Puteaux till Frépillon Tidtabell
Söndag 8 september 2024 kl. 07:00
Puteaux La Défense Magenta Paris Gare du Nord Frépillon
Puteaux | 10:13 |
La Défense | 10:15 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 10:31 |
Neuilly Porte Maillot | 10:35 |
Haussmann Saint-Lazare | 10:39 |
Magenta | 10:42 |
Nummer | MONY |
Linje | E |
RER | |
Anslutningar | |
Paris Gare du Nord | 10:56 |
Saint-Denis | 11:02 |
Épinay - Villetaneuse | 11:06 |
La Barre Ormesson | 11:08 |
Enghien-les-Bains | 11:10 |
Champ de Courses d'Enghien | 11:13 |
Ermont - Eaubonne | 11:16 |
Ermont Halte | 11:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 11:20 |
Saint-Leu-la-Forêt | 11:23 |
Vaucelles | 11:26 |
Taverny | 11:28 |
Bessancourt | 11:30 |
Frépillon | 11:32 |
Nummer | POVA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:19 |
Puteaux Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 08:13 | 08:53 | 09:13 |
La Défense | 08:16 | 08:56 | 09:16 |
Courbevoie | 08:18 | 08:58 | 09:18 |
Bécon les Bruyères | 08:21 | 09:01 | 09:21 |
Paris Saint Lazare | 08:28 | 09:08 | 09:28 |
Nummer | PEBU | PEBU | PEBU |
Linje | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||
Paris Saint Lazare | 08:34 | 09:14 | 09:34 |
Asnières-sur-Seine | 08:40 | 09:20 | 09:40 |
Bois-Colombes | 08:42 | 09:22 | 09:42 |
Colombes | 08:44 | 09:24 | 09:44 |
Le Stade | 08:47 | 09:27 | 09:47 |
Argenteuil | 08:50 | 09:30 | 09:50 |
Sannois | 08:54 | 09:34 | 09:54 |
Ermont - Eaubonne | 08:57 | 09:37 | 09:57 |
Nummer | EAPE | EAPE | EAPE |
Linje | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||
Ermont - Eaubonne | 09:15 | 09:46 | 10:16 |
Ermont Halte | 09:18 | 09:48 | 10:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:20 | 09:50 | 10:20 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:23 | 09:53 | 10:23 |
Vaucelles | 09:26 | 09:56 | 10:26 |
Taverny | 09:27 | 09:58 | 10:28 |
Bessancourt | 09:30 | 10:00 | 10:30 |
Frépillon | 09:32 | 10:02 | 10:32 |
Nummer | POVA | VOBA | POVA |
Linje | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 1:18 | 1:09 | 1:19 |
Puteaux La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Frépillon
Puteaux | 07:58 |
La Défense | 08:01 |
Nummer | DEFI |
Linje | U |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 08:04 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:08 |
Auber | 08:12 |
Châtelet les Halles | 08:14 |
Nummer | NEGE |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Châtelet les Halles | 08:39 |
Paris Gare du Nord | 08:43 |
Stade de France Saint-Denis | 08:48 |
Saint-Denis | 08:51 |
Nummer | FACA |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Saint-Denis | 09:02 |
Épinay - Villetaneuse | 09:05 |
La Barre Ormesson | 09:08 |
Enghien-les-Bains | 09:10 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:12 |
Ermont - Eaubonne | 09:15 |
Ermont Halte | 09:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:20 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:23 |
Vaucelles | 09:26 |
Taverny | 09:27 |
Bessancourt | 09:30 |
Frépillon | 09:32 |
Nummer | POVA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:33 |
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Puteaux Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 08:03 |
La Défense | 08:06 |
Courbevoie | 08:08 |
Bécon les Bruyères | 08:11 |
Paris Saint Lazare | 08:18 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Paris Saint Lazare | 08:23 |
Asnières-sur-Seine | 08:29 |
Bois-Colombes | 08:31 |
Colombes | 08:34 |
Le Stade | 08:37 |
Argenteuil | 08:41 |
Sannois | 08:46 |
Ermont - Eaubonne | 08:48 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 08:50 |
Ermont Halte | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:57 |
Vaucelles | 09:00 |
Taverny | 09:02 |
Bessancourt | 09:04 |
Frépillon | 09:06 |
Nummer | POVA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:03 |
Puteaux Bécon les Bruyères Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 07:03 |
La Défense | 07:06 |
Courbevoie | 07:08 |
Bécon les Bruyères | 07:10 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Bécon les Bruyères | 07:15 |
Asnières-sur-Seine | 07:16 |
Nummer | POPU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Asnières-sur-Seine | 07:19 |
Bois-Colombes | 07:21 |
Colombes | 07:24 |
Le Stade | 07:27 |
Argenteuil | 07:31 |
Sannois | 07:36 |
Ermont - Eaubonne | 07:38 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 07:50 |
Ermont Halte | 07:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:57 |
Vaucelles | 08:00 |
Taverny | 08:02 |
Bessancourt | 08:04 |
Frépillon | 08:06 |
Nummer | POVA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:02 |
Puteaux La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Frépillon
Puteaux | 08:30 |
La Défense | 08:32 |
Nummer | DEFI |
Linje | U |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 08:34 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:38 |
Auber | 08:41 |
Châtelet les Halles | 08:43 |
Nummer | NOTE |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Châtelet les Halles | 09:03 |
Paris Gare du Nord | 09:08 |
Stade de France Saint-Denis | 09:13 |
Saint-Denis | 09:15 |
Nummer | LOPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Saint-Denis | 09:32 |
Épinay - Villetaneuse | 09:36 |
La Barre Ormesson | 09:38 |
Enghien-les-Bains | 09:40 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:43 |
Ermont - Eaubonne | 09:46 |
Ermont Halte | 09:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:50 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:53 |
Vaucelles | 09:56 |
Taverny | 09:58 |
Bessancourt | 10:00 |
Frépillon | 10:02 |
Nummer | VOBA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:32 |
Puteaux Paris Saint Lazare Argenteuil Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 07:18 | 08:11 |
La Défense | 07:21 | 08:14 |
Courbevoie | 07:23 | 08:16 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 08:19 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:27 |
Nummer | PEBU | PEBU |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:31 |
Argenteuil | 07:46 | 08:39 |
Nummer | TANS | MICE |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Argenteuil | 07:51 | 08:51 |
Sannois | 07:56 | 08:56 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 | 08:58 |
Nummer | EAPE | EAPE |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Ermont - Eaubonne | 08:20 | 09:20 |
Ermont Halte | 08:22 | 09:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 | 09:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:27 | 09:27 |
Vaucelles | 08:30 | 09:30 |
Taverny | 08:32 | 09:32 |
Bessancourt | 08:34 | 09:34 |
Frépillon | 08:36 | 09:36 |
Nummer | POVA | POVA |
Linje | H | H |
Transilien | Transilien | |
Restid | 1:17 | 1:25 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Puteaux Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 08:03 |
La Défense | 08:06 |
Courbevoie | 08:08 |
Bécon les Bruyères | 08:11 |
Paris Saint Lazare | 08:18 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Paris Saint Lazare | 08:23 |
Asnières-sur-Seine | 08:29 |
Bois-Colombes | 08:31 |
Colombes | 08:34 |
Le Stade | 08:37 |
Argenteuil | 08:41 |
Sannois | 08:46 |
Ermont - Eaubonne | 08:48 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 08:50 |
Ermont Halte | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:57 |
Vaucelles | 09:00 |
Taverny | 09:02 |
Bessancourt | 09:04 |
Frépillon | 09:06 |
Nummer | POVA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:03 |
Puteaux Bécon les Bruyères Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 07:03 |
La Défense | 07:06 |
Courbevoie | 07:08 |
Bécon les Bruyères | 07:10 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Bécon les Bruyères | 07:15 |
Asnières-sur-Seine | 07:16 |
Nummer | POPU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Asnières-sur-Seine | 07:19 |
Bois-Colombes | 07:21 |
Colombes | 07:24 |
Le Stade | 07:27 |
Argenteuil | 07:31 |
Sannois | 07:36 |
Ermont - Eaubonne | 07:38 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 07:50 |
Ermont Halte | 07:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:57 |
Vaucelles | 08:00 |
Taverny | 08:02 |
Bessancourt | 08:04 |
Frépillon | 08:06 |
Nummer | POVA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:02 |
Puteaux La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Frépillon
Puteaux | 08:30 |
La Défense | 08:32 |
Nummer | DEFI |
Linje | U |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 08:34 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:38 |
Auber | 08:41 |
Châtelet les Halles | 08:43 |
Nummer | NOTE |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Châtelet les Halles | 09:03 |
Paris Gare du Nord | 09:08 |
Stade de France Saint-Denis | 09:13 |
Saint-Denis | 09:15 |
Nummer | LOPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Saint-Denis | 09:32 |
Épinay - Villetaneuse | 09:36 |
La Barre Ormesson | 09:38 |
Enghien-les-Bains | 09:40 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:43 |
Ermont - Eaubonne | 09:46 |
Ermont Halte | 09:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:50 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:53 |
Vaucelles | 09:56 |
Taverny | 09:58 |
Bessancourt | 10:00 |
Frépillon | 10:02 |
Nummer | VOBA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:32 |
Puteaux Paris Saint Lazare Argenteuil Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 07:18 | 08:11 |
La Défense | 07:21 | 08:14 |
Courbevoie | 07:23 | 08:16 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 08:19 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:27 |
Nummer | PEBU | PEBU |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:31 |
Argenteuil | 07:46 | 08:39 |
Nummer | TANS | MICE |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Argenteuil | 07:51 | 08:51 |
Sannois | 07:56 | 08:56 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 | 08:58 |
Nummer | EAPE | EAPE |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Ermont - Eaubonne | 08:20 | 09:20 |
Ermont Halte | 08:22 | 09:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 | 09:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:27 | 09:27 |
Vaucelles | 08:30 | 09:30 |
Taverny | 08:32 | 09:32 |
Bessancourt | 08:34 | 09:34 |
Frépillon | 08:36 | 09:36 |
Nummer | POVA | POVA |
Linje | H | H |
Transilien | Transilien | |
Restid | 1:17 | 1:25 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Puteaux Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 08:03 |
La Défense | 08:06 |
Courbevoie | 08:08 |
Bécon les Bruyères | 08:11 |
Paris Saint Lazare | 08:18 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Paris Saint Lazare | 08:23 |
Asnières-sur-Seine | 08:29 |
Bois-Colombes | 08:31 |
Colombes | 08:34 |
Le Stade | 08:37 |
Argenteuil | 08:41 |
Sannois | 08:46 |
Ermont - Eaubonne | 08:48 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 08:50 |
Ermont Halte | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:57 |
Vaucelles | 09:00 |
Taverny | 09:02 |
Bessancourt | 09:04 |
Frépillon | 09:06 |
Nummer | POVA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:03 |
Puteaux Bécon les Bruyères Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 07:03 |
La Défense | 07:06 |
Courbevoie | 07:08 |
Bécon les Bruyères | 07:10 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Bécon les Bruyères | 07:15 |
Asnières-sur-Seine | 07:16 |
Nummer | POPU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Asnières-sur-Seine | 07:19 |
Bois-Colombes | 07:21 |
Colombes | 07:24 |
Le Stade | 07:27 |
Argenteuil | 07:31 |
Sannois | 07:36 |
Ermont - Eaubonne | 07:38 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 07:50 |
Ermont Halte | 07:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:57 |
Vaucelles | 08:00 |
Taverny | 08:02 |
Bessancourt | 08:04 |
Frépillon | 08:06 |
Nummer | POVA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:02 |
Puteaux La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Frépillon
Puteaux | 08:30 |
La Défense | 08:32 |
Nummer | DEFI |
Linje | U |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 08:34 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:38 |
Auber | 08:41 |
Châtelet les Halles | 08:43 |
Nummer | NOTE |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Châtelet les Halles | 09:03 |
Paris Gare du Nord | 09:08 |
Stade de France Saint-Denis | 09:13 |
Saint-Denis | 09:15 |
Nummer | LOPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Saint-Denis | 09:32 |
Épinay - Villetaneuse | 09:36 |
La Barre Ormesson | 09:38 |
Enghien-les-Bains | 09:40 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:43 |
Ermont - Eaubonne | 09:46 |
Ermont Halte | 09:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:50 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:53 |
Vaucelles | 09:56 |
Taverny | 09:58 |
Bessancourt | 10:00 |
Frépillon | 10:02 |
Nummer | VOBA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:32 |
Puteaux Paris Saint Lazare Argenteuil Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 07:18 | 08:11 |
La Défense | 07:21 | 08:14 |
Courbevoie | 07:23 | 08:16 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 08:19 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:27 |
Nummer | PEBU | PEBU |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:31 |
Argenteuil | 07:46 | 08:39 |
Nummer | TANS | MICE |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Argenteuil | 07:51 | 08:51 |
Sannois | 07:56 | 08:56 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 | 08:58 |
Nummer | EAPE | EAPE |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Ermont - Eaubonne | 08:20 | 09:20 |
Ermont Halte | 08:22 | 09:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 | 09:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:27 | 09:27 |
Vaucelles | 08:30 | 09:30 |
Taverny | 08:32 | 09:32 |
Bessancourt | 08:34 | 09:34 |
Frépillon | 08:36 | 09:36 |
Nummer | POVA | POVA |
Linje | H | H |
Transilien | Transilien | |
Restid | 1:17 | 1:25 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Puteaux Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 08:03 |
La Défense | 08:06 |
Courbevoie | 08:08 |
Bécon les Bruyères | 08:11 |
Paris Saint Lazare | 08:18 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Paris Saint Lazare | 08:23 |
Asnières-sur-Seine | 08:29 |
Bois-Colombes | 08:31 |
Colombes | 08:34 |
Le Stade | 08:37 |
Argenteuil | 08:41 |
Sannois | 08:46 |
Ermont - Eaubonne | 08:48 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 08:50 |
Ermont Halte | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:57 |
Vaucelles | 09:00 |
Taverny | 09:02 |
Bessancourt | 09:04 |
Frépillon | 09:06 |
Nummer | POVA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:03 |
Puteaux Bécon les Bruyères Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 07:03 |
La Défense | 07:06 |
Courbevoie | 07:08 |
Bécon les Bruyères | 07:10 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Bécon les Bruyères | 07:15 |
Asnières-sur-Seine | 07:16 |
Nummer | POPU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Asnières-sur-Seine | 07:19 |
Bois-Colombes | 07:21 |
Colombes | 07:24 |
Le Stade | 07:27 |
Argenteuil | 07:31 |
Sannois | 07:36 |
Ermont - Eaubonne | 07:38 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 07:50 |
Ermont Halte | 07:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:57 |
Vaucelles | 08:00 |
Taverny | 08:02 |
Bessancourt | 08:04 |
Frépillon | 08:06 |
Nummer | POVA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:02 |
Puteaux La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Frépillon
Puteaux | 08:30 |
La Défense | 08:32 |
Nummer | DEFI |
Linje | U |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 08:34 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:38 |
Auber | 08:41 |
Châtelet les Halles | 08:43 |
Nummer | NOTE |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Châtelet les Halles | 09:03 |
Paris Gare du Nord | 09:08 |
Stade de France Saint-Denis | 09:13 |
Saint-Denis | 09:15 |
Nummer | LOPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Saint-Denis | 09:32 |
Épinay - Villetaneuse | 09:36 |
La Barre Ormesson | 09:38 |
Enghien-les-Bains | 09:40 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:43 |
Ermont - Eaubonne | 09:46 |
Ermont Halte | 09:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:50 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:53 |
Vaucelles | 09:56 |
Taverny | 09:58 |
Bessancourt | 10:00 |
Frépillon | 10:02 |
Nummer | VOBA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:32 |
Puteaux Paris Saint Lazare Argenteuil Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 07:18 | 08:11 |
La Défense | 07:21 | 08:14 |
Courbevoie | 07:23 | 08:16 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 08:19 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:27 |
Nummer | PEBU | PEBU |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:31 |
Argenteuil | 07:46 | 08:39 |
Nummer | TANS | MICE |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Argenteuil | 07:51 | 08:51 |
Sannois | 07:56 | 08:56 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 | 08:58 |
Nummer | EAPE | EAPE |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Ermont - Eaubonne | 08:20 | 09:20 |
Ermont Halte | 08:22 | 09:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 | 09:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:27 | 09:27 |
Vaucelles | 08:30 | 09:30 |
Taverny | 08:32 | 09:32 |
Bessancourt | 08:34 | 09:34 |
Frépillon | 08:36 | 09:36 |
Nummer | POVA | POVA |
Linje | H | H |
Transilien | Transilien | |
Restid | 1:17 | 1:25 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Puteaux Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 08:03 |
La Défense | 08:06 |
Courbevoie | 08:08 |
Bécon les Bruyères | 08:11 |
Paris Saint Lazare | 08:18 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Paris Saint Lazare | 08:23 |
Asnières-sur-Seine | 08:29 |
Bois-Colombes | 08:31 |
Colombes | 08:34 |
Le Stade | 08:37 |
Argenteuil | 08:41 |
Sannois | 08:46 |
Ermont - Eaubonne | 08:48 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 08:50 |
Ermont Halte | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:57 |
Vaucelles | 09:00 |
Taverny | 09:02 |
Bessancourt | 09:04 |
Frépillon | 09:06 |
Nummer | POVA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:03 |
Puteaux Bécon les Bruyères Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 07:03 |
La Défense | 07:06 |
Courbevoie | 07:08 |
Bécon les Bruyères | 07:10 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Bécon les Bruyères | 07:15 |
Asnières-sur-Seine | 07:16 |
Nummer | POPU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Asnières-sur-Seine | 07:19 |
Bois-Colombes | 07:21 |
Colombes | 07:24 |
Le Stade | 07:27 |
Argenteuil | 07:31 |
Sannois | 07:36 |
Ermont - Eaubonne | 07:38 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 07:50 |
Ermont Halte | 07:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:57 |
Vaucelles | 08:00 |
Taverny | 08:02 |
Bessancourt | 08:04 |
Frépillon | 08:06 |
Nummer | POVA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:02 |
Puteaux La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Frépillon
Puteaux | 08:30 |
La Défense | 08:32 |
Nummer | DEFI |
Linje | U |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 08:34 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:38 |
Auber | 08:41 |
Châtelet les Halles | 08:43 |
Nummer | NOTE |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Châtelet les Halles | 09:03 |
Paris Gare du Nord | 09:08 |
Stade de France Saint-Denis | 09:13 |
Saint-Denis | 09:15 |
Nummer | LOPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Saint-Denis | 09:32 |
Épinay - Villetaneuse | 09:36 |
La Barre Ormesson | 09:38 |
Enghien-les-Bains | 09:40 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:43 |
Ermont - Eaubonne | 09:46 |
Ermont Halte | 09:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:50 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:53 |
Vaucelles | 09:56 |
Taverny | 09:58 |
Bessancourt | 10:00 |
Frépillon | 10:02 |
Nummer | VOBA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:32 |
Puteaux Paris Saint Lazare Argenteuil Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 07:18 | 08:11 |
La Défense | 07:21 | 08:14 |
Courbevoie | 07:23 | 08:16 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 08:19 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:27 |
Nummer | PEBU | PEBU |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:31 |
Argenteuil | 07:46 | 08:39 |
Nummer | TANS | MICE |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Argenteuil | 07:51 | 08:51 |
Sannois | 07:56 | 08:56 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 | 08:58 |
Nummer | EAPE | EAPE |
Linje | J | J |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Ermont - Eaubonne | 08:20 | 09:20 |
Ermont Halte | 08:22 | 09:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 | 09:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:27 | 09:27 |
Vaucelles | 08:30 | 09:30 |
Taverny | 08:32 | 09:32 |
Bessancourt | 08:34 | 09:34 |
Frépillon | 08:36 | 09:36 |
Nummer | POVA | POVA |
Linje | H | H |
Transilien | Transilien | |
Restid | 1:17 | 1:25 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Puteaux Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 07:13 | 07:53 | 08:13 |
La Défense | 07:16 | 07:56 | 08:16 |
Courbevoie | 07:18 | 07:58 | 08:18 |
Bécon les Bruyères | 07:21 | 08:01 | 08:21 |
Paris Saint Lazare | 07:28 | 08:08 | 08:28 |
Nummer | PEBU | PEBU | PEBU |
Linje | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||
Paris Saint Lazare | 07:34 | 08:14 | 08:34 |
Asnières-sur-Seine | 07:40 | 08:20 | 08:40 |
Bois-Colombes | 07:42 | 08:22 | 08:42 |
Colombes | 07:44 | 08:24 | 08:44 |
Le Stade | 07:47 | 08:27 | 08:47 |
Argenteuil | 07:50 | 08:30 | 08:50 |
Sannois | 07:54 | 08:34 | 08:54 |
Ermont - Eaubonne | 07:57 | 08:37 | 08:57 |
Nummer | EAPE | EAPE | EAPE |
Linje | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||
Ermont - Eaubonne | 08:16 | 08:46 | 09:15 |
Ermont Halte | 08:18 | 08:48 | 09:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:20 | 08:50 | 09:20 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:23 | 08:53 | 09:23 |
Vaucelles | 08:26 | 08:56 | 09:26 |
Taverny | 08:28 | 08:58 | 09:27 |
Bessancourt | 08:30 | 09:00 | 09:30 |
Frépillon | 08:32 | 09:02 | 09:32 |
Nummer | POVA | VOBA | POVA |
Linje | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Restid | 1:19 | 1:09 | 1:18 |
Puteaux Paris Saint Lazare Pontoise Valmondois Frépillon
Puteaux | 08:33 |
La Défense | 08:36 |
Courbevoie | 08:38 |
Bécon les Bruyères | 08:41 |
Paris Saint Lazare | 08:48 |
Nummer | PEBU |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Paris Saint Lazare | 09:07 |
Argenteuil | 09:17 |
Val d'Argenteuil | 09:21 |
Cormeilles-en-Parisis | 09:26 |
La Frette - Montigny | 09:29 |
Herblay | 09:32 |
Conflans-Sainte-Honorine | 09:37 |
Éragny - Neuville | 09:42 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 09:46 |
Pontoise | 09:48 |
Nummer | YOLA |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Pontoise | 10:03 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 10:04 |
Gare Épluches | 10:07 |
Pont Petit | 10:10 |
Chaponval | 10:12 |
Auvers-sur-Oise | 10:15 |
Valmondois | 10:18 |
Nummer | TRIA |
Linje | H |
Transilien | |
Anslutningar | |
Valmondois | 10:46 |
Mériel | 10:50 |
Méry-sur-Oise | 10:53 |
Frépillon | 10:55 |
Nummer | AVOL |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 2:21 |
Puteaux Suresnes Mont Valérien Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Frépillon
Puteaux | 08:17 |
Suresnes Mont Valérien | 08:19 |
Nummer | VERI |
Linje | U |
Transilien | |
Anslutningar | |
Suresnes Mont Valérien | 08:40 |
La Défense | 08:44 |
Asnières-sur-Seine | 08:48 |
Nummer | PASA |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
Asnières-sur-Seine | 09:00 |
Bois-Colombes | 09:02 |
Colombes | 09:04 |
Le Stade | 09:07 |
Argenteuil | 09:10 |
Sannois | 09:14 |
Ermont - Eaubonne | 09:17 |
Nummer | EAPE |
Linje | J |
Transilien | |
Anslutningar | |
Ermont - Eaubonne | 09:46 |
Ermont Halte | 09:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:50 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:53 |
Vaucelles | 09:56 |
Taverny | 09:58 |
Bessancourt | 10:00 |
Frépillon | 10:02 |
Nummer | VOBA |
Linje | H |
Transilien | |
Restid | 1:45 |