Suresnes Mont Valérien till Saint-Fargeau Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 07:21 |
La Défense | 07:25 |
Nummer | PASA |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 07:28 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:33 |
Auber | 07:36 |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:42 |
Nummer | NATO |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:53 |
Le Vert de Maisons | 07:55 |
Créteil Pompadour | 07:59 |
Villeneuve Triage | 08:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:06 |
Vigneux-sur-Seine | 08:10 |
Juvisy | 08:14 |
Grigny Centre | 08:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:23 |
Évry - Courcouronnes | 08:26 |
Le Bras de Fer | 08:28 |
Corbeil-Essonnes | 08:32 |
Nummer | ROPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 08:47 |
Essonnes Robinson | 08:49 |
Villabé | 08:52 |
Le Plessis Chenet | 08:55 |
Le Coudray-Montceaux | 08:57 |
Saint-Fargeau | 09:01 |
Nummer | ZOSO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 1:39 |
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 07:06 | 07:42 | 08:16 | 08:23 |
Puteaux | - | 07:45 | - | - |
La Défense | 07:09 | 07:47 | 08:19 | 08:27 |
Nummer | PASA | DEFI | PASA | PASA |
Linje | L | U | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
La Défense | 07:13 | 07:59 | 08:24 | 08:29 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:17 | 08:03 | 08:29 | 08:33 |
Auber | 07:20 | 08:06 | 08:32 | 08:37 |
Châtelet les Halles | 07:23 | 08:09 | 08:35 | 08:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:26 | 08:12 | 08:37 | 08:42 |
Nummer | QZOL | NOTE | QLAS | OMAX |
Linje | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 08:46 |
Melun | 08:12 | 08:42 | 09:12 | 09:12 |
Nummer | KUMO | GAMO | KUMO | KUMO |
Linje | R | R | R | R |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
Melun | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 09:26 |
Vosves | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 09:31 |
Boissise-le-Roi | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 09:35 |
Ponthierry - Pringy | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 09:37 |
Saint-Fargeau | 08:41 | 09:11 | 09:41 | 09:41 |
Nummer | ROSA | ROSA | ROSA | ROSA |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 1:34 | 1:29 | 1:24 | 1:17 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 07:21 |
La Défense | 07:25 |
Nummer | PASA |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 07:28 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:33 |
Auber | 07:36 |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:42 |
Nummer | NATO |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:53 |
Le Vert de Maisons | 07:55 |
Créteil Pompadour | 07:59 |
Villeneuve Triage | 08:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:06 |
Vigneux-sur-Seine | 08:10 |
Juvisy | 08:14 |
Grigny Centre | 08:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:23 |
Évry - Courcouronnes | 08:26 |
Le Bras de Fer | 08:28 |
Corbeil-Essonnes | 08:32 |
Nummer | ROPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 08:47 |
Essonnes Robinson | 08:49 |
Villabé | 08:52 |
Le Plessis Chenet | 08:55 |
Le Coudray-Montceaux | 08:57 |
Saint-Fargeau | 09:01 |
Nummer | ZOSO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 1:39 |
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 07:06 | 07:42 | 08:16 | 08:23 |
Puteaux | - | 07:45 | - | - |
La Défense | 07:09 | 07:47 | 08:19 | 08:27 |
Nummer | PASA | DEFI | PASA | PASA |
Linje | L | U | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
La Défense | 07:13 | 07:59 | 08:24 | 08:29 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:17 | 08:03 | 08:29 | 08:33 |
Auber | 07:20 | 08:06 | 08:32 | 08:37 |
Châtelet les Halles | 07:23 | 08:09 | 08:35 | 08:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:26 | 08:12 | 08:37 | 08:42 |
Nummer | QZOL | NOTE | QLAS | OMAX |
Linje | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 08:46 |
Melun | 08:12 | 08:42 | 09:12 | 09:12 |
Nummer | KUMO | GAMO | KUMO | KUMO |
Linje | R | R | R | R |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
Melun | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 09:26 |
Vosves | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 09:31 |
Boissise-le-Roi | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 09:35 |
Ponthierry - Pringy | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 09:37 |
Saint-Fargeau | 08:41 | 09:11 | 09:41 | 09:41 |
Nummer | ROSA | ROSA | ROSA | ROSA |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 1:34 | 1:29 | 1:24 | 1:17 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 07:21 |
La Défense | 07:25 |
Nummer | PASA |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 07:28 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:33 |
Auber | 07:36 |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:42 |
Nummer | NATO |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:53 |
Le Vert de Maisons | 07:55 |
Créteil Pompadour | 07:59 |
Villeneuve Triage | 08:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:06 |
Vigneux-sur-Seine | 08:10 |
Juvisy | 08:14 |
Grigny Centre | 08:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:23 |
Évry - Courcouronnes | 08:26 |
Le Bras de Fer | 08:28 |
Corbeil-Essonnes | 08:32 |
Nummer | ROPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 08:47 |
Essonnes Robinson | 08:49 |
Villabé | 08:52 |
Le Plessis Chenet | 08:55 |
Le Coudray-Montceaux | 08:57 |
Saint-Fargeau | 09:01 |
Nummer | ZOSO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 1:39 |
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 07:06 | 07:42 | 08:16 | 08:23 |
Puteaux | - | 07:45 | - | - |
La Défense | 07:09 | 07:47 | 08:19 | 08:27 |
Nummer | PASA | DEFI | PASA | PASA |
Linje | L | U | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
La Défense | 07:13 | 07:59 | 08:24 | 08:29 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:17 | 08:03 | 08:29 | 08:33 |
Auber | 07:20 | 08:06 | 08:32 | 08:37 |
Châtelet les Halles | 07:23 | 08:09 | 08:35 | 08:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:26 | 08:12 | 08:37 | 08:42 |
Nummer | QZOL | NOTE | QLAS | OMAX |
Linje | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 08:46 |
Melun | 08:12 | 08:42 | 09:12 | 09:12 |
Nummer | KUMO | GAMO | KUMO | KUMO |
Linje | R | R | R | R |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
Melun | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 09:26 |
Vosves | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 09:31 |
Boissise-le-Roi | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 09:35 |
Ponthierry - Pringy | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 09:37 |
Saint-Fargeau | 08:41 | 09:11 | 09:41 | 09:41 |
Nummer | ROSA | ROSA | ROSA | ROSA |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 1:34 | 1:29 | 1:24 | 1:17 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 07:21 |
La Défense | 07:25 |
Nummer | PASA |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 07:28 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:33 |
Auber | 07:36 |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:42 |
Nummer | NATO |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:53 |
Le Vert de Maisons | 07:55 |
Créteil Pompadour | 07:59 |
Villeneuve Triage | 08:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:06 |
Vigneux-sur-Seine | 08:10 |
Juvisy | 08:14 |
Grigny Centre | 08:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:23 |
Évry - Courcouronnes | 08:26 |
Le Bras de Fer | 08:28 |
Corbeil-Essonnes | 08:32 |
Nummer | ROPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 08:47 |
Essonnes Robinson | 08:49 |
Villabé | 08:52 |
Le Plessis Chenet | 08:55 |
Le Coudray-Montceaux | 08:57 |
Saint-Fargeau | 09:01 |
Nummer | ZOSO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 1:39 |
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 07:06 | 07:42 | 08:16 | 09:35 |
Puteaux | - | 07:45 | - | - |
La Défense | 07:09 | 07:47 | 08:19 | 09:39 |
Nummer | PASA | DEFI | PASA | PASA |
Linje | L | U | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
La Défense | 07:13 | 07:59 | 08:24 | 09:50 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:17 | 08:03 | 08:29 | 09:54 |
Auber | 07:20 | 08:06 | 08:32 | 09:57 |
Châtelet les Halles | 07:23 | 08:09 | 08:35 | 10:00 |
Paris Gare de Lyon | 07:26 | 08:12 | 08:37 | 10:02 |
Nummer | QZOL | NOTE | QLAS | NATO |
Linje | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 10:06 |
Maisons-Alfort - Alfortville | - | - | - | 10:13 |
Créteil Pompadour | - | - | - | 10:17 |
Villeneuve-Saint-Georges | - | - | - | 10:24 |
Montgeron - Crosne | - | - | - | 10:29 |
Yerres | - | - | - | 10:32 |
Brunoy | - | - | - | 10:35 |
Boussy-Saint-Antoine | - | - | - | 10:38 |
Combs-la-Ville - Quincy | - | - | - | 10:41 |
Lieusaint - Moissy | - | - | - | 10:46 |
Savigny-le-Temple - Nandy | - | - | - | 10:50 |
Cesson | - | - | - | 10:54 |
Le Mée | - | - | - | 10:58 |
Melun | 08:12 | 08:42 | 09:12 | 11:01 |
Nummer | KUMO | GAMO | KUMO | ZACO |
Linje | R | R | R | D |
Transilien | Transilien | Transilien | RER | |
Anslutningar | ||||
Melun | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 11:05 |
Vosves | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 11:10 |
Boissise-le-Roi | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 11:14 |
Ponthierry - Pringy | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 11:16 |
Saint-Fargeau | 08:41 | 09:11 | 09:41 | 11:20 |
Nummer | ROSA | ROSA | ROSA | JUVA |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 1:34 | 1:29 | 1:24 | 1:44 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 07:21 |
La Défense | 07:25 |
Nummer | PASA |
Linje | L |
Transilien | |
Anslutningar | |
La Défense | 07:28 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:33 |
Auber | 07:36 |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:42 |
Nummer | NATO |
Linje | A |
RER | |
Anslutningar | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:53 |
Le Vert de Maisons | 07:55 |
Créteil Pompadour | 07:59 |
Villeneuve Triage | 08:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:06 |
Vigneux-sur-Seine | 08:10 |
Juvisy | 08:14 |
Grigny Centre | 08:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:23 |
Évry - Courcouronnes | 08:26 |
Le Bras de Fer | 08:28 |
Corbeil-Essonnes | 08:32 |
Nummer | ROPE |
Linje | D |
RER | |
Anslutningar | |
Corbeil-Essonnes | 08:47 |
Essonnes Robinson | 08:49 |
Villabé | 08:52 |
Le Plessis Chenet | 08:55 |
Le Coudray-Montceaux | 08:57 |
Saint-Fargeau | 09:01 |
Nummer | ZOSO |
Linje | D |
RER | |
Restid | 1:39 |
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 07:06 | 07:42 | 08:16 | 09:35 |
Puteaux | - | 07:45 | - | - |
La Défense | 07:09 | 07:47 | 08:19 | 09:39 |
Nummer | PASA | DEFI | PASA | PASA |
Linje | L | U | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||||
La Défense | 07:13 | 07:59 | 08:24 | 09:50 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:17 | 08:03 | 08:29 | 09:54 |
Auber | 07:20 | 08:06 | 08:32 | 09:57 |
Châtelet les Halles | 07:23 | 08:09 | 08:35 | 10:00 |
Paris Gare de Lyon | 07:26 | 08:12 | 08:37 | 10:02 |
Nummer | QZOL | NOTE | QLAS | NATO |
Linje | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Anslutningar | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 10:06 |
Maisons-Alfort - Alfortville | - | - | - | 10:13 |
Créteil Pompadour | - | - | - | 10:17 |
Villeneuve-Saint-Georges | - | - | - | 10:24 |
Montgeron - Crosne | - | - | - | 10:29 |
Yerres | - | - | - | 10:32 |
Brunoy | - | - | - | 10:35 |
Boussy-Saint-Antoine | - | - | - | 10:38 |
Combs-la-Ville - Quincy | - | - | - | 10:41 |
Lieusaint - Moissy | - | - | - | 10:46 |
Savigny-le-Temple - Nandy | - | - | - | 10:50 |
Cesson | - | - | - | 10:54 |
Le Mée | - | - | - | 10:58 |
Melun | 08:12 | 08:42 | 09:12 | 11:01 |
Nummer | KUMO | GAMO | KUMO | ZACO |
Linje | R | R | R | D |
Transilien | Transilien | Transilien | RER | |
Anslutningar | ||||
Melun | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 11:05 |
Vosves | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 11:10 |
Boissise-le-Roi | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 11:14 |
Ponthierry - Pringy | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 11:16 |
Saint-Fargeau | 08:41 | 09:11 | 09:41 | 11:20 |
Nummer | ROSA | ROSA | ROSA | JUVA |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Restid | 1:34 | 1:29 | 1:24 | 1:44 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 07:20 | 08:00 | 09:00 |
La Défense | 07:23 | 08:03 | 09:03 |
Nummer | PASA | PASA | PASA |
Linje | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||
La Défense | 07:36 | 08:09 | 09:19 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:41 | 08:13 | 09:23 |
Auber | 07:44 | 08:17 | 09:27 |
Châtelet les Halles | 07:47 | 08:19 | 09:29 |
Paris Gare de Lyon | 07:49 | 08:22 | 09:32 |
Nummer | NEGE | QYRO | QYRO |
Linje | A | A | A |
RER | RER | RER | |
Anslutningar | |||
Paris Gare de Lyon | 08:01 | 08:46 | 09:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:07 | 08:53 | 09:53 |
Le Vert de Maisons | 08:10 | 08:55 | 09:55 |
Créteil Pompadour | 08:12 | 08:59 | 09:59 |
Villeneuve Triage | 08:17 | 09:03 | 10:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:20 | 09:06 | 10:06 |
Vigneux-sur-Seine | 08:26 | 09:11 | 10:11 |
Juvisy | 08:29 | 09:14 | 10:15 |
Viry-Châtillon | 08:32 | 09:17 | 10:17 |
Grigny Centre | 08:35 | 09:20 | 10:21 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:39 | 09:24 | 10:24 |
Évry - Courcouronnes | 08:42 | 09:27 | 10:27 |
Le Bras de Fer | 08:44 | 09:29 | 10:29 |
Corbeil-Essonnes | 08:48 | 09:33 | 10:33 |
Nummer | ROPO | ROPO | ROPO |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Anslutningar | |||
Corbeil-Essonnes | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Essonnes Robinson | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Villabé | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Le Plessis Chenet | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Le Coudray-Montceaux | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Saint-Fargeau | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Nummer | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Restid | 1:47 | 2:07 | 2:07 |
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 08:40 | 09:40 |
La Défense | 08:43 | 09:43 |
Nummer | PASA | PASA |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
La Défense | 08:59 | 09:59 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:03 | 10:03 |
Auber | 09:07 | 10:07 |
Châtelet les Halles | 09:09 | 10:09 |
Paris Gare de Lyon | 09:12 | 10:12 |
Nummer | QYRO | QYRO |
Linje | A | A |
RER | RER | |
Anslutningar | ||
Paris Gare de Lyon | 09:16 | 10:16 |
Melun | 09:42 | 10:42 |
Nummer | GOMO | GAMO |
Linje | R | R |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Melun | 10:05 | 11:05 |
Vosves | 10:10 | 11:10 |
Boissise-le-Roi | 10:14 | 11:14 |
Ponthierry - Pringy | 10:16 | 11:16 |
Saint-Fargeau | 10:20 | 11:20 |
Nummer | JUVA | JUVA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Restid | 1:40 | 1:40 |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 07:20 | 08:20 | 09:20 |
La Défense | 07:23 | 08:23 | 09:23 |
Nummer | PASA | PASA | PASA |
Linje | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Anslutningar | |||
La Défense | 07:36 | 08:39 | 09:39 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:41 | 08:43 | 09:43 |
Auber | 07:44 | 08:47 | 09:47 |
Châtelet les Halles | 07:47 | 08:49 | 09:49 |
Paris Gare de Lyon | 07:49 | 08:52 | 09:52 |
Nummer | NEGE | QYRO | QYRO |
Linje | A | A | A |
RER | RER | RER | |
Anslutningar | |||
Paris Gare de Lyon | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:08 | 09:08 | 10:08 |
Le Vert de Maisons | 08:10 | 09:10 | 10:10 |
Créteil Pompadour | 08:14 | 09:14 | 10:14 |
Villeneuve Triage | 08:18 | 09:18 | 10:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:21 | 09:21 | 10:21 |
Vigneux-sur-Seine | 08:26 | 09:26 | 10:26 |
Juvisy | 08:29 | 09:29 | 10:29 |
Viry-Châtillon | 08:32 | 09:32 | 10:32 |
Grigny Centre | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Évry - Courcouronnes | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Le Bras de Fer | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Corbeil-Essonnes | 08:48 | 09:48 | 10:48 |
Nummer | ROPO | ROPO | ROPO |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Anslutningar | |||
Corbeil-Essonnes | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Essonnes Robinson | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Villabé | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Le Plessis Chenet | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Le Coudray-Montceaux | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Saint-Fargeau | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Nummer | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Restid | 1:47 | 1:47 | 1:47 |
Suresnes Mont Valérien La Défense Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Suresnes Mont Valérien | 08:40 | 09:40 |
La Défense | 08:43 | 09:43 |
Nummer | PASA | PASA |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
La Défense | 08:59 | 09:59 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:03 | 10:03 |
Auber | 09:07 | 10:07 |
Châtelet les Halles | 09:09 | 10:09 |
Paris Gare de Lyon | 09:12 | 10:12 |
Nummer | QYRO | QYRO |
Linje | A | A |
RER | RER | |
Anslutningar | ||
Paris Gare de Lyon | 09:16 | 10:16 |
Melun | 09:42 | 10:42 |
Nummer | GOMO | GAMO |
Linje | R | R |
Transilien | Transilien | |
Anslutningar | ||
Melun | 10:05 | 11:05 |
Vosves | 10:10 | 11:10 |
Boissise-le-Roi | 10:14 | 11:14 |
Ponthierry - Pringy | 10:16 | 11:16 |
Saint-Fargeau | 10:20 | 11:20 |
Nummer | JUVA | JUVA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Restid | 1:40 | 1:40 |