Paderno Dugnano till Cremona Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Paderno Dugnano Milano Rogoredo Cremona
Paderno Dugnano | 09:27 | 12:27 |
Cormano-Cusano milanino | 09:30 | 12:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 09:32 | 12:32 |
Milano Affori | 09:35 | 12:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 09:40 | 12:40 |
Milano Lancetti | 09:46 | 12:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:49 | 12:49 |
Milano Repubblica | 09:51 | 12:51 |
Milano Porta Venezia | 09:53 | 12:53 |
Milano Dateo | 09:56 | 12:56 |
Milano Porta Vittoria | 10:00 | 13:00 |
Milano Rogoredo | 10:07 | 13:07 |
Nummer | 24229 | 24241 |
Linje | S2 | S2 |
Anslutningar | ||
Milano Rogoredo | 10:32 | 13:27 |
Lodi | - | 13:42 |
Casalpusterlengo | 10:56 | - |
Codogno | 11:02 | 13:58 |
Ponte d'Adda | 11:13 | 14:08 |
Cremona | 11:28 | 14:23 |
Nummer | 2161 | 2167 |
Linje | RE11 | RE11 |
Restid | 2:01 | 1:56 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Lodi Cremona
Paderno Dugnano | 11:17 | 12:17 |
Cormano-Cusano milanino | 11:20 | 12:20 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 11:22 | 12:22 |
Milano Affori | 11:25 | 12:25 |
Milano Bovisa Politecnico | 11:28 | 12:28 |
Nummer | 902736 | 904740 |
Linje | S4 | S4 |
Anslutningar | ||
Milano Bovisa Politecnico | 11:36 | 12:36 |
Milano Lancetti | 11:42 | 12:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 11:45 | 12:45 |
Milano Repubblica | 11:47 | 12:47 |
Milano Porta Venezia | 11:49 | 12:49 |
Milano Dateo | 11:52 | 12:52 |
Milano Porta Vittoria | 11:56 | 12:56 |
Milano Rogoredo | 12:05 | 13:05 |
S.donato Milanese | 12:10 | 13:10 |
Borgolombardo | 12:13 | 13:13 |
S.giuliano Milanese | 12:16 | 13:16 |
Melegnano | 12:20 | 13:20 |
S.zenone Al Lambro | 12:25 | 13:25 |
Tavazzano | 12:31 | 13:31 |
Lodi | 12:37 | 13:37 |
Nummer | 24137 | 24141 |
Linje | S1 | S1 |
Anslutningar | ||
Lodi | 12:47 | 13:42 |
Codogno | 13:02 | 13:58 |
Ponte d'Adda | 13:13 | 14:08 |
Cremona | 13:28 | 14:23 |
Nummer | 2165 | 2167 |
Linje | RE11 | RE11 |
Restid | 2:11 | 2:06 |
Paderno Dugnano Milano Rogoredo Codogno Cremona
Paderno Dugnano | 07:27 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 |
Milano Affori | 07:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 |
Milano Lancetti | 07:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 |
Milano Repubblica | 07:51 |
Milano Porta Venezia | 07:53 |
Milano Dateo | 07:56 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 |
Milano Rogoredo | 08:07 |
Nummer | 24221 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Milano Rogoredo | 09:01 |
Lodi | 09:22 |
Secugnago | 09:30 |
Casalpusterlengo | 09:35 |
Codogno | 09:39 |
Nummer | 10859 |
Linje | R38 |
Anslutningar | |
Codogno | 10:19 |
Maleo | 10:25 |
Pizzighettone | 10:28 |
Ponte d'Adda | 10:31 |
Acquanegra Cremonese | 10:37 |
Cava Tigozzi | 10:47 |
Cremona | 10:55 |
Nummer | 10793 |
Linje | R39 |
Restid | 3:28 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Paderno Dugnano Milano Rogoredo Cremona
Paderno Dugnano | 09:27 | 12:27 |
Cormano-Cusano milanino | 09:30 | 12:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 09:32 | 12:32 |
Milano Affori | 09:35 | 12:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 09:40 | 12:40 |
Milano Lancetti | 09:46 | 12:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:49 | 12:49 |
Milano Repubblica | 09:51 | 12:51 |
Milano Porta Venezia | 09:53 | 12:53 |
Milano Dateo | 09:56 | 12:56 |
Milano Porta Vittoria | 10:00 | 13:00 |
Milano Rogoredo | 10:07 | 13:07 |
Nummer | 24229 | 24241 |
Linje | S2 | S2 |
Anslutningar | ||
Milano Rogoredo | 10:32 | 13:27 |
Lodi | - | 13:42 |
Casalpusterlengo | 10:56 | - |
Codogno | 11:02 | 13:58 |
Ponte d'Adda | 11:13 | 14:08 |
Cremona | 11:28 | 14:23 |
Nummer | 2161 | 2167 |
Linje | RE11 | RE11 |
Restid | 2:01 | 1:56 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Lodi Cremona
Paderno Dugnano | 11:17 | 12:17 |
Cormano-Cusano milanino | 11:20 | 12:20 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 11:22 | 12:22 |
Milano Affori | 11:25 | 12:25 |
Milano Bovisa Politecnico | 11:28 | 12:28 |
Nummer | 902736 | 904740 |
Linje | S4 | S4 |
Anslutningar | ||
Milano Bovisa Politecnico | 11:36 | 12:36 |
Milano Lancetti | 11:42 | 12:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 11:45 | 12:45 |
Milano Repubblica | 11:47 | 12:47 |
Milano Porta Venezia | 11:49 | 12:49 |
Milano Dateo | 11:52 | 12:52 |
Milano Porta Vittoria | 11:56 | 12:56 |
Milano Rogoredo | 12:05 | 13:05 |
S.donato Milanese | 12:10 | 13:10 |
Borgolombardo | 12:13 | 13:13 |
S.giuliano Milanese | 12:16 | 13:16 |
Melegnano | 12:20 | 13:20 |
S.zenone Al Lambro | 12:25 | 13:25 |
Tavazzano | 12:31 | 13:31 |
Lodi | 12:37 | 13:37 |
Nummer | 24137 | 24141 |
Linje | S1 | S1 |
Anslutningar | ||
Lodi | 12:47 | 13:42 |
Codogno | 13:02 | 13:58 |
Ponte d'Adda | 13:13 | 14:08 |
Cremona | 13:28 | 14:23 |
Nummer | 2165 | 2167 |
Linje | RE11 | RE11 |
Restid | 2:11 | 2:06 |
Paderno Dugnano Milano Rogoredo Codogno Cremona
Paderno Dugnano | 07:27 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 |
Milano Affori | 07:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 |
Milano Lancetti | 07:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 |
Milano Repubblica | 07:51 |
Milano Porta Venezia | 07:53 |
Milano Dateo | 07:56 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 |
Milano Rogoredo | 08:07 |
Nummer | 24221 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Milano Rogoredo | 09:01 |
Lodi | 09:22 |
Secugnago | 09:30 |
Casalpusterlengo | 09:35 |
Codogno | 09:39 |
Nummer | 10859 |
Linje | R38 |
Anslutningar | |
Codogno | 10:19 |
Maleo | 10:25 |
Pizzighettone | 10:28 |
Ponte d'Adda | 10:31 |
Acquanegra Cremonese | 10:37 |
Cava Tigozzi | 10:47 |
Cremona | 10:55 |
Nummer | 10793 |
Linje | R39 |
Restid | 3:28 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Paderno Dugnano Milano Rogoredo Cremona
Paderno Dugnano | 09:27 | 12:27 |
Cormano-Cusano milanino | 09:30 | 12:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 09:32 | 12:32 |
Milano Affori | 09:35 | 12:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 09:40 | 12:40 |
Milano Lancetti | 09:46 | 12:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:49 | 12:49 |
Milano Repubblica | 09:51 | 12:51 |
Milano Porta Venezia | 09:53 | 12:53 |
Milano Dateo | 09:56 | 12:56 |
Milano Porta Vittoria | 10:00 | 13:00 |
Milano Rogoredo | 10:07 | 13:07 |
Nummer | 24229 | 24241 |
Linje | S2 | S2 |
Anslutningar | ||
Milano Rogoredo | 10:32 | 13:27 |
Lodi | - | 13:42 |
Casalpusterlengo | 10:56 | - |
Codogno | 11:02 | 13:58 |
Ponte d'Adda | 11:13 | 14:08 |
Cremona | 11:28 | 14:23 |
Nummer | 2161 | 2167 |
Linje | RE11 | RE11 |
Restid | 2:01 | 1:56 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Lodi Cremona
Paderno Dugnano | 11:17 | 12:17 |
Cormano-Cusano milanino | 11:20 | 12:20 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 11:22 | 12:22 |
Milano Affori | 11:25 | 12:25 |
Milano Bovisa Politecnico | 11:28 | 12:28 |
Nummer | 902736 | 904740 |
Linje | S4 | S4 |
Anslutningar | ||
Milano Bovisa Politecnico | 11:36 | 12:36 |
Milano Lancetti | 11:42 | 12:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 11:45 | 12:45 |
Milano Repubblica | 11:47 | 12:47 |
Milano Porta Venezia | 11:49 | 12:49 |
Milano Dateo | 11:52 | 12:52 |
Milano Porta Vittoria | 11:56 | 12:56 |
Milano Rogoredo | 12:05 | 13:05 |
S.donato Milanese | 12:10 | 13:10 |
Borgolombardo | 12:13 | 13:13 |
S.giuliano Milanese | 12:16 | 13:16 |
Melegnano | 12:20 | 13:20 |
S.zenone Al Lambro | 12:25 | 13:25 |
Tavazzano | 12:31 | 13:31 |
Lodi | 12:37 | 13:37 |
Nummer | 24137 | 24141 |
Linje | S1 | S1 |
Anslutningar | ||
Lodi | 12:47 | 13:42 |
Codogno | 13:02 | 13:58 |
Ponte d'Adda | 13:13 | 14:08 |
Cremona | 13:28 | 14:23 |
Nummer | 2165 | 2167 |
Linje | RE11 | RE11 |
Restid | 2:11 | 2:06 |
Paderno Dugnano Milano Rogoredo Codogno Cremona
Paderno Dugnano | 07:27 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 |
Milano Affori | 07:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 |
Milano Lancetti | 07:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 |
Milano Repubblica | 07:51 |
Milano Porta Venezia | 07:53 |
Milano Dateo | 07:56 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 |
Milano Rogoredo | 08:07 |
Nummer | 24221 |
Linje | S2 |
Anslutningar | |
Milano Rogoredo | 09:01 |
Lodi | 09:22 |
Secugnago | 09:30 |
Casalpusterlengo | 09:35 |
Codogno | 09:39 |
Nummer | 10859 |
Linje | R38 |
Anslutningar | |
Codogno | 10:19 |
Maleo | 10:25 |
Pizzighettone | 10:28 |
Ponte d'Adda | 10:31 |
Acquanegra Cremonese | 10:37 |
Cava Tigozzi | 10:47 |
Cremona | 10:55 |
Nummer | 10793 |
Linje | R39 |
Restid | 3:28 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Paderno Dugnano Milano Rogoredo Cremona
Paderno Dugnano | 07:27 | 11:57 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 | 12:00 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 | 12:02 |
Milano Affori | 07:35 | 12:05 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 | 12:10 |
Milano Lancetti | 07:46 | 12:16 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 | 12:19 |
Milano Repubblica | 07:51 | 12:21 |
Milano Porta Venezia | 07:53 | 12:23 |
Milano Dateo | 07:56 | 12:26 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 | 12:30 |
Milano Rogoredo | 08:07 | 12:37 |
Nummer | 24221 | 24239 |
Linje | S2 | S2 |
Anslutningar | ||
Milano Rogoredo | 08:32 | 13:27 |
Lodi | 08:47 | 13:42 |
Codogno | 09:02 | 13:58 |
Ponte d'Adda | 09:13 | 14:08 |
Cremona | 09:28 | 14:23 |
Nummer | 2157 | 2167 |
Linje | RE11 | RE11 |
Restid | 2:01 | 2:26 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Lodi Cremona
Paderno Dugnano | 11:17 |
Cormano-Cusano milanino | 11:20 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 11:22 |
Milano Affori | 11:25 |
Milano Bovisa Politecnico | 11:28 |
Nummer | 902736 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Milano Bovisa Politecnico | 11:36 |
Milano Lancetti | 11:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 11:45 |
Milano Repubblica | 11:47 |
Milano Porta Venezia | 11:49 |
Milano Dateo | 11:52 |
Milano Porta Vittoria | 11:56 |
Milano Rogoredo | 12:05 |
S.donato Milanese | 12:10 |
Borgolombardo | 12:13 |
S.giuliano Milanese | 12:16 |
Melegnano | 12:20 |
S.zenone Al Lambro | 12:25 |
Tavazzano | 12:31 |
Lodi | 12:37 |
Nummer | 24137 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Lodi | 12:47 |
Codogno | 13:02 |
Ponte d'Adda | 13:13 |
Cremona | 13:28 |
Nummer | 2165 |
Linje | RE11 |
Restid | 2:11 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Cremona
Paderno Dugnano | 09:17 |
Cormano-Cusano milanino | 09:20 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 09:22 |
Milano Affori | 09:25 |
Milano Bovisa Politecnico | 09:28 |
Nummer | 902728 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Milano Bovisa Politecnico | 09:36 |
Milano Lancetti | 09:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:45 |
Milano Repubblica | 09:47 |
Milano Porta Venezia | 09:49 |
Milano Dateo | 09:52 |
Milano Porta Vittoria | 09:56 |
Milano Rogoredo | 10:03 |
Nummer | 24129 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Milano Rogoredo | 10:32 |
Casalpusterlengo | 10:56 |
Codogno | 11:02 |
Ponte d'Adda | 11:13 |
Cremona | 11:28 |
Nummer | 2161 |
Linje | RE11 |
Restid | 2:11 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Lodi Codogno Cremona
Paderno Dugnano | 07:47 |
Cormano-Cusano milanino | 07:50 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:52 |
Milano Affori | 07:55 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:58 |
Nummer | 904720 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Milano Bovisa Politecnico | 08:06 |
Milano Lancetti | 08:12 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:15 |
Milano Repubblica | 08:17 |
Milano Porta Venezia | 08:19 |
Milano Dateo | 08:22 |
Milano Porta Vittoria | 08:26 |
Milano Rogoredo | 08:35 |
S.donato Milanese | 08:40 |
Borgolombardo | 08:43 |
S.giuliano Milanese | 08:46 |
Melegnano | 08:50 |
S.zenone Al Lambro | 08:55 |
Tavazzano | 09:01 |
Lodi | 09:07 |
Nummer | 24123 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Lodi | 09:22 |
Secugnago | 09:30 |
Casalpusterlengo | 09:35 |
Codogno | 09:39 |
Nummer | 10859 |
Linje | R38 |
Anslutningar | |
Codogno | 10:19 |
Maleo | 10:25 |
Pizzighettone | 10:28 |
Ponte d'Adda | 10:31 |
Acquanegra Cremonese | 10:37 |
Cava Tigozzi | 10:47 |
Cremona | 10:55 |
Nummer | 10793 |
Linje | R39 |
Restid | 3:08 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Paderno Dugnano Milano Rogoredo Cremona
Paderno Dugnano | 07:27 | 11:57 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 | 12:00 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 | 12:02 |
Milano Affori | 07:35 | 12:05 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 | 12:10 |
Milano Lancetti | 07:46 | 12:16 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 | 12:19 |
Milano Repubblica | 07:51 | 12:21 |
Milano Porta Venezia | 07:53 | 12:23 |
Milano Dateo | 07:56 | 12:26 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 | 12:30 |
Milano Rogoredo | 08:07 | 12:37 |
Nummer | 24221 | 24239 |
Linje | S2 | S2 |
Anslutningar | ||
Milano Rogoredo | 08:32 | 13:27 |
Lodi | 08:47 | 13:42 |
Codogno | 09:02 | 13:58 |
Ponte d'Adda | 09:13 | 14:08 |
Cremona | 09:28 | 14:23 |
Nummer | 2157 | 2167 |
Linje | RE11 | RE11 |
Restid | 2:01 | 2:26 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Lodi Cremona
Paderno Dugnano | 11:17 |
Cormano-Cusano milanino | 11:20 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 11:22 |
Milano Affori | 11:25 |
Milano Bovisa Politecnico | 11:28 |
Nummer | 902736 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Milano Bovisa Politecnico | 11:36 |
Milano Lancetti | 11:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 11:45 |
Milano Repubblica | 11:47 |
Milano Porta Venezia | 11:49 |
Milano Dateo | 11:52 |
Milano Porta Vittoria | 11:56 |
Milano Rogoredo | 12:05 |
S.donato Milanese | 12:10 |
Borgolombardo | 12:13 |
S.giuliano Milanese | 12:16 |
Melegnano | 12:20 |
S.zenone Al Lambro | 12:25 |
Tavazzano | 12:31 |
Lodi | 12:37 |
Nummer | 24137 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Lodi | 12:47 |
Codogno | 13:02 |
Ponte d'Adda | 13:13 |
Cremona | 13:28 |
Nummer | 2165 |
Linje | RE11 |
Restid | 2:11 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Cremona
Paderno Dugnano | 09:17 |
Cormano-Cusano milanino | 09:20 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 09:22 |
Milano Affori | 09:25 |
Milano Bovisa Politecnico | 09:28 |
Nummer | 902728 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Milano Bovisa Politecnico | 09:36 |
Milano Lancetti | 09:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:45 |
Milano Repubblica | 09:47 |
Milano Porta Venezia | 09:49 |
Milano Dateo | 09:52 |
Milano Porta Vittoria | 09:56 |
Milano Rogoredo | 10:03 |
Nummer | 24129 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Milano Rogoredo | 10:32 |
Casalpusterlengo | 10:56 |
Codogno | 11:02 |
Ponte d'Adda | 11:13 |
Cremona | 11:28 |
Nummer | 2161 |
Linje | RE11 |
Restid | 2:11 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Lodi Codogno Cremona
Paderno Dugnano | 07:47 |
Cormano-Cusano milanino | 07:50 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:52 |
Milano Affori | 07:55 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:58 |
Nummer | 904720 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Milano Bovisa Politecnico | 08:06 |
Milano Lancetti | 08:12 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:15 |
Milano Repubblica | 08:17 |
Milano Porta Venezia | 08:19 |
Milano Dateo | 08:22 |
Milano Porta Vittoria | 08:26 |
Milano Rogoredo | 08:35 |
S.donato Milanese | 08:40 |
Borgolombardo | 08:43 |
S.giuliano Milanese | 08:46 |
Melegnano | 08:50 |
S.zenone Al Lambro | 08:55 |
Tavazzano | 09:01 |
Lodi | 09:07 |
Nummer | 24123 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Lodi | 09:22 |
Secugnago | 09:30 |
Casalpusterlengo | 09:35 |
Codogno | 09:39 |
Nummer | 10859 |
Linje | R38 |
Anslutningar | |
Codogno | 10:19 |
Maleo | 10:25 |
Pizzighettone | 10:28 |
Ponte d'Adda | 10:31 |
Acquanegra Cremonese | 10:37 |
Cava Tigozzi | 10:47 |
Cremona | 10:55 |
Nummer | 10793 |
Linje | R39 |
Restid | 3:08 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Paderno Dugnano Cesano Maderno Milano Lambrate Cremona
Paderno Dugnano | 11:42 |
Palazzolo Milanese | 11:45 |
Varedo | 11:48 |
Bovisio Masciago | 11:51 |
Cesano Maderno | 11:53 |
Nummer | 900735 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Cesano Maderno | 12:22 |
Seveso Baruccana | 12:24 |
Seregno | 12:34 |
Desio | 12:38 |
Lissone-Muggio' | 12:42 |
Monza | 12:47 |
Sesto S.giovanni | 12:53 |
Milano Greco Pirelli | 12:58 |
Milano Lambrate | 13:04 |
Nummer | 24945 |
Linje | S9 |
Anslutningar | |
Milano Lambrate | 13:22 |
Milano Rogoredo | 13:27 |
Lodi | 13:42 |
Codogno | 13:58 |
Ponte d'Adda | 14:08 |
Cremona | 14:23 |
Nummer | 2167 |
Linje | RE11 |
Restid | 2:40 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Lodi Cremona
Paderno Dugnano | 07:17 | 11:17 |
Cormano-Cusano milanino | 07:20 | 11:20 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:22 | 11:22 |
Milano Affori | 07:25 | 11:25 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:28 | 11:28 |
Nummer | 904716 | 904736 |
Linje | S4 | S4 |
Anslutningar | ||
Milano Bovisa Politecnico | 07:36 | 11:36 |
Milano Lancetti | 07:42 | 11:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:45 | 11:45 |
Milano Repubblica | 07:47 | 11:47 |
Milano Porta Venezia | 07:49 | 11:49 |
Milano Dateo | 07:52 | 11:52 |
Milano Porta Vittoria | 07:56 | 11:56 |
Milano Rogoredo | 08:05 | 12:05 |
S.donato Milanese | 08:10 | 12:10 |
Borgolombardo | 08:13 | 12:13 |
S.giuliano Milanese | 08:16 | 12:16 |
Melegnano | 08:20 | 12:20 |
S.zenone Al Lambro | 08:25 | 12:25 |
Tavazzano | 08:31 | 12:31 |
Lodi | 08:37 | 12:37 |
Nummer | 24121 | 24137 |
Linje | S1 | S1 |
Anslutningar | ||
Lodi | 08:47 | 12:47 |
Codogno | 09:02 | 13:02 |
Ponte d'Adda | 09:13 | 13:13 |
Cremona | 09:28 | 13:28 |
Nummer | 2157 | 2165 |
Linje | RE11 | RE11 |
Restid | 2:11 | 2:11 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Cremona
Paderno Dugnano | 09:17 |
Cormano-Cusano milanino | 09:20 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 09:22 |
Milano Affori | 09:25 |
Milano Bovisa Politecnico | 09:28 |
Nummer | 904728 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Milano Bovisa Politecnico | 09:36 |
Milano Lancetti | 09:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:45 |
Milano Repubblica | 09:47 |
Milano Porta Venezia | 09:49 |
Milano Dateo | 09:52 |
Milano Porta Vittoria | 09:56 |
Milano Rogoredo | 10:03 |
Nummer | 24129 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Milano Rogoredo | 10:32 |
Casalpusterlengo | 10:56 |
Codogno | 11:02 |
Ponte d'Adda | 11:13 |
Cremona | 11:28 |
Nummer | 2161 |
Linje | RE11 |
Restid | 2:11 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Lodi Codogno Cremona
Paderno Dugnano | 07:47 |
Cormano-Cusano milanino | 07:50 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:52 |
Milano Affori | 07:55 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:58 |
Nummer | 904720 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Milano Bovisa Politecnico | 08:06 |
Milano Lancetti | 08:12 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:15 |
Milano Repubblica | 08:17 |
Milano Porta Venezia | 08:19 |
Milano Dateo | 08:22 |
Milano Porta Vittoria | 08:26 |
Milano Rogoredo | 08:35 |
S.donato Milanese | 08:40 |
Borgolombardo | 08:43 |
S.giuliano Milanese | 08:46 |
Melegnano | 08:50 |
S.zenone Al Lambro | 08:55 |
Tavazzano | 09:01 |
Lodi | 09:07 |
Nummer | 24123 |
Linje | S1 |
Anslutningar | |
Lodi | 09:22 |
Secugnago | 09:30 |
Casalpusterlengo | 09:35 |
Codogno | 09:39 |
Nummer | 10859 |
Linje | R38 |
Anslutningar | |
Codogno | 10:19 |
Maleo | 10:25 |
Pizzighettone | 10:28 |
Ponte d'Adda | 10:31 |
Acquanegra Cremonese | 10:37 |
Cava Tigozzi | 10:47 |
Cremona | 10:55 |
Nummer | 10793 |
Linje | R39 |
Restid | 3:08 |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Cremona
Paderno Dugnano | 07:17 | 08:47 | 11:17 |
Cormano-Cusano milanino | 07:20 | 08:50 | 11:20 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:22 | 08:52 | 11:22 |
Milano Affori | 07:25 | 08:55 | 11:25 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:28 | 08:58 | 11:28 |
Nummer | 904716 | 904726 | 904736 |
Linje | S4 | S4 | S4 |
Anslutningar | |||
Milano Bovisa Politecnico | 07:55 | 09:25 | 11:55 |
Milano Lancetti | 08:01 | 09:31 | 12:01 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:04 | 09:34 | 12:04 |
Milano Repubblica | 08:06 | 09:36 | 12:06 |
Milano Porta Venezia | 08:08 | 09:38 | 12:08 |
Milano Dateo | 08:11 | 09:41 | 12:11 |
Milano Porta Vittoria | 08:15 | 09:45 | 12:15 |
Milano Rogoredo | 08:22 | 09:52 | 12:22 |
Nummer | 24421 | 24427 | 24437 |
Linje | S13 | S13 | S13 |
Anslutningar | |||
Milano Rogoredo | 08:32 | 10:32 | 12:32 |
Casalpusterlengo | - | 10:56 | - |
Lodi | 08:47 | - | 12:47 |
Codogno | 09:02 | 11:02 | 13:02 |
Ponte d'Adda | 09:13 | 11:13 | 13:13 |
Cremona | 09:28 | 11:28 | 13:28 |
Nummer | 2157 | 2161 | 2165 |
Linje | RE11 | RE11 | RE11 |
Restid | 2:11 | 2:41 | 2:11 |
Paderno Dugnano Cesano Maderno Milano Lambrate Brescia Cremona
Paderno Dugnano | 11:42 |
Palazzolo Milanese | 11:45 |
Varedo | 11:48 |
Bovisio Masciago | 11:51 |
Cesano Maderno | 11:53 |
Nummer | 900735 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Cesano Maderno | 12:22 |
Seveso Baruccana | 12:24 |
Seregno | 12:34 |
Desio | 12:38 |
Lissone-Muggio' | 12:42 |
Monza | 12:47 |
Sesto S.giovanni | 12:53 |
Milano Greco Pirelli | 12:58 |
Milano Lambrate | 13:04 |
Nummer | 24945 |
Linje | S9 |
Anslutningar | |
Milano Lambrate | 13:33 |
Pioltello Limito | 13:40 |
Treviglio | 13:56 |
Romano | 14:05 |
Chiari | 14:14 |
Rovato | 14:20 |
Brescia | 14:31 |
Nummer | 2627 |
Linje | RE6 |
Anslutningar | |
Brescia | 14:40 |
S.zeno Folzano | 14:46 |
Bagnolo Mella | 14:53 |
Manerbio | 15:00 |
Verolanuova | 15:06 |
Robecco-Pontevico | 15:12 |
Olmeneta | 15:19 |
Cremona | 15:38 |
Nummer | 10529 |
Linje | R5 |
Restid | 3:55 |
Paderno Dugnano Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Codogno Cremona
Paderno Dugnano | 07:47 |
Cormano-Cusano milanino | 07:50 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:52 |
Milano Affori | 07:55 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:58 |
Nummer | 904720 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Milano Bovisa Politecnico | 08:25 |
Milano Lancetti | 08:31 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:34 |
Milano Repubblica | 08:36 |
Milano Porta Venezia | 08:38 |
Milano Dateo | 08:41 |
Milano Porta Vittoria | 08:45 |
Milano Rogoredo | 08:52 |
Nummer | 24423 |
Linje | S13 |
Anslutningar | |
Milano Rogoredo | 09:01 |
Lodi | 09:22 |
Secugnago | 09:30 |
Casalpusterlengo | 09:35 |
Codogno | 09:39 |
Nummer | 10859 |
Linje | R38 |
Anslutningar | |
Codogno | 10:19 |
Maleo | 10:25 |
Pizzighettone | 10:28 |
Ponte d'Adda | 10:31 |
Acquanegra Cremonese | 10:37 |
Cava Tigozzi | 10:47 |
Cremona | 10:55 |
Nummer | 10793 |
Linje | R39 |
Restid | 3:08 |