Tågtider
Gros Noyer Saint-Prix till La Celle-Saint-Cloud Tågtider 8 september 2024 kl. 18:40
19:08 | Gros Noyer Saint-Prix | 1:20 2 byten 17 stopp HAVOL JPAPE LSEBU | 1:20 | 2 byten 17 stopp | HAVOL JPAPE LSEBU | HAVOL | |
19:10 | Ermont Halte | ||||||
19:11 | Ermont - Eaubonne | ||||||
19:20 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
19:22 | Sannois | ||||||
19:26 | Argenteuil | ||||||
19:29 | Le Stade | ||||||
19:31 | Colombes | ||||||
19:34 | Bois-Colombes | ||||||
19:37 | Asnières-sur-Seine | ||||||
19:43 | Paris Saint Lazare | ||||||
19:58 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
20:05 | Bécon les Bruyères | ||||||
20:08 | Courbevoie | ||||||
20:10 | La Défense | ||||||
20:12 | Puteaux | ||||||
20:16 | Le Val d'Or | ||||||
20:19 | Saint-Cloud | ||||||
20:22 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
20:26 | Vaucresson | ||||||
20:28 | La Celle-Saint-Cloud |
19:38 | Gros Noyer Saint-Prix | 1:10 2 byten 16 stopp HAVOP ENOMY LSEBU | 1:10 | 2 byten 16 stopp | HAVOP ENOMY LSEBU | HAVOP | |
19:40 | Ermont Halte | ||||||
19:42 | Ermont - Eaubonne | ||||||
19:45 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
19:47 | Enghien-les-Bains | ||||||
19:50 | La Barre Ormesson | ||||||
19:52 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
19:56 | Saint-Denis | ||||||
20:02 | Paris Gare du Nord | ||||||
20:15 | Magenta | ENOMY | |||||
20:19 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
20:23 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
20:26 | La Défense | ||||||
20:30 | La Défense | LSEBU | |||||
20:32 | Puteaux | ||||||
20:36 | Le Val d'Or | ||||||
20:39 | Saint-Cloud | ||||||
20:42 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
20:46 | Vaucresson | ||||||
20:48 | La Celle-Saint-Cloud |
20:08 | Gros Noyer Saint-Prix | 1:33 2 byten 17 stopp HAVOP JPAPE LSEBU | 1:33 | 2 byten 17 stopp | HAVOP JPAPE LSEBU | HAVOP | |
20:09 | Ermont Halte | ||||||
20:11 | Ermont - Eaubonne | ||||||
20:20 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
20:22 | Sannois | ||||||
20:26 | Argenteuil | ||||||
20:29 | Le Stade | ||||||
20:31 | Colombes | ||||||
20:34 | Bois-Colombes | ||||||
20:37 | Asnières-sur-Seine | ||||||
20:43 | Paris Saint Lazare | ||||||
21:11 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
21:18 | Bécon les Bruyères | ||||||
21:21 | Courbevoie | ||||||
21:23 | La Défense | ||||||
21:25 | Puteaux | ||||||
21:29 | Le Val d'Or | ||||||
21:32 | Saint-Cloud | ||||||
21:35 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
21:39 | Vaucresson | ||||||
21:41 | La Celle-Saint-Cloud |
21:08 | Gros Noyer Saint-Prix | 1:06 2 byten 17 stopp HAVOP JPAPE LSOPA | 1:06 | 2 byten 17 stopp | HAVOP JPAPE LSOPA | HAVOP | |
21:09 | Ermont Halte | ||||||
21:11 | Ermont - Eaubonne | ||||||
21:20 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
21:22 | Sannois | ||||||
21:26 | Argenteuil | ||||||
21:29 | Le Stade | ||||||
21:31 | Colombes | ||||||
21:34 | Bois-Colombes | ||||||
21:36 | Asnières-sur-Seine | ||||||
21:48 | Asnières-sur-Seine | LSOPA | |||||
21:51 | Bécon les Bruyères | ||||||
21:53 | Courbevoie | ||||||
21:55 | La Défense | ||||||
21:57 | Puteaux | ||||||
22:00 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
22:02 | Le Val d'Or | ||||||
22:05 | Saint-Cloud | ||||||
22:08 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
22:12 | Vaucresson | ||||||
22:14 | La Celle-Saint-Cloud |
21:38 | Gros Noyer Saint-Prix | 1:06 2 byten 17 stopp HAVOP JPAPE LSOPA | 1:06 | 2 byten 17 stopp | HAVOP JPAPE LSOPA | HAVOP | |
21:39 | Ermont Halte | ||||||
21:41 | Ermont - Eaubonne | ||||||
22:00 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
22:02 | Sannois | ||||||
22:06 | Argenteuil | ||||||
22:09 | Le Stade | ||||||
22:11 | Colombes | ||||||
22:14 | Bois-Colombes | ||||||
22:16 | Asnières-sur-Seine | ||||||
22:18 | Asnières-sur-Seine | LSOPA | |||||
22:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
22:23 | Courbevoie | ||||||
22:25 | La Défense | ||||||
22:27 | Puteaux | ||||||
22:30 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
22:32 | Le Val d'Or | ||||||
22:35 | Saint-Cloud | ||||||
22:38 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
22:42 | Vaucresson | ||||||
22:44 | La Celle-Saint-Cloud |
22:08 | Gros Noyer Saint-Prix | 1:06 2 byten 17 stopp HAVOP JPAPE LSOPA | 1:06 | 2 byten 17 stopp | HAVOP JPAPE LSOPA | HAVOP | |
22:09 | Ermont Halte | ||||||
22:11 | Ermont - Eaubonne | ||||||
22:20 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
22:22 | Sannois | ||||||
22:26 | Argenteuil | ||||||
22:29 | Le Stade | ||||||
22:31 | Colombes | ||||||
22:34 | Bois-Colombes | ||||||
22:36 | Asnières-sur-Seine | ||||||
22:48 | Asnières-sur-Seine | LSOPA | |||||
22:51 | Bécon les Bruyères | ||||||
22:53 | Courbevoie | ||||||
22:55 | La Défense | ||||||
22:57 | Puteaux | ||||||
23:00 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
23:02 | Le Val d'Or | ||||||
23:05 | Saint-Cloud | ||||||
23:08 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
23:12 | Vaucresson | ||||||
23:14 | La Celle-Saint-Cloud |
22:38 | Gros Noyer Saint-Prix | 1:06 2 byten 17 stopp HAVOP JPAPE LSOPA | 1:06 | 2 byten 17 stopp | HAVOP JPAPE LSOPA | HAVOP | |
22:39 | Ermont Halte | ||||||
22:41 | Ermont - Eaubonne | ||||||
22:43 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
22:45 | Sannois | ||||||
22:49 | Argenteuil | ||||||
22:52 | Le Stade | ||||||
22:54 | Colombes | ||||||
22:57 | Bois-Colombes | ||||||
22:59 | Asnières-sur-Seine | ||||||
23:18 | Asnières-sur-Seine | LSOPA | |||||
23:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
23:23 | Courbevoie | ||||||
23:25 | La Défense | ||||||
23:27 | Puteaux | ||||||
23:30 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
23:32 | Le Val d'Or | ||||||
23:35 | Saint-Cloud | ||||||
23:38 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
23:42 | Vaucresson | ||||||
23:44 | La Celle-Saint-Cloud |
23:08 | Gros Noyer Saint-Prix | 1:06 2 byten 17 stopp HAVOP JPAPE LSOPA | 1:06 | 2 byten 17 stopp | HAVOP JPAPE LSOPA | HAVOP | |
23:09 | Ermont Halte | ||||||
23:11 | Ermont - Eaubonne | ||||||
23:13 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
23:15 | Sannois | ||||||
23:19 | Argenteuil | ||||||
23:22 | Le Stade | ||||||
23:24 | Colombes | ||||||
23:27 | Bois-Colombes | ||||||
23:29 | Asnières-sur-Seine | ||||||
23:48 | Asnières-sur-Seine | LSOPA | |||||
23:51 | Bécon les Bruyères | ||||||
23:53 | Courbevoie | ||||||
23:55 | La Défense | ||||||
23:57 | Puteaux | ||||||
00:00 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
00:02 | Le Val d'Or | ||||||
00:05 | Saint-Cloud | ||||||
00:08 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
00:12 | Vaucresson | ||||||
00:14 | La Celle-Saint-Cloud |
Restid
Restiden mellan Gros Noyer Saint-Prix och La Celle-Saint-Cloud är 51 minuter