Tågtider
Varedo till Albano Sant'Alessandro Tågtider 5 augusti 2024 20:50
21:11 | Varedo | 8:50 3 byten 20 stopp S4904782 2979 RE62645 R110110 | 8:50 | 3 byten 20 stopp | S4904782 2979 RE62645 R110110 | S4904782 | |
21:14 | Palazzolo Milanese | ||||||
21:17 | Paderno Dugnano | ||||||
21:20 | Cormano-Cusano milanino | ||||||
21:22 | Milano Bruzzano Parco Nord | ||||||
21:25 | Milano Affori | ||||||
21:28 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
21:49 | Milano Bovisa Politecnico | 2979 | |||||
21:56 | Milano Porta Garibaldi | ||||||
22:07 | Milano Centrale | ||||||
22:25 | Milano Centrale | RE62645 | |||||
22:33 | Milano Lambrate | ||||||
22:40 | Pioltello Limito | ||||||
22:56 | Treviglio | ||||||
23:05 | Romano | ||||||
23:14 | Chiari | ||||||
23:19 | Rovato | ||||||
05:27 | Rovato | R110110 | |||||
05:31 | Coccaglio | ||||||
05:35 | Cologne | ||||||
05:40 | Palazzolo sull'Oglio | ||||||
05:46 | Grumello del Monte | ||||||
05:50 | Chiuduno | ||||||
05:56 | Montello Gorlago | ||||||
06:02 | Albano S.alessandro |
22:41 | Varedo | 7:32 3 byten 21 stopp S4900788 R282985 RE22247 R110115 | 7:32 | 3 byten 21 stopp | S4900788 R282985 RE22247 R110115 | S4900788 | |
22:44 | Palazzolo Milanese | ||||||
22:47 | Paderno Dugnano | ||||||
22:50 | Cormano-Cusano milanino | ||||||
22:52 | Milano Bruzzano Parco Nord | ||||||
22:55 | Milano Affori | ||||||
22:58 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
23:19 | Milano Bovisa Politecnico | R282985 | |||||
23:26 | Milano Porta Garibaldi | ||||||
23:35 | Milano Centrale | ||||||
23:40 | Milano Centrale | RE22247 | |||||
23:48 | Milano Lambrate | ||||||
23:57 | Pioltello Limito | ||||||
00:01 | Vignate | ||||||
00:06 | Melzo | ||||||
00:12 | Trecella | ||||||
00:16 | Cassano d'Adda | ||||||
00:22 | Treviglio Ovest | ||||||
00:29 | Arcene | ||||||
00:34 | Verdello Dalmine | ||||||
00:38 | Levate | ||||||
00:43 | Stezzano | ||||||
00:50 | Bergamo | ||||||
06:06 | Bergamo | R110115 | |||||
06:11 | Seriate | ||||||
06:14 | Albano S.alessandro |
23:41 | Varedo | 8:32 3 byten 13 stopp S4900792 R282913 RE22213 R110119 | 8:32 | 3 byten 13 stopp | S4900792 R282913 RE22213 R110119 | S4900792 | |
23:44 | Palazzolo Milanese | ||||||
23:47 | Paderno Dugnano | ||||||
23:50 | Cormano-Cusano milanino | ||||||
23:52 | Milano Bruzzano Parco Nord | ||||||
23:55 | Milano Affori | ||||||
23:58 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
05:19 | Milano Bovisa Politecnico | R282913 | |||||
05:26 | Milano Porta Garibaldi | ||||||
05:37 | Milano Centrale | ||||||
06:05 | Milano Centrale | RE22213 | |||||
06:13 | Milano Lambrate | ||||||
06:20 | Pioltello Limito | ||||||
06:42 | Verdello Dalmine | ||||||
06:53 | Bergamo | ||||||
08:06 | Bergamo | R110119 | |||||
08:11 | Seriate | ||||||
08:14 | Albano S.alessandro |
00:48 Dag+1 | Varedo | 7:54 3 byten 23 stopp S4900701 S1125017 RE62613 R110116 | 7:54 | 3 byten 23 stopp | S4900701 S1125017 RE62613 R110116 | S4900701 | |
00:51 | Bovisio Masciago | ||||||
00:54 | Cesano Maderno | ||||||
01:00 | Seveso | ||||||
01:05 | Camnago-Lentate | ||||||
05:43 Dag+1 | Camnago-Lentate | S1125017 | |||||
05:49 | Seregno | ||||||
05:53 | Desio | ||||||
05:57 | Lissone-Muggio' | ||||||
06:02 | Monza | ||||||
06:07 | Sesto S.giovanni | ||||||
06:12 | Milano Greco Pirelli | ||||||
06:21 | Milano Centrale | ||||||
06:25 Dag+1 | Milano Centrale | RE62613 | |||||
06:33 | Milano Lambrate | ||||||
06:40 | Pioltello Limito | ||||||
06:56 | Treviglio | ||||||
07:05 | Romano | ||||||
07:14 | Chiari | ||||||
07:19 | Rovato | ||||||
08:12 Dag+1 | Rovato | R110116 | |||||
08:16 | Coccaglio | ||||||
08:20 | Cologne | ||||||
08:25 | Palazzolo sull'Oglio | ||||||
08:30 | Grumello del Monte | ||||||
08:34 | Chiuduno | ||||||
08:39 | Montello Gorlago | ||||||
08:42 | Albano S.alessandro |
06:11 Dag+1 | Varedo | 4:02 3 byten 14 stopp R16910610 S124117 RE22255 R110123 | 4:02 | 3 byten 14 stopp | R16910610 S124117 RE22255 R110123 | R16910610 | |
06:14 | Palazzolo Milanese | ||||||
06:17 | Paderno Dugnano | ||||||
06:20 | Cormano-Cusano milanino | ||||||
06:22 | Milano Bruzzano Parco Nord | ||||||
06:25 | Milano Affori | ||||||
06:28 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
06:36 Dag+1 | Milano Bovisa Politecnico | S124117 | |||||
06:42 | Milano Lancetti | ||||||
06:44 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
07:22 Dag+1 | Milano Porta Garibaldi | RE22255 | |||||
07:29 | Milano Villapizzone | ||||||
07:41 | Milano Lambrate | ||||||
07:50 | Pioltello Limito | ||||||
08:12 | Verdello Dalmine | ||||||
08:25 | Bergamo | ||||||
10:06 Dag+1 | Bergamo | R110123 | |||||
10:11 | Seriate | ||||||
10:14 | Albano S.alessandro |
07:21 Dag+1 | Varedo | 3:21 3 byten 33 stopp S224221 S524521 R410919 R110120 | 3:21 | 3 byten 33 stopp | S224221 S524521 R410919 R110120 | S224221 | |
07:24 | Palazzolo Milanese | ||||||
07:27 | Paderno Dugnano | ||||||
07:30 | Cormano-Cusano milanino | ||||||
07:32 | Milano Bruzzano Parco Nord | ||||||
07:35 | Milano Affori | ||||||
07:40 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
07:46 | Milano Lancetti | ||||||
07:49 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
07:51 | Milano Repubblica | ||||||
07:53 | Milano Porta Venezia | ||||||
07:56 | Milano Dateo | ||||||
07:59 | Milano Porta Vittoria | ||||||
08:07 Dag+1 | Milano Porta Vittoria | S524521 | |||||
08:11 | Milano Forlanini | ||||||
08:18 | Segrate | ||||||
08:22 | Pioltello Limito | ||||||
08:26 | Vignate | ||||||
08:30 | Melzo | ||||||
08:34 | Pozzuolo Martesana | ||||||
08:37 | Trecella | ||||||
08:41 | Cassano d'Adda | ||||||
08:50 | Treviglio | ||||||
09:26 Dag+1 | Treviglio | R410919 | |||||
09:30 | Vidalengo | ||||||
09:35 | Morengo Bariano | ||||||
09:40 | Romano | ||||||
09:46 | Cividate-Calcio | ||||||
09:52 | Chiari | ||||||
09:57 | Rovato | ||||||
10:12 Dag+1 | Rovato | R110120 | |||||
10:16 | Coccaglio | ||||||
10:20 | Cologne | ||||||
10:25 | Palazzolo sull'Oglio | ||||||
10:30 | Grumello del Monte | ||||||
10:34 | Chiuduno | ||||||
10:39 | Montello Gorlago | ||||||
10:42 | Albano S.alessandro |
Restid
Restiden mellan Varedo och Albano Sant'Alessandro är 1:59