ||||||
15:06 | Belfort - Montbéliard TGV | ||||||
15:36 | Besançon Franche-Comté TGV | ||||||
16:20 | Dijon | ||||||
16:42 | Beaune | ||||||
17:56 | Lyon Part Dieu | ||||||
18:10 | Lyon Part Dieu | TGV6825 | |||||
18:50 | Valence TGV Rhône-Alpes Sud | ||||||
19:36 | Nîmes Centre | ||||||
20:06 | Montpellier Saint-Roch | ||||||
20:25 | Sète | ||||||
20:47 | Béziers | ||||||
09:33 | Béziers | Intercités15940 | |||||
09:47 | Magalas | ||||||
10:08 | Bédarieux | ||||||
10:19 | Le Bousquet-d'Orb | ||||||
10:34 | Ceilhes - Roqueredonde | ||||||
10:59 | Tournemire - Roquefort | ||||||
11:06 | Saint-Rome-de-Cernon |
Restid
Restiden mellan Erstein och Saint-Rome-de-Cernon är 11:22