Tågtider
Le Val d'Or till Gros Noyer Saint-Prix Tågtider 8 september 2024 kl. 18:30
18:49 | Le Val d'Or | 1:00 2 byten 13 stopp LPEBU JEAPE HPOVA | 1:00 | 2 byten 13 stopp | LPEBU JEAPE HPOVA | LPEBU | |
18:53 | Puteaux | ||||||
18:56 | La Défense | ||||||
18:58 | Courbevoie | ||||||
19:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
19:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
19:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
19:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
19:22 | Bois-Colombes | ||||||
19:24 | Colombes | ||||||
19:27 | Le Stade | ||||||
19:30 | Argenteuil | ||||||
19:34 | Sannois | ||||||
19:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
19:46 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
19:48 | Ermont Halte | ||||||
19:50 | Gros Noyer Saint-Prix |
18:56 | Le Val d'Or | 1:23 3 byten 11 stopp LSEBU LPASA JEAPE HPOVA | 1:23 | 3 byten 11 stopp | LSEBU LPASA JEAPE HPOVA | LSEBU | |
18:58 | Saint-Cloud | ||||||
19:16 | Saint-Cloud | LPASA | |||||
19:20 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
19:24 | La Défense | ||||||
19:28 | Asnières-sur-Seine | ||||||
19:40 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
19:42 | Bois-Colombes | ||||||
19:44 | Colombes | ||||||
19:47 | Le Stade | ||||||
19:50 | Argenteuil | ||||||
19:54 | Sannois | ||||||
19:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
20:16 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
20:18 | Ermont Halte | ||||||
20:20 | Gros Noyer Saint-Prix |
19:36 | Le Val d'Or | 1:13 3 byten 11 stopp LSEBU LPASA JEAPE HPOVA | 1:13 | 3 byten 11 stopp | LSEBU LPASA JEAPE HPOVA | LSEBU | |
19:38 | Saint-Cloud | ||||||
19:56 | Saint-Cloud | LPASA | |||||
20:00 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
20:04 | La Défense | ||||||
20:08 | Asnières-sur-Seine | ||||||
20:20 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
20:22 | Bois-Colombes | ||||||
20:24 | Colombes | ||||||
20:27 | Le Stade | ||||||
20:30 | Argenteuil | ||||||
20:34 | Sannois | ||||||
20:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
20:46 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
20:48 | Ermont Halte | ||||||
20:50 | Gros Noyer Saint-Prix |
19:56 | Le Val d'Or | 1:23 3 byten 11 stopp LSEBU LPASA JEAPE HPOVA | 1:23 | 3 byten 11 stopp | LSEBU LPASA JEAPE HPOVA | LSEBU | |
19:58 | Saint-Cloud | ||||||
20:16 | Saint-Cloud | LPASA | |||||
20:20 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
20:24 | La Défense | ||||||
20:28 | Asnières-sur-Seine | ||||||
20:39 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
20:42 | Bois-Colombes | ||||||
20:44 | Colombes | ||||||
20:47 | Le Stade | ||||||
20:50 | Argenteuil | ||||||
20:54 | Sannois | ||||||
20:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
21:16 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
21:18 | Ermont Halte | ||||||
21:20 | Gros Noyer Saint-Prix |
20:09 | Le Val d'Or | 1:10 2 byten 13 stopp LPEBU JEAPE HPOVA | 1:10 | 2 byten 13 stopp | LPEBU JEAPE HPOVA | LPEBU | |
20:13 | Puteaux | ||||||
20:16 | La Défense | ||||||
20:18 | Courbevoie | ||||||
20:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
20:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
20:34 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
20:39 | Asnières-sur-Seine | ||||||
20:42 | Bois-Colombes | ||||||
20:44 | Colombes | ||||||
20:47 | Le Stade | ||||||
20:50 | Argenteuil | ||||||
20:54 | Sannois | ||||||
20:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
21:16 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
21:18 | Ermont Halte | ||||||
21:20 | Gros Noyer Saint-Prix |
20:49 | Le Val d'Or | 1:00 2 byten 13 stopp LPEBU JEAPE HPOVA | 1:00 | 2 byten 13 stopp | LPEBU JEAPE HPOVA | LPEBU | |
20:53 | Puteaux | ||||||
20:56 | La Défense | ||||||
20:58 | Courbevoie | ||||||
21:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
21:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
21:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
21:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
21:22 | Bois-Colombes | ||||||
21:24 | Colombes | ||||||
21:27 | Le Stade | ||||||
21:30 | Argenteuil | ||||||
21:34 | Sannois | ||||||
21:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
21:46 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
21:48 | Ermont Halte | ||||||
21:50 | Gros Noyer Saint-Prix |
22:02 | Le Val d'Or | 47 min 2 byten 13 stopp LPOVA JEAPE HPOVA | 47 min | 2 byten 13 stopp | LPOVA JEAPE HPOVA | LPOVA | |
22:05 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
22:07 | Puteaux | ||||||
22:09 | La Défense | ||||||
22:12 | Courbevoie | ||||||
22:14 | Bécon les Bruyères | ||||||
22:16 | Asnières-sur-Seine | ||||||
22:20 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
22:22 | Bois-Colombes | ||||||
22:24 | Colombes | ||||||
22:27 | Le Stade | ||||||
22:30 | Argenteuil | ||||||
22:34 | Sannois | ||||||
22:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
22:46 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
22:48 | Ermont Halte | ||||||
22:50 | Gros Noyer Saint-Prix |
22:42 | Le Val d'Or | 1:07 2 byten 13 stopp LPOSA JEAPE HPOVA | 1:07 | 2 byten 13 stopp | LPOSA JEAPE HPOVA | LPOSA | |
22:45 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
22:47 | Puteaux | ||||||
22:49 | La Défense | ||||||
22:51 | Courbevoie | ||||||
22:54 | Bécon les Bruyères | ||||||
22:55 | Asnières-sur-Seine | ||||||
23:07 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
23:09 | Bois-Colombes | ||||||
23:11 | Colombes | ||||||
23:14 | Le Stade | ||||||
23:17 | Argenteuil | ||||||
23:21 | Sannois | ||||||
23:24 | Ermont - Eaubonne | ||||||
23:46 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
23:48 | Ermont Halte | ||||||
23:50 | Gros Noyer Saint-Prix |
23:12 | Le Val d'Or | 57 min 2 byten 13 stopp LPOSA JEAPE HPOTA | 57 min | 2 byten 13 stopp | LPOSA JEAPE HPOTA | LPOSA | |
23:15 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
23:17 | Puteaux | ||||||
23:19 | La Défense | ||||||
23:21 | Courbevoie | ||||||
23:24 | Bécon les Bruyères | ||||||
23:25 | Asnières-sur-Seine | ||||||
23:37 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
23:39 | Bois-Colombes | ||||||
23:41 | Colombes | ||||||
23:44 | Le Stade | ||||||
23:47 | Argenteuil | ||||||
23:51 | Sannois | ||||||
23:54 | Ermont - Eaubonne | ||||||
00:06 | Ermont - Eaubonne | HPOTA | |||||
00:09 | Ermont Halte | ||||||
00:10 | Gros Noyer Saint-Prix |
23:42 | Le Val d'Or | 57 min 2 byten 13 stopp LPOSA JEAPE HPOTA | 57 min | 2 byten 13 stopp | LPOSA JEAPE HPOTA | LPOSA | |
23:45 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
23:47 | Puteaux | ||||||
23:49 | La Défense | ||||||
23:51 | Courbevoie | ||||||
23:54 | Bécon les Bruyères | ||||||
23:55 | Asnières-sur-Seine | ||||||
00:07 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
00:09 | Bois-Colombes | ||||||
00:11 | Colombes | ||||||
00:14 | Le Stade | ||||||
00:17 | Argenteuil | ||||||
00:20 | Sannois | ||||||
00:24 | Ermont - Eaubonne | ||||||
00:36 | Ermont - Eaubonne | HPOTA | |||||
00:39 | Ermont Halte | ||||||
00:40 | Gros Noyer Saint-Prix |
Restid
Restiden mellan Le Val d'Or och Gros Noyer Saint-Prix är 40 minuter