Tågtider
Garges - Sarcelles till Gisors Tågtider 9 september 2024 kl. 20:00
20:19 | Garges - Sarcelles | 2:02 2 byten 24 stopp DROPE HOPOC JGOCA | 2:02 | 2 byten 24 stopp | DROPE HOPOC JGOCA | DROPE | |
20:22 | Pierrefitte - Stains | ||||||
20:25 | Saint-Denis | ||||||
20:47 | Saint-Denis | HOPOC | |||||
20:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
20:53 | La Barre Ormesson | ||||||
20:55 | Enghien-les-Bains | ||||||
20:58 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
21:01 | Ermont - Eaubonne | ||||||
21:03 | Cernay | ||||||
21:06 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
21:10 | Montigny - Beauchamp | ||||||
21:14 | Pierrelaye | ||||||
21:17 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
21:20 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
21:22 | Pontoise | ||||||
21:38 | Pontoise | JGOCA | |||||
21:43 | Osny | ||||||
21:47 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
21:49 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
21:53 | Us | ||||||
21:56 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
22:01 | Chars | ||||||
22:05 | Lavilletertre | ||||||
22:08 | Liancourt-Saint-Pierre | ||||||
22:13 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
22:18 | Trie-Château | ||||||
22:21 | Gisors |
06:04 Dag+1 | Garges - Sarcelles | 2:33 2 byten 24 stopp DROPE HOPOC JGOCA | 2:33 | 2 byten 24 stopp | DROPE HOPOC JGOCA | DROPE | |
06:07 | Pierrefitte - Stains | ||||||
06:10 | Saint-Denis | ||||||
06:17 Dag+1 | Saint-Denis | HOPOC | |||||
06:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:23 | La Barre Ormesson | ||||||
06:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
06:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
06:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
06:34 | Cernay | ||||||
06:37 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
06:41 | Montigny - Beauchamp | ||||||
06:44 | Pierrelaye | ||||||
06:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
06:51 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
06:53 | Pontoise | ||||||
07:54 Dag+1 | Pontoise | JGOCA | |||||
08:00 | Osny | ||||||
08:03 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
08:06 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
08:09 | Us | ||||||
08:13 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
08:17 | Chars | ||||||
08:21 | Lavilletertre | ||||||
08:25 | Liancourt-Saint-Pierre | ||||||
08:29 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
08:34 | Trie-Château | ||||||
08:37 | Gisors |
09:39 Dag+1 | Garges - Sarcelles | 2:01 1 byte 17 stopp DZACO JGEXI | 2:01 | 1 byte 17 stopp | DZACO JGEXI | DZACO | |
09:42 | Pierrefitte - Stains | ||||||
09:47 | Saint-Denis | ||||||
09:49 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
10:27 Dag+1 | Paris Saint Lazare | JGEXI | |||||
10:38 | Argenteuil | ||||||
10:42 | Val d'Argenteuil | ||||||
10:46 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
10:48 | La Frette - Montigny | ||||||
10:51 | Herblay | ||||||
10:56 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
11:01 | Éragny - Neuville | ||||||
11:04 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
11:07 | Pontoise | ||||||
11:12 | Osny | ||||||
11:16 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
11:20 | Us | ||||||
11:26 | Chars | ||||||
11:35 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
11:41 | Gisors |
11:13 Dag+1 | Garges - Sarcelles | 2:08 1 byte 22 stopp DZACO JGOCA | 2:08 | 1 byte 22 stopp | DZACO JGOCA | DZACO | |
11:17 | Pierrefitte - Stains | ||||||
11:21 | Saint-Denis | ||||||
11:23 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
12:00 Dag+1 | Paris Saint Lazare | JGOCA | |||||
12:11 | Argenteuil | ||||||
12:15 | Val d'Argenteuil | ||||||
12:19 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
12:22 | La Frette - Montigny | ||||||
12:24 | Herblay | ||||||
12:29 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
12:33 | Éragny - Neuville | ||||||
12:36 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
12:39 | Pontoise | ||||||
12:44 | Osny | ||||||
12:48 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
12:50 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
12:54 | Us | ||||||
12:57 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
13:02 | Chars | ||||||
13:06 | Lavilletertre | ||||||
13:09 | Liancourt-Saint-Pierre | ||||||
13:14 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
13:19 | Trie-Château | ||||||
13:22 | Gisors |
11:58 Dag+1 | Garges - Sarcelles | 2:53 1 byte 22 stopp DZACO JGOCA | 2:53 | 1 byte 22 stopp | DZACO JGOCA | DZACO | |
12:02 | Pierrefitte - Stains | ||||||
12:06 | Saint-Denis | ||||||
12:08 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
13:30 Dag+1 | Paris Saint Lazare | JGOCA | |||||
13:41 | Argenteuil | ||||||
13:45 | Val d'Argenteuil | ||||||
13:49 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
13:52 | La Frette - Montigny | ||||||
13:54 | Herblay | ||||||
13:59 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
14:03 | Éragny - Neuville | ||||||
14:06 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
14:09 | Pontoise | ||||||
14:14 | Osny | ||||||
14:18 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
14:20 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
14:24 | Us | ||||||
14:27 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
14:32 | Chars | ||||||
14:36 | Lavilletertre | ||||||
14:39 | Liancourt-Saint-Pierre | ||||||
14:44 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
14:49 | Trie-Château | ||||||
14:52 | Gisors |
13:28 Dag+1 | Garges - Sarcelles | 2:14 1 byte 17 stopp DZACO JGEXI | 2:14 | 1 byte 17 stopp | DZACO JGEXI | DZACO | |
13:32 | Pierrefitte - Stains | ||||||
13:36 | Saint-Denis | ||||||
13:38 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
14:30 Dag+1 | Paris Saint Lazare | JGEXI | |||||
14:41 | Argenteuil | ||||||
14:45 | Val d'Argenteuil | ||||||
14:49 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
14:52 | La Frette - Montigny | ||||||
14:54 | Herblay | ||||||
14:59 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
15:03 | Éragny - Neuville | ||||||
15:06 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
15:09 | Pontoise | ||||||
15:14 | Osny | ||||||
15:18 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
15:22 | Us | ||||||
15:28 | Chars | ||||||
15:37 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
15:43 | Gisors |
14:43 Dag+1 | Garges - Sarcelles | 2:03 1 byte 22 stopp DZACO JGOCA | 2:03 | 1 byte 22 stopp | DZACO JGOCA | DZACO | |
14:47 | Pierrefitte - Stains | ||||||
14:51 | Saint-Denis | ||||||
14:53 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
15:26 Dag+1 | Paris Saint Lazare | JGOCA | |||||
15:37 | Argenteuil | ||||||
15:41 | Val d'Argenteuil | ||||||
15:45 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
15:47 | La Frette - Montigny | ||||||
15:50 | Herblay | ||||||
15:55 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
15:59 | Éragny - Neuville | ||||||
16:02 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
16:05 | Pontoise | ||||||
16:10 | Osny | ||||||
16:13 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
16:16 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
16:19 | Us | ||||||
16:23 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
16:27 | Chars | ||||||
16:31 | Lavilletertre | ||||||
16:35 | Liancourt-Saint-Pierre | ||||||
16:39 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
16:44 | Trie-Château | ||||||
16:47 | Gisors |
16:09 Dag+1 | Garges - Sarcelles | 1:50 1 byte 18 stopp DZACO JGETA | 1:50 | 1 byte 18 stopp | DZACO JGETA | DZACO | |
16:12 | Pierrefitte - Stains | ||||||
16:17 | Saint-Denis | ||||||
16:19 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
16:44 Dag+1 | Paris Saint Lazare | JGETA | |||||
16:54 | Argenteuil | ||||||
16:58 | Val d'Argenteuil | ||||||
17:04 | Herblay | ||||||
17:08 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
17:17 | Pontoise | ||||||
17:21 | Osny | ||||||
17:25 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
17:27 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
17:31 | Us | ||||||
17:34 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
17:39 | Chars | ||||||
17:43 | Lavilletertre | ||||||
17:46 | Liancourt-Saint-Pierre | ||||||
17:51 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
17:56 | Trie-Château | ||||||
17:59 | Gisors |
16:54 Dag+1 | Garges - Sarcelles | 1:38 1 byte 13 stopp DZACO JGEMA | 1:38 | 1 byte 13 stopp | DZACO JGEMA | DZACO | |
16:57 | Pierrefitte - Stains | ||||||
17:02 | Saint-Denis | ||||||
17:04 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
17:26 Dag+1 | Paris Saint Lazare | JGEMA | |||||
17:37 | Argenteuil | ||||||
17:41 | Val d'Argenteuil | ||||||
17:47 | Herblay | ||||||
17:52 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
18:00 | Pontoise | ||||||
18:04 | Osny | ||||||
18:08 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
18:12 | Us | ||||||
18:18 | Chars | ||||||
18:27 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
18:33 | Gisors |
Restid
Restiden mellan Garges - Sarcelles och Gisors är 1:23