Saint-Fargeau till Montgeron - Crosne Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Saint-Fargeau Melun Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:01 | 07:16 | 07:31 | 07:46 |
Ponthierry - Pringy | 07:06 | 07:21 | 07:36 | 07:51 |
Boissise-le-Roi | 07:08 | 07:23 | 07:38 | 07:53 |
Vosves | 07:12 | 07:27 | 07:42 | 07:57 |
Melun | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Nummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Melun | 07:28 | 07:43 | 07:51 | 08:05 |
Le Mée | 07:31 | 07:46 | 07:54 | 08:09 |
Cesson | 07:35 | 07:50 | 07:58 | 08:13 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:39 | 07:54 | 08:02 | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 07:43 | 07:58 | 08:06 | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 07:48 | 08:03 | 08:11 | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 07:51 | 08:06 | 08:14 | 08:29 |
Brunoy | 07:54 | 08:09 | 08:18 | 08:33 |
Yerres | 07:58 | 08:13 | 08:21 | 08:36 |
Montgeron - Crosne | 08:00 | 08:15 | 08:23 | 08:38 |
Nummer | UACA | FACA | DICA | DICA |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 58 min | 58 min | 51 min | 51 min |
Saint-Fargeau Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:57 |
Le Coudray-Montceaux | 08:01 |
Le Plessis Chenet | 08:03 |
Villabé | 08:06 |
Essonnes Robinson | 08:09 |
Corbeil-Essonnes | 08:11 |
Nummer | ROSA |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 08:19 |
Le Bras de Fer | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:28 |
Grigny Centre | 08:32 |
Viry-Châtillon | 08:35 |
Juvisy | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:47 |
Nummer | UUPA |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:54 |
Montgeron - Crosne | 08:58 |
Nummer | ZACO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 1:01 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Saint-Fargeau Melun Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:01 | 07:16 | 07:31 | 07:46 |
Ponthierry - Pringy | 07:06 | 07:21 | 07:36 | 07:51 |
Boissise-le-Roi | 07:08 | 07:23 | 07:38 | 07:53 |
Vosves | 07:12 | 07:27 | 07:42 | 07:57 |
Melun | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Nummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Melun | 07:28 | 07:43 | 07:51 | 08:05 |
Le Mée | 07:31 | 07:46 | 07:54 | 08:09 |
Cesson | 07:35 | 07:50 | 07:58 | 08:13 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:39 | 07:54 | 08:02 | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 07:43 | 07:58 | 08:06 | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 07:48 | 08:03 | 08:11 | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 07:51 | 08:06 | 08:14 | 08:29 |
Brunoy | 07:54 | 08:09 | 08:18 | 08:33 |
Yerres | 07:58 | 08:13 | 08:21 | 08:36 |
Montgeron - Crosne | 08:00 | 08:15 | 08:23 | 08:38 |
Nummer | UACA | FACA | DICA | DICA |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 58 min | 58 min | 51 min | 51 min |
Saint-Fargeau Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:57 |
Le Coudray-Montceaux | 08:01 |
Le Plessis Chenet | 08:03 |
Villabé | 08:06 |
Essonnes Robinson | 08:09 |
Corbeil-Essonnes | 08:11 |
Nummer | ROSA |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 08:19 |
Le Bras de Fer | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:28 |
Grigny Centre | 08:32 |
Viry-Châtillon | 08:35 |
Juvisy | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:47 |
Nummer | UUPA |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:54 |
Montgeron - Crosne | 08:58 |
Nummer | ZACO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 1:01 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Saint-Fargeau Melun Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:01 | 07:16 | 07:31 | 07:46 |
Ponthierry - Pringy | 07:06 | 07:21 | 07:36 | 07:51 |
Boissise-le-Roi | 07:08 | 07:23 | 07:38 | 07:53 |
Vosves | 07:12 | 07:27 | 07:42 | 07:57 |
Melun | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Nummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Melun | 07:28 | 07:43 | 07:51 | 08:05 |
Le Mée | 07:31 | 07:46 | 07:54 | 08:09 |
Cesson | 07:35 | 07:50 | 07:58 | 08:13 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:39 | 07:54 | 08:02 | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 07:43 | 07:58 | 08:06 | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 07:48 | 08:03 | 08:11 | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 07:51 | 08:06 | 08:14 | 08:29 |
Brunoy | 07:54 | 08:09 | 08:18 | 08:33 |
Yerres | 07:58 | 08:13 | 08:21 | 08:36 |
Montgeron - Crosne | 08:00 | 08:15 | 08:23 | 08:38 |
Nummer | UACA | FACA | DICA | DICA |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 58 min | 58 min | 51 min | 51 min |
Saint-Fargeau Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:57 |
Le Coudray-Montceaux | 08:01 |
Le Plessis Chenet | 08:03 |
Villabé | 08:06 |
Essonnes Robinson | 08:09 |
Corbeil-Essonnes | 08:11 |
Nummer | ROSA |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 08:19 |
Le Bras de Fer | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:28 |
Grigny Centre | 08:32 |
Viry-Châtillon | 08:35 |
Juvisy | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:47 |
Nummer | UUPA |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:54 |
Montgeron - Crosne | 08:58 |
Nummer | ZACO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 1:01 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Saint-Fargeau Melun Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:01 | 07:16 | 07:31 | 07:46 |
Ponthierry - Pringy | 07:06 | 07:21 | 07:36 | 07:51 |
Boissise-le-Roi | 07:08 | 07:23 | 07:38 | 07:53 |
Vosves | 07:12 | 07:27 | 07:42 | 07:57 |
Melun | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Nummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Melun | 07:28 | 07:43 | 07:51 | 08:05 |
Le Mée | 07:31 | 07:46 | 07:54 | 08:09 |
Cesson | 07:35 | 07:50 | 07:58 | 08:13 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:39 | 07:54 | 08:02 | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 07:43 | 07:58 | 08:06 | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 07:48 | 08:03 | 08:11 | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 07:51 | 08:06 | 08:14 | 08:29 |
Brunoy | 07:54 | 08:09 | 08:18 | 08:33 |
Yerres | 07:58 | 08:13 | 08:21 | 08:36 |
Montgeron - Crosne | 08:00 | 08:15 | 08:23 | 08:38 |
Nummer | UACA | FACA | DICA | DICA |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 58 min | 58 min | 51 min | 51 min |
Saint-Fargeau Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:12 |
Le Coudray-Montceaux | 07:16 |
Le Plessis Chenet | 07:18 |
Villabé | 07:21 |
Essonnes Robinson | 07:24 |
Corbeil-Essonnes | 07:26 |
Nummer | ROSA |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 07:34 |
Le Bras de Fer | 07:37 |
Évry - Courcouronnes | 07:40 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:43 |
Grigny Centre | 07:47 |
Viry-Châtillon | 07:50 |
Juvisy | 07:54 |
Vigneux-sur-Seine | 07:58 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:02 |
Nummer | VUPA |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:09 |
Montgeron - Crosne | 08:13 |
Nummer | ZACO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 1:01 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Saint-Fargeau Melun Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:01 | 07:16 | 07:31 | 07:46 |
Ponthierry - Pringy | 07:06 | 07:21 | 07:36 | 07:51 |
Boissise-le-Roi | 07:08 | 07:23 | 07:38 | 07:53 |
Vosves | 07:12 | 07:27 | 07:42 | 07:57 |
Melun | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Nummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Melun | 07:28 | 07:43 | 07:51 | 08:05 |
Le Mée | 07:31 | 07:46 | 07:54 | 08:09 |
Cesson | 07:35 | 07:50 | 07:58 | 08:13 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:39 | 07:54 | 08:02 | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 07:43 | 07:58 | 08:06 | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 07:48 | 08:03 | 08:11 | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 07:51 | 08:06 | 08:14 | 08:29 |
Brunoy | 07:54 | 08:09 | 08:18 | 08:33 |
Yerres | 07:58 | 08:13 | 08:21 | 08:36 |
Montgeron - Crosne | 08:00 | 08:15 | 08:23 | 08:38 |
Nummer | UACA | FACA | DICA | DICA |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 58 min | 58 min | 51 min | 51 min |
Saint-Fargeau Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:12 |
Le Coudray-Montceaux | 07:16 |
Le Plessis Chenet | 07:18 |
Villabé | 07:21 |
Essonnes Robinson | 07:24 |
Corbeil-Essonnes | 07:26 |
Nummer | ROSA |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 07:34 |
Le Bras de Fer | 07:37 |
Évry - Courcouronnes | 07:40 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:43 |
Grigny Centre | 07:47 |
Viry-Châtillon | 07:50 |
Juvisy | 07:54 |
Vigneux-sur-Seine | 07:58 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:02 |
Nummer | VUPA |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:09 |
Montgeron - Crosne | 08:13 |
Nummer | ZACO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 1:01 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Saint-Fargeau Melun Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:08 | 08:08 | 09:08 |
Ponthierry - Pringy | 07:12 | 08:12 | 09:12 |
Boissise-le-Roi | 07:15 | 08:15 | 09:15 |
Vosves | 07:18 | 08:18 | 09:18 |
Melun | 07:24 | 08:24 | 09:24 |
Nummer | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Anslutningar | |||
Melun | 07:40 | 08:40 | 09:40 |
Le Mée | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
Cesson | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:51 | 08:51 | 09:51 |
Lieusaint - Moissy | 07:55 | 08:55 | 09:55 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:03 | 09:03 | 10:03 |
Brunoy | 08:06 | 09:07 | 10:06 |
Yerres | 08:10 | 09:11 | 10:10 |
Montgeron - Crosne | 08:12 | 09:13 | 10:12 |
Nummer | FACA | FACA | FACA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Restid | 1:03 | 1:04 | 1:03 |
Saint-Fargeau Juvisy Villeneuve-Saint-Georges Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:21 | 08:21 |
Le Coudray-Montceaux | 07:25 | 08:25 |
Le Plessis Chenet | 07:27 | 08:27 |
Villabé | 07:30 | 08:30 |
Essonnes Robinson | 07:33 | 08:33 |
Corbeil-Essonnes | 07:36 | 08:36 |
Évry - Val de Seine | 07:40 | 08:40 |
Grand Bourg | 07:43 | 08:43 |
Ris-Orangis | 07:46 | 08:46 |
Viry-Châtillon | 07:50 | 08:50 |
Juvisy | 07:54 | 08:54 |
Nummer | JUVA | JUVA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Anslutningar | ||
Juvisy | 08:00 | 09:00 |
Vigneux-sur-Seine | 08:04 | 09:04 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:08 | 09:08 |
Nummer | SOPA | LOPA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Anslutningar | ||
Villeneuve-Saint-Georges | 08:12 | 09:12 |
Montgeron - Crosne | 08:16 | 09:16 |
Nummer | ZACO | ZACO |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Restid | 55 min | 55 min |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
Saint-Fargeau Melun Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:08 | 08:08 | 09:08 |
Ponthierry - Pringy | 07:12 | 08:12 | 09:12 |
Boissise-le-Roi | 07:15 | 08:15 | 09:15 |
Vosves | 07:18 | 08:18 | 09:18 |
Melun | 07:24 | 08:24 | 09:24 |
Nummer | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Anslutningar | |||
Melun | 07:40 | 08:40 | 09:40 |
Le Mée | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
Cesson | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:51 | 08:51 | 09:51 |
Lieusaint - Moissy | 07:55 | 08:55 | 09:55 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:03 | 09:03 | 10:03 |
Brunoy | 08:06 | 09:07 | 10:06 |
Yerres | 08:10 | 09:11 | 10:10 |
Montgeron - Crosne | 08:12 | 09:13 | 10:12 |
Nummer | FACA | FACA | FACA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Restid | 1:03 | 1:04 | 1:03 |
Saint-Fargeau Juvisy Villeneuve-Saint-Georges Montgeron - Crosne
Saint-Fargeau | 07:21 | 08:21 |
Le Coudray-Montceaux | 07:25 | 08:25 |
Le Plessis Chenet | 07:27 | 08:27 |
Villabé | 07:30 | 08:30 |
Essonnes Robinson | 07:33 | 08:33 |
Corbeil-Essonnes | 07:36 | 08:36 |
Évry - Val de Seine | 07:40 | 08:40 |
Grand Bourg | 07:43 | 08:43 |
Ris-Orangis | 07:46 | 08:46 |
Viry-Châtillon | 07:50 | 08:50 |
Juvisy | 07:54 | 08:54 |
Nummer | JUVA | JUVA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Anslutningar | ||
Juvisy | 08:00 | 09:00 |
Vigneux-sur-Seine | 08:04 | 09:04 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:08 | 09:08 |
Nummer | LOPA | LOPA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Anslutningar | ||
Villeneuve-Saint-Georges | 08:27 | 09:27 |
Montgeron - Crosne | 08:31 | 09:31 |
Nummer | ZACO | ZACO |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Restid | 1:10 | 1:10 |