Varedo till San Zenone al Lambro Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Varedo Milano Rogoredo S.zenone Al Lambro
Varedo | 07:21 | 07:51 | 08:21 | 08:51 | 09:21 |
Palazzolo Milanese | 07:24 | 07:54 | 08:24 | 08:54 | 09:24 |
Paderno Dugnano | 07:27 | 07:57 | 08:27 | 08:57 | 09:27 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 | 08:02 | 08:32 | 09:02 | 09:32 |
Milano Affori | 07:35 | 08:05 | 08:35 | 09:05 | 09:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 | 08:10 | 08:40 | 09:10 | 09:40 |
Milano Lancetti | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 09:16 | 09:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 |
Milano Repubblica | 07:51 | 08:21 | 08:51 | 09:21 | 09:51 |
Milano Porta Venezia | 07:53 | 08:23 | 08:53 | 09:23 | 09:53 |
Milano Dateo | 07:56 | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 09:56 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:30 | 10:00 |
Milano Rogoredo | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 10:07 |
Nummer | 24221 | 24223 | 24225 | 24227 | 24229 |
Linje | S2 | S2 | S2 | S2 | S2 |
Anslutningar | |||||
Milano Rogoredo | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 10:05 | 10:35 |
S.donato Milanese | 08:40 | 09:10 | 09:40 | 10:10 | 10:40 |
Borgolombardo | 08:43 | 09:13 | 09:43 | 10:13 | 10:43 |
S.giuliano Milanese | 08:46 | 09:16 | 09:46 | 10:16 | 10:46 |
Melegnano | 08:50 | 09:20 | 09:50 | 10:20 | 10:50 |
S.zenone Al Lambro | 08:54 | 09:24 | 09:54 | 10:24 | 10:54 |
Nummer | 24123 | 24125 | 24127 | 24129 | 24131 |
Linje | S1 | S1 | S1 | S1 | S1 |
Restid | 1:33 | 1:32 | 1:32 | 1:32 | 1:32 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Varedo Milano Rogoredo S.zenone Al Lambro
Varedo | 07:21 | 07:51 | 08:21 | 08:51 | 09:21 |
Palazzolo Milanese | 07:24 | 07:54 | 08:24 | 08:54 | 09:24 |
Paderno Dugnano | 07:27 | 07:57 | 08:27 | 08:57 | 09:27 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 | 08:02 | 08:32 | 09:02 | 09:32 |
Milano Affori | 07:35 | 08:05 | 08:35 | 09:05 | 09:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 | 08:10 | 08:40 | 09:10 | 09:40 |
Milano Lancetti | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 09:16 | 09:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 |
Milano Repubblica | 07:51 | 08:21 | 08:51 | 09:21 | 09:51 |
Milano Porta Venezia | 07:53 | 08:23 | 08:53 | 09:23 | 09:53 |
Milano Dateo | 07:56 | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 09:56 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:30 | 10:00 |
Milano Rogoredo | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 10:07 |
Nummer | 24221 | 24223 | 24225 | 24227 | 24229 |
Linje | S2 | S2 | S2 | S2 | S2 |
Anslutningar | |||||
Milano Rogoredo | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 10:05 | 10:35 |
S.donato Milanese | 08:40 | 09:10 | 09:40 | 10:10 | 10:40 |
Borgolombardo | 08:43 | 09:13 | 09:43 | 10:13 | 10:43 |
S.giuliano Milanese | 08:46 | 09:16 | 09:46 | 10:16 | 10:46 |
Melegnano | 08:50 | 09:20 | 09:50 | 10:20 | 10:50 |
S.zenone Al Lambro | 08:54 | 09:24 | 09:54 | 10:24 | 10:54 |
Nummer | 24123 | 24125 | 24127 | 24129 | 24131 |
Linje | S1 | S1 | S1 | S1 | S1 |
Restid | 1:33 | 1:32 | 1:32 | 1:32 | 1:32 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Varedo Milano Rogoredo S.zenone Al Lambro
Varedo | 07:21 | 07:51 | 08:21 | 08:51 | 09:21 |
Palazzolo Milanese | 07:24 | 07:54 | 08:24 | 08:54 | 09:24 |
Paderno Dugnano | 07:27 | 07:57 | 08:27 | 08:57 | 09:27 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 | 08:02 | 08:32 | 09:02 | 09:32 |
Milano Affori | 07:35 | 08:05 | 08:35 | 09:05 | 09:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 | 08:10 | 08:40 | 09:10 | 09:40 |
Milano Lancetti | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 09:16 | 09:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 |
Milano Repubblica | 07:51 | 08:21 | 08:51 | 09:21 | 09:51 |
Milano Porta Venezia | 07:53 | 08:23 | 08:53 | 09:23 | 09:53 |
Milano Dateo | 07:56 | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 09:56 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:30 | 10:00 |
Milano Rogoredo | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 10:07 |
Nummer | 24221 | 24223 | 24225 | 24227 | 24229 |
Linje | S2 | S2 | S2 | S2 | S2 |
Anslutningar | |||||
Milano Rogoredo | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 10:05 | 10:35 |
S.donato Milanese | 08:40 | 09:10 | 09:40 | 10:10 | 10:40 |
Borgolombardo | 08:43 | 09:13 | 09:43 | 10:13 | 10:43 |
S.giuliano Milanese | 08:46 | 09:16 | 09:46 | 10:16 | 10:46 |
Melegnano | 08:50 | 09:20 | 09:50 | 10:20 | 10:50 |
S.zenone Al Lambro | 08:54 | 09:24 | 09:54 | 10:24 | 10:54 |
Nummer | 24123 | 24125 | 24127 | 24129 | 24131 |
Linje | S1 | S1 | S1 | S1 | S1 |
Restid | 1:33 | 1:32 | 1:32 | 1:32 | 1:32 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Varedo Milano Bovisa Politecnico S.zenone Al Lambro
Varedo | 07:11 |
Palazzolo Milanese | 07:14 |
Paderno Dugnano | 07:17 |
Cormano-Cusano milanino | 07:20 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:22 |
Milano Affori | 07:25 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:28 |
Nummer | 902716 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Milano Bovisa Politecnico | 07:36 |
Milano Lancetti | 07:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:45 |
Milano Repubblica | 07:47 |
Milano Porta Venezia | 07:49 |
Milano Dateo | 07:52 |
Milano Porta Vittoria | 07:56 |
Milano Rogoredo | 08:05 |
S.donato Milanese | 08:10 |
Borgolombardo | 08:13 |
S.giuliano Milanese | 08:16 |
Melegnano | 08:20 |
S.zenone Al Lambro | 08:24 |
Nummer | 24121 |
Linje | S1 |
Restid | 1:12 |
Varedo Milano Rogoredo S.zenone Al Lambro
Varedo | 07:21 | 07:51 | 08:21 | 08:51 |
Palazzolo Milanese | 07:24 | 07:54 | 08:24 | 08:54 |
Paderno Dugnano | 07:27 | 07:57 | 08:27 | 08:57 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 | 08:00 | 08:30 | 09:00 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 | 08:02 | 08:32 | 09:02 |
Milano Affori | 07:35 | 08:05 | 08:35 | 09:05 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 | 08:10 | 08:40 | 09:10 |
Milano Lancetti | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 09:16 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 |
Milano Repubblica | 07:51 | 08:21 | 08:51 | 09:21 |
Milano Porta Venezia | 07:53 | 08:23 | 08:53 | 09:23 |
Milano Dateo | 07:56 | 08:26 | 08:56 | 09:26 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:30 |
Milano Rogoredo | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Nummer | 24221 | 24223 | 24225 | 24227 |
Linje | S2 | S2 | S2 | S2 |
Anslutningar | ||||
Milano Rogoredo | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 10:05 |
S.donato Milanese | 08:40 | 09:10 | 09:40 | 10:10 |
Borgolombardo | 08:43 | 09:13 | 09:43 | 10:13 |
S.giuliano Milanese | 08:46 | 09:16 | 09:46 | 10:16 |
Melegnano | 08:50 | 09:20 | 09:50 | 10:20 |
S.zenone Al Lambro | 08:54 | 09:24 | 09:54 | 10:24 |
Nummer | 24123 | 24125 | 24127 | 24129 |
Linje | S1 | S1 | S1 | S1 |
Restid | 1:33 | 1:32 | 1:32 | 1:32 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Varedo Milano Bovisa Politecnico S.zenone Al Lambro
Varedo | 07:11 |
Palazzolo Milanese | 07:14 |
Paderno Dugnano | 07:17 |
Cormano-Cusano milanino | 07:20 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:22 |
Milano Affori | 07:25 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:28 |
Nummer | 902716 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Milano Bovisa Politecnico | 07:36 |
Milano Lancetti | 07:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:45 |
Milano Repubblica | 07:47 |
Milano Porta Venezia | 07:49 |
Milano Dateo | 07:52 |
Milano Porta Vittoria | 07:56 |
Milano Rogoredo | 08:05 |
S.donato Milanese | 08:10 |
Borgolombardo | 08:13 |
S.giuliano Milanese | 08:16 |
Melegnano | 08:20 |
S.zenone Al Lambro | 08:24 |
Nummer | 24121 |
Linje | S1 |
Restid | 1:12 |
Varedo Milano Rogoredo S.zenone Al Lambro
Varedo | 07:21 | 07:51 | 08:21 | 08:51 |
Palazzolo Milanese | 07:24 | 07:54 | 08:24 | 08:54 |
Paderno Dugnano | 07:27 | 07:57 | 08:27 | 08:57 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 | 08:00 | 08:30 | 09:00 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 | 08:02 | 08:32 | 09:02 |
Milano Affori | 07:35 | 08:05 | 08:35 | 09:05 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 | 08:10 | 08:40 | 09:10 |
Milano Lancetti | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 09:16 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 |
Milano Repubblica | 07:51 | 08:21 | 08:51 | 09:21 |
Milano Porta Venezia | 07:53 | 08:23 | 08:53 | 09:23 |
Milano Dateo | 07:56 | 08:26 | 08:56 | 09:26 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:30 |
Milano Rogoredo | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Nummer | 24221 | 24223 | 24225 | 24227 |
Linje | S2 | S2 | S2 | S2 |
Anslutningar | ||||
Milano Rogoredo | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 10:05 |
S.donato Milanese | 08:40 | 09:10 | 09:40 | 10:10 |
Borgolombardo | 08:43 | 09:13 | 09:43 | 10:13 |
S.giuliano Milanese | 08:46 | 09:16 | 09:46 | 10:16 |
Melegnano | 08:50 | 09:20 | 09:50 | 10:20 |
S.zenone Al Lambro | 08:54 | 09:24 | 09:54 | 10:24 |
Nummer | 24123 | 24125 | 24127 | 24129 |
Linje | S1 | S1 | S1 | S1 |
Restid | 1:33 | 1:32 | 1:32 | 1:32 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Varedo Milano Bovisa Politecnico S.zenone Al Lambro
Varedo | 07:11 | 07:41 | 08:11 | 08:41 | 09:41 |
Palazzolo Milanese | 07:14 | 07:44 | 08:14 | 08:44 | 09:44 |
Paderno Dugnano | 07:17 | 07:47 | 08:17 | 08:47 | 09:47 |
Cormano-Cusano milanino | 07:20 | 07:50 | 08:20 | 08:50 | 09:50 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:22 | 07:52 | 08:22 | 08:52 | 09:52 |
Milano Affori | 07:25 | 07:55 | 08:25 | 08:55 | 09:55 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:28 | 07:58 | 08:28 | 08:58 | 09:58 |
Nummer | 904716 | 904720 | 904724 | 904726 | 904730 |
Linje | S4 | S4 | S4 | S4 | S4 |
Anslutningar | |||||
Milano Bovisa Politecnico | 07:36 | 08:06 | 08:36 | 09:06 | 10:06 |
Milano Lancetti | 07:42 | 08:12 | 08:42 | 09:12 | 10:12 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:45 | 08:15 | 08:45 | 09:15 | 10:15 |
Milano Repubblica | 07:47 | 08:17 | 08:47 | 09:17 | 10:17 |
Milano Porta Venezia | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 10:19 |
Milano Dateo | 07:52 | 08:22 | 08:52 | 09:22 | 10:22 |
Milano Porta Vittoria | 07:56 | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 10:26 |
Milano Rogoredo | 08:05 | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 10:35 |
S.donato Milanese | 08:10 | 08:40 | 09:10 | 09:40 | 10:40 |
Borgolombardo | 08:13 | 08:43 | 09:13 | 09:43 | 10:43 |
S.giuliano Milanese | 08:16 | 08:46 | 09:16 | 09:46 | 10:46 |
Melegnano | 08:20 | 08:50 | 09:20 | 09:50 | 10:50 |
S.zenone Al Lambro | 08:24 | 08:54 | 09:24 | 09:54 | 10:54 |
Nummer | 24121 | 24123 | 24125 | 24127 | 24131 |
Linje | S1 | S1 | S1 | S1 | S1 |
Restid | 1:12 | 1:12 | 1:12 | 1:12 | 1:12 |
Söndag 15 september 2024 kl. 07:00
Varedo Cesano Maderno Milano Bovisa Politecnico S.zenone Al Lambro
Varedo | 13:18 |
Bovisio Masciago | 13:21 |
Cesano Maderno | 13:23 |
Nummer | 900743 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Cesano Maderno | 13:30 |
Milano Affori | 13:42 |
Milano Bovisa Politecnico | 13:45 |
Nummer | 900644 |
Linje | R16 |
Anslutningar | |
Milano Bovisa Politecnico | 14:36 |
Milano Lancetti | 14:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 14:45 |
Milano Repubblica | 14:47 |
Milano Porta Venezia | 14:49 |
Milano Dateo | 14:52 |
Milano Porta Vittoria | 14:56 |
Milano Rogoredo | 15:05 |
S.donato Milanese | 15:10 |
Borgolombardo | 15:13 |
S.giuliano Milanese | 15:16 |
Melegnano | 15:20 |
S.zenone Al Lambro | 15:24 |
Nummer | 24149 |
Linje | S1 |
Restid | 2:06 |
Varedo Cesano Maderno Milano Lambrate Lodi S.zenone Al Lambro
Varedo | 12:48 |
Bovisio Masciago | 12:51 |
Cesano Maderno | 12:53 |
Nummer | 900739 |
Linje | S4 |
Anslutningar | |
Cesano Maderno | 13:22 |
Seveso Baruccana | 13:24 |
Seregno | 13:34 |
Desio | 13:38 |
Lissone-Muggio' | 13:42 |
Monza | 13:47 |
Sesto S.giovanni | 13:53 |
Milano Greco Pirelli | 13:58 |
Milano Lambrate | 14:04 |
Nummer | 24949 |
Linje | S9 |
Anslutningar | |
Milano Lambrate | 14:27 |
Milano Rogoredo | 14:32 |
Lodi | 14:46 |
Nummer | 2169 |
Linje | RE11 |
Anslutningar | |
Lodi | 14:53 |
Tavazzano | 14:59 |
S.zenone Al Lambro | 15:03 |
Nummer | 24150 |
Linje | S1 |
Restid | 2:15 |
Varedo Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Lodi S.zenone Al Lambro
Varedo | 07:11 | 10:41 | 11:41 |
Palazzolo Milanese | 07:14 | 10:44 | 11:44 |
Paderno Dugnano | 07:17 | 10:47 | 11:47 |
Cormano-Cusano milanino | 07:20 | 10:50 | 11:50 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:22 | 10:52 | 11:52 |
Milano Affori | 07:25 | 10:55 | 11:55 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:28 | 10:58 | 11:58 |
Nummer | 904716 | 904734 | 904738 |
Linje | S4 | S4 | S4 |
Anslutningar | |||
Milano Bovisa Politecnico | 07:55 | 11:25 | 12:25 |
Milano Lancetti | 08:01 | 11:31 | 12:31 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:04 | 11:34 | 12:34 |
Milano Repubblica | 08:06 | 11:36 | 12:36 |
Milano Porta Venezia | 08:08 | 11:38 | 12:38 |
Milano Dateo | 08:11 | 11:41 | 12:41 |
Milano Porta Vittoria | 08:15 | 11:45 | 12:45 |
Milano Rogoredo | 08:22 | 11:52 | 12:52 |
Nummer | 24421 | 24435 | 24439 |
Linje | S13 | S13 | S13 |
Anslutningar | |||
Milano Rogoredo | 08:32 | 12:01 | 13:01 |
Lodi | 08:46 | 12:21 | 13:21 |
Nummer | 2157 | 10865 | 10867 |
Linje | RE11 | R38 | R38 |
Anslutningar | |||
Lodi | 12:23 | 12:53 | 13:23 |
Tavazzano | 12:29 | 12:59 | 13:29 |
S.zenone Al Lambro | 12:33 | 13:03 | 13:33 |
Nummer | 24140 | 24142 | 24144 |
Linje | S1 | S1 | S1 |
Restid | 5:21 | 2:21 | 1:51 |