Le Val d'Or till Mennecy Tidtabell
Söndag 8 september 2024 kl. 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Mennecy
Le Val d'Or | 15:49 |
Puteaux | 15:53 |
La Défense | 15:55 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 15:59 |
Charles de Gaulle - Etoile | 16:03 |
Auber | 16:07 |
Châtelet les Halles | 16:10 |
Paris Gare de Lyon | 16:12 |
Nummer | QYAN |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Paris Gare de Lyon | 16:31 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 16:38 |
Le Vert de Maisons | 16:40 |
Créteil Pompadour | 16:44 |
Villeneuve Triage | 16:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 16:51 |
Vigneux-sur-Seine | 16:55 |
Juvisy | 16:59 |
Viry-Châtillon | 17:02 |
Grigny Centre | 17:05 |
Orangis Bois de l'Épine | 17:09 |
Évry - Courcouronnes | 17:12 |
Le Bras de Fer | 17:14 |
Corbeil-Essonnes | 17:18 |
Nummer | ROPO |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 17:23 |
Moulin Galant | 17:28 |
Mennecy | 17:32 |
Nummer | BOVO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 1:42 |
Le Val d'Or La Défense Châtelet les Halles Saint-Michel Notre-Dame Juvisy Mennecy
Le Val d'Or | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 |
Puteaux | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 |
La Défense | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 |
Nummer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linje | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
La Défense | 12:24 | 13:24 | 14:24 | 15:24 |
Charles de Gaulle - Etoile | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
Auber | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:32 |
Châtelet les Halles | 12:34 | 13:34 | 14:34 | 15:34 |
Nummer | NELY | NELY | NELY | NELY |
Linje | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Châtelet les Halles | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:38 |
Saint-Michel Notre-Dame | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 |
Nummer | PIST | PIST | PIST | PIST |
Linje | B | B | B | B |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Saint-Michel Notre-Dame | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 |
Paris Austerlitz | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 |
Bibliothèque François Mitterrand | 12:49 | 13:49 | 14:49 | 15:49 |
Juvisy | 12:59 | 13:59 | 14:59 | 15:59 |
Nummer | DEBA | DEBA | DEBA | DEBA |
Linje | C | C | C | C |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Juvisy | 13:05 | 14:05 | 15:05 | 16:05 |
Viry-Châtillon | 13:08 | 14:08 | 15:08 | 16:08 |
Ris-Orangis | 13:12 | 14:12 | 15:12 | 16:12 |
Grand Bourg | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 |
Évry - Val de Seine | 13:18 | 14:18 | 15:18 | 16:18 |
Corbeil-Essonnes | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 |
Moulin Galant | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 16:28 |
Mennecy | 13:32 | 14:32 | 15:32 | 16:32 |
Nummer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 1:22 | 1:22 | 1:22 | 1:22 |
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Mennecy
Le Val d'Or | 08:07 | 08:17 | 08:59 | 09:47 | 09:59 |
Puteaux | 08:11 | 08:21 | 09:03 | 09:51 | 10:03 |
La Défense | 08:13 | 08:23 | 09:05 | 09:53 | 10:05 |
Nummer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linje | L | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
La Défense | 08:22 | 08:24 | 09:13 | 09:58 | 10:08 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:26 | 08:29 | 09:18 | 10:02 | 10:12 |
Auber | 08:30 | 08:32 | 09:21 | 10:05 | 10:15 |
Châtelet les Halles | 08:32 | 08:35 | 09:24 | 10:08 | 10:18 |
Paris Gare de Lyon | 08:35 | 08:37 | 09:26 | 10:10 | 10:21 |
Nummer | NOTE | QLAS | NATO | NATO | NATO |
Linje | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | |||||
Paris Gare de Lyon | 08:40 | 08:40 | 09:31 | 10:16 | 10:31 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 | 08:46 | 09:38 | 10:23 | 10:38 |
Le Vert de Maisons | - | - | 09:40 | 10:25 | 10:40 |
Créteil Pompadour | - | - | 09:44 | 10:29 | 10:44 |
Villeneuve Triage | - | - | 09:48 | 10:33 | 10:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 | 08:57 | 09:51 | 10:36 | 10:51 |
Vigneux-sur-Seine | 09:01 | 09:01 | 09:55 | 10:40 | 10:55 |
Juvisy | 09:06 | 09:06 | 09:59 | 10:44 | 10:59 |
Viry-Châtillon | 09:08 | 09:08 | - | - | 11:02 |
Grigny Centre | 09:12 | 09:12 | 10:04 | 10:49 | 11:05 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:16 | 09:16 | 10:08 | 10:53 | 11:09 |
Évry - Courcouronnes | 09:19 | 09:19 | 10:11 | 10:56 | 11:12 |
Le Bras de Fer | 09:21 | 09:21 | 10:13 | 10:58 | 11:14 |
Corbeil-Essonnes | 09:25 | 09:25 | 10:17 | 11:02 | 11:18 |
Nummer | RUPO | RUPO | ROPE | ROPE | ROPO |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | |||||
Corbeil-Essonnes | 11:23 | 09:29 | 10:29 | 11:23 | 11:23 |
Moulin Galant | 11:28 | 09:33 | 10:33 | 11:28 | 11:28 |
Mennecy | 11:32 | 09:37 | 10:37 | 11:32 | 11:32 |
Nummer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Restid | 3:25 | 1:19 | 1:37 | 1:44 | 1:32 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Mennecy
Le Val d'Or | 08:07 | 08:17 | 08:59 | 09:47 | 09:59 |
Puteaux | 08:11 | 08:21 | 09:03 | 09:51 | 10:03 |
La Défense | 08:13 | 08:23 | 09:05 | 09:53 | 10:05 |
Nummer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linje | L | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
La Défense | 08:22 | 08:24 | 09:13 | 09:58 | 10:08 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:26 | 08:29 | 09:18 | 10:02 | 10:12 |
Auber | 08:30 | 08:32 | 09:21 | 10:05 | 10:15 |
Châtelet les Halles | 08:32 | 08:35 | 09:24 | 10:08 | 10:18 |
Paris Gare de Lyon | 08:35 | 08:37 | 09:26 | 10:10 | 10:21 |
Nummer | NOTE | QLAS | NATO | NATO | NATO |
Linje | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | |||||
Paris Gare de Lyon | 08:40 | 08:40 | 09:31 | 10:16 | 10:31 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 | 08:46 | 09:38 | 10:23 | 10:38 |
Le Vert de Maisons | - | - | 09:40 | 10:25 | 10:40 |
Créteil Pompadour | - | - | 09:44 | 10:29 | 10:44 |
Villeneuve Triage | - | - | 09:48 | 10:33 | 10:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 | 08:57 | 09:51 | 10:36 | 10:51 |
Vigneux-sur-Seine | 09:01 | 09:01 | 09:55 | 10:40 | 10:55 |
Juvisy | 09:06 | 09:06 | 09:59 | 10:44 | 10:59 |
Viry-Châtillon | 09:08 | 09:08 | - | - | 11:02 |
Grigny Centre | 09:12 | 09:12 | 10:04 | 10:49 | 11:05 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:16 | 09:16 | 10:08 | 10:53 | 11:09 |
Évry - Courcouronnes | 09:19 | 09:19 | 10:11 | 10:56 | 11:12 |
Le Bras de Fer | 09:21 | 09:21 | 10:13 | 10:58 | 11:14 |
Corbeil-Essonnes | 09:25 | 09:25 | 10:17 | 11:02 | 11:18 |
Nummer | RUPO | RUPO | ROPE | ROPE | ROPO |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | |||||
Corbeil-Essonnes | 11:23 | 09:29 | 10:29 | 11:23 | 11:23 |
Moulin Galant | 11:28 | 09:33 | 10:33 | 11:28 | 11:28 |
Mennecy | 11:32 | 09:37 | 10:37 | 11:32 | 11:32 |
Nummer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Restid | 3:25 | 1:19 | 1:37 | 1:44 | 1:32 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Mennecy
Le Val d'Or | 07:14 | 07:29 | 07:47 | 07:59 |
Puteaux | 07:18 | 07:33 | 07:51 | 08:03 |
La Défense | 07:20 | 07:35 | 07:53 | 08:05 |
Nummer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linje | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
La Défense | 07:23 | 07:38 | 07:56 | 08:08 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:28 | 07:42 | 08:01 | 08:12 |
Auber | 07:31 | 07:45 | 08:04 | 08:16 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 07:48 | 08:07 | 08:18 |
Paris Gare de Lyon | 07:37 | 07:51 | 08:09 | 08:21 |
Nummer | QKOU | QLAS | QTIL | QAVE |
Linje | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 | 08:16 | 08:25 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 | 08:23 | 08:31 |
Le Vert de Maisons | - | - | 08:25 | - |
Créteil Pompadour | - | - | 08:29 | - |
Villeneuve Triage | - | - | 08:33 | - |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 | 08:36 | 08:42 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 | 08:40 | 08:46 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 | 08:44 | 08:51 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 | - | 08:53 |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 | 08:49 | 08:57 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 | 08:53 | 09:01 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 | 08:56 | 09:04 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 | 08:58 | 09:06 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 | 09:02 | 09:10 |
Nummer | RUPO | RUPO | ROPE | RUPO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Corbeil-Essonnes | 08:29 | 08:59 | 09:29 | 11:23 |
Moulin Galant | 08:33 | 09:03 | 09:33 | 11:28 |
Mennecy | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 11:32 |
Nummer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 1:22 | 1:37 | 1:49 | 3:32 |
Le Val d'Or Saint-Cloud La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Mennecy
Le Val d'Or | 08:09 |
Saint-Cloud | 08:11 |
Nummer | SEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Saint-Cloud | 08:19 |
Suresnes Mont Valérien | 08:23 |
La Défense | 08:27 |
Nummer | PASA |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 08:29 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:33 |
Auber | 08:37 |
Châtelet les Halles | 08:39 |
Paris Gare de Lyon | 08:42 |
Nummer | OMAX |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Paris Gare de Lyon | 08:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:53 |
Le Vert de Maisons | 08:55 |
Créteil Pompadour | 08:59 |
Villeneuve Triage | 09:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:06 |
Vigneux-sur-Seine | 09:10 |
Juvisy | 09:14 |
Grigny Centre | 09:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:23 |
Évry - Courcouronnes | 09:26 |
Le Bras de Fer | 09:28 |
Corbeil-Essonnes | 09:32 |
Nummer | ROPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 12:23 |
Moulin Galant | 12:28 |
Mennecy | 12:32 |
Nummer | BOVO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 4:22 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Mennecy
Le Val d'Or | 07:14 | 07:29 | 07:47 | 07:59 |
Puteaux | 07:18 | 07:33 | 07:51 | 08:03 |
La Défense | 07:20 | 07:35 | 07:53 | 08:05 |
Nummer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linje | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
La Défense | 07:23 | 07:38 | 07:56 | 08:08 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:28 | 07:42 | 08:01 | 08:12 |
Auber | 07:31 | 07:45 | 08:04 | 08:16 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 07:48 | 08:07 | 08:18 |
Paris Gare de Lyon | 07:37 | 07:51 | 08:09 | 08:21 |
Nummer | QKOU | QLAS | QTIL | QAVE |
Linje | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 | 08:16 | 08:25 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 | 08:23 | 08:31 |
Le Vert de Maisons | - | - | 08:25 | - |
Créteil Pompadour | - | - | 08:29 | - |
Villeneuve Triage | - | - | 08:33 | - |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 | 08:36 | 08:42 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 | 08:40 | 08:46 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 | 08:44 | 08:51 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 | - | 08:53 |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 | 08:49 | 08:57 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 | 08:53 | 09:01 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 | 08:56 | 09:04 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 | 08:58 | 09:06 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 | 09:02 | 09:10 |
Nummer | RUPO | RUPO | ROPE | RUPO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Corbeil-Essonnes | 08:29 | 08:59 | 09:29 | 11:23 |
Moulin Galant | 08:33 | 09:03 | 09:33 | 11:28 |
Mennecy | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 11:32 |
Nummer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 1:22 | 1:37 | 1:49 | 3:32 |
Le Val d'Or Saint-Cloud La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Mennecy
Le Val d'Or | 08:09 |
Saint-Cloud | 08:11 |
Nummer | SEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Saint-Cloud | 08:19 |
Suresnes Mont Valérien | 08:23 |
La Défense | 08:27 |
Nummer | PASA |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 08:29 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:33 |
Auber | 08:37 |
Châtelet les Halles | 08:39 |
Paris Gare de Lyon | 08:42 |
Nummer | OMAX |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Paris Gare de Lyon | 08:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:53 |
Le Vert de Maisons | 08:55 |
Créteil Pompadour | 08:59 |
Villeneuve Triage | 09:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:06 |
Vigneux-sur-Seine | 09:10 |
Juvisy | 09:14 |
Grigny Centre | 09:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:23 |
Évry - Courcouronnes | 09:26 |
Le Bras de Fer | 09:28 |
Corbeil-Essonnes | 09:32 |
Nummer | ROPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 12:23 |
Moulin Galant | 12:28 |
Mennecy | 12:32 |
Nummer | BOVO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 4:22 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Mennecy
Le Val d'Or | 07:14 | 07:29 | 07:47 | 07:59 |
Puteaux | 07:18 | 07:33 | 07:51 | 08:03 |
La Défense | 07:20 | 07:35 | 07:53 | 08:05 |
Nummer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linje | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
La Défense | 07:23 | 07:38 | 07:56 | 08:08 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:28 | 07:42 | 08:01 | 08:12 |
Auber | 07:31 | 07:45 | 08:04 | 08:16 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 07:48 | 08:07 | 08:18 |
Paris Gare de Lyon | 07:37 | 07:51 | 08:09 | 08:21 |
Nummer | QKOU | QLAS | QTIL | QAVE |
Linje | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 | 08:16 | 08:25 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 | 08:23 | 08:31 |
Le Vert de Maisons | - | - | 08:25 | - |
Créteil Pompadour | - | - | 08:29 | - |
Villeneuve Triage | - | - | 08:33 | - |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 | 08:36 | 08:42 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 | 08:40 | 08:46 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 | 08:44 | 08:51 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 | - | 08:53 |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 | 08:49 | 08:57 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 | 08:53 | 09:01 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 | 08:56 | 09:04 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 | 08:58 | 09:06 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 | 09:02 | 09:10 |
Nummer | RUPO | RUPO | ROPE | RUPO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Corbeil-Essonnes | 08:29 | 08:59 | 09:29 | 11:23 |
Moulin Galant | 08:33 | 09:03 | 09:33 | 11:28 |
Mennecy | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 11:32 |
Nummer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 1:22 | 1:37 | 1:49 | 3:32 |
Le Val d'Or Saint-Cloud La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Mennecy
Le Val d'Or | 08:09 |
Saint-Cloud | 08:11 |
Nummer | SEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Saint-Cloud | 08:19 |
Suresnes Mont Valérien | 08:23 |
La Défense | 08:27 |
Nummer | PASA |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 08:29 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:33 |
Auber | 08:37 |
Châtelet les Halles | 08:39 |
Paris Gare de Lyon | 08:42 |
Nummer | OMAX |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Paris Gare de Lyon | 08:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:53 |
Le Vert de Maisons | 08:55 |
Créteil Pompadour | 08:59 |
Villeneuve Triage | 09:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:06 |
Vigneux-sur-Seine | 09:10 |
Juvisy | 09:14 |
Grigny Centre | 09:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:23 |
Évry - Courcouronnes | 09:26 |
Le Bras de Fer | 09:28 |
Corbeil-Essonnes | 09:32 |
Nummer | ROPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 12:23 |
Moulin Galant | 12:28 |
Mennecy | 12:32 |
Nummer | BOVO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 4:22 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Mennecy
Le Val d'Or | 07:09 | 07:49 | 08:49 | 09:49 | 10:49 |
Puteaux | 07:13 | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
La Défense | 07:15 | 07:55 | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Nummer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linje | L | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||||
La Défense | 07:16 | 08:04 | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:20 | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Auber | 07:24 | 08:12 | 09:12 | 10:12 | 11:12 |
Châtelet les Halles | 07:26 | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:15 |
Paris Gare de Lyon | 07:29 | 08:17 | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Nummer | QYRO | NEGE | NEGE | NEGE | NEGE |
Linje | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | |||||
Paris Gare de Lyon | 07:31 | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:38 | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Le Vert de Maisons | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 10:40 | 11:40 |
Créteil Pompadour | 07:44 | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Villeneuve Triage | 07:48 | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:51 | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Vigneux-sur-Seine | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:55 | 11:55 |
Juvisy | 07:59 | 09:00 | 09:59 | 10:59 | 11:59 |
Viry-Châtillon | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Grigny Centre | 08:05 | 09:06 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Évry - Courcouronnes | 08:12 | 09:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Le Bras de Fer | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Corbeil-Essonnes | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Nummer | ROPO | ROPO | ROPO | ROPO | ROPO |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | |||||
Corbeil-Essonnes | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Moulin Galant | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 |
Mennecy | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Nummer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Restid | 1:22 | 1:42 | 1:42 | 1:42 | 1:42 |