Tågtider
Les Baconnets till Le Val d'Or Tågtider 9 september 2024 kl. 14:30
14:38 | Les Baconnets | 52 min 2 byten 19 stopp BERIO AZULI LSEBU | 52 min | 2 byten 19 stopp | BERIO AZULI LSEBU | BERIO | |
14:40 | Fontaine Michalon | ||||||
14:42 | Antony | ||||||
14:44 | La Croix de Berny | ||||||
14:45 | Parc de Sceaux | ||||||
14:48 | Bourg-la-Reine | ||||||
14:50 | Bagneux | ||||||
14:52 | Arcueil - Cachan | ||||||
14:54 | Laplace | ||||||
14:56 | Gentilly | ||||||
14:57 | Cité Universitaire | ||||||
15:00 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:02 | Port Royal | ||||||
15:03 | Luxembourg | ||||||
15:06 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:07 | Châtelet les Halles | ||||||
15:12 | Châtelet les Halles | AZULI | |||||
15:15 | Auber | ||||||
15:18 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
15:21 | La Défense | ||||||
15:26 | La Défense | LSEBU | |||||
15:28 | Puteaux | ||||||
15:31 | Le Val d'Or |
14:53 | Les Baconnets | 52 min 2 byten 19 stopp BERIO AZULI LSEBU | 52 min | 2 byten 19 stopp | BERIO AZULI LSEBU | BERIO | |
14:55 | Fontaine Michalon | ||||||
14:57 | Antony | ||||||
14:59 | La Croix de Berny | ||||||
15:00 | Parc de Sceaux | ||||||
15:03 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:05 | Bagneux | ||||||
15:07 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:09 | Laplace | ||||||
15:11 | Gentilly | ||||||
15:12 | Cité Universitaire | ||||||
15:15 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:17 | Port Royal | ||||||
15:18 | Luxembourg | ||||||
15:21 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:22 | Châtelet les Halles | ||||||
15:24 | Châtelet les Halles | AZULI | |||||
15:27 | Auber | ||||||
15:30 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
15:33 | La Défense | ||||||
15:41 | La Défense | LSEBU | |||||
15:43 | Puteaux | ||||||
15:46 | Le Val d'Or |
14:54 | Les Baconnets | 1:04 3 byten 11 stopp BKALI CCIME UDEFI LPEBU | 1:04 | 3 byten 11 stopp | BKALI CCIME UDEFI LPEBU | BKALI | |
14:56 | Massy - Verrières | ||||||
14:58 | Massy - Palaiseau | ||||||
15:15 | Massy - Palaiseau | CCIME | |||||
15:19 | Igny | ||||||
15:21 | Bièvres | ||||||
15:24 | Vauboyen | ||||||
15:27 | Jouy-en-Josas | ||||||
15:30 | Petit Jouy Les Loges | ||||||
15:35 | Versailles Chantiers | ||||||
15:40 | Versailles Chantiers | UDEFI | |||||
15:46 | Chaville Rive Droite | ||||||
15:49 | Sèvres - Ville-d'Avray | ||||||
15:52 | Saint-Cloud | ||||||
15:57 | Saint-Cloud | LPEBU | |||||
15:59 | Le Val d'Or |
15:08 | Les Baconnets | 52 min 2 byten 19 stopp BERIO AUZEL LSEBU | 52 min | 2 byten 19 stopp | BERIO AUZEL LSEBU | BERIO | |
15:10 | Fontaine Michalon | ||||||
15:12 | Antony | ||||||
15:14 | La Croix de Berny | ||||||
15:15 | Parc de Sceaux | ||||||
15:18 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:20 | Bagneux | ||||||
15:22 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:24 | Laplace | ||||||
15:26 | Gentilly | ||||||
15:27 | Cité Universitaire | ||||||
15:30 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:32 | Port Royal | ||||||
15:33 | Luxembourg | ||||||
15:36 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:37 | Châtelet les Halles | ||||||
15:40 | Châtelet les Halles | AUZEL | |||||
15:43 | Auber | ||||||
15:46 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
15:49 | La Défense | ||||||
15:56 | La Défense | LSEBU | |||||
15:58 | Puteaux | ||||||
16:01 | Le Val d'Or |
15:09 | Les Baconnets | 1:06 3 byten 15 stopp BKALI BEPAU ATRAM LSEBU | 1:06 | 3 byten 15 stopp | BKALI BEPAU ATRAM LSEBU | BKALI | |
15:11 | Massy - Verrières | ||||||
15:13 | Massy - Palaiseau | ||||||
15:15 | Massy - Palaiseau | BEPAU | |||||
15:20 | Antony | ||||||
15:22 | La Croix de Berny | ||||||
15:25 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:30 | Cité Universitaire | ||||||
15:33 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:35 | Port Royal | ||||||
15:36 | Luxembourg | ||||||
15:39 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:40 | Châtelet les Halles | ||||||
15:56 | Châtelet les Halles | ATRAM | |||||
15:59 | Auber | ||||||
16:02 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:05 | La Défense | ||||||
16:11 | La Défense | LSEBU | |||||
16:13 | Puteaux | ||||||
16:16 | Le Val d'Or |
15:23 | Les Baconnets | 1:07 2 byten 19 stopp BERIO AUZEL LSEBU | 1:07 | 2 byten 19 stopp | BERIO AUZEL LSEBU | BERIO | |
15:25 | Fontaine Michalon | ||||||
15:27 | Antony | ||||||
15:29 | La Croix de Berny | ||||||
15:30 | Parc de Sceaux | ||||||
15:33 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:35 | Bagneux | ||||||
15:37 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:39 | Laplace | ||||||
15:41 | Gentilly | ||||||
15:42 | Cité Universitaire | ||||||
15:45 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:47 | Port Royal | ||||||
15:48 | Luxembourg | ||||||
15:51 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:52 | Châtelet les Halles | ||||||
16:00 | Châtelet les Halles | AUZEL | |||||
16:03 | Auber | ||||||
16:06 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:09 | La Défense | ||||||
16:26 | La Défense | LSEBU | |||||
16:28 | Puteaux | ||||||
16:31 | Le Val d'Or |
15:24 | Les Baconnets | 51 min 3 byten 15 stopp BKALI BEPAU AUZEL LSEBU | 51 min | 3 byten 15 stopp | BKALI BEPAU AUZEL LSEBU | BKALI | |
15:26 | Massy - Verrières | ||||||
15:28 | Massy - Palaiseau | ||||||
15:30 | Massy - Palaiseau | BEPAU | |||||
15:35 | Antony | ||||||
15:37 | La Croix de Berny | ||||||
15:40 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:45 | Cité Universitaire | ||||||
15:48 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:50 | Port Royal | ||||||
15:51 | Luxembourg | ||||||
15:54 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:55 | Châtelet les Halles | ||||||
16:00 | Châtelet les Halles | AUZEL | |||||
16:03 | Auber | ||||||
16:06 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:09 | La Défense | ||||||
16:11 | La Défense | LSEBU | |||||
16:13 | Puteaux | ||||||
16:16 | Le Val d'Or |
15:38 | Les Baconnets | 52 min 2 byten 19 stopp BERIO AZUMO LSEBU | 52 min | 2 byten 19 stopp | BERIO AZUMO LSEBU | BERIO | |
15:40 | Fontaine Michalon | ||||||
15:42 | Antony | ||||||
15:44 | La Croix de Berny | ||||||
15:45 | Parc de Sceaux | ||||||
15:48 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:50 | Bagneux | ||||||
15:52 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:54 | Laplace | ||||||
15:56 | Gentilly | ||||||
15:57 | Cité Universitaire | ||||||
16:00 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:02 | Port Royal | ||||||
16:03 | Luxembourg | ||||||
16:06 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:07 | Châtelet les Halles | ||||||
16:12 | Châtelet les Halles | AZUMO | |||||
16:15 | Auber | ||||||
16:18 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:21 | La Défense | ||||||
16:26 | La Défense | LSEBU | |||||
16:28 | Puteaux | ||||||
16:31 | Le Val d'Or |
15:53 | Les Baconnets | 51 min 2 byten 19 stopp BERSE AZUMO LSEBU | 51 min | 2 byten 19 stopp | BERSE AZUMO LSEBU | BERSE | |
15:55 | Fontaine Michalon | ||||||
15:57 | Antony | ||||||
15:59 | La Croix de Berny | ||||||
16:00 | Parc de Sceaux | ||||||
16:03 | Bourg-la-Reine | ||||||
16:05 | Bagneux | ||||||
16:07 | Arcueil - Cachan | ||||||
16:09 | Laplace | ||||||
16:11 | Gentilly | ||||||
16:12 | Cité Universitaire | ||||||
16:15 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:17 | Port Royal | ||||||
16:18 | Luxembourg | ||||||
16:21 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:22 | Châtelet les Halles | ||||||
16:24 | Châtelet les Halles | AZUMO | |||||
16:27 | Auber | ||||||
16:30 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:33 | La Défense | ||||||
16:40 | La Défense | LSEBU | |||||
16:42 | Puteaux | ||||||
16:45 | Le Val d'Or |
16:08 | Les Baconnets | 52 min 2 byten 19 stopp BECCI AUZEL LSEBU | 52 min | 2 byten 19 stopp | BECCI AUZEL LSEBU | BECCI | |
16:09 | Fontaine Michalon | ||||||
16:12 | Antony | ||||||
16:13 | La Croix de Berny | ||||||
16:15 | Parc de Sceaux | ||||||
16:17 | Bourg-la-Reine | ||||||
16:20 | Bagneux | ||||||
16:22 | Arcueil - Cachan | ||||||
16:24 | Laplace | ||||||
16:25 | Gentilly | ||||||
16:27 | Cité Universitaire | ||||||
16:30 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:31 | Port Royal | ||||||
16:33 | Luxembourg | ||||||
16:35 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:37 | Châtelet les Halles | ||||||
16:40 | Châtelet les Halles | AUZEL | |||||
16:42 | Auber | ||||||
16:46 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:49 | La Défense | ||||||
16:55 | La Défense | LSEBU | |||||
16:57 | Puteaux | ||||||
17:00 | Le Val d'Or |
16:23 | Les Baconnets | 53 min 2 byten 19 stopp BINKE ATAXE LSEBU | 53 min | 2 byten 19 stopp | BINKE ATAXE LSEBU | BINKE | |
16:24 | Fontaine Michalon | ||||||
16:27 | Antony | ||||||
16:28 | La Croix de Berny | ||||||
16:30 | Parc de Sceaux | ||||||
16:32 | Bourg-la-Reine | ||||||
16:35 | Bagneux | ||||||
16:37 | Arcueil - Cachan | ||||||
16:39 | Laplace | ||||||
16:40 | Gentilly | ||||||
16:42 | Cité Universitaire | ||||||
16:45 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:46 | Port Royal | ||||||
16:48 | Luxembourg | ||||||
16:50 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:52 | Châtelet les Halles | ||||||
16:55 | Châtelet les Halles | ATAXE | |||||
16:58 | Auber | ||||||
17:01 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
17:05 | La Défense | ||||||
17:11 | La Défense | LSEBU | |||||
17:13 | Puteaux | ||||||
17:17 | Le Val d'Or |
Restid
Restiden mellan Les Baconnets och Le Val d'Or är 46 minuter