La Frette - Montigny till Belloy - Saint-Martin Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
La Frette - Montigny Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 08:36 | 09:04 | 09:12 | 11:20 | 11:49 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:39 | 09:07 | 09:15 | 11:22 | 11:52 |
Val d'Argenteuil | 08:42 | 09:11 | 09:20 | 11:26 | 11:56 |
Argenteuil | 08:45 | 09:13 | 09:23 | 11:29 | 11:59 |
Nummer | PACA | PUCA | PACA | POCI | POCI |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Argenteuil | 08:51 | 09:21 | 09:34 | 11:34 | 12:04 |
Sannois | 08:56 | 09:26 | 09:38 | 11:38 | 12:08 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 | 09:28 | 09:41 | 11:41 | 12:11 |
Nummer | EAPE | EAPE | EAPE | EAPE | EAPE |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Ermont - Eaubonne | 09:00 | 09:42 | 09:57 | 11:42 | 12:42 |
Champ de Courses d'Enghien | - | 09:45 | 10:00 | 11:45 | 12:44 |
Enghien-les-Bains | 09:04 | 09:47 | 10:02 | 11:47 | 12:47 |
La Barre Ormesson | - | 09:49 | 10:04 | 11:49 | 12:49 |
Épinay - Villetaneuse | 09:06 | 09:51 | 10:06 | 11:51 | 12:50 |
Nummer | ADDO | AVOP | APOR | AVOP | AVOP |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Épinay - Villetaneuse | 10:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Deuil - Montmagny | 10:17 | 10:17 | 11:17 | 12:18 | 13:17 |
Groslay | 10:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Écouen - Ézanville | 10:26 | 10:26 | 11:26 | 12:27 | 13:26 |
Domont | 10:29 | 10:29 | 11:29 | 12:30 | 13:29 |
Bouffémont - Moisselles | 10:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Montsoult - Maffliers | 10:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Villaines | 10:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 |
Belloy - Saint-Martin | 10:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Nummer | LOMI | LOMI | LOMI | LOMI | LOMI |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 2:05 | 1:37 | 2:29 | 1:21 | 1:52 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
La Frette - Montigny Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 08:36 | 09:04 | 09:12 | 11:20 | 11:49 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:39 | 09:07 | 09:15 | 11:22 | 11:52 |
Val d'Argenteuil | 08:42 | 09:11 | 09:20 | 11:26 | 11:56 |
Argenteuil | 08:45 | 09:13 | 09:23 | 11:29 | 11:59 |
Nummer | PACA | PUCA | PACA | POCI | POCI |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Argenteuil | 08:51 | 09:21 | 09:34 | 11:34 | 12:04 |
Sannois | 08:56 | 09:26 | 09:38 | 11:38 | 12:08 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 | 09:28 | 09:41 | 11:41 | 12:11 |
Nummer | EAPE | EAPE | EAPE | EAPE | EAPE |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Ermont - Eaubonne | 09:00 | 09:42 | 09:57 | 11:42 | 12:42 |
Champ de Courses d'Enghien | - | 09:45 | 10:00 | 11:45 | 12:45 |
Enghien-les-Bains | 09:04 | 09:47 | 10:02 | 11:47 | 12:47 |
La Barre Ormesson | - | 09:49 | 10:04 | 11:49 | 12:49 |
Épinay - Villetaneuse | 09:06 | 09:51 | 10:06 | 11:51 | 12:51 |
Nummer | ADDO | AVOP | APOR | AVOP | AVOP |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Épinay - Villetaneuse | 10:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Deuil - Montmagny | 10:17 | 10:17 | 11:17 | 12:18 | 13:17 |
Groslay | 10:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Écouen - Ézanville | 10:26 | 10:26 | 11:26 | 12:27 | 13:26 |
Domont | 10:29 | 10:29 | 11:29 | 12:30 | 13:29 |
Bouffémont - Moisselles | 10:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Montsoult - Maffliers | 10:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Villaines | 10:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 |
Belloy - Saint-Martin | 10:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Nummer | LOMI | LOMI | LOMI | LOMI | LOMI |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 2:05 | 1:37 | 2:29 | 1:21 | 1:52 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
La Frette - Montigny Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 08:36 | 09:04 | 09:12 | 11:20 | 11:49 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:39 | 09:07 | 09:15 | 11:22 | 11:52 |
Val d'Argenteuil | 08:42 | 09:11 | 09:20 | 11:26 | 11:56 |
Argenteuil | 08:45 | 09:13 | 09:23 | 11:29 | 11:59 |
Nummer | PACA | PUCA | PACA | POCI | POCI |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Argenteuil | 08:51 | 09:21 | 09:34 | 11:34 | 12:04 |
Sannois | 08:56 | 09:26 | 09:38 | 11:38 | 12:08 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 | 09:28 | 09:41 | 11:41 | 12:11 |
Nummer | EAPE | EAPE | EAPE | EAPE | EAPE |
Linje | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Ermont - Eaubonne | 09:00 | 09:42 | 09:57 | 11:42 | 12:42 |
Champ de Courses d'Enghien | - | 09:45 | 10:00 | 11:45 | 12:45 |
Enghien-les-Bains | 09:04 | 09:47 | 10:02 | 11:47 | 12:47 |
La Barre Ormesson | - | 09:49 | 10:04 | 11:49 | 12:49 |
Épinay - Villetaneuse | 09:06 | 09:51 | 10:06 | 11:51 | 12:51 |
Nummer | ADDO | AVOP | APOR | AVOP | AVOP |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
Épinay - Villetaneuse | 10:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Deuil - Montmagny | 10:17 | 10:17 | 11:17 | 12:18 | 13:17 |
Groslay | 10:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Écouen - Ézanville | 10:26 | 10:26 | 11:26 | 12:27 | 13:26 |
Domont | 10:29 | 10:29 | 11:29 | 12:30 | 13:29 |
Bouffémont - Moisselles | 10:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Montsoult - Maffliers | 10:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Villaines | 10:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 |
Belloy - Saint-Martin | 10:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Nummer | LOMI | LOMI | LOMI | LOMI | LOMI |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 2:05 | 1:37 | 2:29 | 1:21 | 1:52 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
La Frette - Montigny Paris Saint Lazare Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 07:56 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:59 |
Val d'Argenteuil | 08:02 |
Argenteuil | 08:06 |
Paris Saint Lazare | 08:16 |
Nummer | PACA |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Châtelet les Halles | 08:29 |
Paris Gare du Nord | 08:32 |
Nummer | QLIK |
Linje | B |
RER | |
Anslutningar | |
Paris Gare du Nord | 08:55 |
Sarcelles - Saint-Brice | 09:07 |
Écouen - Ézanville | 09:11 |
Domont | 09:14 |
Bouffémont - Moisselles | 09:17 |
Montsoult - Maffliers | 09:21 |
Villaines | 09:24 |
Belloy - Saint-Martin | 09:28 |
Nummer | LEMI |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:31 |
La Frette - Montigny Argenteuil Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 07:36 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:39 |
Val d'Argenteuil | 07:42 |
Argenteuil | 07:45 |
Nummer | PACA |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Argenteuil | 07:51 |
Sannois | 07:56 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 08:00 |
Enghien-les-Bains | 08:04 |
Épinay - Villetaneuse | 08:07 |
Saint-Denis | 08:11 |
Paris Gare du Nord | 08:18 |
Nummer | ADDO |
Linje | H |
Transilien | |
Anslutningar | |
Paris Gare du Nord | 08:25 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:37 |
Écouen - Ézanville | 08:41 |
Domont | 08:44 |
Bouffémont - Moisselles | 08:47 |
Montsoult - Maffliers | 08:51 |
Villaines | 08:54 |
Belloy - Saint-Martin | 08:58 |
Nummer | LEMI |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:21 |
La Frette - Montigny Pontoise Persan - Beaumont Montsoult - Maffliers Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 08:15 | 08:35 |
Herblay | 08:18 | 08:37 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:23 | 08:42 |
Éragny - Neuville | 08:27 | 08:46 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:30 | 08:49 |
Pontoise | 08:32 | 08:51 |
Nummer | YECU | GENE |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Pontoise | 08:35 | 09:05 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:37 | 09:07 |
Gare Épluches | 08:40 | 09:11 |
Pont Petit | 08:43 | 09:13 |
Chaponval | 08:45 | 09:15 |
Auvers-sur-Oise | 08:49 | 09:18 |
Valmondois | 08:53 | 09:22 |
L'Isle-Adam - Parmain | 08:56 | 09:25 |
Champagne-sur-Oise | 09:00 | 09:29 |
Persan - Beaumont | 09:04 | 09:32 |
Nummer | TRIA | TSOL |
Linje | H | H |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Persan - Beaumont | 09:07 | 09:39 |
Nointel - Mours | 09:12 | 09:44 |
Presles - Courcelles | 09:15 | 09:47 |
Montsoult - Maffliers | 09:21 | 09:52 |
Nummer | ADEP | AOMA |
Linje | H | H |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Montsoult - Maffliers | 13:36 | 15:36 |
Villaines | 13:39 | 15:39 |
Belloy - Saint-Martin | 13:41 | 15:41 |
Nummer | LOMI | LOMI |
Linje | H | H |
Transilien | Transilien | |
Restid | 5:26 | 7:06 |
La Frette - Montigny Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Sarcelles - Saint-Brice Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 07:16 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:19 |
Val d'Argenteuil | 07:22 |
Argenteuil | 07:25 |
Nummer | PACA |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Argenteuil | 07:31 |
Sannois | 07:36 |
Ermont - Eaubonne | 07:38 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 07:45 |
Enghien-les-Bains | 07:49 |
Épinay - Villetaneuse | 07:51 |
Nummer | ADDO |
Linje | H |
Transilien | |
Anslutningar | |
Épinay - Villetaneuse | 07:53 |
Deuil - Montmagny | 07:56 |
Groslay | 07:59 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:01 |
Nummer | SOGA |
Linje | H |
Transilien | |
Anslutningar | |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:07 |
Écouen - Ézanville | 08:11 |
Domont | 08:14 |
Bouffémont - Moisselles | 08:17 |
Montsoult - Maffliers | 08:21 |
Villaines | 08:24 |
Belloy - Saint-Martin | 08:28 |
Nummer | LEMI |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:11 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
La Frette - Montigny Paris Saint Lazare Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 07:16 | 07:56 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:19 | 07:59 |
Val d'Argenteuil | 07:22 | 08:02 |
Argenteuil | 07:26 | 08:06 |
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:16 |
Nummer | PACA | PACA |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Châtelet les Halles | 07:50 | 08:32 |
Paris Gare du Nord | 07:53 | 08:35 |
Nummer | EMIR | ELOI |
Linje | B | B |
RER | RER | |
Anslutningar | ||
Paris Gare du Nord | 07:55 | 08:55 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:07 | 09:07 |
Écouen - Ézanville | 08:11 | 09:11 |
Domont | 08:14 | 09:14 |
Bouffémont - Moisselles | 08:17 | 09:17 |
Montsoult - Maffliers | 08:21 | 09:21 |
Villaines | 08:24 | 09:24 |
Belloy - Saint-Martin | 08:28 | 09:28 |
Nummer | LEMI | LEMI |
Linje | H | H |
Transilien | Transilien | |
Restid | 1:11 | 1:31 |
La Frette - Montigny Argenteuil Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 07:36 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:39 |
Val d'Argenteuil | 07:42 |
Argenteuil | 07:45 |
Nummer | PACA |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Argenteuil | 07:51 |
Sannois | 07:56 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 08:00 |
Enghien-les-Bains | 08:04 |
Épinay - Villetaneuse | 08:07 |
Saint-Denis | 08:11 |
Paris Gare du Nord | 08:18 |
Nummer | ADDO |
Linje | H |
Transilien | |
Anslutningar | |
Paris Gare du Nord | 08:25 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:37 |
Écouen - Ézanville | 08:41 |
Domont | 08:44 |
Bouffémont - Moisselles | 08:47 |
Montsoult - Maffliers | 08:51 |
Villaines | 08:54 |
Belloy - Saint-Martin | 08:58 |
Nummer | LEMI |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:21 |
La Frette - Montigny Pontoise Persan - Beaumont Montsoult - Maffliers Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 08:15 | 08:35 |
Herblay | 08:18 | 08:37 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:23 | 08:42 |
Éragny - Neuville | 08:27 | 08:46 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:30 | 08:49 |
Pontoise | 08:32 | 08:51 |
Nummer | YECU | GENE |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Pontoise | 08:35 | 09:05 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:37 | 09:07 |
Gare Épluches | 08:40 | 09:11 |
Pont Petit | 08:43 | 09:13 |
Chaponval | 08:45 | 09:15 |
Auvers-sur-Oise | 08:49 | 09:18 |
Valmondois | 08:53 | 09:22 |
L'Isle-Adam - Parmain | 08:56 | 09:25 |
Champagne-sur-Oise | 09:00 | 09:29 |
Persan - Beaumont | 09:04 | 09:32 |
Nummer | TRIA | TSOL |
Linje | H | H |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Persan - Beaumont | 09:07 | 09:39 |
Nointel - Mours | 09:12 | 09:44 |
Presles - Courcelles | 09:15 | 09:47 |
Montsoult - Maffliers | 09:21 | 09:52 |
Nummer | ADEP | AOMA |
Linje | H | H |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Montsoult - Maffliers | 13:36 | 14:36 |
Villaines | 13:39 | 14:40 |
Belloy - Saint-Martin | 13:41 | 14:42 |
Nummer | LOMI | LOMI |
Linje | H | H |
Transilien | Transilien | |
Restid | 5:26 | 6:07 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
La Frette - Montigny Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 07:05 | 08:24 | 11:09 | 12:09 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:08 | 08:27 | 11:12 | 12:12 |
Val d'Argenteuil | 07:12 | 08:31 | 11:16 | 12:16 |
Argenteuil | 07:15 | 08:34 | 11:18 | 12:18 |
Nummer | POCA | POCI | PUCA | PUCA |
Linje | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
Argenteuil | 07:30 | 08:50 | 11:30 | 12:30 |
Sannois | 07:34 | 08:54 | 11:34 | 12:34 |
Ermont - Eaubonne | 07:37 | 08:57 | 11:37 | 12:37 |
Nummer | EAPE | EAPE | EAPE | EAPE |
Linje | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
Ermont - Eaubonne | 07:42 | 09:42 | 11:57 | 12:57 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:45 | 09:45 | 12:00 | 13:00 |
Enghien-les-Bains | 07:47 | 09:47 | 12:02 | 13:02 |
La Barre Ormesson | 07:50 | 09:49 | 12:04 | 13:04 |
Épinay - Villetaneuse | 07:51 | 09:51 | 12:06 | 13:06 |
Nummer | AVOP | AVOP | APOR | APOR |
Linje | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
Épinay - Villetaneuse | 08:14 | 10:14 | 12:14 | 13:14 |
Deuil - Montmagny | 08:17 | 10:17 | 12:18 | 13:17 |
Groslay | 08:20 | 10:20 | 12:20 | 13:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:23 | 10:23 | 12:23 | 13:23 |
Écouen - Ézanville | 08:26 | 10:26 | 12:27 | 13:26 |
Domont | 08:29 | 10:29 | 12:30 | 13:29 |
Bouffémont - Moisselles | 08:32 | 10:32 | 12:32 | 13:32 |
Montsoult - Maffliers | 08:36 | 10:36 | 12:36 | 13:36 |
Villaines | 08:39 | 10:39 | 12:39 | 13:39 |
Belloy - Saint-Martin | 08:41 | 10:41 | 12:41 | 13:41 |
Nummer | LOMI | LOMI | LOMI | LOMI |
Linje | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 1:36 | 2:17 | 1:32 | 1:32 |
La Frette - Montigny Pontoise Persan - Beaumont Montsoult - Maffliers Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 07:27 |
Herblay | 07:30 |
Conflans-Sainte-Honorine | 07:35 |
Éragny - Neuville | 07:39 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 07:42 |
Pontoise | 07:44 |
Nummer | GULE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Pontoise | 08:01 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:03 |
Gare Épluches | 08:06 |
Pont Petit | 08:09 |
Chaponval | 08:11 |
Auvers-sur-Oise | 08:15 |
Valmondois | 08:19 |
L'Isle-Adam - Parmain | 08:22 |
Champagne-sur-Oise | 08:26 |
Persan - Beaumont | 08:30 |
Nummer | TSOL |
Linje | H |
Transilien | |
Anslutningar | |
Persan - Beaumont | 08:39 |
Nointel - Mours | 08:44 |
Presles - Courcelles | 08:47 |
Montsoult - Maffliers | 08:53 |
Nummer | AOMA |
Linje | H |
Transilien | |
Anslutningar | |
Montsoult - Maffliers | 09:36 |
Villaines | 09:39 |
Belloy - Saint-Martin | 09:42 |
Nummer | LOMI |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 2:14 |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
La Frette - Montigny Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 07:06 | 08:54 | 10:54 | 11:24 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:09 | 08:57 | 10:57 | 11:27 |
Val d'Argenteuil | 07:13 | 09:01 | 11:01 | 11:31 |
Argenteuil | 07:15 | 09:04 | 11:04 | 11:34 |
Nummer | PACA | POCI | POCI | POCI |
Linje | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
Argenteuil | 07:30 | 09:10 | 11:10 | 11:50 |
Sannois | 07:34 | 09:14 | 11:14 | 11:54 |
Ermont - Eaubonne | 07:37 | 09:17 | 11:17 | 11:57 |
Nummer | EAPE | EAPE | EAPE | EAPE |
Linje | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
Ermont - Eaubonne | 07:42 | 09:42 | 11:42 | 12:42 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:45 | 09:45 | 11:45 | 12:45 |
Enghien-les-Bains | 07:47 | 09:47 | 11:47 | 12:47 |
La Barre Ormesson | 07:50 | 09:49 | 11:49 | 12:49 |
Épinay - Villetaneuse | 07:51 | 09:51 | 11:51 | 12:51 |
Nummer | AVOP | AVOP | AVOP | AVOP |
Linje | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
Épinay - Villetaneuse | 08:14 | 10:14 | 12:14 | 13:14 |
Deuil - Montmagny | 08:17 | 10:17 | 12:18 | 13:17 |
Groslay | 08:20 | 10:20 | 12:20 | 13:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:23 | 10:23 | 12:23 | 13:23 |
Écouen - Ézanville | 08:26 | 10:26 | 12:27 | 13:26 |
Domont | 08:29 | 10:29 | 12:30 | 13:29 |
Bouffémont - Moisselles | 08:32 | 10:32 | 12:32 | 13:32 |
Montsoult - Maffliers | 08:36 | 10:36 | 12:36 | 13:36 |
Villaines | 08:39 | 10:39 | 12:39 | 13:39 |
Belloy - Saint-Martin | 08:41 | 10:41 | 12:41 | 13:41 |
Nummer | LOMI | LOMI | LOMI | LOMI |
Linje | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 1:35 | 1:47 | 1:47 | 2:17 |
La Frette - Montigny Pontoise Persan - Beaumont Montsoult - Maffliers Belloy - Saint-Martin
La Frette - Montigny | 07:29 |
Herblay | 07:32 |
Conflans-Sainte-Honorine | 07:37 |
Éragny - Neuville | 07:42 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 07:46 |
Pontoise | 07:48 |
Nummer | YOLA |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Pontoise | 08:01 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:03 |
Gare Épluches | 08:06 |
Pont Petit | 08:09 |
Chaponval | 08:11 |
Auvers-sur-Oise | 08:15 |
Valmondois | 08:19 |
L'Isle-Adam - Parmain | 08:22 |
Champagne-sur-Oise | 08:26 |
Persan - Beaumont | 08:30 |
Nummer | TSOL |
Linje | H |
Transilien | |
Anslutningar | |
Persan - Beaumont | 08:39 |
Nointel - Mours | 08:44 |
Presles - Courcelles | 08:47 |
Montsoult - Maffliers | 08:53 |
Nummer | AOMA |
Linje | H |
Transilien | |
Anslutningar | |
Montsoult - Maffliers | 09:36 |
Villaines | 09:39 |
Belloy - Saint-Martin | 09:42 |
Nummer | LOMI |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 2:12 |