Deuil - Montmagny till La Frette - Montigny Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Deuil - Montmagny Épinay - Villetaneuse Ermont - Eaubonne Argenteuil La Frette - Montigny
Deuil - Montmagny | 07:02 | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Épinay - Villetaneuse | 07:05 | 07:20 | 07:35 | 07:50 | 08:05 |
Nummer | AOGA | AOGA | AOGA | AOGA | AOGA |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Épinay - Villetaneuse | 07:10 | 07:25 | 07:40 | 07:55 | 08:10 |
La Barre Ormesson | 07:12 | 07:27 | 07:42 | 07:57 | 08:12 |
Enghien-les-Bains | 07:14 | 07:29 | 07:44 | 07:59 | 08:14 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 | 08:17 |
Ermont - Eaubonne | 07:19 | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Nummer | POVA | VEVI | POVA | VEVI | POVA |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Ermont - Eaubonne | 07:25 | 07:45 | 07:55 | 08:15 | 08:25 |
Sannois | 07:28 | 07:48 | 07:58 | 08:18 | 08:28 |
Argenteuil | 07:31 | 07:51 | 08:01 | 08:21 | 08:31 |
Nummer | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Argenteuil | 07:47 | 08:07 | 08:27 | 08:27 | 08:47 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 08:10 | 08:30 | 08:30 | 08:50 |
La Frette - Montigny | 07:54 | 08:15 | 08:34 | 08:34 | 08:54 |
Nummer | TANS | YECU | GENE | GENE | TANS |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 51 min | 57 min | 1:01 | 46 min | 51 min |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Deuil - Montmagny Épinay - Villetaneuse Ermont - Eaubonne Argenteuil La Frette - Montigny
Deuil - Montmagny | 07:02 | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Épinay - Villetaneuse | 07:05 | 07:20 | 07:35 | 07:50 | 08:05 |
Nummer | AOGA | AOGA | AOGA | AOGA | AOGA |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Épinay - Villetaneuse | 07:10 | 07:25 | 07:40 | 07:55 | 08:10 |
La Barre Ormesson | 07:12 | 07:27 | 07:42 | 07:57 | 08:12 |
Enghien-les-Bains | 07:14 | 07:29 | 07:44 | 07:59 | 08:14 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 | 08:17 |
Ermont - Eaubonne | 07:19 | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Nummer | POVA | VEVI | POVA | VEVI | POVA |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Ermont - Eaubonne | 07:25 | 07:45 | 07:55 | 08:15 | 08:25 |
Sannois | 07:28 | 07:48 | 07:58 | 08:18 | 08:28 |
Argenteuil | 07:31 | 07:51 | 08:01 | 08:21 | 08:31 |
Nummer | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Argenteuil | 07:47 | 08:07 | 08:27 | 08:27 | 08:47 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 08:10 | 08:30 | 08:30 | 08:50 |
La Frette - Montigny | 07:54 | 08:15 | 08:34 | 08:34 | 08:54 |
Nummer | TANS | YECU | GENE | GENE | TANS |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 51 min | 57 min | 1:01 | 46 min | 51 min |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Deuil - Montmagny Épinay - Villetaneuse Ermont - Eaubonne Argenteuil La Frette - Montigny
Deuil - Montmagny | 07:02 | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:17 |
Épinay - Villetaneuse | 07:05 | 07:20 | 07:35 | 07:50 | 08:20 |
Nummer | AOGA | AOGA | AOGA | AOGA | AOGA |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Épinay - Villetaneuse | 07:10 | 07:25 | 07:40 | 07:55 | 08:24 |
La Barre Ormesson | 07:12 | 07:27 | 07:42 | 07:57 | 08:27 |
Enghien-les-Bains | 07:14 | 07:29 | 07:44 | 07:59 | 08:29 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 | 08:31 |
Ermont - Eaubonne | 07:19 | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:33 |
Nummer | POVA | VEVI | POVA | VEVI | FOGI |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Ermont - Eaubonne | 07:25 | 07:45 | 07:55 | 08:15 | 08:35 |
Sannois | 07:28 | 07:48 | 07:58 | 08:18 | 08:38 |
Argenteuil | 07:31 | 07:51 | 08:01 | 08:21 | 08:42 |
Nummer | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Argenteuil | 07:47 | 08:07 | 08:27 | 08:47 | 08:58 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 08:10 | 08:30 | 08:50 | 09:02 |
La Frette - Montigny | 07:54 | 08:15 | 08:34 | 08:54 | 09:06 |
Nummer | TANS | YECU | GENE | TANS | YECU |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 51 min | 57 min | 1:01 | 1:06 | 48 min |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Deuil - Montmagny Épinay - Villetaneuse Ermont - Eaubonne Argenteuil La Frette - Montigny
Deuil - Montmagny | 07:02 | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:17 |
Épinay - Villetaneuse | 07:05 | 07:20 | 07:35 | 07:50 | 08:20 |
Nummer | AOGA | AOGA | AOGA | AOGA | AOGA |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Épinay - Villetaneuse | 07:10 | 07:25 | 07:40 | 07:55 | 08:24 |
La Barre Ormesson | 07:12 | 07:27 | 07:42 | 07:57 | 08:27 |
Enghien-les-Bains | 07:14 | 07:29 | 07:44 | 07:59 | 08:29 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 | 08:31 |
Ermont - Eaubonne | 07:19 | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:33 |
Nummer | POVA | VEVI | POVA | VEVI | FOGI |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Ermont - Eaubonne | 07:25 | 07:45 | 07:55 | 08:15 | 08:35 |
Sannois | 07:28 | 07:48 | 07:58 | 08:18 | 08:38 |
Argenteuil | 07:31 | 07:51 | 08:01 | 08:21 | 08:42 |
Nummer | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Argenteuil | 07:47 | 08:07 | 08:27 | 08:47 | 08:58 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 08:10 | 08:30 | 08:50 | 09:02 |
La Frette - Montigny | 07:54 | 08:15 | 08:34 | 08:54 | 09:06 |
Nummer | TANS | YECU | GENE | TANS | YECU |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 51 min | 57 min | 1:01 | 1:06 | 48 min |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Deuil - Montmagny Épinay - Villetaneuse Ermont - Eaubonne Argenteuil La Frette - Montigny
Deuil - Montmagny | 07:02 | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:17 |
Épinay - Villetaneuse | 07:05 | 07:20 | 07:35 | 07:50 | 08:20 |
Nummer | AOGA | AOGA | AOGA | AOGA | AOGA |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Épinay - Villetaneuse | 07:10 | 07:25 | 07:40 | 07:55 | 08:24 |
La Barre Ormesson | 07:12 | 07:27 | 07:42 | 07:57 | 08:27 |
Enghien-les-Bains | 07:14 | 07:29 | 07:44 | 07:59 | 08:29 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 | 08:31 |
Ermont - Eaubonne | 07:19 | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:33 |
Nummer | POVA | VEVI | POVA | VEVI | FOGI |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Ermont - Eaubonne | 07:25 | 07:45 | 07:55 | 08:15 | 08:35 |
Sannois | 07:28 | 07:48 | 07:58 | 08:18 | 08:38 |
Argenteuil | 07:31 | 07:51 | 08:01 | 08:21 | 08:42 |
Nummer | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Argenteuil | 07:47 | 08:07 | 08:27 | 08:47 | 08:58 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 08:10 | 08:30 | 08:50 | 09:02 |
La Frette - Montigny | 07:54 | 08:15 | 08:34 | 08:54 | 09:06 |
Nummer | TANS | YECU | GENE | TANS | YECU |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 51 min | 57 min | 1:01 | 1:06 | 48 min |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Deuil - Montmagny Épinay - Villetaneuse Pontoise La Frette - Montigny
Deuil - Montmagny | 08:11 |
Épinay - Villetaneuse | 08:13 |
Nummer | AOMA |
Linje | H |
Transilien | |
Anslutningar | |
Épinay - Villetaneuse | 08:21 |
La Barre Ormesson | 08:23 |
Enghien-les-Bains | 08:25 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:28 |
Ermont - Eaubonne | 08:31 |
Cernay | 08:33 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 08:36 |
Montigny - Beauchamp | 08:40 |
Pierrelaye | 08:43 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 08:47 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:50 |
Pontoise | 08:52 |
Nummer | OPOC |
Linje | H |
Transilien | |
Anslutningar | |
Pontoise | 09:07 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 09:10 |
Éragny - Neuville | 09:13 |
Conflans-Sainte-Honorine | 09:18 |
Herblay | 09:22 |
La Frette - Montigny | 09:24 |
Nummer | PACA |
Linje | J |
Transilien | |
Restid | 1:13 |
Deuil - Montmagny Épinay - Villetaneuse Ermont - Eaubonne Argenteuil La Frette - Montigny
Deuil - Montmagny | 07:11 | 07:25 | 07:40 | 07:55 |
Épinay - Villetaneuse | 07:13 | 07:28 | 07:43 | 07:57 |
Nummer | AOMA | AOGA | AOLA | AOGA |
Linje | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
Épinay - Villetaneuse | 07:21 | 07:36 | 07:51 | 08:06 |
La Barre Ormesson | 07:23 | 07:38 | 07:53 | 08:08 |
Enghien-les-Bains | 07:25 | 07:40 | 07:55 | 08:10 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:28 | 07:43 | 07:58 | 08:13 |
Ermont - Eaubonne | 07:30 | 07:45 | 08:00 | 08:15 |
Nummer | OPOC | VOBA | OPOC | POVA |
Linje | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
Ermont - Eaubonne | 07:40 | 08:00 | 08:20 | 08:40 |
Sannois | 07:42 | 08:02 | 08:22 | 08:42 |
Argenteuil | 07:45 | 08:05 | 08:25 | 08:45 |
Nummer | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE |
Linje | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
Argenteuil | 07:47 | 08:17 | 08:32 | 08:47 |
Val d'Argenteuil | 07:51 | 08:21 | 08:35 | 08:51 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:56 | 08:25 | 08:39 | 08:56 |
La Frette - Montigny | 07:58 | 08:27 | 08:41 | 08:58 |
Nummer | YOLA | GOCA | MOCA | YOLA |
Linje | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 47 min | 1:01 | 1:00 | 1:03 |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
Deuil - Montmagny Épinay - Villetaneuse Ermont - Eaubonne Argenteuil La Frette - Montigny
Deuil - Montmagny | 07:11 | 07:40 | 08:11 | 08:40 | 09:11 |
Épinay - Villetaneuse | 07:13 | 07:43 | 08:13 | 08:43 | 09:13 |
Nummer | AOMA | AOLA | AOMA | AOLA | AOMA |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Épinay - Villetaneuse | 07:21 | 07:51 | 08:21 | 08:51 | 09:21 |
La Barre Ormesson | 07:23 | 07:53 | 08:23 | 08:53 | 09:23 |
Enghien-les-Bains | 07:25 | 07:55 | 08:25 | 08:55 | 09:25 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:28 | 07:58 | 08:28 | 08:58 | 09:28 |
Ermont - Eaubonne | 07:30 | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:30 |
Nummer | OPOC | OPOC | OPOC | OPOC | OPOC |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Ermont - Eaubonne | 07:40 | 08:20 | 08:40 | 09:20 | 09:40 |
Sannois | 07:42 | 08:22 | 08:42 | 09:22 | 09:42 |
Argenteuil | 07:45 | 08:25 | 08:45 | 09:25 | 09:45 |
Nummer | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE | PAPE |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Argenteuil | 07:47 | 08:32 | 08:47 | 09:32 | 09:47 |
Val d'Argenteuil | 07:51 | 08:35 | 08:51 | 09:35 | 09:51 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:56 | 08:39 | 08:56 | 09:39 | 09:56 |
La Frette - Montigny | 07:58 | 08:41 | 08:58 | 09:41 | 09:58 |
Nummer | YOLA | MOCA | YOLA | MOCA | YOLA |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 47 min | 1:00 | 47 min | 1:00 | 47 min |